Fortnite

poruka: 206
|
čitano: 113.924
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Fortnite

Ova je bila dobra http://prntscr.com/hl9st8  :)

12 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Svi su dobrodošli 

https://discord.gg/hCmarr

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Fortnite

Imaju problema sa serverima, radi samo solo only, nadam se da ce do jutro to rijesiti. Ovaj mod 50v50 je tako lud, danas nas ostalo 18vs8, moj tim napravio veliki fort i taman kad pomislis da taj fort nema sanse da sruse s brda krenuli rocket launcheri i granate otislo sve kvragu i popusili hahahaha

9 godina
neaktivan
offline
Fortnite

serveri u zadnja dva dana su katastorfa

 

ali evo jednog god moda haha

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fortnite

ae počeo i ja igrati .. pa me nadodajte za squad ili duo :-) 

 

nick: xcavemanx

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Fortnite

Evo frend i ja počeli, dodajte ZdioDeLaPopi i relemauß

 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Fortnite

počeo igrat prije par dana. nick mariola-vera pa me slobodno dodajte :D

 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Fortnite

Evo ja igram,  nisam noob, neki mid-range igrac sam pa eto ko zeli igrat ('code_chief')

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Fortnite

Ako ima newbies like me :D Add me  " mariorazer " 200+ odigranih. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Fortnite

nekak mrtva tema ove odlične igre (besplatne)

eto pišem ovo čisto u nadi da ću navuć više ljudi na igru i možda u budućnosti ako naučite igrat napravimo neki squad i guramo neki 10% winrate

 

ja se zarazio prije nekih mjesec-dva

 

1500 mečeva do sada odigrani od čega 1100 squad sa random ljudima. Danas skupio 100.ti WIN

 

 

ako imate kakvih pitanja ili oćete neki savjet tu sam

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Fortnite

Kak si samo uspio nakupiti tolke pobijede sa random likovima ? ..

 

Meni dodu ili trollovi, sto pijevaju  i lete da zaginu ili greedy noobvi i slicni. 

 

A solo imam 2 pobijede i oko 600 odigranih... :/ 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fortnite
razermario kaže...

Kak si samo uspio nakupiti tolke pobijede sa random likovima ? ..

 

Meni dodu ili trollovi, sto pijevaju  i lete da zaginu ili greedy noobvi i slicni. 

 

A solo imam 2 pobijede i oko 600 odigranih... :/

od tih 100 63 je iz squada... pola tih pobjeda sam dobio sam, u top 10 rijetko koji squad bude 4 man.. a i ekipa kaj traži squad je lošija nego ovi u solo

čini mi se da to klinci traže squad game čisto da ih neko carrya i da dobe win jel u solo sami za win nisu sposobni... nekad kad debili nisu sposobni niti označit na mapi di će iskočit odem sam u tilted towers i očistim cijeli grad. kad u solo odem tilted e tu je druga priča, odmah se vidi razlika u kvaliteti igrača, vidiš svi skinove imaju i fkt je teško preživit.

 

ja igram squad jel mi je solo dosadan, uvijek sam igrao team orijentirane igre i većinom sam igrao sa strancima, tak da mi to nije niš novo, jedino kaj nigdje nikad nije bilo ovoliko klinaca a to je zato kaj je igra besplatna, i nema apsoltno nikakvog rankinga i matchmakinga prema istome.

 

sve se nadam da će jednog dana taj matchmaking dobit nekakav update.. nekakav ranking sistem kao u doti/lolu, CSGO.

trenutno kako to sve radi je bezveze, na isti server i u isti squad baca ljude sa 1000 meceva i nekoga ko je tek instalirao igru (nikad nisam igro niti jednu drugu battleroyale igru, tipa PUBG, h1z1, al baš me zanima kak to tam radi? jel ima tam kakav detaljniji matchmaking ili ista ovakva glupost?

 

11 godina
offline
Fortnite

Dali se jos kome desava, kad igra game da mi se zna pc ugasiti / rr / ili kao da ode u sleep mod, pa ga moras restartati ?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Igra neko na ps4 da nabacimo neki squad 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Fortnite

najavili su ubacivanje Skilled Based Matchmakinga u igru , pa su se sad svi nešto uzjebali na redditu, 10k upvotea post koji govori da bi to ubilo igru.
a upravo taj SBM je ono kaj treba da bi se rijesili problemi koje sam naveo i prijasnjem postu

 

skroz su mi živce digli sad kaj su svi protiv toga, taj matchmaking je nešto kaj sam htio odkad sam instalirao igru jel nemogu podnijet debile u squadu. i sad bu to na kraju propalo

 

https://www.reddit.com/r/FortNiteBR/comments/7wgakh/devs_if_you_add_skill_based_matchmaking_to_this/

 

 

kaj vi velite na sve to???

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Fortnite

savjet tebi nadi si ekipu koja igra ima hrpa hrvata s skilovima i koji znaju igrat

 

ja sam doso do 120 winova i sad se preselio pa uopce ne igram sam udem i rijesim battle pass misije i to je to

 

ovaj skill based bi mogo bit dobar a isto tako i los nema mi tu smisla bas nekakvog 

 

rade bi da ubace klanove i to nego skill based borbe

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fortnite
b00 kaže...

najavili su ubacivanje Skilled Based Matchmakinga u igru , pa su se sad svi nešto uzjebali na redditu, 10k upvotea post koji govori da bi to ubilo igru.
a upravo taj SBM je ono kaj treba da bi se rijesili problemi koje sam naveo i prijasnjem postu

 

skroz su mi živce digli sad kaj su svi protiv toga, taj matchmaking je nešto kaj sam htio odkad sam instalirao igru jel nemogu podnijet debile u squadu. i sad bu to na kraju propalo

 

https://www.reddit.com/r/FortNiteBR/comments/7wgakh/devs_if_you_add_skill_based_matchmaking_to_this/

 

 

kaj vi velite na sve to???

 Dok ima competetive(matchmade) mod i ovaj trenutno uopce ne vidim problem...

Burek s mesom
7 godina
protjeran
offline
Fortnite

Summit1G je dobio 10 partija za redom. Kralj

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Evo i ja igram zadnjih tjedan dana pa evo neki dojmovi.

 

Posto sam prije igrao PUBG, u pocetku mi se uopce nije svidalo gradenje, no ubrzo sam shvatio da je to najbolji dio ove igre.

Naime, u PUBGU te moze ubiti najveci noob na svijetu koji se skempao negdje u travi ako te uhvati "off guard", dok u Fortniteu mozes svake sekunde izgraditi cover pa se takvi slucajevi smanjuju na minimum i vecinu fightova pobjeduje bolji igrac.

 

Mislim da cu kompletno prestat igrat PUBG. :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Fortnite

Nije dzabe receno fortnite je za decu dok je pubg za ozbiljne igrace. 

 

Eto ti kazes da ti se svidja to gradjenje a me to bas odbija. Suvise mi je igra pojednostavljena.

Moj PC  
0 7 hvala 0
8 godina
offline
Fortnite

Nick: MrFukara

Za squad ak treba ko

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite

fortnite je za djecu jer je besplatan u tome je stvar bilo bi milijardu kidova u pubg da je besplatan

 

gradnja je najbolje u ovoj igri koja je duplo brza od kemp festa u pubg 

 

inace imali ovakvih borbi u pubg 

 

 

borba na 4:02

 

inace stize nam sezona 3

 

https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/welcome-to-season-3-battle-pass-breakdown

 

7 godina
offline
Fortnite

Ja igram tu i tamo (svaka 2-3 dana po par partija) od početka kad je izašo BattleRoyale u Fortnite i moram reći da mi je igra predobra. I slažem se da je gradnja najbolji dio i treba neko vrijeme da se ovlada igrom i gradnjom posebno. Jučer baš buraz i ja igrali duo i dobili 3 partije zaredom. Dobar osjećaj :D

Za dobar squad sam uvijek.

 

Nick: qwasyx123

 

Edit: Stvarno mi je zabavan bio 50vs50 mode i nadam se da će ga vratiti skoro. A da stave 100vs100 bi bilo još i bolje :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 13:54 (zlaya987).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite
zlaya987 kaže...

Ja igram tu i tamo (svaka 2-3 dana po par partija) od početka kad je izašo BattleRoyale u Fortnite i moram reći da mi je igra predobra. I slažem se da je gradnja najbolji dio i treba neko vrijeme da se ovlada igrom i gradnjom posebno. Jučer baš buraz i ja igrali duo i dobili 3 partije zaredom. Dobar osjećaj :D

Za dobar squad sam uvijek.

 

Nick: qwasyx123

 

Edit: Stvarno mi je zabavan bio 50vs50 mode i nadam se da će ga vratiti skoro. A da stave 100vs100 bi bilo još i bolje :D

 Na pc-u ili ps4 igras?

11 godina
offline
Fortnite

Kolko je sad game ljepsi za igrati poslje upadate....

 

Samo me nervira sto te mame sa ovim battle passom :/ 

Finger Up :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite
razermario kaže...

Kolko je sad game ljepsi za igrati poslje upadate....

 

Samo me nervira sto te mame sa ovim battle passom :/ 

  Da,prelijepo izgleda.Jos se sada vrti u 60 fps na konzolama i stvarno je ogromna razlika.
Mislim da cu sada ovu sezonu prvi puta kupit taj battlepass 

btw vidim da je ovo tema za pc ali ne vidim nigdje za konzole pa ako netko ima da igra na ps4 nek se javi.

7 godina
offline
Re: Fortnite
stribs kaže...

 Na pc-u ili ps4 igras?

 Na PC-u. 

I da, sad nakon novog updatea igra je još bolja :D

PS4 na 60fps sigurno izgleda je***no.

11 godina
offline
Fortnite

Dali vi mozete, uzeti " free skin " ? 

 

 

ja kad pokusam uzeti ispise mi.   Oh no! We can’t enable Twitch Prime on your account.

There was an error. Please try again in a moment. Click here for help.

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Fortnite

Dodajte Haki88

 

Za twitch prime skin moras imati prime -.-  Ali ako povezes u settings twitch, samo se logiras dobijes free ono cudo sto leti. Sto se tice battlepassa, uzmete ga za 10€ i na kraju ce te imati vise nego dovoljno (950) koliko vam treba za iducu sezonu battlepassa tj za 10€ dobijes hrpu svega. Ja sam imao drugu sezonu, skupio preko 1000 vbucks kupio 3 sezonu battlepassa i kada zavrsim ovu sezonu imat cu dovoljno za 4 sezonu battlepassa i jos ce mi ostati 850 vbucks :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fortnite
Kresimir4 kaže...

Dodajte Haki88

 

Za twitch prime skin moras imati prime -.-  Ali ako povezes u settings twitch, samo se logiras dobijes free ono cudo sto leti. Sto se tice battlepassa, uzmete ga za 10€ i na kraju ce te imati vise nego dovoljno (950) koliko vam treba za iducu sezonu battlepassa tj za 10€ dobijes hrpu svega. Ja sam imao drugu sezonu, skupio preko 1000 vbucks kupio 3 sezonu battlepassa i kada zavrsim ovu sezonu imat cu dovoljno za 4 sezonu battlepassa i jos ce mi ostati 850 vbucks :)

 Nparavio sam twich prime kao trial na 7 dana i nista... Povezao sam se sa twichom samo, i nista nisam dobio lool

Finger Up :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice