FIFA 14-World Cup online

poruka: 274
|
čitano: 25.161
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14-World Cup online

GREECE-IRELAND  2:3

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

OK NEKA SE UTAKMICA ODIGRA SUTRA DO 20 SATI..UKOLIKO SE POLJSKA NE JAVI. DOBIT ĆEŠ 3:0. JEL TO UREDU

www.fifa-onlineliga.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

Super vijesti ...dobra odluka!{#}

Ega...
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14-World Cup online
origin:stefanlevacic
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

ŠTEF MAM JE TURNIR VEĆ POČEL

www.fifa-onlineliga.com.hr
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14-World Cup online
filomen kaže...

OK NEKA SE UTAKMICA ODIGRA SUTRA DO 20 SATI..UKOLIKO SE POLJSKA NE JAVI. DOBIT ĆEŠ 3:0. JEL TO UREDU

Nema frke. 

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14-World Cup online

Belgija 5 : 2 Turska

gg! 

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 14-World Cup online

Belgija 5 - 2 Turska

Apsolutna dominacija Belgije od samog početka utakmice. Turci se nadali bunkerom nešto bolje odigrati pa na kontru iznenaditi, ali uz kišu, neraspoloženost pojedinaca i pogreške u obrani bolje nije moglo. Čestitke protivnicima koji su svoje šanse iskoristili. {#}

 

EDIT: Sad vidim da je i sudac bio Turčin, ali ni to nije pomoglo. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 18:20 (Domaccc).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 14-World Cup online
antiljano27 kaže...
filomen kaže...

OK NEKA SE UTAKMICA ODIGRA SUTRA DO 20 SATI..UKOLIKO SE POLJSKA NE JAVI. DOBIT ĆEŠ 3:0. JEL TO UREDU

Nema frke. 

znaci niste odigrali sad je 21 sat i ja sam ispo?

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

NAJPOŠTENIJE TI I ANTILIJANO ODIGRAJTE REPASAŽ UTAKMICU I KO POBJEDI TAJ PROLAZI DALJE

www.fifa-onlineliga.com.hr
13 godina
offline
Re: FIFA 14-World Cup online
filomen kaže...

NAJPOŠTENIJE TI I ANTILIJANO ODIGRAJTE REPASAŽ UTAKMICU I KO POBJEDI TAJ PROLAZI DALJE

što se mene tice može

 

India 2:2 Mexico

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 21:57 (CroatianRacer).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14-World Cup online
CroatianRacer kaže...
filomen kaže...

NAJPOŠTENIJE TI I ANTILIJANO ODIGRAJTE REPASAŽ UTAKMICU I KO POBJEDI TAJ PROLAZI DALJE

što se mene tice može

ajmo sa Indijom još jednom probat izvuć dobar rezultat protiv Mexica, super situacija. Ali ajde, odigrat ću. 

 

EDIT: Da nebi bilo da se žali nakon što izgubim ili nešto. Tu dobim tu jadnu Indiju i još me ovak mučite za te bodove. No, hrabro idemo dalje, ne ocekujuci ništa po drugi put protiv istog u istoj skupini, ima smisla :D LP 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 21:39 (antiljano27).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 14-World Cup online

Odbijam daljnje igranje u ikakvim ponavljanjima ili ičem sličnom. Odbijam igrat protiv crosseva i lby protiv INDIJE. Ovak je kak je, neka host odluči. 

Još mogu i žalit za propuštenim prilikama. 

 
3 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

NEKA SE IZJASNE OSTALI NATJECATELJI

www.fifa-onlineliga.com.hr
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 14-World Cup online

Prvo si rekao da ako se jedan od sudionika ne pojavi, ovaj aktivan član dobiva 3 boda. Tu mi te bodove nisi dao. Nakon toga si rekao do danas u 8 ako ne dodje dobivam 3 boda i idem dalje. Nakon toga si ponovo to prekršio i rekao da igram za prolazak protiv Mexica. U dvije utakmice protiv Mexica nisam izgubio sa Indijom, što smatram iznimnim uspjehom. 

 

I znam da nemam šta tražit protiv Njemačke dalje, ali stvar je principa. Žalim za Kodakom 

 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 14-World Cup online

Moj prijedlog je da se oduzmu bodovi prve tri ekipe protiv posljednje u skupini. Tj kao da ih je bilo 3 u grupi...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

Po logici ako anteljano27 ne moze odigrat nikako s protivnikom s kojim je trebao njemu se pise rezultat 3:0 i to je valjda svakom jasno sve drugo je maltretiranje svih nas.

A ovaj repesaž je nepravedno riješenje jer je razlika u ekipama velika.Naravno stvar je*u igrači koji se prijave i onda ne mogu igrat pa ispadne kaos ali zato i treba imat neka pravila...

 

kako repesaž nije uspio treba stvar vratit na početak tj.

 

citiram"Ako se desi, da vam se protivnik ne javi u određenom roku, pisat će se 3-0 za aktivnog sudionika. " pisano pravilo s početka priče tj. natjecanja... o čemu mi uopće raspravljamo ... treba pisat 3:0 i kraj priče

 

moje mišljenje a vjerujem i večine...

Ega...
13 godina
offline
Re: FIFA 14-World Cup online
GabrielEga kaže...

Po logici ako anteljano27 ne moze odigrat nikako s protivnikom s kojim je trebao njemu se pise rezultat 3:0 i to je valjda svakom jasno sve drugo je maltretiranje svih nas.

A ovaj repesaž je nepravedno riješenje jer je razlika u ekipama velika.Naravno stvar je*u igrači koji se prijave i onda ne mogu igrat pa ispadne kaos ali zato i treba imat neka pravila...

 

kako repesaž nije uspio treba stvar vratit na početak tj.

 

citiram"Ako se desi, da vam se protivnik ne javi u određenom roku, pisat će se 3-0 za aktivnog sudionika. " pisano pravilo s početka priče tj. natjecanja... o čemu mi uopće raspravljamo ... treba pisat 3:0 i kraj priče

 

moje mišljenje a vjerujem i večine...

tako je ...pravila su odredena prije turnira...najbolji je bio turnir koji je kodak organizirao...ovo izmisljanje i produzivanje rokova zbog jednog ili dva sudionika su gluposti..ako ne mozes odigrat 3 utakmice u 7 dana nemoj se ni prijavljivat na turnir ...ako pise da za aktivnog ide 3-0 onda je 3-0 i kraj price ...najbolje da sad dvoje ili troje j.bu ovih 30 -.-

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

Ma dobar je turnir ali triba znat reć kad je dosta i lupit šakom o stol.... filomen je ozbiljan dečko koji želi svima ugodit ali to nije moguće nigdje pogotovo ne na virtualnom turniru u Fifi 14 {#}

Ega...
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

POŠTO SE NEMOŽE DOGOVORITI, PO PRAVILNIKU INDIJA DOBIJA 3:0 PROTIV POLJSKE I PROLAZI DALJE. NEMA VIŠE RASPRAVE OKO OVOG PITANJA

www.fifa-onlineliga.com.hr
13 godina
offline
FIFA 14-World Cup online

super a mexico ce ispastat zbog nekog drugog pa je i to pošteno???? 

Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

Slušaj nema smisla da se ljutiš,jedina greška filomena je šta vam je dopustio raspravu po tom pitanju i zaobišao pravila ali srećom niste s tom utakmicom ništa riješili ,PRAVILA su na prvoj stranici foruma,tribamo ih se svi pridržavat ! Koliko vidim takva su bila pravila prije ovog a i poslije ovog turnira će bit... a šta reć više...završimo ovu temu i ljudski čestitaj anteljanu prolaz dalje...

Ega...
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14-World Cup online
CroatianRacer kaže...

super a mexico ce ispastat zbog nekog drugog pa je i to pošteno???? 

Ti ispaštaš jer 2 puta nisi sa Mexicom uspio pobjedit Indiju. Da si me jučer pobijedio ja bi te pustio dalje. Ili da si me prvu dobio opet bi išao dalje. Ja bi čak i rekao da sam više od tebe zaslužio prolaz dalje samo zbog toga, a da ne spominjem da si jedino zabio crossevima i koristio LBY protiv Indije i nikako igrao fer a znamo se od FIFE 12. Itd itd. 

 

Žao mi je što je oko svega ovoga nastala strka, ali sam išao samo po pravilima. Nit je neka nagrada u pitanju da se grčevito borim za prolaz, nit imam ikakve šanse dalje. 

13 godina
offline
Re: FIFA 14-World Cup online
antiljano27 kaže...
CroatianRacer kaže...

super a mexico ce ispastat zbog nekog drugog pa je i to pošteno???? 

Ti ispaštaš jer 2 puta nisi sa Mexicom uspio pobjedit Indiju. Da si me jučer pobijedio ja bi te pustio dalje. Ili da si me prvu dobio opet bi išao dalje. Ja bi čak i rekao da sam više od tebe zaslužio prolaz dalje samo zbog toga, a da ne spominjem da si jedino zabio crossevima i koristio LBY protiv Indije i nikako igrao fer a znamo se od FIFE 12. Itd itd. 

 

Žao mi je što je oko svega ovoga nastala strka, ali sam išao samo po pravilima. Nit je neka nagrada u pitanju da se grčevito borim za prolaz, nit imam ikakve šanse dalje. 

šta koda je bitno ko kako igra? sta bayernu su trebali dat trofej lige prvaka jer je chelsea se branio sa 11 igraca? bayern je vise zasluzio prolaz pa eto dat cemo njima trofej celzi se nije pokazo, daj slusaj se, a uostalom boli me ona stvar, najbolje da ne prodemo ni ja ni ti i da bude sve na miru, posto ovaj sa poljskom nema dostojanstva pokazat se na sugavom originu i zbog njega ja sad ispadam i to je posteno? pricate o nekom postenju, indija ovo indija ono a mexico ko hebe, njega netreba nista pitat nek on ispasta radi drugih sta ces, nek ide indija bmk vise stvarno napravilo se 3 stranice galame oko hebene inidije i tebe, nosi se u pm s njom.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 14-World Cup online

Jako lijepo od tebe moram priznat, em nacin ponašanja, em to kako se nosiš sa time da nisi uspio Indiju dobit, pa te to sad valjda muči. I da, rekao si već, roster ti je loš. A druga stvar, nit je ovo finale lige prvaka, nit se igra za pare i neznam šta. 

 

Tu smo da se zabavljamo i igramo FRIENDLY utakmice koje bi trebale, po meni, bit fer i korektne i igrat za zabavu a ne za ponižavanje protivnika i pobjeđivanja kako god je moguće i iskorištavat to šta netko igra sa definitivno najslabijom momčadi FIFE, Indijom i ić na taj LBY i na crosseve, dok sam ja sa Indijom pokušavao pass igrom probiti obranu. Ovo je moj zadnji post u vezi ove situacije jer ne želim više zamarat ljude. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14-World Cup online

Pošto neće prestati prepirke između izbornika Indije i Meksika, FIFA je donijela odluku da se obje momčadi diskvalificiraju iz daljnjeg natjecanja. Protiv ove odluke nema žalbe.

www.fifa-onlineliga.com.hr
10 godina
offline
FIFA 14-World Cup online

molim mehinha da dodje na origin i da odigramo utakmicu ili da napise  kada je dostupan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14-World Cup online
filomen kaže...

Pošto neće prestati prepirke između izbornika Indije i Meksika, FIFA je donijela odluku da se obje momčadi diskvalificiraju iz daljnjeg natjecanja. Protiv ove odluke nema žalbe.

Ti nisi normalan. Kao prvo, upravo sam napisao da mi je ovo zadnji post vezano uz tu temu upravo zato da se više ne prepiremo i da ne zamaramo ostale. Kao drugo, čestitam, nakon 3 neuspjela pokušaja, uspio si me izbacit iz natjecanja. 

 

EDIT: niti na jednom od svojih 30-ak turnira nisam imao problema koliko imam sa filomenom, izvrsna reklama za tebe i za tvoju stranicu. Doslovno niti na jednom od svih tih. Sad, da li sam ja tu taj koji radi probleme ili je do nečeg drugog? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2014 17:22 (antiljano27).
13 godina
offline
Re: FIFA 14-World Cup online
antiljano27 kaže...
filomen kaže...

Pošto neće prestati prepirke između izbornika Indije i Meksika, FIFA je donijela odluku da se obje momčadi diskvalificiraju iz daljnjeg natjecanja. Protiv ove odluke nema žalbe.

Ti nisi normalan. Kao prvo, upravo sam napisao da mi je ovo zadnji post vezano uz tu temu upravo zato da se više ne prepiremo i da ne zamaramo ostale. Kao drugo, čestitam, nakon 3 neuspjela pokušaja, uspio si me izbacit iz natjecanja. 

 

EDIT: niti na jednom od svojih 30-ak turnira nisam imao problema koliko imam sa filomenom, izvrsna reklama za tebe i za tvoju stranicu. Doslovno niti na jednom od svih tih. Sad, da li sam ja tu taj koji radi probleme ili je do nečeg drugog? 

kao što možeš pročitat zadnju rečenicu, rekoh bmk, radite sta hocete.

14 godina
offline
FIFA 14-World Cup online

United States 2-1 Netherlands

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice