FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 576.311
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ja slabo igram ove modove,bas zbog assited vecine igraca na netu.Igram protiv prijatelja doma tako da je gameplay na slow i sve na manual i cak se jos podesava u gameplay settingsu sa sve bude teze ukljucujuci i suteve koji su na manual tako da ce ova fifa bit dobra ja vjerujem...
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

hvala! Zivio! 

8 godina
offline
FIFA 17

Jednom sam usao u igru i vise ne mogu kad promenim vpn, koristim cyberghoust 6, koji vi program koristite?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 17

Nisa izdržao i kupim fifu za PC pa da malo igram dok ne krene liga prvaka. Prvo, ne da mi igrati online već samo offline. Stalno javlja da nema protivnika. Ništa počnem malo igrati offline i već sam dobio slom živaca. To stvarno nema smisla. Imam po 20 udaraca po golu i ne mogu zabiti a AI ima jedan ili dva udarca i uvijek zabije gol. Tragično je da puca iz gotovo mrtvog kuta i zabije a ja ne mogu s pet metara po sredini gola. Uvijek po tri protivnička igrača su oko mog igrača i kome god da dodam već se tri presele tamo. Nemoguće je stvoriti višak jer svi trče kao navijeni. Kada ga i stvorim uvijek čudesno uklizavaju i blokiraju udarac. Totalno nerealno i nadljudski. Koji je smisao toga. Govorim o 7 diviziji ultimate ligi. Posebno me razjebu golovi kada markiram napadača i guram ga na korner liniju a on onda pukne po golu na prvu stativu i probuši mi golmana.

Pa samo da stoji i ne miče se ne može dobiti gol. Dakle, golmani su najgori dio ove igre. Čudimo se kaj protivnici uklizuju? Sada gledam AI samo uklizuje iz svih mogućih kuteva. To je valjda fora. Igrača mi nose na kari i nema prekršaja, ja se samo postavim ispred igrača i odmah AI dobije prekršaj. Sve je nakaradno. Nigdje balansa. Što sviraš meni sviraj i njemu, što ne sviraš njemu nemoj niti meni. Nemam više živaca igrati offline jer je zamorno i dosadno a online ne mogu igrati, valjda do ponoći. No kako bilo već vidim pun kufer frustracija. Neujednačen kriterij sudaca, smiješni golovi i grubosti do mile volje jer je to valjda fora ove godine. Po prvi put mi žao 300 kn. Bolje da sam ih popio. Đaba im sav trud na igri i prezentaciji kada svake godine padaju na detaljima. Vidim da je igra s novim patchem u odnosu na trials verziju od par dana. No nisam shvatio što je sada bolje? Dapače, mislim da je gore...

 

Kaj su maknuli ove godine online tournament?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 22:19 (movie).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

izljecio sam se od fife i ove godine ne kupujem. citam tu komentare i reko, koji kurac da se nerviram. cekam jogurt dogodine samo da probam jouney i nis me vise ne interesira. malo cituckam tu vas i mislim se sto sam sretan da se ne nerviram vise tim govnetom...

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Ma meni je daleko bolja ove godine nego prosle, sporiji gameplay, nema onih probijanja po strani, izgleda da brzi igraci ove godine nece lako bas prolaziti, pisem o fut modu.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Eh sad krece ludilo :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Radim faking nocnu,daaaajte postajte u temi i pisite,pisite i pisite da mi bude zanimljivo 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Meni je protiv AI-a na demu bilo dosta lagano,teže mi je bilo na fifi 16,ali ipak čekam cijelu igru pa ću bolje procijeniti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 17

ja neznam sta je s ovim tezinama, na amater u fut-u offline se uzasno mucim, nema sanse da je to amater tezina iako pise tako, pa jedva im loptu uzmem. na fifi 16 sam dobivo po 6,7-0 a ovdje vec izgubio par tekmi po 2-0, 3-0.. inace sto se same igre tice nemam zasad previse zamjerki, bar sto se offlinea tice

 

kupio sam za ps4 igru, jel mogu dat sad sifru i username od tog racuna frendu da on igra, ocemo oboje moci online? on bi se samo prijavio sa svojim ea sport racunom za fut npr?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 2:37 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Sinoć mi se igra skinula tamo negdje iza ponoći, i odmah nastavim jednu, čisto da vidim trza li šta s obzirom na moju asus gtx570. Na sreću dosta manje, ali nisam u potpunosti zadovoljan, jer štucne ponekada i to na sredini terena, iako imam zakucanih 60fps konstantno dok igram, izuzev cut scena kada pada na 30fps.

 

Igrao sam sa Barcom protiv Reala i gle čuda prvi gol zabio glavom i to nakon ubačaja sa strane Neymara, na drugu stativu, gdje se našao Messi i zabio glavom.

 

Sve u svemu igra mi izgleda odlično i jedva čekam danas da se sakrijem od svijeta i počnem puniti kasu...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17
Ja sam na kraju ušao preko VPN-a i rokao cijelu večer.
FIFA 17 je praktički FIFA 16 s par novih fora (korner, penal, itd.).
Pace ovaj put ima nekakvog značaja za razliku od FIFE 16.
Draft jedan bacio i odmah 2 čitera jedan za drugim - a onaj treći me razguzio 4-0 više sretno nego spretno.
Uklizavanja su postala sastavni dio ove igre, a to mi ide na kurac.
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Mislim otići u dućan kupiti fifu za ps3...Gdje bi je mogao kupiti i koja je razlika između obične i deluxe?
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
Boixus Nois PS kaže...
Mislim otići u dućan kupiti fifu za ps3...Gdje bi je mogao kupiti i koja je razlika između obične i deluxe?

 Dobiješ packove za FUT. Ako ga ne igraš, ne trebaš deluxe. A ako i igraš vjerojatno je bolje tu razliku potrošiti na FIFA pointse pa si packove kupiš odmah.

 

I imaj na umu da PS3 verzija nije ista ko next gen, da se ne vodiš recenzijama za nove konzole.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Igram fifu 14 ima 2-3 godine moram se maknit od toga, a samo i FUT i igram.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ocu li imati problema s 4 GB RAMa s fifom 17?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ja nisam nikada igrao FUT,nije me to privlačilo,ali vidim da većina vas dere po FUT-u,a i svi kažu kako je zabavno pa ću se morati tome posvetiti malo u ovoj novoj fifi :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
hrcak12345 kaže...

Ja nisam nikada igrao FUT,nije me to privlačilo,ali vidim da većina vas dere po FUT-u,a i svi kažu kako je zabavno pa ću se morati tome posvetiti malo u ovoj novoj fifi :D

 bolje nemoj ako ti je stalo do zdravlja ;)

[19xx]C3c1l
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 10:13 (C3c1l).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...
hrcak12345 kaže...

Ja nisam nikada igrao FUT,nije me to privlačilo,ali vidim da većina vas dere po FUT-u,a i svi kažu kako je zabavno pa ću se morati tome posvetiti malo u ovoj novoj fifi :D

 bolje nemoj ako ti je stalo do zdravlja ;)

 Hahahahaha znam,ma već sam se ja dosta naživcirao na Season modu online,bilo je trenutaka kad sam htio zafitiljiti controller u televizor.

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

otkad sam prestao fut igrati bolja sam osoba na svim podrucjima :D

iako nisam bas religiozan, poceo sam vjerovati da je sama sotona napravila ovu igru

i da ti namjesta protivnike koji pauziraju 70 puta po tekmi, odugovlace sa izvodenjem auta,

gledaju svaki udarac po par puta, skice u mikrofon proste rijeci.a da ne spominjem gameplay

samog moda... odmaknite se od ovoga moda ako mozete necete zazaliti.

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 17

Slažem se, FUT je gori od bilo kakve droge. Ubuduće planiram glasati samo za onu stranku koja će podržavati istrebljenje tog zla.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Meni je ovo urnebes. Igram Fifu godinama, ali jucer sam propao u crnu rupu Od 8 odigranih utakmica izgubio sam svih 8. I nisam zabio niti jedan jedini gol. Nizem sanse, proigravam, dupli pas, korneri, slobodnjaci, stative i precke. Sve sam ih sakupio, ali gola za mene nema. Protivnik vozi igraca kroz moju obranu ko kroz putar i sa 30 metara u raslje. A ja ne mogu zabiti ni da se igra bez golmana. Mislim da me EA dobro isprasio zguza i to za moje novce, LOL Nista, odigramo malo single kampanju pa cekamo Battlefield. Onako naprceni samo za tebe EA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Koj je ovo k sa cijena? Znam da je sve više u samom startu, al prosle godine na dan izlaska cijene su bile puno manje nego sad. Poceli su abnormalno nabijat cijene za igrace, i price rangeovi su izgleda višlji nego prosle godine, odnosno minimum je podignut dok max je ostao manje vise isti.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

jutros dosla fifa 17 za ps4,svidja mi je jako,samo nikak da polovim ove nove kornere i penale,mi moze netko reci sto se tocno promjenilo kod slobodnjaka,znao sam ih onako od 10,7 udje a sad nemogu od tih 10 ni 2 pogodit

EUNE LOL: frenkySTYLE
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Bzv
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Bzv
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ja sam jučer imao prvi penal, uspio sam ga zabiti, iako ni sam ne znam kako 

Nekontrolirano se miče ona strelica, prošlogodišnji sustav je bio sasvim dobar i ne znam zašto su ga mijenjali. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Jel izasla za nase podrucje? Radio sam do sad pa nzm, sad dizem win pa kapiram da je stavim na skidanje kad sredim windows.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 17
Do sada sam se zezao s PS4 verzijom igre. Otvorio sam 40 packova, najbolji igrač Nolito. Toliko, fakat nemam sreće. Čak i ona dva loan IF igrača što sam dobio na par tekmi obrisao sam jer mi nemaju baš nikakvog smisla. Složio sam si i na PS4 Senegalce a drugu momčad koju slažem su englezi. Baš sam razočaran packovima. Otvorit ću ih još jedno tridesetak i to je to za ovu godinu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

ja dobio Barkleya i Koscielnog, stavio sinoc da se prodaju, vidit cemo za koliko ce otici :D sad sam na poslu, ne mogu provjeriti. 
ako bude kojih 20k za koscielnog planiram dovesti Dele Alija, Manea, i Batshuayia :D 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice