FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 473.208
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 22

Koja je to šaka budala kad prodes 1950 rating u DR. 

 

Jucer naletim na nekog talijanskog streamera. Moments Pele, Ronaldo, TOTY Mbappe, Marquinhos, Captains Marcelo... ekipa tip top. A njegovo igranje je cisto glitchanje. Dode na 16m sa Moments Ronaldinhom i ide na onaj lob u kut sa green time. Odigravanje sa centra igralista u for kroz obranu i samo pressing. Jer naravno, staminu ne moze izgubit na 99 stamina kartici. 

 

Kasnije mu odem u stream i pitam ga jel to vrijedno tih € koje je potrosio. Jer sve te glitcheve mozes koristit i sa gold karticama. Automatski ban u chatu :D :D :D 


Kakvi majstori ovu igru igraju, to je za analizu jbt.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Nema objectivsa za novu sezonu, nema objectiva za Nketiaha, silver star... vidim da se reklamira Nedvedov icon SBC, nema ni njega. Jel kod vas isto?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
shtifke kaže...

Nema objectivsa za novu sezonu, nema objectiva za Nketiaha, silver star... vidim da se reklamira Nedvedov icon SBC, nema ni njega. Jel kod vas isto?

 ea direct communication twitter.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 22

Ma izguglo sam i naletio na taj tviter, jebo ih on u usta, ko da nemogu poruku preko gamea poslati nego jebu sa tim djecjim forama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
shtifke kaže...

Nema objectivsa za novu sezonu, nema objectiva za Nketiaha, silver star... vidim da se reklamira Nedvedov icon SBC, nema ni njega. Jel kod vas isto?

 Vjerojatno s petkom dolazi poslije 19h.

3 godine
offline
FIFA 22

Bilo je puno priče na ovu temu, ali evo do sad sam imo preko kabla vezu negdje oko 100/20, sad imam 750/150 na optici preko kabla ali ping mi je isti kao na 100/20, tamo oko 24. Igram na fat verziji ps4, ima skoro 10 godina jel moguče da nemoze brze? Na speed testu je ping 5 preko kabla.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Stari moj u kaj se ova WL pretvorila. 

 

3 tekme sam odigral u sve tri ljudi samo guraju sa centra through lopte i pokusavaju finesse. 

Ovo ce.do kraja bit nenadjebivo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ja sam ekspresno završio WL jer me jebe onaj problem i dalje sa smrzavanjem, a u WL protivnici ne praštaju kad ne igram neko vrijeme.

Zato sam ovu WL quitao k'o nikad do sad :)

Samo dvije partije sam poklonio, a inače kad dođem na 45 znam imati 5-6 još za odigrat.

 

Nego, samo jedan pack za red pick - pizda im materina - Zahu sam uzeo - ostala dvojica neki jazavci.

Sterling i još par 84 i jedan 86 u ostalim paketima - dobro sam na kraju dobio.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
ChelseaCFC kaže...

Bilo je puno priče na ovu temu, ali evo do sad sam imo preko kabla vezu negdje oko 100/20, sad imam 750/150 na optici preko kabla ali ping mi je isti kao na 100/20, tamo oko 24. Igram na fat verziji ps4, ima skoro 10 godina jel moguče da nemoze

https://hr.flipperworld.org/tech/visoki-ping-sto-uciniti-sto-je-ping-u-igrama-program-za-spustanje-pinga

 

 

Ne znam zašto se zamaraš jer ping 24 u igrama je sasvim ok i ne bi trebao imati problema pri igranju. Granica je negdje do 40. Sve iznad toga predstavlja problem pri online igranju.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2022 23:59 (movie).
3 godine
offline
Re: FIFA 22

Ma da imas pravo onako informativno pitam...

 

 

Skilledzija pa zaha je vrh vrhova, vidim malo rewarde i momci kod 14-16 w dobivaju puno losije kartice.. Al su sjebali rewarde zestoko mogli bi tots pack kod 11 ubacit, da se ne jebem za tih 14 jer kakvih ce sweatova biti i toxicnih igraca to je uzas zivi.. Sutra pocinjem pa da vec vidim da ea nece dati pobjede

3 godine
offline
FIFA 22

Ako ko hoce potrosit 5 tokena za van der sara, nedaj bog da to napravi.. Kao ono van der sar najbolji golman na fifi ali sta on meni radi na golu pa bolje stvarno da kanteja stavim na gol.. jos uvjek mi je toty donnaruma bio najjaci golman kojeg sam probo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Jedina pozitivna stvar iz ove wl je iz pickova ulet ovog krakatog Zahe. Inače, užas, od ljudi kancerogenih extremno ovaj vikend, do uobičajenog čiteraja i laggfesta.

Sad sam ga malo isprobao, vrlo zanimljiv napadač. Kraj Ronaldinha i Puskasa, dobio sam još jednu iznimno dobru špicu.

 

I kolega marinac - izbacio sam payeta iz momčadi. Najgori 4wf igrač kojeg imam i kojeg sam imao ove godine. Wf ima za ukras, doslovno. Izgubio sam pet, šest utakmica u wl sinoć samo zbog njega, čiste šuteve sa 10-15m je slao 10 metara od gola, dodavanja lijevom nogom idu svaki put protivniku u noge, koma. Jebote Daka je ono, spejsšatl za njega sa wf-om, zabio sam pol golova lijevom Dakinom u rašlje, dok payet gađa nebu pod oblake, ali češće u stranu ono, 15 metara od gola fula, ne vjerujem da lik ima 4wf. To mi se nije još dogodilo, a 4wf mi je sav napad, ronaldinho, puškaš, garrincha, Daka s klupe. I svi imaju 4,5 wf, a ne 4, dok Payet ima 2,5wf. Čak i s Rivaldom igram zadnjih dana, i on je korisniji desnom, slabijom nogom, nego ovaj magarac. Ostat će tu samo zbog chema kad igram sa francuzima, inače bi već odletio u sbc.

 

Složio sam jučer 2 ona prime icon sbca, u prvom Vidić jedino što donekle valja, u drugom Cech. Ostatak užas, ali ajde, probao sam Vidića, osim što je spor, vrlo dobar cb, bolje pokriva prostor i rješava duele nego Varane. Cech je dobrodošao, jer sam si upgrejdo njegovu 88 verziju s kojojm sam do sad igrao već neko duže vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

7-1. Svaka cast igri.

 

Edit: odma sljedeca, ekspresno gutam 3 komada. Nema, to je to. 7-0 plafon.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2022 21:52 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 22

Imo sam score 13-4, 3 tekme do kraja potreban win za 14, popusim 4 tekme prije toga potpuno ne zasluzeno i naravno na kraju sve 3 izgubim.. to je to 20 tekmi odigrano i ni jedan poklonjen win niti jesan put mi igra nije vratila a ja gubio tekme sa 8 expected goals protiv 4.. e to je to za tu godinu i nadam se i za sljedecu fifu jer ovo nema veze sa vezom

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Prvih deset utakmica skor 9-1, ugasim i nastavim posle nekoliko sati... neverovatne stvari su se desavale da sam zavrsio sa 12-8. Od ove igrice moze samo da se poludi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Najodvratnija igra u povijesti gaming industrije. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Evo jos jedan. Broj dodavanja i prvom poluvremenu. Ne mpzes do lopte i onda dum through lopta i gol.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Idemo dalje. Ovako se gubi R4.

 

Red pickovi nisu isli preko 90. Caqueret i Mcginn.

 

Paketi

Casemiro najjaci.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 22

Klasika
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Ili ti je lan kabal u prekidu ili ti na soniju pise nat3... barem je mene zbog toga izbacivalo kao tebe
6 godina
offline
FIFA 22

Evo i ja danas zavrsio WL, uhvatio 9. pobjedu u 19. tekmi. Masakr. Najeo sam se govana do maksimuma. Nagradom sam zadovoljan: Carrasco (Gnabry, Mitchell). Dvoumim se ponavljati ovo iskustvo jer sam skoro citavu kucu porazbijo od nervoze, muke, frustracije. 😆😁

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Pljunuo sam si toliko puta u usta pa još jednom je sasvim ok. Naime, imao sam nekoliko kupaca za PS5 i na kraju mi ga bilo žao prodati. Danas sam nakon dugo vremena po prvi put zaigrao rivalse i odmah me dočeka ovo. Inače radi se o TOTY Diasu, kažu ponajboljem CB u igri. Povedem, lik krene s centra a ostalo je za šaljivi kućni video. Aj lik je bio toliko loš da sam ga natrpao pa na kraju gol nije bio bitan ali kakvog ovo ima smisla?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Odigrao sam sada communita tots upgrade i nisam dobio pack? Pa što me sada i tako kradu?

 

edit: kakvo sranje od igre. Pack vidim u web appu ali ga ne vidim iz igre. Isto tako iz igre mi nestao onaj pack koji smo jučer dobili za PS+ ali i njega vidim u web appu. I na kraju sve one 81+attackers i defender packove isto ne vidim iz igre ali ih vidim iz web appa. Interesantno je da i u web app u i u igri imam 43 packa iako u svakoj aplikaciji imam različite packove. Naravno, otvorim iz web appa i dobijem najveće govno 88 LB Mitchella. Gore od toga nema. Sad ću svaki dan jednog staviti u sbc i potrošiti jednu momčad da bih dobio karticu koju stavljam u sljedeći sbc. Tako je bilo i prošle godine. Nisam dobio karticu s kojom mogu igrati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2022 20:15 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Mene fino ukenjalo, uletio Zaha. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Eto dočekali smo i to da TOTS kartica bude jača od TOTY kartice. Po čemu je Cancelo zaslužio da dobije TOTS karticu jaču od TOTY kartice a recimo De Bruyne nije? Nekad se znala da je najjača kartica u igri TOTY kartica i da se sve TOTS kartice dižu ocjenama za 5+ u odnosu na zadnju karticu u igri osim ako je u pitanju TOTY. Danas je to nemoguće jer imamo preko 30 boja kartica i svi bitniji igrači već do sada imaju kartice ratinga 93+. TOTS više nema nikakvog smisla niti veselja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 22

Cancelo ima jacu karticu nego toty a dias ne, ajd objasni EA.. smijesno stvarno.. Sve u svemu imo jednih 50 packa na alatu izletio alisson dias i trent to sve iz ps+ packa 81x11 pl pack i 84x25 pack, nije lose

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
ChelseaCFC kaže...

Cancelo ima jacu karticu nego toty a dias ne, ajd objasni EA.. smijesno stvarno.. Sve u svemu imo jednih 50 packa na alatu izletio alisson dias i trent to sve iz ps+ packa 81x11 pl pack i 84x25 pack, nije lose

 Ja sam iz tog PS+ packa dobio Ibru 84 kao najjaču karticu. Otvorio sam 40 packova i najbolje kaj sam dobio je Walker 85. Ne mogu vjerovati. Imam još 50 packova i nisam htio više otvarati jer nema smisla. Ovo ću čuvati za francuze. Interesira me Aouar i eto samo njega želim dobiti i ništa više.

 

Znači ova igra je u totalnom kurcu. Otvorim PL/eredivisie loan tots pack da ga se riješim i dobijem ono smeće od golmana 87. Obrišem ga i idem na packove i opet isti pack. Otvorim ga i opet taj golman. I tako 4 puta za redom i uvijek ista kartica. Znači beskrajan dan dok nisam skužio. Otvaram jedan te isti pack a količina packova mi se smanjuje. Nisam mogao imati ta 4 packa što znači da sam sjebao neka druga tri packa. I sad mi stoji ali ga više ne otvaram. Meni je to nevjerojatno. Baš sam gledao. Imam različite packove na web appu i u igri. Otvaram jedno a u stvari otvrit sam trebao nešto drugo. Kako je to moguće? Odigrao sam oba tots flash sbc ali te kartice ne vidim niti u igri niti na web appu. Em mi ništa ne daju em me jebu s packovima.

Što to ne poprave?

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2022 23:28 (movie).
15 godina
offline
FIFA 22

pozz ako moze mala pomoc igrao sam FUT u fifi 17,18 i nesto malo u 19,20 i 21 sam preskocio i sad sam htio ponovo igrat fut ali mi nema starog imena kluba i onog EST kad sam kreirao klub dobio neko random name i EST 2022,pa da pitam dali je moguce vratit to,ako nije kako da promjenim ime kluba nemogu nac nigdje u opcijama

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Ryder007 kaže...

pozz ako moze mala pomoc igrao sam FUT u fifi 17,18 i nesto malo u 19,20 i 21 sam preskocio i sad sam htio ponovo igrat fut ali mi nema starog imena kluba i onog EST kad sam kreirao klub dobio neko random name i EST 2022,pa da pitam dali je moguce vratit to,ako nije kako da promjenim ime kluba nemogu nac nigdje u opcijama

Moraš se regati u igri na origin acc na kojem si zadnji put igrao. Očito si sada krenuo ispočetka. Svi tvoji podaci se čuvaju na onom origin acc na kojem si ih kreirao. Ime kluba se može promijeniti samo jednom. Kad si u futu ideš na objectives, pa na foundations i tamo traži.

12 godina
offline
FIFA 22

Vec sam mislio da cu ic 10-0 i u devetoj tekmi mi naleti Galatasaray grb majstor da Moments druzinom. 

 

Kaj drugo ocekivat od tih spodoba nego samo glitchanje. 3 komada mi je pricepil u roku 15min sa onim glitch dodavanjem kroz obranu. Mogao sam ja 18x selektirat svojeg CBa kad Moments Pele ide ko jebena muha kraj njih. Da sve bude bolje od boljeg. Niti jedan gol nije zabio normalnim udarcem. Nego bi protrcao obranu, otisao kojih metar u mrtvi kut od peterca i lobal golmana. Golman radi neku mutavu animaciju di se baci u gol bez da prati loptu. 

 

9-1. Danas navecer ili sutra nastavljam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice