FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 472.683
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 22
zagid3 kaže...

Ovaj tjedan nikad lakša WL 14-6 bez nekih muka, još završio u subotu popodne. Nijednu nisam poklonjenu dobio.

Moj tim je bio (gk)Cech, (rb) Trent POTM, (cb) Van Dijk, (cb) Tuanzebe WW, (lb) Tierney, (cm)Keita Showdown, (cdm) Etebo WW, (cm) De Bruyne IF, (cam) Zaha WW,  (st) Daka i (st) Salah TOTGS.

Rasprodao ekipu nakon toga.

1,6mil coinsa i dosta foddera u klubu, ne loše za 6 tjedana igranja.

Najlosiji srecu sam imao u ikon paketima Rush, Pires i Beckham slagat cu ih kako izlaze dok me ne posere neki bar imalo iskoristiv.

 

Ovaj vikend sam gledao gdje su glodavci sa Fekirom i FB Benzemom i skontao sam da su slozili Aouara i skupili coinse za Mbappea, ti likovi su dno dna. 

I po nacinu igranja (nepotrebni skillovi, corner glitchevi, lopte u for sa svog 16terca na bokove....) i po nacinu ponasanja, svaki replay se gleda, pauza nakon sto povedu i slicno. Odvratna ekipa

Svi koji ste napravili tog Aouara koji nikad nije imao karticu preko 81, a EA od njega svake god za bozic napravi najboljeg igraca od CDM do ST si ga mozete u dupe nabiti

 Aouar je imao u fifi 18, fifi 19, fifi 20 i fifi 21 TOTS karticu što znači da je igrao cijelu sezonu jako dobro za razliku od raznoraznih Traorea. Nije pao s marsa. Jako dobar igrač koji je zadnje četiri sezone u momčadi francuskog prvenstva.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22

Odlican igrac u tradicionalno jakoj i napetoj francuskoj ligi

15 godina
offline
Re: FIFA 22
zagid3 kaže...

Odlican igrac u tradicionalno jakoj i napetoj francuskoj ligi

Pa umjetnost je 4 godine za redom biti u momčadi sezone pored zvijezda iz PSG. Dečko ima samo 23 godine. Prošle sezone je zamalo završio u MC ali je ispao problem oko novca pa se MC povukao. Pričalo se da je i Liverpool zainteresiran. Nema sumnje da će završiti u većem klubu i ligi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 19:47 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Imam li sriče .imam ok .jel mi krivo .je krivo mi je šta ga ne mogu prodat i šta tko zna kad ču više ikad ikone dobit.

Igat će mi Maradona do fife23 🙂

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
NixaFX kaže...

Imam li sriče .imam ok .jel mi krivo .je krivo mi je šta ga ne mogu prodat i šta tko zna kad ču više ikad ikone dobit.

Igat će mi Maradona do fife23 🙂

 haha

Ja otvorim u jednom Lewandowskog, nomalno karticu 92rating i onda drugu Muller 87. Igra mi želi nešto poruciti izgleda haha

12 godina
offline
FIFA 22

Rapoložen sam za snimanje pizdarija pa evo da vidite i naravno naučite kako oduzimat loptu u vlastitom šesnaestercu.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Rapoložen sam za snimanje pizdarija pa evo da vidite i naravno naučite kako oduzimat loptu u vlastitom šesnaestercu.

 

 standardni Kimpembe u ovoj igri, sve štima 

15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Rapoložen sam za snimanje pizdarija pa evo da vidite i naravno naučite kako oduzimat loptu u vlastitom šesnaestercu.

 

 Ja nakon ovog vikenda, i danas 20 friendlya, stvarno ne znam više čemu mazohizam. SVAKI drugi je čiter koji ima 60-70 pace igrače koji trče brže od 99 pace igrača, koji radi 30-40 uklizavanja s leđa po utakmici bez kartona, koji ima constant pressure 90 minuta upaljen a stamina mu je u 90oj svim igračima na 90%, čijih 10 igrača sve samo radi, on trči s jednim ko debil po terenu tamo vamo, i kojemu svaki igrač kojim pukne finesse sa 25m zabija bolje nego moj if messi kojemu uđe jedan od 50 pokušaja. Nemam riječi više, osim da sam kreten.

Slike u prilogu. SVAKA utakmica danas mi je takva, i najmanje pola wl sad je bilo tak.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
zagid3 kaže...

Ovaj tjedan nikad lakša WL 14-6 bez nekih muka, još završio u subotu popodne. Nijednu nisam poklonjenu dobio.

Moj tim je bio (gk)Cech, (rb) Trent POTM, (cb) Van Dijk, (cb) Tuanzebe WW, (lb) Tierney, (cm)Keita Showdown, (cdm) Etebo WW, (cm) De Bruyne IF, (cam) Zaha WW,  (st) Daka i (st) Salah TOTGS.

Rasprodao ekipu nakon toga.

1,6mil coinsa i dosta foddera u klubu, ne loše za 6 tjedana igranja.

Najlosiji srecu sam imao u ikon paketima Rush, Pires i Beckham slagat cu ih kako izlaze dok me ne posere neki bar imalo iskoristiv.

 

Ovaj vikend sam gledao gdje su glodavci sa Fekirom i FB Benzemom i skontao sam da su slozili Aouara i skupili coinse za Mbappea, ti likovi su dno dna. 

I po nacinu igranja (nepotrebni skillovi, corner glitchevi, lopte u for sa svog 16terca na bokove....) i po nacinu ponasanja, svaki replay se gleda, pauza nakon sto povedu i slicno. Odvratna ekipa

Svi koji ste napravili tog Aouara koji nikad nije imao karticu preko 81, a EA od njega svake god za bozic napravi najboljeg igraca od CDM do ST si ga mozete u dupe nabiti

 Valjalo bi pratit malo nogomet. Nije na odmet, pogotovo ako mislis oprat po jednom igracu. 

 

Dok sa druge strane imas Daku, Zahu, Eteba i Tuanzebea i ne vidis problem.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 22

Znači moj igrač ni tackle više ne želi napraviti, skoro sam rasturio tipku za tackle i Skriniar sad slabiji od jebenog Sterlinga. A da ne govorim kako Messi nadskoči Koulibalya. Al zato njegov igrač 2 metra od mojih uzimaju loptu ko da su ništa bez da se dobro postavi. Pa onda moj golman dobije krumpir u bliži kut, ali zato njegov brani 1 na 1 i skida rašlje 10 puta u utakmici. Najgore mi je kako Pandev fulava te šanse, nema nikoga oko mene i promaši cijeli gol. Koji k imam igrača sa 90 shooting ako promašuje tolko.

 

Mislim da mi dosta neko vrijeme bez ovog sranja od igre. Igrao par dana u nizu nešto drugo i uopće mi nije falila. Baš igra ždere jetra jer je ko vremenska prognoza, svaku utakmicu tvoji igrači drugačije reagiraju na iste stvari. Napadaš, pucaš i onda tvoj golman dobije neki pederski gol, a tvoj obrana reagira ko da su retardirani i ne želi tackleati igrača jer eto.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Jack Sparrow kaže...

Znači moj igrač ni tackle više ne želi napraviti, skoro sam rasturio tipku za tackle i Skriniar sad slabiji od jebenog Sterlinga. A da ne govorim kako Messi nadskoči Koulibalya. Al zato njegov igrač 2 metra od mojih uzimaju loptu ko da su ništa bez da se dobro postavi. Pa onda moj golman dobije krumpir u bliži kut, ali zato njegov brani 1 na 1 i skida rašlje 10 puta u utakmici. Najgore mi je kako Pandev fulava te šanse, nema nikoga oko mene i promaši cijeli gol. Koji k imam igrača sa 90 shooting ako promašuje tolko.

 

Mislim da mi dosta neko vrijeme bez ovog sranja od igre. Igrao par dana u nizu nešto drugo i uopće mi nije falila. Baš igra ždere jetra jer je ko vremenska prognoza, svaku utakmicu tvoji igrači drugačije reagiraju na iste stvari. Napadaš, pucaš i onda tvoj golman dobije neki pederski gol, a tvoj obrana reagira ko da su retardirani i ne želi tackleati igrača jer eto.

To kad nece tackle napravit. To je do interneta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...
Skilledžija kaže...

Rapoložen sam za snimanje pizdarija pa evo da vidite i naravno naučite kako oduzimat loptu u vlastitom šesnaestercu.

 

 Ja nakon ovog vikenda, i danas 20 friendlya, stvarno ne znam više čemu mazohizam. SVAKI drugi je čiter koji ima 60-70 pace igrače koji trče brže od 99 pace igrača, koji radi 30-40 uklizavanja s leđa po utakmici bez kartona, koji ima constant pressure 90 minuta upaljen a stamina mu je u 90oj svim igračima na 90%, čijih 10 igrača sve samo radi, on trči s jednim ko debil po terenu tamo vamo, i kojemu svaki igrač kojim pukne finesse sa 25m zabija bolje nego moj if messi kojemu uđe jedan od 50 pokušaja. Nemam riječi više, osim da sam kreten.

Slike u prilogu. SVAKA utakmica danas mi je takva, i najmanje pola wl sad je bilo tak.

 al baš to mi danas izgledalo tako

Fabinho sa 67 pace trči ko da je Dybala i nebrem vjerovati. Leti po sredini terena i samo s njim frajer igra.

S leđa mi sa običnim tackle uzme loptu, ko da je uklizao i to Osmihenu koji ima 88 snagu i 98 sprint. To ne jednom stalno tako.

 

SimeKZ moguce, jer bas izgleda ko da kasni svaka kontrola tada. A ništa standardni EA serveri.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 22:22 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Jack Sparrow kaže...
jopis kaže...
Skilledžija kaže...

Rapoložen sam za snimanje pizdarija pa evo da vidite i naravno naučite kako oduzimat loptu u vlastitom šesnaestercu.

 

 Ja nakon ovog vikenda, i danas 20 friendlya, stvarno ne znam više čemu mazohizam. SVAKI drugi je čiter koji ima 60-70 pace igrače koji trče brže od 99 pace igrača, koji radi 30-40 uklizavanja s leđa po utakmici bez kartona, koji ima constant pressure 90 minuta upaljen a stamina mu je u 90oj svim igračima na 90%, čijih 10 igrača sve samo radi, on trči s jednim ko debil po terenu tamo vamo, i kojemu svaki igrač kojim pukne finesse sa 25m zabija bolje nego moj if messi kojemu uđe jedan od 50 pokušaja. Nemam riječi više, osim da sam kreten.

Slike u prilogu. SVAKA utakmica danas mi je takva, i najmanje pola wl sad je bilo tak.

 al baš to mi danas izgledalo tako

Fabinho sa 67 pace trči ko da je Dybala i nebrem vjerovati. Leti po sredini terena i samo s njim frajer igra.

S leđa mi sa običnim tackle uzme loptu, ko da je uklizao i to Osmihenu koji ima 88 snagu i 98 sprint. To ne jednom stalno tako.

 

SimeKZ moguce, jer bas izgleda ko da kasni svaka kontrola tada. A ništa standardni EA serveri.

Ja si pokusavam objasnit ponekad neke stvari i uvijek dodem do istog zakljucka... a to je konekcija. Dok pogledas... zasto primjerice u Petak idem 9-1... a u subotu jedva dodem do 14 pobjeda. U tih 5 pobjeda je toliko popusenih zivaca da je uopce bolesno spominjat. 

 

Zasto u petak ja mogu odigrat dupli pas i izbacit svoje visoko krilo sa perfektnom loptom, dok u subotu ta ista akcija zavrsava sa kratkom loptom direktno protivniku u noge. 
Zasto u petak moj Cech brani, dok u subotu mu pucaju sa 30m a ovog koda nema na golu. 

 

Ima tu cudo situacija za nabrojat. Imam sad tog Eusebia. Kolko mi je trajao hype? Mozda 1 dan. Zasto? Pa zato jer taj Eusebio umjesto da donosi preokret je samo predmet jos vece patnje. Udem u 16m sa njim, zavaljam stopera, puknem driven po podu... njegov VdS vadi iz male mrezice. Situacija pred mojim golom. Majstor ima Zyecha na 7 chema i to na lijevoj strani. Ja oduzimam loptu ali ona se odbija tocno na nogu Zyechu koji desnom nogom razvaljuje raslje. Desnom jebenom nogom sa kojom tehnicki nebi smio pogodit nista. 

 

Hoces otic visoko u WL? Koristi scoop turn, doslovno ga spamaj. Korner glitch je pod normalnu opremu. Onaj neki mini sprint kad krene iz mjesta, ne znam ga ni izvest. Igraj jednu od 4231 ili 41212 usku... nakrcaj sve u sredinu i samo lupaj naprijed. 

Ja sam sad presao na 3412 i za sada mi je to super. Jedva cekam WL da mi se useru u usta sa Viniciusom pa da se vratim na staro. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...

Ovaj tjedan nikad lakša WL 14-6 bez nekih muka, još završio u subotu popodne. Nijednu nisam poklonjenu dobio.

Moj tim je bio (gk)Cech, (rb) Trent POTM, (cb) Van Dijk, (cb) Tuanzebe WW, (lb) Tierney, (cm)Keita Showdown, (cdm) Etebo WW, (cm) De Bruyne IF, (cam) Zaha WW,  (st) Daka i (st) Salah TOTGS.

Rasprodao ekipu nakon toga.

1,6mil coinsa i dosta foddera u klubu, ne loše za 6 tjedana igranja.

Najlosiji srecu sam imao u ikon paketima Rush, Pires i Beckham slagat cu ih kako izlaze dok me ne posere neki bar imalo iskoristiv.

 

Ovaj vikend sam gledao gdje su glodavci sa Fekirom i FB Benzemom i skontao sam da su slozili Aouara i skupili coinse za Mbappea, ti likovi su dno dna. 

I po nacinu igranja (nepotrebni skillovi, corner glitchevi, lopte u for sa svog 16terca na bokove....) i po nacinu ponasanja, svaki replay se gleda, pauza nakon sto povedu i slicno. Odvratna ekipa

Svi koji ste napravili tog Aouara koji nikad nije imao karticu preko 81, a EA od njega svake god za bozic napravi najboljeg igraca od CDM do ST si ga mozete u dupe nabiti

 Valjalo bi pratit malo nogomet. Nije na odmet, pogotovo ako mislis oprat po jednom igracu. 

 

Dok sa druge strane imas Daku, Zahu, Eteba i Tuanzebea i ne vidis problem.

 Zaha, Daka, Tuanzebe i Etebo nedobiju svake godine za Bozic karticu nebaziranu na nastupima kao i Aouar.

3 stvari su sigurne u zivotu smrt,porez i Aouar bozicna kartica.

Vidim da si ga i ti slozio kad si se zakacio i krenio vrijedat, sta ti znas dal ja pratim nogomet ili ne?

Ali bar na trenutak nekukate ko osnovnoskolci kak u paketima niste dobili Messia i kak ste igraci za 20-0 u WL al eto konekcija,DDA i skripta vas muce

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Ja si pokusavam objasnit ponekad neke stvari i uvijek dodem do istog zakljucka... a to je konekcija. Dok pogledas... zasto primjerice u Petak idem 9-1... a u subotu jedva dodem do 14 pobjeda. U tih 5 pobjeda je toliko popusenih zivaca da je uopce bolesno spominjat. 

 

 

 Zato jer je 9-1=8 i 14-6=8.

 

Znaci da si igrac za formu +8 i tjt

 

Dodes do igraca koji su iste kvalitete kao i ti i tu zapnes. Otad igras sa igracima koji takoder imaju formu +8 i tjt. Tako se radi matchup u WL vec godinama.

Kao da ti nije jasno da si u prvih 5 tekmi dobijao igrace random i onda kreces igrati s igracima koji imaju istu formu kao ti i nakon svake pobjede je sve teze i teze kako sto bi i trebalo biti.

 

 EDIT:

ja odigrao sve petkom ili sve nedjeljom uvijek zavrsim 14-6 ili 15-5 i tjt tu sam gdje sam, vremena nemam da igram vise i postanem bolji

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 22:54 (zagid3).
12 godina
offline
Re: FIFA 22
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Ja si pokusavam objasnit ponekad neke stvari i uvijek dodem do istog zakljucka... a to je konekcija. Dok pogledas... zasto primjerice u Petak idem 9-1... a u subotu jedva dodem do 14 pobjeda. U tih 5 pobjeda je toliko popusenih zivaca da je uopce bolesno spominjat. 

 

 

 Zato jer je 9-1=8 i 14-6=8.

 

Znaci da si igrac za formu +8 i tjt

 

Dodes do igraca koji su iste kvalitete kao i ti i tu zapnes. Otad igras sa igracima koji takoder imaju formu +8 i tjt. Tako se radi matchup u WL vec godinama.

Kao da ti nije jasno da si u prvih 5 tekmi dobijao igrace random i onda kreces igrati s igracima koji imaju istu formu kao ti i nakon svake pobjede je sve teze i teze kako sto bi i trebalo biti.

 

 EDIT:

ja odigrao sve petkom ili sve nedjeljom uvijek zavrsim 14-6 ili 15-5 i tjt tu sam gdje sam, vremena nemam da igram vise i postanem bolji

Nema to nikakve veze sa formom. Ima veze sa gameplayom i kolicinom gluposti koju gledam na ekranu. 
Jos nisam naletio na lika koji me pomete. Onako, da je na njegovoj strani rezultat, statistika i sve ostalo. Di nema ljutnje, vidis da je taj netko klasu iznad tebe i to je to. End match i idemo dalje. 


Igram elite rank, 2000SR proslu sezonu. Jednu, jedinu tekmu me lik pomeo... skill move na skill move i bog u obrani. Nisam mu mogao nista. To je to. 

 

 

Kako je moguce zavrsit tekmu sa EG od 7.5, protivnik sa 0.8 i izgubit tu tekmu 5-4? Forma? Bolji igrac? Ja gubim takve tekme jer odjednom Eusebio gada precku sa 7m. WW Martial pada sam preko sebe. Kante, Barella i Verratti ne postoje... stoje ko kipovi. Ferdinand i Theo Hernandez padaju jedan preko drugog jer iz nekog razloga Hernandez ulazi u putanju Ferdinanda. 


Pometi me u tih 15min gametimea i nikom nista. Al' izgubit utakmicu jer jednostavno ne mozes zabit gol je smijesno. Doslovno izgleda koda ne smijes zabit. 

 

 

Evo ti jos jedan primjer. Jucer dobijem draft token. Udem u draft. 3 utakmice za redom protivnik katastrofa. 20min ingame ja imam 2-0... kontroliram tekmu i idem po treci gol. Gadam precku. Sljedeci slijed dogadanja, 15min -18min - 22min... 3-2 za njega. tekma zavrsava 7-5 za mene. Druga tekma. Ista situacija. 2-0 za mene. Ovaj puta 18min-24min-26min 3-2 za njega. Tekma zavrsava 6-3 za mene. 

Odjednom sam zaboravio igrat? U tih 2min pravog vremena ja ne mogu nista, on se sece i zabija 3 komada ko na traci.

 

Najvjerovatnije forma. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Ja si pokusavam objasnit ponekad neke stvari i uvijek dodem do istog zakljucka... a to je konekcija. Dok pogledas... zasto primjerice u Petak idem 9-1... a u subotu jedva dodem do 14 pobjeda. U tih 5 pobjeda je toliko popusenih zivaca da je uopce bolesno spominjat. 

 

 

 Zato jer je 9-1=8 i 14-6=8.

 

Znaci da si igrac za formu +8 i tjt

 

Dodes do igraca koji su iste kvalitete kao i ti i tu zapnes. Otad igras sa igracima koji takoder imaju formu +8 i tjt. Tako se radi matchup u WL vec godinama.

Kao da ti nije jasno da si u prvih 5 tekmi dobijao igrace random i onda kreces igrati s igracima koji imaju istu formu kao ti i nakon svake pobjede je sve teze i teze kako sto bi i trebalo biti.

 

 EDIT:

ja odigrao sve petkom ili sve nedjeljom uvijek zavrsim 14-6 ili 15-5 i tjt tu sam gdje sam, vremena nemam da igram vise i postanem bolji

Nema to nikakve veze sa formom. Ima veze sa gameplayom i kolicinom gluposti koju gledam na ekranu. 
Jos nisam naletio na lika koji me pomete. Onako, da je na njegovoj strani rezultat, statistika i sve ostalo. Di nema ljutnje, vidis da je taj netko klasu iznad tebe i to je to. End match i idemo dalje. 


Igram elite rank, 2000SR proslu sezonu. Jednu, jedinu tekmu me lik pomeo... skill move na skill move i bog u obrani. Nisam mu mogao nista. To je to. 

 

 

Kako je moguce zavrsit tekmu sa EG od 7.5, protivnik sa 0.8 i izgubit tu tekmu 5-4? Forma? Bolji igrac? Ja gubim takve tekme jer odjednom Eusebio gada precku sa 7m. WW Martial pada sam preko sebe. Kante, Barella i Verratti ne postoje... stoje ko kipovi. Ferdinand i Theo Hernandez padaju jedan preko drugog jer iz nekog razloga Hernandez ulazi u putanju Ferdinanda. 


Pometi me u tih 15min gametimea i nikom nista. Al' izgubit utakmicu jer jednostavno ne mozes zabit gol je smijesno. Doslovno izgleda koda ne smijes zabit. 

 

 

Evo ti jos jedan primjer. Jucer dobijem draft token. Udem u draft. 3 utakmice za redom protivnik katastrofa. 20min ingame ja imam 2-0... kontroliram tekmu i idem po treci gol. Gadam precku. Sljedeci slijed dogadanja, 15min -18min - 22min... 3-2 za njega. tekma zavrsava 7-5 za mene. Druga tekma. Ista situacija. 2-0 za mene. Ovaj puta 18min-24min-26min 3-2 za njega. Tekma zavrsava 6-3 za mene. 

Odjednom sam zaboravio igrat? U tih 2min pravog vremena ja ne mogu nista, on se sece i zabija 3 komada ko na traci.

 

Najvjerovatnije forma. 

 

Nimalo samokritike  

 

mora da su orjunaši

i hajduk nije prvak od 2006 jer su svi protiv njih...

 

12 godina
offline
Re: FIFA 22
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Ja si pokusavam objasnit ponekad neke stvari i uvijek dodem do istog zakljucka... a to je konekcija. Dok pogledas... zasto primjerice u Petak idem 9-1... a u subotu jedva dodem do 14 pobjeda. U tih 5 pobjeda je toliko popusenih zivaca da je uopce bolesno spominjat. 

 

 

 Zato jer je 9-1=8 i 14-6=8.

 

Znaci da si igrac za formu +8 i tjt

 

Dodes do igraca koji su iste kvalitete kao i ti i tu zapnes. Otad igras sa igracima koji takoder imaju formu +8 i tjt. Tako se radi matchup u WL vec godinama.

Kao da ti nije jasno da si u prvih 5 tekmi dobijao igrace random i onda kreces igrati s igracima koji imaju istu formu kao ti i nakon svake pobjede je sve teze i teze kako sto bi i trebalo biti.

 

 EDIT:

ja odigrao sve petkom ili sve nedjeljom uvijek zavrsim 14-6 ili 15-5 i tjt tu sam gdje sam, vremena nemam da igram vise i postanem bolji

Nema to nikakve veze sa formom. Ima veze sa gameplayom i kolicinom gluposti koju gledam na ekranu. 
Jos nisam naletio na lika koji me pomete. Onako, da je na njegovoj strani rezultat, statistika i sve ostalo. Di nema ljutnje, vidis da je taj netko klasu iznad tebe i to je to. End match i idemo dalje. 


Igram elite rank, 2000SR proslu sezonu. Jednu, jedinu tekmu me lik pomeo... skill move na skill move i bog u obrani. Nisam mu mogao nista. To je to. 

 

 

Kako je moguce zavrsit tekmu sa EG od 7.5, protivnik sa 0.8 i izgubit tu tekmu 5-4? Forma? Bolji igrac? Ja gubim takve tekme jer odjednom Eusebio gada precku sa 7m. WW Martial pada sam preko sebe. Kante, Barella i Verratti ne postoje... stoje ko kipovi. Ferdinand i Theo Hernandez padaju jedan preko drugog jer iz nekog razloga Hernandez ulazi u putanju Ferdinanda. 


Pometi me u tih 15min gametimea i nikom nista. Al' izgubit utakmicu jer jednostavno ne mozes zabit gol je smijesno. Doslovno izgleda koda ne smijes zabit. 

 

 

Evo ti jos jedan primjer. Jucer dobijem draft token. Udem u draft. 3 utakmice za redom protivnik katastrofa. 20min ingame ja imam 2-0... kontroliram tekmu i idem po treci gol. Gadam precku. Sljedeci slijed dogadanja, 15min -18min - 22min... 3-2 za njega. tekma zavrsava 7-5 za mene. Druga tekma. Ista situacija. 2-0 za mene. Ovaj puta 18min-24min-26min 3-2 za njega. Tekma zavrsava 6-3 za mene. 

Odjednom sam zaboravio igrat? U tih 2min pravog vremena ja ne mogu nista, on se sece i zabija 3 komada ko na traci.

 

Najvjerovatnije forma. 

 

Nimalo samokritike  

 

mora da su orjunaši

i hajduk nije prvak od 2006 jer su svi protiv njih...

 

Promasio si poantu mojeg posta. 

Daleko od toga da nemam samokritike. 

 

Krenut cu od brzopletih dodavanja, krivog tajminga kod dodavanja, neka glupa navika drzanja sprinta, ne koristenje close control driblinga, ne koristenje vise taktika kroz tekmu. Da ne pricam o tome kad izgubim kompas u igri di mi bas nista nejde pa silim neke glupe poteze. 

 

Ima samokritike... i to dosta. 

 

Ja igram ovu igru od kad je FUTa. Prosao sam sve i jednu metu u ovoj igri. Unazad par godina dobivamo jedno te isto govno sa drugacijom metom. Od driven shota ( koji je po meni bio najrealniji ''glitch'' ), tornado pizdarije, ona glupost od prosle godine kad si od centra mogo proc sa jednim skilom ( la croqueta, sjetio se :D )... i ove godine imas korner glitch. 

 

Rade bi se vratio na to da sa Ibarbom pretrcavam CBove, jer to ima logike... nego da mi netko glitcha kroz igrace sa debilnim chainanjem skillova. 

 

Samo neke alike koje imam kad se dopisujem sa frendom oko fife. Ovo su draftovi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 23:56 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...
SVAKI drugi je čiter koji ima 60-70 pace igrače koji trče brže od 99 pace igrača, koji radi 30-40 uklizavanja s leđa po utakmici bez kartona, koji ima constant pressure 90 minuta upaljen a stamina mu je u 90oj svim igračima na 90%, čijih 10 igrača sve samo radi, on trči s jednim ko debil po terenu tamo vamo, i kojemu svaki igrač kojim pukne finesse sa 25m zabija bolje nego moj if messi kojemu uđe jedan od 50 pokušaja. Nemam riječi više, osim da sam kreten.

Joj, danas sam igrao protiv jednog takvog i tako sam ga izmrcvario, naplatio sam mu za sve koji su tako igrali protiv mene.

Zabio sam mu gol iz prvog napada i odmah sam skužio da roka presing i da je nadrkan, a puko sam kad mi je došao na 20m i s Neymarom se vrti li ga vrti, pa dodaje bjesomučno vamo-tamo.

Namučio sam se dosta dugo dok mu nisam uzeo loptu i onda sam se udobno zavalio u stolicu i laganini... Theo - Varane pa malo Kounde - Tripier pa malo zavrtim na Kantea koji odmah vraća Varaneu pa malo na zelenog Aourara (odlična kartica, tko ju nije napravio ne zna što je propustio) koji odmah vraća Koundeu.

A ovaj jadnik, uredno presing opalio i još me mačak jebe s second manom, al nisam mu dao gušta.

Ne znam ni kako ni zašto, ali moji nisu previše griješili u pasovima?!

U drugom poluvremenu ja krećem s centra - mora da je slom živaca doživio, sve ispočetka... jebem panja, presing, EA i second man press posred dupeta posranog.

Onda, kad je popizdio i počeo s krivim igračima uletavat i uklizavat, sam mu odigrao akciju u tri poteza i zabio za 2-0.

Mislio sam da će kvitat pošto mu je ime kluba ALT F4, ali mačak je izdržao skoro do kraja :)

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

i opet pobacam sve mrtve foddere i uložim 100k i padne mutavi van basten ,ma baš nemam sreće s tim iconama u ovoj fifi

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
NixaFX kaže...

Imam li sriče .imam ok .jel mi krivo .je krivo mi je šta ga ne mogu prodat i šta tko zna kad ču više ikad ikone dobit.

Igat će mi Maradona do fife23 🙂

 JA bi sve podredio njemu i do kraja bi ga peglao, baš gušt za igrat s takvim karticama.

 

CAM, stay forward, free role, sve mu  DAJ :-) kad u obrani vidis da je on odma ga mjenjaj i ne poušavaj nikavi defense odigrat i može odigrat 120 minuta bez problema. Tako sam bio u fifi 20 u 4,5 mjesecu složio njega. Do tada je bilo nemoguće za skupit ga :-)

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 10:09 (daseparo).
15 godina
offline
FIFA 22

Je li ovo normalno? Odigram tri puta 78+ sbc i odustanem jer ovo nema smisla. Ne mogu dobiti karticu koju nemam a da ne govorim o nečem boljem. Nabijem ih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

ma mooožee  82x25 upgrade ,sva sreća pa sam ga napravio 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

SBC Vlahovića napravio. Preloš mi je za sad. Pandev mete pod s njim za sad, a Osimhen TOTGS mi i dalje najbolji napadač u Serie A

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Je li ovo normalno? Odigram tri puta 78+ sbc i odustanem jer ovo nema smisla. Ne mogu dobiti karticu koju nemam a da ne govorim o nečem boljem. Nabijem ih...

 10 komada sam ih slozil... 8 su bili takvi :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 22

3 dobre utakmice i onda ti opet dođe neki sa full press gdje mu se igrači ne umaraju nikad. Točno vidiš da lik ni ne igra, samo trči sa veznjacima a njegov AI pritišče on samo čeka da presječe loptu. Onda mi zabije neki krumpir sa 40 metara sa finesom. Ja probam isto press igrati i za 20 minuta igrači na 0 stamine.

 

Nemoguce da to nije cheat što ljudi rade. To kao i da njegovi igrači kod svakog duela moje doslovno metu kao da rade faul. Svaki kontakt mojeg i njegovog igrača rezultira time da moj igrač bude pometen 2 metra u natrag, ko da su njegovi hulk i sve to bez da se svira faul. Svaki put kad uzme svog obrambenog meni igrača baci doslovno na pod i nije fual, a u napadu isto samo drži ravno i trčanje. Moj igrač još i stane ispred i uzme loptu, ali njegov ipak pogura mojeg obrambenog par metara u natrag i opet dobije loptu. Vidiš da nema ni skilla, ni da zna driblati, ni braniti se, ni igrati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 18:34 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Dvije IF kartice i momčad 84 da bih odigrao 85+3x sbc i u njemu dobio kartice vrijedne niti 20k coinsa. Fakat nisu normalni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Dupli Kroos kojeg moram negdje stavit, Varane i Griezmann. Koji show.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

evo nekako sam ubacio fofanu ,sve si razmišljam prodat jesusa i dodat još pol milje i uzet mbappe

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 21:51 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Ja uzeo Dumfriesa OTW i baš mete pod igračima. Florenzi WW je bio dobar, ali lik je slab više mi vuće na krilo neko. Dumfries je ko div, dođe blizu krila i odmah pojede igrača.

Na desnom krilu Candreva mi nije dao neki dojam. Niti se ubacuje, a i fulava dosta. Chiesa mi bio dosta bolji, pa sad uzeo Dejana Kulusevskog za sad prve dvije utakmice odličan. Zabio jedan i asistencija za jedan, dosta bolji od Candreve. Možda jer je kemija bolja sa Dybalaom blizu.

 

EDIT: na prvoj slici slučajno stavio Lewu nutra lol, tu Pandev inače sjeda

Slučajno Lewandowski nutra, inače je tu Pandev ili Vlahović Slučajno Lewandowski nutra, inače je tu Pandev ili Vlahović
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 22:29 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice