FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 696.019
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
gVeki kaže...
SimeKZ kaže...
gVeki kaže...

da li se meni kao noobu koji sam div 6 isplati uopće igrat WL? jel imam neke šanse za pobjedit nekog tamo? Džabe mi igrat ako za sve poraze niš ne dobijem :D

 A kako mislis napredovat ako se zavuces u svoj kutak i stalno sa istima igras? WL da svaku drufu dobijes si S1 ili G3.

Kupio si igru da ju igras, udi u WL opusteno... Bez imperativa nekakvog i to je to. 

 ma ne da ja to ne bih uopće igrao, nego s obzirom na to kakao sad igram da li mi se isplati ići, ili naravno da još dodatno vježbam probam se izboriti za višu ligu pa onda pokušati. više me zanima kakav je to skill gap

 Kakav ce ti bit rezultat sa takvim ce te igracima spajat. Nikad te nece spojit sa jacim igracem osim u prvih 5 tekmi kad je random. Sve ostalo idep reko omjeru pobjeda i poraza.

 e da to nisam znao jer to nikad nisam igrao. to mi je skroz ok

11 godina
offline
Re: FIFA 21
Odustajem od lova na Gomeza...65-70k mi je puno, a za 2/3 te svote mogu renovirati pola ekipe, a ne da mi Mojica, Smalling, Bakayoko i Morata trče po tratini...a iskreno, dok kolega ranije nije spomenuo Eriksena, nisam ni razmišljao o njemu, za 8,5k Eriksen je krađa po meni.
Nego, je li tko koristio Lukakua? Dosta sam dugo igrao PES i tamo mi je bio gušt igrati s njim.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Shvatio sam da kad vodiš, ne isplati se igrati niti probati napadati nego samo ispucavati loptu što dalje. To je jedini način da te igra ne sjebe. Stalno povedem i onda pokušavam igrati od iza, graditi napad. Ali igra ti to jednostavno ne dopušta jer ti igrači postanu retardirani i dodaju loptu protivniku. Igra ima ogroman problem sa registriranjem dodavanja. Želim dodati jednom igraču iznad sebe, a moj retardirani igrač shavti da dodajem desno. I onda ti igraj nogomet.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

https://www.futbin.com/21/player/25704/axel-witsel

 

Cudo kartica. 84, 84 i 85 rated sa 70, 65, 50 chemom.

Preskupo je to. Prošle godine su istu karticu dali neusporedivo jeftinije. Nije mi jasno zašto ponavljaju jedne te iste kartice. Pa ne igra samo deset vrhunskih nogometaša nogomet pa da se stalno samo oni izmjenjuju?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
m77 kaže...
Odustajem od lova na Gomeza...65-70k mi je puno, a za 2/3 te svote mogu renovirati pola ekipe, a ne da mi Mojica, Smalling, Bakayoko i Morata trče po tratini...a iskreno, dok kolega ranije nije spomenuo Eriksena, nisam ni razmišljao o njemu, za 8,5k Eriksen je krađa po meni.
Nego, je li tko koristio Lukakua? Dosta sam dugo igrao PES i tamo mi je bio gušt igrati s njim.

Evo ti moj hibrid pa možda dobiješ još pokoju ideju :)

Eriksen je dobra kartica, ali to što mrtvace sa 10m promašuje mi jako smeta i zbog toga ću ga mijenjati sigurno.

Ne znam, možda ja ne znam s njim pucati jer prečesto promašuje čiste golove iz blizine.

Mislim da ima prejak udarac za pucanje izbliza jer kad s njim opalim finess to je bomba za razliku od ostalih, ali prečesto se nalazi u situacijama da je sam pred golom i on maši.

 

Neki dan sam dobio Diega Carlosa, a on je odličan pa sam zbog toga išao na hibrid.

Inače bih vjerojatno složio sve Talijane.

Casemiro mi je dobar bez obzira na brzinu, a Sergej za razliku od Eriksena sprema gotovo sve što opali iz šesnaesterca.

Krila slabo koristim jer nisam "trkač uz linuju", al čak me iznenade kad dođu u gol šansu jer znaju zabiti bez problema.

Čak sam se bojao Costine desne noge, ali za sada ni to nije prevelik problem.

 

 

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
FIFA 21

Kakav meni gol AI zabije pa to je strašno. No ne znam je li reakcija golmana strašnija. Ja ga nisam pomicao niti njime upravljao. Smiješno.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Shvatio sam da kad vodiš, ne isplati se igrati niti probati napadati nego samo ispucavati loptu što dalje. To je jedini način da te igra ne sjebe. Stalno povedem i onda pokušavam igrati od iza, graditi napad. Ali igra ti to jednostavno ne dopušta jer ti igrači postanu retardirani i dodaju loptu protivniku. Igra ima ogroman problem sa registriranjem dodavanja. Želim dodati jednom igraču iznad sebe, a moj retardirani igrač shavti da dodajem desno. I onda ti igraj nogomet.

 To ti je prokletstvo slidera... ako protivnik "ne moze" do lopte, a pritom je rezultat u tvoju korist, igra ce se pobrinuti da i ovaj drugi ima kaj radit, u fifi su to golovi. :) zato je brza kontra vec tri godine in u fifi. Ne velim da kontra nije u nogometnu mocna stvar, ali ne radi bas uviiijek probleme ekipi koja drzi konce igre u svojim rukama.

12 godina
offline
FIFA 21

Stvarno treba dat ruke tim ljudima tamo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 21

Odustao sam od gomeza. Ne dam 125k coinsa za karticu ratinga 83 pa da je zlatna. Nekim manevrima na marketu sam nešto okrenio i skupio coinse pa sam uzeo ramosa i carvajala da ih mogu linkati s englezima. Sada sam ispraznio kasu i nemam ništa coinsa. Treba opet upasti u SB u elite 1 pa pobrati 30k coinsa i 2 rare mega packa i nadati se da će bar nešto uletjeti pa da mogu lagano krenuti ispočetka skupljajući coinse.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 21

Koja je najjeftinija cijena za Pc Fifu 21 i gdje ako tko zna 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Watkins inform, Aston Vila, znači jebacki napadač za malo coinsa.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Veceras bi opet trebao biti sbc tipa werner is blue i bale is back, ako imate coinsa kupite igrace nigerije ili ghane po discard cijeni. Urugvajci se ne isplate jer ih je previse. Zadnji put welsani od 400 coinsa isli za 4k

 

Isto veceras kad krene panika prije rivals nagrada mozete ulozit u gold kartice ispod 10k za koje mislite da ce bit u otw 2 teamu tipa william, regulion, raphinha.

 

 

Ja sam ulozia u ovo u pon navecer

14x Milinkovic Savic svaki po cca 7,3k trenutno 9,4k 

4x Goretzka svaki cca 52k trenutno 61k

3x Semedo svaki cca 41k trenutno 44k

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Veceras bi opet trebao biti sbc tipa werner is blue i bale is back, ako imate coinsa kupite igrace nigerije ili ghane po discard cijeni. Urugvajci se ne isplate jer ih je previse. Zadnji put welsani od 400 coinsa isli za 4k

 

Isto veceras kad krene panika prije rivals nagrada mozete ulozit u gold kartice ispod 10k za koje mislite da ce bit u otw 2 teamu tipa william, regulion, raphinha.

 

 

Ja sam ulozia u ovo u pon navecer

14x Milinkovic Savic svaki po cca 7,3k trenutno 9,4k 

4x Goretzka svaki cca 52k trenutno 61k

3x Semedo svaki cca 41k trenutno 44k

 Zašto nigerije ili Ghane?

 

Inače svim igračima, pogotovo meta karticama su cijene skocile i skočiti je još više jer počinje fut championship.. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 13:14 (manipulator).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Diplo kaže...

Veceras bi opet trebao biti sbc tipa werner is blue i bale is back, ako imate coinsa kupite igrace nigerije ili ghane po discard cijeni. Urugvajci se ne isplate jer ih je previse. Zadnji put welsani od 400 coinsa isli za 4k

 

Isto veceras kad krene panika prije rivals nagrada mozete ulozit u gold kartice ispod 10k za koje mislite da ce bit u otw 2 teamu tipa william, regulion, raphinha.

 

 

Ja sam ulozia u ovo u pon navecer

14x Milinkovic Savic svaki po cca 7,3k trenutno 9,4k 

4x Goretzka svaki cca 52k trenutno 61k

3x Semedo svaki cca 41k trenutno 44k

 Zašto nigerije ili Ghane?

 

Inače svim igračima, pogotovo meta karticama su cijene skocile i skočiti je još više jer počinje fut championship.. 

 Partey ili Osimhen koji imaju OTW.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Gol iz penala kojeg nisam ni napravio. Drugi gol, izletim sa donnarumom i samo ju frajer treba ispucat u aut. On ju našilji u sredinz igralista. Naravno, udarac iz prve i gol. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

mislim da ću lagano odjebat ovu igricu da ne trošim svoje živce.

 

dobijem 4,5, za redom i taman da uđem u div 5 i 3 utakmice, 3 panja za koje vidiš da nemaju pojma i svaka lopta njima, moji ništa ne rade u obrani, high pressure gdje samo moj s kojim upravljam ide. nepomični u obradi kad se on vrti sam oko sebe ne mogu dovuć još jednog da ga slomim. ma katastrofa. dakle kad pobjediš više za redom odmah te jebe u mozak igrica. to sam već par puta primijetio al ma reko nije zabrio sam. 

 

da ne govorim da mi je lik elaveo ja nisam boda dobio za to ;)

 

super hvala fifa. al mislim da se ne vidimo više nakon ovog. jedino da mi sutra da ronalda messija il mbapea kad dobim nagrade možda joj dam još jednu šansu. dakle...0 bodova

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Diplo kaže...

Veceras bi opet trebao biti sbc tipa werner is blue i bale is back, ako imate coinsa kupite igrace nigerije ili ghane po discard cijeni. Urugvajci se ne isplate jer ih je previse. Zadnji put welsani od 400 coinsa isli za 4k

 

Isto veceras kad krene panika prije rivals nagrada mozete ulozit u gold kartice ispod 10k za koje mislite da ce bit u otw 2 teamu tipa william, regulion, raphinha.

 

 

Ja sam ulozia u ovo u pon navecer

14x Milinkovic Savic svaki po cca 7,3k trenutno 9,4k 

4x Goretzka svaki cca 52k trenutno 61k

3x Semedo svaki cca 41k trenutno 44k

 Zašto nigerije ili Ghane?

 

Inače svim igračima, pogotovo meta karticama su cijene skocile i skočiti je još više jer počinje fut championship.. 

 

Zbog otw Osimhena i Partya

 

Sto se tice dolje navedenog, nije istina. Evo npr meta kartice tipa Klosterman, Mbabu, Zakaria, Llorente, Kimpembe, Hernandez nisu skocile stavise pale drasticno. 

 

Dobije li Goretzka totw a Sane POTM ispred Krame, mogla bi zarada na Goretzki bit  30k po kartici

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 14:32 (Diplo).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

mislim da ću lagano odjebat ovu igricu da ne trošim svoje živce.

 

dobijem 4,5, za redom i taman da uđem u div 5 i 3 utakmice, 3 panja za koje vidiš da nemaju pojma i svaka lopta njima, moji ništa ne rade u obrani, high pressure gdje samo moj s kojim upravljam ide. nepomični u obradi kad se on vrti sam oko sebe ne mogu dovuć još jednog da ga slomim. ma katastrofa. dakle kad pobjediš više za redom odmah te jebe u mozak igrica. to sam već par puta primijetio al ma reko nije zabrio sam. 

 

da ne govorim da mi je lik elaveo ja nisam boda dobio za to ;)

 

super hvala fifa. al mislim da se ne vidimo više nakon ovog. jedino da mi sutra da ronalda messija il mbapea kad dobim nagrade možda joj dam još jednu šansu. dakle...0 bodova

 Nije mi jasno ovo. "ako dobijem ronalda, messia..." ako ti se igra ne svida ne igras ju, tocka. Nece ti igra nista bolja bit sa Messiem ili Ronaldom. I dalje je to igra u kojoj tvoji nista ne rade a njegovi lete. Pomiris se sa tim, malo rageas i ides dalje ili ugasis i prestanes. Vrlo jednostavno.

Kad pobjedia vise puta za redom, dodu tezi protivnici, odnosno veci ELO, pa igra bude "teza". 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
FIFA 21

Da, to sam i ja primjetio. Meni je skill rating oko 1600 i pobijedio sam 3 zaredom, onda mi je došao neki lik sa 1800 skill ratingom i uništio me.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
gVeki kaže...

mislim da ću lagano odjebat ovu igricu da ne trošim svoje živce.

 

dobijem 4,5, za redom i taman da uđem u div 5 i 3 utakmice, 3 panja za koje vidiš da nemaju pojma i svaka lopta njima, moji ništa ne rade u obrani, high pressure gdje samo moj s kojim upravljam ide. nepomični u obradi kad se on vrti sam oko sebe ne mogu dovuć još jednog da ga slomim. ma katastrofa. dakle kad pobjediš više za redom odmah te jebe u mozak igrica. to sam već par puta primijetio al ma reko nije zabrio sam. 

 

da ne govorim da mi je lik elaveo ja nisam boda dobio za to ;)

 

super hvala fifa. al mislim da se ne vidimo više nakon ovog. jedino da mi sutra da ronalda messija il mbapea kad dobim nagrade možda joj dam još jednu šansu. dakle...0 bodova

 Nije mi jasno ovo. "ako dobijem ronalda, messia..." ako ti se igra ne svida ne igras ju, tocka. Nece ti igra nista bolja bit sa Messiem ili Ronaldom. I dalje je to igra u kojoj tvoji nista ne rade a njegovi lete. Pomiris se sa tim, malo rageas i ides dalje ili ugasis i prestanes. Vrlo jednostavno.

Kad pobjedia vise puta za redom, dodu tezi protivnici, odnosno veci ELO, pa igra bude "teza". 

 to sam reko čisto iz razloga što ih nebudem dobio, da dokažem poantu da neću više igrat. možda nisu shvatio usporedbu kad bi ostao igrat. a ta šansa je dakle ravna 0.

 

i ne nisu meni došli jači protivnici jer sam takve i jače pobjeđivao skroz normalno i onda odjednom ne radi ništa

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
manipulator kaže...
Diplo kaže...

Veceras bi opet trebao biti sbc tipa werner is blue i bale is back, ako imate coinsa kupite igrace nigerije ili ghane po discard cijeni. Urugvajci se ne isplate jer ih je previse. Zadnji put welsani od 400 coinsa isli za 4k

 

Isto veceras kad krene panika prije rivals nagrada mozete ulozit u gold kartice ispod 10k za koje mislite da ce bit u otw 2 teamu tipa william, regulion, raphinha.

 

 

Ja sam ulozia u ovo u pon navecer

14x Milinkovic Savic svaki po cca 7,3k trenutno 9,4k 

4x Goretzka svaki cca 52k trenutno 61k

3x Semedo svaki cca 41k trenutno 44k

 Zašto nigerije ili Ghane?

 

Inače svim igračima, pogotovo meta karticama su cijene skocile i skočiti je još više jer počinje fut championship.. 

 

Zbog otw Osimhena i Partya

 

Sto se tice dolje navedenog, nije istina. Evo npr meta kartice tipa Klosterman, Mbabu, Zakaria, Llorente, Kimpembe, Hernandez nisu skocile stavise pale drasticno. 

 

Dobije li Goretzka totw a Sane POTM ispred Krame, mogla bi zarada na Goretzki bit  30k po kartici

 Misliš?

A Fred, Allan, Wijnaldum... Pogledaj malo PL s kojom igra većina igrača, ili ih nema na marketu, ili idu po max cijeni, Allan je otišao sa 70.000 na 120.000 sad u par dana.

Freda i Wijnalduma snajpam danas iz zahebancije jer kontam pojačat tim s njima dvojicom, ako se koji pojavi, ili ode baš odmah po max cijeni, ili u roku 1-2 minute.

Gomez je jučer išao po 110.000, danas je već 120-125.000.

To je ono što ja pratim što me zanima za ubost sebi u tim, pa vidim kak se kreću cijene. A te 'mete' iz fr. lige i bundeslige, znamo svi da nisu upola na cijeni i napete kao PL i La Liga igrači.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
Diplo kaže...
manipulator kaže...
Diplo kaže...

Veceras bi opet trebao biti sbc tipa werner is blue i bale is back, ako imate coinsa kupite igrace nigerije ili ghane po discard cijeni. Urugvajci se ne isplate jer ih je previse. Zadnji put welsani od 400 coinsa isli za 4k

 

Isto veceras kad krene panika prije rivals nagrada mozete ulozit u gold kartice ispod 10k za koje mislite da ce bit u otw 2 teamu tipa william, regulion, raphinha.

 

 

Ja sam ulozia u ovo u pon navecer

14x Milinkovic Savic svaki po cca 7,3k trenutno 9,4k 

4x Goretzka svaki cca 52k trenutno 61k

3x Semedo svaki cca 41k trenutno 44k

 Zašto nigerije ili Ghane?

 

Inače svim igračima, pogotovo meta karticama su cijene skocile i skočiti je još više jer počinje fut championship.. 

 

Zbog otw Osimhena i Partya

 

Sto se tice dolje navedenog, nije istina. Evo npr meta kartice tipa Klosterman, Mbabu, Zakaria, Llorente, Kimpembe, Hernandez nisu skocile stavise pale drasticno. 

 

Dobije li Goretzka totw a Sane POTM ispred Krame, mogla bi zarada na Goretzki bit  30k po kartici

 Misliš?

A Fred, Allan, Wijnaldum... Pogledaj malo PL s kojom igra većina igrača, ili ih nema na marketu, ili idu po max cijeni, Allan je otišao sa 70.000 na 120.000 sad u par dana.

Freda i Wijnalduma snajpam danas iz zahebancije jer kontam pojačat tim s njima dvojicom, ako se koji pojavi, ili ode baš odmah po max cijeni, ili u roku 1-2 minute.

Gomez je jučer išao po 110.000, danas je već 120-125.000.

To je ono što ja pratim što me zanima za ubost sebi u tim, pa vidim kak se kreću cijene. A te 'mete' iz fr. lige i bundeslige, znamo svi da nisu upola na cijeni i napete kao PL i La Liga igrači.

 Fred nista posebno, prvi dan standard verzije je bia 35k

Allan je overhypan zbog otw nema ga u packovima nije narasta zbog wl

Wijnaldum da, po meni jedini box to box prem igrac koji valja

 

U njega vec ulozeno odavno😛

16 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Gol iz penala kojeg nisam ni napravio. Drugi gol, izletim sa donnarumom i samo ju frajer treba ispucat u aut. On ju našilji u sredinz igralista. Naravno, udarac iz prve i gol. 

Šteta što se ne vidi dobro. Pokušao sam proigrati u prostor svog napadača i pogodim protivničkog igrača u nogu debelo na njegovoj polovici terena i pogle kako se lopta odbije? Koja je vjerojatnost da se to dogodi? Iako ubjedljivo vodim igra mora složiti situaciju iz koje moram primiti gol.

 

15 godina
offline
FIFA 21

cicek jel mi vjeruješ da nakon 100 tekmi mi je sad prva di sam vidio da ima momentum i to jeben.

Znači nisam izgubio 5 rivalsa za redom, igram šestu, tim protivnika švabe standard, low rated al 90+ pace sve. Moji odjednom ne dodaju niti jednu loptu u noge, razmiču se, SUDARAJU se i padaju, igrači sa 90+ pacea trče ko da imaju 60-70, šut niti jedan u gol. Znači, mrak. Skripta lvl 99.

Prekinuo sam patnju ragequittom jer sam vidio da nema smisla. Ak nas to čeka u wl, sve mi se čini da me se ova fifa20.1 neće nagledat previše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

cicek jel mi vjeruješ da nakon 100 tekmi mi je sad prva di sam vidio da ima momentum i to jeben.

Znači nisam izgubio 5 rivalsa za redom, igram šestu, tim protivnika švabe standard, low rated al 90+ pace sve. Moji odjednom ne dodaju niti jednu loptu u noge, razmiču se, SUDARAJU se i padaju, igrači sa 90+ pacea trče ko da imaju 60-70, šut niti jedan u gol. Znači, mrak. Skripta lvl 99.

Prekinuo sam patnju ragequittom jer sam vidio da nema smisla. Ak nas to čeka u wl, sve mi se čini da me se ova fifa20.1 neće nagledat previše.

 Jeste, govance veliko. :D Ruku na srce nisu oni lose zamislili to sve unutar fife, ali losa im ekzekucija i uopce nisu razmisljali o posljedicama iltiga kontrareakciji na njihovu akciju. To im je jedan on vecih problema u EA HQ, nitko ne razmislja dalje od ideje. 

16 godina
offline
FIFA 21

ovo mi se nikad nije dogodilo do sada. Lik zabija gotovo svaku tekmu iz kornera. Dok ga nisam kupio rijetko sam kad zabio iz kornera. Sada je to gledajuću današnji dan normalno. Išao sam Jotu rješavat danas i lik me ugodno iznenadio. Zadovoljan sam što sam se odlučio za njega a ne za Gomeza. Sutra je novi dan i možda više nikad ne zabije, to je fifa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Sad sam si samo dokazao da je ova fifa smeće i fifa 20.1 101%, nikakav novi proizvod a još manje nešto dobro -.-

Znači lik ima u prvom, messija, vardya, kantea, ramosa, oblaka, gomeza, itd. SVE što je op danas. Chemistry u kurtzu jer nema tog Boga da ih možeš spojit u chemistry kak spada. 

Ali ne, nema veze, on(i), tj fifa, igra za njega savršeno radi, znači sve iste stvari koje su se događale u fifi20, događaju se i sada, nema apsolutno nikakve razlike, chemistry 3-4, al likovi lete po terenu, sve se lopte njima odbijaju, nema faula kad oni perjaju s leđa uklizavanjem, moji se razmiču u širinu na aut liniju, sve sve sve isto ko i u prošloj fifi. Očito da je onaj 'server side' patch od prije dan-dva 'popravio' igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Sad sam si samo dokazao da je ova fifa smeće i fifa 20.1 101%, nikakav novi proizvod a još manje nešto dobro -.-

Znači lik ima u prvom, messija, vardya, kantea, ramosa, oblaka, gomeza, itd. SVE što je op danas. Chemistry u kurtzu jer nema tog Boga da ih možeš spojit u chemistry kak spada. 

Ali ne, nema veze, on(i), tj fifa, igra za njega savršeno radi, znači sve iste stvari koje su se događale u fifi20, događaju se i sada, nema apsolutno nikakve razlike, chemistry 3-4, al likovi lete po terenu, sve se lopte njima odbijaju, nema faula kad oni perjaju s leđa uklizavanjem, moji se razmiču u širinu na aut liniju, sve sve sve isto ko i u prošloj fifi. Očito da je onaj 'server side' patch od prije dan-dva 'popravio' igru.

 Dada ja sam danas dvije odigrao... jednu je bio neki nas imena "jebemtimater" xD htio sam baciti ingame screen i umjesto alt sam pritisnuo start button pak me bacilo van s igre. Drugu igram i primjecujem da je malo teze zabiti i zabijam gol koji debelo golmanu prolazi kroz palac... opet ona prica s grafikom i hitboxom o kojoj sam pisao. Uglavom obranu su malo buffali, a napad nerphali. Nakon vodstva od 2:0 postaje teze igrati i postoji bareem 70% sanse da ces dva gola primit nego jedan zabit. Nepisano nogometno pravilo da ces prikit gol ako propustis puno sansi, jel? Mozda u nogometu da, ali u fifi se to zove skripta, a ne prokletstvo. 

12 godina
offline
FIFA 21

Mene još skripta ne jebe toliko jer je lakše zabiti gol pa guram nekako.

Ali da ima sranja kao lani, ima itekako.

Neki dan sam baš pucao po šavovima i ALT-TAB-ao dvije partije jednu za drugom... i to niti jednu nisam gubio što je najbolje hahahahaha.

Jednu sam vodio 2-1, a u drugoj je bilo 1-1, ali kad mi se zareda par promašenih mrtvaca i tacklovi koji se odbijaju protivniku i još ako se panj dodaje iz prve pa mu sve prolazi - nema šanse da ću igrat do kraja.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Ima li strenght ikakvu važnost u ovoj igri?
Vjerojatno ne jer moj Lukaku nemože dobiti remplanje s Fekirom...i još masa takvih situacija koje sam primjetio jer imam hrpu fizikalaca u ekipi.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice