Gas Guzzlers Extreme

poruka: 168
|
čitano: 34.282
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
skajzak kaže...

kupio jako dobru  i zabavnu igru za smjesnu cijenu, svaka cast ekipa na radu.{#}
jedan problem imam, koristim Hama blackforce controller i kad u kontrolama namjestim skretanje na lijevom analogu on to fino ucita u postavkama, odem u trku ne skrece? dal ima neka fora u tim postavkama? (desni analog radi normalno na njemu mi je gas i kocnica)

Inace igra najbolje radi za XBOX360 gamepad. Sad za taj tvoj kontroler probaj preko xpader emulatora, tako da ti "emulira" kao da imas od xboxa controler, malo muke al trebalo bi sve valjat. Kolega Leva ce mozda znat nesto više u vezi toga. Puna podrska je za xbox360 gamepad i ove neke "poznatije" i "skuplje" gamepadove za ostalo ocito se nazalost desavaju ovakvi problemi kakve ti spominjes.

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
16 godina
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
Chaky kaže...
Uglavnom danas bi trebala biti placa, pa ce se uzeti GGE.

Ne mogu obecati da cu igrati, al neka bude u kolekciji za penziju {#}

Evo da ne bi mislil da meljem bez veze.

 

Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

znam brate sve sad igre su za taj 360kontroler, nezelim kupovat novi jer ovaj skroz u redu radi, niti u jednoj igri koju sam probao sa controlerom igrati nisam imao prob cak i prastari gta vice city ga je odmah procitao i kontrole se fino namjestile {#}

 

postoji fora neka sigurno jer desni analog radi bez problema u igri, nevidim prob zasto bi lijevi stekao. da vec kontroler nije kompatibilan odnosno njegovi analozi, nebi radila oba u tom slucaju {#}

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | NFSW: skaj022 (apex.eu) | APB Reloaded: skajzak
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
skajzak kaže...

kupio jako dobru   i zabavnu igru za smjesnu cijenu, svaka cast ekipa na radu.{#}
jedan problem imam, koristim Hama blackforce controller i kad u kontrolama namjestim skretanje na lijevom analogu on to fino ucita u postavkama, odem u trku ne skrece? dal ima neka fora u tim postavkama? (desni analog radi normalno na njemu mi je gas i kocnica)

Trebalo bi raditi. Jedno pitanje, da li kontroler mozda ima Analog-Digital gumb/lampicu? 
Ja  mislim da  sam imao taj kontroler i radio je sa svim igrama.
Ako ima obavezno mora biti ukljucena ako se lijeva gljiva koristi za analogno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2013 13:41 (TheAwaken).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
TheAwaken kaže...
skajzak kaže...

kupio jako dobru   i zabavnu igru za smjesnu cijenu, svaka cast ekipa na radu.{#}
jedan problem imam, koristim Hama blackforce controller i kad u kontrolama namjestim skretanje na lijevom analogu on to fino ucita u postavkama, odem u trku ne skrece? dal ima neka fora u tim postavkama? (desni analog radi normalno na njemu mi je gas i kocnica)

Trebalo bi raditi. Jedno pitanje, da li kontroler mozda ima Analog-Digital gumb/lampicu? 
Ja  mislim da  sam imao taj kontroler i radio je sa svim igrama.
Ako ima obavezno mora biti ukljucena ako se lijeva gljiva koristi za analogno.

Ima lampicu, i ukljucena je uvijek, refleksno upalim kad uzmem kontroler u ruke {#}

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | NFSW: skaj022 (apex.eu) | APB Reloaded: skajzak
13 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Problem kod analoga rijesen programom Xpadder 5.7. Samo upalio program on sam procitao kontroler i postavke za njega, upalio igru i radi sve ko sat! {#} 

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | NFSW: skaj022 (apex.eu) | APB Reloaded: skajzak
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
skajzak kaže...

Problem kod analoga rijesen programom Xpadder 5.7. Samo upalio program on sam procitao kontroler i postavke za njega, upalio igru i radi sve ko sat! {#} 

Rekoh ja da ce xpadder pomoci heheh :)

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
16 godina
neaktivan
offline
 
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

Ma prva liga! Glavno da su se kod nas na BOLu naslagali sve sami pljuvači, od kojih je
većina brijala da im je igra skupa(?!) pa na piratskoj vježbaju kritiku i nepoštivanje tuđeg truda.
Eto stranci su nešto blagonakloniji.{#}

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Skida se sa Steama, X360 MS kontroler je spreman, can't wait :) 

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 55 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 47
 
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Bome po dosadašnjim screensima i videima na netu, vizualno djeluje jako dobro. Pogotovo oni tragovi vatre iza vozila.

 

Edit - auuu, achievemenata na bacanje. I još su i sličice njihove dobre :)

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 55 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 47
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 23:26 (Sims).
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Treca recenzija 75/100 (ova ide na Metacritic):
http://www.strategyinformer.com/pc/gasguzzlersextreme/2230/review.html

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

Ne zanimaju me tocne brojke (a nisu vjerojatno za javnost), da li vas je prodaja u prvom tjednu na Steamu razocarala ili iznenadila (moze i na PP, necu nikom reci).

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Večeras igram single player kampanju da se još malo naučim a sutra polako krećem kombinirano online i offline igranje. Upravljivost sa X360 kontrolerom je odlična.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 55 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 47
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Deathmatchevi su jako zabavni i nude pravi vizualni vatromet sa ogromnom količinom eksplozija i particle efekata :D Danas oderao dobrih par sati, i multiplayera i karijere. Achievementi su frcali sve u 16 :D 

PC/PS3/Android gamer
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Sims drago mi je da uzivas :)

Jos jedna za Metacritic 78/100:
http://www.hookedgamers.com/pc/gas_guzzlers_extreme/review/article-1136.html

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Gas Guzzlers Extreme Multiplayer Mayham! Team GLG vs Gamepires! Today: 11pm CET
http://www.twitch.tv/greenlitgaming

 

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme

Ja

 

3/10

 

Vrlo loša igra, nema dvojbe, zabolime ... tko je i što radio ali ovo je loše. Auta se ponašaju kao da lebde. bljak{#}

16 godina
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
fapfap kaže...

Ja

 

3/10

 

Vrlo loša igra, nema dvojbe, zabolime ... tko je i što radio ali ovo je loše. Auta se ponašaju kao da lebde. bljak{#}

0 dana registriran? I smell ...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

previse bi ga boljelo za ego kad bi izrazio misljenje pa se mora skrivat :)

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

@fapfap- Svako ima pravo na svoje misljenje i to cenim ali da das ovakvoj Igri 3/10 ne mogu da razumem,moras biti bas "bad booy" ovakve igre nam ne izlaze svaki dan,kad meni i mojim oratcima sa 25+ uspe da odusevi,mogu da zamislim sta ce 15+ ljudima.Setim se uz ovu igru SONY 1 i Crash team racing-a

kako smo otkidali nekad uz ovo bezali iz skole i isli ps-kafe i pikali {#}

 

-Gas Guzzlers Extreme 10/10 zasluzuje {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2013 0:22 (cardadule).
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

Postoji li negdje soundtrack list? Posebice me zanimaju pjesme koje sviraju dok sam u garaži(tamo gdje mogu nadograđivat, kupovat aute i to).

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Popis muzike koju mozes cuti u garazi mozes vidjeti u credits. Uhvati screenshotove do se credits lista pomice.
Inace sva muzika koja svira u garazi je public domain muzika pa se moze skinuti za besplatno.

Cetvrti metacritic score (81/100): http://pc.9lives.be/games/gas-guzzlers-extreme/reviews/gas-guzzlers-extreme
(80/100) http://www.n3rdabl3.co.uk/2013/10/gas-guzzlers-extreme-review/
(87/100) http://www.goodgame.hr/review/gas-guzzlers-extreme/

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2013 14:58 (LevaOpaki).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

Jel postoji više sponzora ili samo onaj jedan (monster cock)? Ne mogu nigdje pronaći kako promijeniti/maknuti sponzora. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
fapfap kaže...

Ja

 

3/10

 

Vrlo loša igra, nema dvojbe, zabolime ... tko je i što radio ali ovo je loše. Auta se ponašaju kao da lebde. bljak{#}

Igrica je realisticna onoliko koliko su to dev. htjeli i samo da znas sve stvari oko nas lebde pošto se elektroni ne privlace tako da auti zapravo lebde.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
steve90 kaže...

Jel postoji više sponzora ili samo onaj jedan (monster cock)? Ne mogu nigdje pronaći kako promijeniti/maknuti sponzora. 

Da ima 4 sponzora. Ako nemas neki ugovor sponzor ti se moze javiti ako vozis dobro. Ili ti mogu dati bolju ponudu ako imas vec sponzora.
Dokle god dobro vozis neces gubiti sponzora. Ak one zelis nekog sponzora samo promjeni sticker na neki drugi.
Inace, u MP ako se igra u 4 teama sponzori mogu biti naljepnice po teamovima. Plavi team je recimo redneck.
Treba votati car paint.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2013 20:08 (LevaOpaki).
13 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Igra kupljena na steamu :D ; stvarno mi nisu jasni ovi trolovi heh, ili oni što je igraju ali im nije dovoljno dobra da je kupe (za cijenu i dvije trećine manje od AAA igara), ali gle čuda, opet je igraju... 

 

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice