Fifa 11

poruka: 2.801
|
čitano: 769.042
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
13 godina
offline
Re: Fifa 11
Ma sk8dam FIFU već par dana, sporo ide. A koja je razlika između ovih dvoje postavki? I da, taj Career mode - to je npr. da izabereš jedan klub i snjim igraš prvenstvo, kupove i takve stvari, naravno oviseći o poziciji na teblici? Uskoro ću instalirati i ja krenuti u igru. Može mi samo netko poslati na PM link od nekog patcha, samo da riješim transfere? Hvala, ekipa.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
antimadridista kaže...

ma kupi Iniestu i nemaš brige,Xavi više igra na sredini terena,Iniesta može i na tu poziciju koja tebi treba.

 

Samo da pitam,zanima me na kakvim postavkama gamepada igrate FIFU? dali stavite sve na Manual ili sve Assisted? Meni je sve na Manual i puno je teže igrati.

  I meni je na manuel,moraš se priviknut na to,moraš toćno odmjerit udarac i pasove.Super je tak igrat.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Re: Fifa 11
Sve kaj je više realnije je puno bolje pa tako i u ovom slučaju igrati na taj način.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11

da vas pitam koja je vaša formacija.. ja u biti igram samo dvije a to su

 

4-2-3-1

 

5-2-2-1

 

 

14 godina
offline
Re: Fifa 11
skala92 kaže...

da vas pitam koja je vaša formacija.. ja u biti igram samo dvije a to su

 

4-2-3-1

 

5-2-2-1

 

 

ja sa Barcelonom igram uobičajenu,znači ovako nekako:

 

         Valdes

 

Dani Alves      Puyol    Pique     Bale

 

              Busquets

 

           Xavi

                     Iniesta

 

    Pedro                    Villa

                Messi

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2011 14:57 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
antimadridista kaže...
skala92 kaže...

da vas pitam koja je vaša formacija.. ja u biti igram samo dvije a to su

 

4-2-3-1

 

5-2-2-1

 

 

ja sa Barcelonom igram uobičajenu,znači ovako nekako:

 

                  Valdes

 

Dani Alves           Puyol       Pique         Bale

 

                          Busquets

 

                    Xavi

                                        Iniesta

 

        Pedro                                     Villa

                                Messi

  Messi igra inače desnog,villa naprijed a lijevo pedro.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
Fifa 11

nekada igraju ovako,a nekada onako kako si rekao,npr.u polufinalu i finalu LP je bilo ovako kako sam ih ja postavio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2011 15:20 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
antimadridista kaže...

nekada igraju ovako,a nekada onako kako si rekao,npr.u polufinalu i finalu LP je bilo ovako kako sam ih ja postavio.

  AL kažem ovo šta sam ti rekao to je Barcina postava,mjenjaju da vide kako to funkcionira.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
Re: Fifa 11
Tommy_123 kaže...
antimadridista kaže...

nekada igraju ovako,a nekada onako kako si rekao,npr.u polufinalu i finalu LP je bilo ovako kako sam ih ja postavio.

  AL kažem ovo šta sam ti rekao to je Barcina postava,mjenjaju da vide kako to funkcionira.

ma probao sam i ja svakako,ali najviše mi paše ovako.Ali nije ni toliko važno,jer u stvarnosti oni često izmjenjuju pozicije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2011 15:23 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Fifa 11
Cijelu sezonu Messi je igrao u sredini, dakle centralnog napadaca posto je Ibra otisao. I igri se, dakako, izmjenjuju, tak da Messi kruzi po cijelom terenu.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Need help! kako da smanjim lag na u igri? Igra mi zapinje iako je ne igram online...

 

Znam da ima neko rijesenje al se ne mogu sjetit vec je dugo nisam igrao a bio sam je reinstalirao..{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 11
dasoo988 kaže...

Need help! kako da smanjim lag na u igri? Igra mi zapinje iako je ne igram online...

 

Znam da ima neko rijesenje al se ne mogu sjetit vec je dugo nisam igrao a bio sam je reinstalirao..{#}

instaliraj 1.01 patch,imaš li Windows XP ili Windows 7,jer igra na Windows 7 radi dosta sporije nego na XP-u,pa ako si u mogućnosti,igraj igru na XP-u,ali patch instaliraj obavezno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 19:46 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
antimadridista kaže...
dasoo988 kaže...

Need help! kako da smanjim lag na u igri? Igra mi zapinje iako je ne igram online...

 

Znam da ima neko rijesenje al se ne mogu sjetit vec je dugo nisam igrao a bio sam je reinstalirao..{#}

instaliraj 1.01 patch,imaš li Windows XP ili Windows 7,jer igra na Windows 7 radi dosta sporije nego na XP-u,pa ako si u mogućnosti,igraj igru na XP-u,ali patch instaliraj obavezno.

Imam instaliran patch 1.01 i win7... mislim da sam taj lag bio rijesio otvaranje portova na ruteru... :P

13 godina
offline
Fifa 11

Bok! Postoji li u FIFI 11 onaj mod da igram s jednim klubom sezonu, npr. sa Barcom španjolsku ligu i onda usput i igram Ligu prvaka i kup, kao što je to na PES-u? Kak se zove taj mod?

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 11
mislis na Manager Mode?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fifa 11

Znači, kad u PES-u idem igrat s Barcom Season, automatski igram prvo par tekmi na početku sezone, onda se izvuku skupine za Ligu prvaka pa tam igram i usput igram Kup, dakle sve skupa u jednoj sezoni, onako stvarno kao što se i igra. Si me skužil?

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
Fifa 11
da,to je Manager mode u FIFI 11,samo sto ovdje ne igras od prve sezone Ligu Prvaka,nego u prvoj sezoni moras ostvariti dobar plasman da bi u sljedecoj igrao LP,ligu i kup igras normalno od prve sezone.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Fifa 11

Antimadridista, fala na pomoći. Legenda si

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
12 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Moze li se Fifa 11 igrat u multiplayeru (ne online), sa tipkovnicom i joystickom? Ili moraju bit obavezno 2 joysticka? I kakva je opće fifa u multiplayeru, nikad je nisam igra...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 11
geekHR kaže...

Moze li se Fifa 11 igrat u multiplayeru (ne online), sa tipkovnicom i joystickom? Ili moraju bit obavezno 2 joysticka? I kakva je opće fifa u multiplayeru, nikad je nisam igra...

moze se igrat tipkovnica vs joystick naravno, a to pod multiplayer mislis ovak offline multiplayer na jednom kompu, super je

Dirt 3 -> Dino Bzik
13 godina
offline
Re: Fifa 11

Na kojo razini igrate FIFU? Ja recimo igram na World Class. Neki dan sam počeo igrat i mislim da će se prebaciti na Professional jer mi je ovo stvarno preteško.

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
Re: Fifa 11
jurica_m kaže...

Na kojo razini igrate FIFU? Ja recimo igram na World Class. Neki dan sam počeo igrat i mislim da će se prebaciti na Professional jer mi je ovo stvarno preteško.

ja igram na Professional,ali gamepad postavke su mi sve na Manual,stvarno je puno teže ako se stavi na Manual postavke.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Fifa 11

A gdje se naštelaju te manual postavke?

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
Re: Fifa 11
jurica_m kaže...

A gdje se naštelaju te manual postavke?

mislim da je nešto ovako: Game Settings - Controller settings, i sad ti je tu sve namješteno na Assisted,trebaš prebaciti na Manual,probaj pa javi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 12:47 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Fifa 11

Dođem do tam i piše mi: "Please, re-enter this menu selection using the control device that you wish to adjust." Igram s tipkovnicom.

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
Re: Fifa 11
jurica_m kaže...

Dođem do tam i piše mi: "Please, re-enter this menu selection using the control device that you wish to adjust." Igram s tipkovnicom.

ja sam sad probao sa tipkovnicom i radi mi,znači uđi u igru ispočetka,idi na Settings,pa Controller Settings i samo prebaciš sa Assisted na Manual.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Fifa 11

Legendary, strasan izazov.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 11

ja na legendary redovito pobjedjujem 2 ili 3-0

Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fifa 11
Smucek kaže...

Legendary, strasan izazov.

Drugi sam na tablici, 6 bodova manje od Barcelone. S Realom igram.

14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Dobar si, ko ti je u prvom sastavu?

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice