FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 469.957
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 22
nick kaže...
movie kaže...
nick kaže...

ja mislim da su sve ove price sa hypermotionom cista laz. znamo svi da nisu nista novo napravili osim mozda koji mini fix s kojim ce sjebat 10 drugih stvari (i sljedece godine kad ih poprave to ce bit featurei) i to je to. isto tako mislim da je konami napravio dobru stvar sa f2p igrom, ne znam zasto ea to ne zeli napravit na zapadnom dijelu kugle zemaljske kad vec to isfuravaju sa fifa online na istoku. mrzim ea i vise ne kupujem fifu. najvise igram 1 na 1 s frendovima uzivo, i u zadnjih 5 godina sto kupujem fifu nismo dobili nista novo sto valja za nas use case. ok serem, dobili smo onu statistiku da si brojimo koliko je tko kome golova zabio i u koji kut. ostalo je teska smijurija. live form pola vremena ne radi, arsenal mi dobije 5 tekmi zaredom u ligi i nitko nije upgradean, iz nekog razloga europska natjecanja ne ubrajaju u to makar imjau licence. mozda bi i to trebao platit jos parsto kuna. stave ovaj rewind u igru reko dobra ideja, guess what, moze se koristiti iskljucivo u klasik modu, nemoj mislit da ga ima u house rulesima dok igramo long range LOL. i stamina se ne trosi u house rulesima. ekipa igra vam je govno vece nego vi svi skupa tamo u uredu u vancouveru i ovi vasi kompici kapitalisti iz amerike koji nam to prodaju.  sori malo sam nadrkan, rant over

Prvi put u povijesti serijala dvije profi momčadi su igrale nogomet i pratio se i snimao pokret svaka od 22 igrača na terenu a ne kao do sada samo jedan ili dva ako su simulirali duel. Nitko ne može reći kakav će rezultat svega toga biti no očito je da se igra radila iz temelja nova. Od držanja formacije cijele momčadi pa do taktičke igre svakog pojedinca unutar te formacije. Uz sve to i golmani su animirani posve ispočetka. Napravljeno je preko 4000 novih animacija koje doprinose realnijem prikazu nogometa, kako sami kažu.

 

Dakle, glupo je govoriti da je nešto čista laž ako imaš dokumentirano u nekoliko trailera kako se sve to radilo. Kažem, rezultat ne možemo znati ali ono malo što se vidjelo, vidjelo se da dosta toga sada ima više smisla.  Ne znaš zašto EA ne želi dati besplatnu igru kao konami? Sad ne znam je li trolaš ili si neinformiran toliko a kao igraš nogomet. Idemo pogledati zdravoseljački. Konami godišnje ne može prodati milijun komada svoje igre dok EA svake godine proda fifu u 20 milijuna komada. Rekord im je od prije dvije godine 27 milijuna komada igre. Dakle, godišnje samo od prodaje igre zarade milijardu dollara a ti se pitaš zašto igru ne dijele besplatno? Ono, ozbiljan si? Tko normalan bi se odrekao garantirane zarade od milijarde dollara godišnje? Uz sve to od mikrotransakcije zarade još toliko.

 ma mogu oni pricat kaj hoce oko snimanja pravih igraca kako igraju itd itd, da su htjeli siguran sam da se to mogli ranije napraviti, odnosno da je postojala tehnologija. kazes ajmo pogledat zdravoseljacki. EA  nam vec bar 5 godina prodaje jednu te istu igru uz tu i tamo koji "fix" s kojim sjebu pola igre pa ju onda kao popravljaju kroz patcheve. imidz kompanije im je u teskom kur** jer su pohlepna govna. pa izbacite f2p igru i prodajte i dalje packove klincima od kojih radite ovisnike o kocki. da ne moraju dat 500kn za base game pa dali bi bar 200 za packove. i svi njihovi frendovi koji nemaju 500kn za dat za igru bi igrali i dali koju kunu za pack. budimo realni, ovo sto EA radi je tuzno i jadno, ne znam zasto ih branis. citam tvoje rantove kroz zadnjih par tema o fifi, kaj ste sad frendovi? kupii su te sa jednim trailerom i onim cringe intervjuom s onom petoricom iz dev teama kako seru sami sebi i jedan drugom u usta? 

 

ti pljujes po fifi npr, a upravo zbog takvih kao ti (paketici,klinci,kocka) igre i postaj sve vise arkade, a sve manje simulacije!

pa ti i dalje podrzavaj takve gluposti

15 godina
online
Re: FIFA 22
nick kaže...

 ma mogu oni pricat kaj hoce oko snimanja pravih igraca kako igraju itd itd, da su htjeli siguran sam da se to mogli ranije napraviti, odnosno da je postojala tehnologija. kazes ajmo pogledat zdravoseljacki. EA  nam vec bar 5 godina prodaje jednu te istu igru uz tu i tamo koji "fix" s kojim sjebu pola igre pa ju onda kao popravljaju kroz patcheve. imidz kompanije im je u teskom kur** jer su pohlepna govna. pa izbacite f2p igru i prodajte i dalje packove klincima od kojih radite ovisnike o kocki. da ne moraju dat 500kn za base game pa dali bi bar 200 za packove. i svi njihovi frendovi koji nemaju 500kn za dat za igru bi igrali i dali koju kunu za pack. budimo realni, ovo sto EA radi je tuzno i jadno, ne znam zasto ih branis. citam tvoje rantove kroz zadnjih par tema o fifi, kaj ste sad frendovi? kupii su te sa jednim trailerom i onim cringe intervjuom s onom petoricom iz dev teama kako seru sami sebi i jedan drugom u usta? 

Ne, nisu me ničim kupili niti mislim da je igra savršena ili bar dobra. No zdarv razum govori da uz ovakve prodajne rezultate samo bi glup čovjek nekome nešto dijelio besplatno. Za konami koji je očajan ovo je logičan potez no dalekosežno igra nema budućnosti. Ubili su je jednim potezom. Tko normalan koji svake godine zaradi na prodaji igre oko milijardu dollara može doći na ideju da je dijeli besplatno? Razmisli malo. Što bi im rekli dioničari? Zašto dijeliti nešto što donosi najveći profit u industriji svake godine iznova? Uz sve to svake godine prodaju fifa pointsa za još milijardu dollara.

 

Što se tiče tehnologije, vjerojatno je i prije postojala ali je bio problem u hradveru na kojem se ta tehnologija trebala izvoditi. Došla je nova generacija konzola koja donosi hardver koji nije usko grlo za igru i sada konačno imaju mogučnosti implementirati u igru sve što imaju na raspolaganju. Naravno, kako će to ispasti nitko ti ne može reći. Iz onih kratkih video klipova vidio sam da se sada obrana ponaša logičnije nego do sada i da sada to ima smisla. Ako i dalje ne bude valjalo ja ću to reći. Nemam problema s tim. Po prvim reakcijama novinara koji su imali prilike isporbati igru, rekli su da je igra poprilično napredovala u odnosu na prošlu i da sve izgleda puno bolje. Koliko, vidjet ćemo i sami uskoro.

15 godina
online
FIFA 22
Potvrđeno je da će najnovija messijeva tetovaža biti u fifi 22. Možemo odahnuti.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Mortiis kaže...
nick kaže...
movie kaže...
nick kaže...

ja mislim da su sve ove price sa hypermotionom cista laz. znamo svi da nisu nista novo napravili osim mozda koji mini fix s kojim ce sjebat 10 drugih stvari (i sljedece godine kad ih poprave to ce bit featurei) i to je to. isto tako mislim da je konami napravio dobru stvar sa f2p igrom, ne znam zasto ea to ne zeli napravit na zapadnom dijelu kugle zemaljske kad vec to isfuravaju sa fifa online na istoku. mrzim ea i vise ne kupujem fifu. najvise igram 1 na 1 s frendovima uzivo, i u zadnjih 5 godina sto kupujem fifu nismo dobili nista novo sto valja za nas use case. ok serem, dobili smo onu statistiku da si brojimo koliko je tko kome golova zabio i u koji kut. ostalo je teska smijurija. live form pola vremena ne radi, arsenal mi dobije 5 tekmi zaredom u ligi i nitko nije upgradean, iz nekog razloga europska natjecanja ne ubrajaju u to makar imjau licence. mozda bi i to trebao platit jos parsto kuna. stave ovaj rewind u igru reko dobra ideja, guess what, moze se koristiti iskljucivo u klasik modu, nemoj mislit da ga ima u house rulesima dok igramo long range LOL. i stamina se ne trosi u house rulesima. ekipa igra vam je govno vece nego vi svi skupa tamo u uredu u vancouveru i ovi vasi kompici kapitalisti iz amerike koji nam to prodaju.  sori malo sam nadrkan, rant over

Prvi put u povijesti serijala dvije profi momčadi su igrale nogomet i pratio se i snimao pokret svaka od 22 igrača na terenu a ne kao do sada samo jedan ili dva ako su simulirali duel. Nitko ne može reći kakav će rezultat svega toga biti no očito je da se igra radila iz temelja nova. Od držanja formacije cijele momčadi pa do taktičke igre svakog pojedinca unutar te formacije. Uz sve to i golmani su animirani posve ispočetka. Napravljeno je preko 4000 novih animacija koje doprinose realnijem prikazu nogometa, kako sami kažu.

 

Dakle, glupo je govoriti da je nešto čista laž ako imaš dokumentirano u nekoliko trailera kako se sve to radilo. Kažem, rezultat ne možemo znati ali ono malo što se vidjelo, vidjelo se da dosta toga sada ima više smisla.  Ne znaš zašto EA ne želi dati besplatnu igru kao konami? Sad ne znam je li trolaš ili si neinformiran toliko a kao igraš nogomet. Idemo pogledati zdravoseljački. Konami godišnje ne može prodati milijun komada svoje igre dok EA svake godine proda fifu u 20 milijuna komada. Rekord im je od prije dvije godine 27 milijuna komada igre. Dakle, godišnje samo od prodaje igre zarade milijardu dollara a ti se pitaš zašto igru ne dijele besplatno? Ono, ozbiljan si? Tko normalan bi se odrekao garantirane zarade od milijarde dollara godišnje? Uz sve to od mikrotransakcije zarade još toliko.

 ma mogu oni pricat kaj hoce oko snimanja pravih igraca kako igraju itd itd, da su htjeli siguran sam da se to mogli ranije napraviti, odnosno da je postojala tehnologija. kazes ajmo pogledat zdravoseljacki. EA  nam vec bar 5 godina prodaje jednu te istu igru uz tu i tamo koji "fix" s kojim sjebu pola igre pa ju onda kao popravljaju kroz patcheve. imidz kompanije im je u teskom kur** jer su pohlepna govna. pa izbacite f2p igru i prodajte i dalje packove klincima od kojih radite ovisnike o kocki. da ne moraju dat 500kn za base game pa dali bi bar 200 za packove. i svi njihovi frendovi koji nemaju 500kn za dat za igru bi igrali i dali koju kunu za pack. budimo realni, ovo sto EA radi je tuzno i jadno, ne znam zasto ih branis. citam tvoje rantove kroz zadnjih par tema o fifi, kaj ste sad frendovi? kupii su te sa jednim trailerom i onim cringe intervjuom s onom petoricom iz dev teama kako seru sami sebi i jedan drugom u usta? 

 

ti pljujes po fifi npr, a upravo zbog takvih kao ti (paketici,klinci,kocka) igre i postaj sve vise arkade, a sve manje simulacije!

pa ti i dalje podrzavaj takve gluposti

Simulacija nogometa nece nikad postojat niti ce se ikad radit. Nikom nije u interesu, niti bi itko to igrao. Nista u povijesti nogometnih igara nije bila simulacija. Jer je na igralistu 11 igraca i svih 11 ne mozes kontrolirat. Nema tu simulacije, najblize tome je My Player i to je to. Ja prvi nebi htio uc u igru nakon posla i onda da se jebem sa kontrolama. 

Igru samo treba dovesti u stanje gdje postoji balans izmedu napada i obrane, sranja poput glitchanja sa bridgeom izbacit i sve ostalo stavit na semi-asisted. Traziti neku simulaciju je pizdarija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 22

Bok decki, dugo se nismo culi. Fifu 21 nisam igrao od 2. mjeseca kad sam mijenjao posao i sl. i malo sam povratio zivce.

 

Fifu 22 sam vec prednarucio za PC, dok ne kupim jednom PS5, a kupih je jer je bila samo 298kn na CD keys. Vidim da jedino PC nece imati next gen pa mi je i razumljivo da je cijena niza za PC.

 

Jel zakazan datum bas na 1.10. za obicnu verziju? Vise mi ne pada na pamet uzimati nesto ranije jer je besmisleno. Hoce li ova fifa za mene na PC-u biti identična kao i fifa 21?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 22
Evo ono što smo najviše čekali. Službeni trailer futa. Možete ga pogledati danas u 17 sati kada će biti službeno najavljen na ovom linku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 22
Znači kada vidim ovakvu obranu golmana u igri dobijem ospice. Izgleda da ću ih dobijati i na jesen. Kome padne na pamet da golman na 7 m širokom golu ovako na crti brani? Ovo se može vidjeti samo u malom nogometu i u ovom sranju od igre. Ovako da sam branio na velikom golu nabili bi me nakon prve tekme u šupak i poslali doma. Ovo je smiješno. Zar se konačno ne mogu riješiti ove idiotske animacije i reakcije golaman na crti.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

A nista vjerovat cu u bajke od EA i ove godine 😂

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Nakon malo pauze od fife, fifu 22 ću kupiti digitalnu sa kolegom po pola. Sviđa mi se što ima dosta novosti u karijeri i teško mi je odoliti da je ne kupim. Godina dana pauze od fife i pesa mi je baš godila. Uzeo sam ea play na mjesec dana za 30 kn da isprobam fifu 21 na ps5. Nakon ps4 slim meni je grafika odlična na ps5. Ona kamera nova mi je perfektna za karijeru. Nadam se da će i gameplay sa podešenim sliderima biti ok.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

također jedino igram career mode i eto veselim se tome...

još da napokon stave da na svakoj utakmici stadioni NISU puni...veselju nebi bilo kraja...

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 22
Krenula je danas otvorena beta. Valjda će netko staviti nešto na net pa da vidimo taj čudesan gameplay bez obzira što EA prijeti svakome tko objaviti bilo što iz bete.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Krenula je danas otvorena beta. Valjda će netko staviti nešto na net pa da vidimo taj čudesan gameplay bez obzira što EA prijeti svakome tko objaviti bilo što iz bete.

Igram FUT od kad je FUTa, ali niti jednom nisam dobio betu :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Krenula je danas otvorena beta. Valjda će netko staviti nešto na net pa da vidimo taj čudesan gameplay bez obzira što EA prijeti svakome tko objaviti bilo što iz bete.

 Zatvorena Beta.

15 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Krenula je danas otvorena beta. Valjda će netko staviti nešto na net pa da vidimo taj čudesan gameplay bez obzira što EA prijeti svakome tko objaviti bilo što iz bete.

 

6 godina
offline
Re: FIFA 22
maniti kaže...
movie kaže...
Krenula je danas otvorena beta. Valjda će netko staviti nešto na net pa da vidimo taj čudesan gameplay bez obzira što EA prijeti svakome tko objaviti bilo što iz bete.

 

 A jesu nasli kome ce pristup dati... pa lik igra kao da D7 jos nije vidio.

15 godina
online
Re: FIFA 22
sexytoiletpaper kaže...

 Zatvorena Beta.

 Ha, ha... jedno mislim drugo pišem. I najbolja fora kaj prije objave pročitam napisano i ne vidim ništa krivo.

 

Evo tehnički bolji video klip i još lik da svoj komentar igre.

 

 

Otvaranje packova

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 13:07 (movie).
15 godina
online
FIFA 22

Kako prepoznati dolazak walkouta u fifi 22

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2021 20:06 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Kako prepoznati dolazak walkouta u fifi 22

To je bitno... Jebo ovo ostalo. 

 

Stojim iza izjave da je u Fifi 18, ako se ne varam, walkout bio kad zasvijetli logo... Najbolji nacin. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
FIFA 22

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

Datumi vezani za FIFU 22:

23.8. - 30.8. (ne zna se koji dan tačno) - TOP 100 rejtingiranih igrača

25.8. - Novi krug dijeljenja pozivnica za Beta fazu igre

2.9. - Zatvaranje Beta faze igre

22.9. - Izlazak Web App-a

22.9. - Early Access za ljude sa EA Play pretplatom - 10 sati igre

27.9. - Izlazak igre za ljude sa Ultimate verzijom

1.10. - Izlazak igre za ljude sa Standard verzijom

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

Datumi vezani za FIFU 22:

23.8. - 30.8. (ne zna se koji dan tačno) - TOP 100 rejtingiranih igrača

25.8. - Novi krug dijeljenja pozivnica za Beta fazu igre

2.9. - Zatvaranje Beta faze igre

22.9. - Izlazak Web App-a

22.9. - Early Access za ljude sa EA Play pretplatom - 10 sati igre

27.9. - Izlazak igre za ljude sa Ultimate verzijom

1.10. - Izlazak igre za ljude sa Standard verzijom

 Malo mi čudno za web app da izlazi isti dan kao i early access. Na netu se svašta pročita no koliko vidim ništa nije službeno. Na par stranica sam naišao na ovaj podatak? Kome sad vjerovati?

 

The FIFA 22 Web App is expected to be released on September 15, 2021

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 9:59 (movie).
11 godina
offline
Re: FIFA 22

Web app ako dođe ranije 2 tjedna onda su se stvarno potrudili za nesto ove godine, ali cisto sumnjam. Web app je lani bio tu negdje kao i early access da si mogo odigrat koju tekmu i ugasit od svojih 10h i ici na web app objectivse i market radit.

Kovačić
15 godina
online
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

Web app ako dođe ranije 2 tjedna onda su se stvarno potrudili za nesto ove godine, ali cisto sumnjam. Web app je lani bio tu negdje kao i early access da si mogo odigrat koju tekmu i ugasit od svojih 10h i ici na web app objectivse i market radit.

Prošle godine je web app izašao dan ranije od early accessa

15 godina
online
FIFA 22

Konačno nešto vrijedno gledanja, FIFA 22 | 1v1 Gameplay First Look | Tekkz v Hashtag Tom

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Meni je krvavo kako pricamo o ''beti'' 1mj prije izlaska igre. Pa kaj oni mogu u mjesec dana napravit, ja ne znam.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

Preskočio sam prošlu, dal' da preskočim i ovu? 🤔

Sve mi se čini da budem, nekako mi se socijalni život popravio od kako nemam više slomova živaca od skriptiranog govna 🙂

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 22

Kruže glasine da će early access za novu generaciju konzola biti 20 sati? Ništa službeno, samo glasine no bilo bi ok. Dok se okrenem otišlo mi 10 sati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Konačno nešto vrijedno gledanja, FIFA 22 | 1v1 Gameplay First Look | Tekkz v Hashtag Tom

 

 

Ovo izgleda ocajno da budem iskren i nista drugacije od FIFE 20/21

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 10:18 (Diplo).
15 godina
online
Re: FIFA 22
Diplo kaže...

Ovo izgleda ocajno da budem iskren i nista drugacije od FIFE 20/21

 Pomaci su mikronski. Istina, nisam oduševljen viđenim. Prešli smo na novu generaciju konzola a udarci po golu su i dalje većinom neprirodni, ponašanje igrača u nekim trenucima nerazumljivo, i dalje će biti ona tko brži njegova djevojka. Iz viđenog niti grafika nije doživjela iskorak u skladu s novom generacijom konzola ili kako sam to ja očekivao. No za neku konkretnu ocjenu tebat će probati igru. Sreća pa pes izlazi samo s devet klubova i trebat će mu godina dana da postane igra pa se EA Sportsu po običaju ne žuri. 

11 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Kruže glasine da će early access za novu generaciju konzola biti 20 sati? Ništa službeno, samo glasine no bilo bi ok. Dok se okrenem otišlo mi 10 sati.

 Igrači PC-a mogu uzet ea access pro i platit ga ko suho zlato da mogu igrat duze od 10 sati, sto mi je glupo, nagrađuju se oni kojih je najviše da se bude što više uzimalo i plaćalo...

Zašto bi nama na PC-u dali nešto bolje/više ili za igrače starih konzola, upgrajdaj svoju konzolu 😂

Kovačić
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice