Fifa 11

poruka: 2.801
|
čitano: 768.348
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...

Mogli bi,al neda mi se skidat ponovo fifu.

pa samo ostaviš preko noći da se skida,ili kad odeš van negdje.

  Jel mogu s ripanom?

Jel neda mi se sad skidat 6 i pol gige.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Re: Fifa 11
Tommy_123 kaže...
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...

Mogli bi,al neda mi se skidat ponovo fifu.

pa samo ostaviš preko noći da se skida,ili kad odeš van negdje.

  Jel mogu s ripanom?

Jel neda mi se sad skidat 6 i pol gige.

vjerojatno se može sa ripanom,probaj.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...

Mogli bi,al neda mi se skidat ponovo fifu.

pa samo ostaviš preko noći da se skida,ili kad odeš van negdje.

  Jel mogu s ripanom?

Jel neda mi se sad skidat 6 i pol gige.

vjerojatno se može sa ripanom,probaj.

  Ma skratit ću s vrijeme s frendovima uz pes,pa dočekat fifu12 demo.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
Re: Fifa 11

Meni se neda preko gamerangera jer na win7 moram na low stavit da ne lagga i patcheve mi ne priznaje sa svim transferima koje sam napravio. Nije gušt jednostavno ;)

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
dreammaker kaže...

Meni se neda preko gamerangera jer na win7 moram na low stavit da ne lagga i patcheve mi ne priznaje sa svim transferima koje sam napravio. Nije gušt jednostavno ;)

  Jesu rekli kaj da će se moć online igrat neki turnir,znam da se liga može al za turnir ne?

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11
Ja imam problema s tim gamerangerom, od 10 pokušaja uspijem odigrat jednu utakcmicu ili me izbaci, ili kad uđem u igru ne pojavi mi se drugi player.
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 11

Ajde ko je za jednu tekmu preko gamerangera?

 

Description: Hrvatska - ADSL 4 Mbit/s

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2011 19:43 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 11

Da li tko uspijeva zabiti iz slobodnog udarca?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
Amazon637 kaže...

Da li tko uspijeva zabiti iz slobodnog udarca?

Naravno, al zabijen svako 10 put. Uči se sa jednin ili 2 igrača pucat lakše će ti bit.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
Amazon637 kaže...

Da li tko uspijeva zabiti iz slobodnog udarca?

  Svaki put.Skužio kako treba i ulazi :D

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
Re: Fifa 11
Tommy_123 kaže...
Amazon637 kaže...

Da li tko uspijeva zabiti iz slobodnog udarca?

  Svaki put.Skužio kako treba i ulazi :D

To mi je jadno. Nadam se da Fifa 12 neće imati "skuži caku i svaki je gol" slobodne udarce.

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
13 godina
offline
Re: Fifa 11
Tommy, ajde nam reci koja je taktika.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
dreammaker kaže...
Tommy_123 kaže...
Amazon637 kaže...

Da li tko uspijeva zabiti iz slobodnog udarca?

  Svaki put.Skužio kako treba i ulazi :D

To mi je jadno. Nadam se da Fifa 12 neće imati "skuži caku i svaki je gol" slobodne udarce.

  bnaNa ps3 još bolje ulazi :D Tako će i u fifi12.Kad naućiš nećeš zaboravit sistem :D

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Fifa 11

ja sam naučio po ovom tutorialu,imate 4 vrste izvođenja free kicka:

 

1) Dipping Free Kick:

2) The Power Free Kick:

3) The Curved Free Kick:

4) The Low Free Kick:

 

stvarno je sve detaljno objašnjeno,koliku jačinu treba,s koje udaljenosti je svaki najbolje pucati,ma sve...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2011 21:48 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
antimadridista kaže...

ja sam naučio po ovom tutorialu,imate 4 vrste izvođenja free kicka:

 

1) Dipping Free Kick:

2) The Power Free Kick:

3) The Curved Free Kick:

4) The Low Free Kick

 

stvarno je sve detaljno objašnjeno,koliku jačinu treba,s koje udaljenosti je svaki najbolje pucati,ma sve...

  Znam prva ri bez problema al ovaj 4 nikako nemrem naucit.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Fifa 11

kako ne možeš? pogledaj taj video,sve je objašnjeno skroz,ja sam naučio i taj,zabio sam već par golova tako.Ali Power Free Kick mi je najbolji,jednom sam takvu golčinu zabio sa Alvesom sa 35 metara,nisam mogao vjerovati kako je lopta sjela u rašlje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2011 21:50 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11
Ma u fifi se stvarno uz vježbu daju zabit predivni golovi, kak sam ja s Kakom s vanjskom stranom kopačke pukao i lopta je odvijugala u rašlje, to sam vježbao u areni i kad sam naučio to radit u utakmici sam tako dao gol, predobro.
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Fifa 11

Probao i pogađam. {#}

 

Još me zanima da li igrate na tipkovnici ili s joystickom

4 Tipkovnica
13 Joystick
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fifa 11
Ja na tipovnici jos od pocetaka. Kad nmi dodje bratic, onda on na tipkovnici, a ja na djojstiku. Tak sam se naucio. Bio sam prisiljen nauciti se na djojstik jer imam s cimerima u Zg-u PS pa sam morao nauciti za PES, haha.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
Amazon637 kaže...

Probao i pogađam. {#}

 

Još me zanima da li igrate na tipkovnici ili s joystickom

Ja ne igram s nijednim, ja igram s Gamepadom.

F.C LIVERPOOL
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
Fifa 11

skino sam jucer fifu 2011, i sve mi je super, svidja mi se ona arena, pro kamera mi je super, driblinzi i grafika odlicna, jedino sto mi se nesvidja je udarac, jednostavno lopta ide pre slabo, ko da guraju loptu, dali mozda grijesim zato sto pucam samo s kockom ne drzim nikakve dodatne tipke, a i u postavkama sam namjestavo ono za udarac na semi manual i assistent i uvijek isto, samo sto na manual nemogu gol pogodit :D

 

i igro sam pes 2010 i po meni je bolji od fife sto se tice udaraca, neznam kako je kod vas al kod mene je tako, u fifi jos nisam uspio neki lijepi gol zabit, sve neki krumpovi iz 5 metara

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
win4crazzy kaže...

skino sam jucer fifu 2011, i sve mi je super, svidja mi se ona arena, pro kamera mi je super, driblinzi i grafika odlicna, jedino sto mi se nesvidja je udarac, jednostavno lopta ide pre slabo, ko da guraju loptu, dali mozda grijesim zato sto pucam samo s kockom ne drzim nikakve dodatne tipke, a i u postavkama sam namjestavo ono za udarac na semi manual i assistent i uvijek isto, samo sto na manual nemogu gol pogodit :D

 

i igro sam pes 2010 i po meni je bolji od fife sto se tice udaraca, neznam kako je kod vas al kod mene je tako, u fifi jos nisam uspio neki lijepi gol zabit, sve neki krumpovi iz 5 metara

probaj fifu 12 demo i sigurno ces promijenit misljenje {#}

13 godina
offline
Re: Fifa 11
dasoo988 kaže...
win4crazzy kaže...

skino sam jucer fifu 2011, i sve mi je super, svidja mi se ona arena, pro kamera mi je super, driblinzi i grafika odlicna, jedino sto mi se nesvidja je udarac, jednostavno lopta ide pre slabo, ko da guraju loptu, dali mozda grijesim zato sto pucam samo s kockom ne drzim nikakve dodatne tipke, a i u postavkama sam namjestavo ono za udarac na semi manual i assistent i uvijek isto, samo sto na manual nemogu gol pogodit :D

 

i igro sam pes 2010 i po meni je bolji od fife sto se tice udaraca, neznam kako je kod vas al kod mene je tako, u fifi jos nisam uspio neki lijepi gol zabit, sve neki krumpovi iz 5 metara

probaj fifu 12 demo i sigurno ces promijenit misljenje {#}

skino i probo, al nemogu igrat na joysticku i odmah je obriso, uopce mi ga nije htjelo prepoznat

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
win4crazzy kaže...
dasoo988 kaže...
win4crazzy kaže...

skino sam jucer fifu 2011, i sve mi je super, svidja mi se ona arena, pro kamera mi je super, driblinzi i grafika odlicna, jedino sto mi se nesvidja je udarac, jednostavno lopta ide pre slabo, ko da guraju loptu, dali mozda grijesim zato sto pucam samo s kockom ne drzim nikakve dodatne tipke, a i u postavkama sam namjestavo ono za udarac na semi manual i assistent i uvijek isto, samo sto na manual nemogu gol pogodit :D

 

i igro sam pes 2010 i po meni je bolji od fife sto se tice udaraca, neznam kako je kod vas al kod mene je tako, u fifi jos nisam uspio neki lijepi gol zabit, sve neki krumpovi iz 5 metara

probaj fifu 12 demo i sigurno ces promijenit misljenje {#}

skino i probo, al nemogu igrat na joysticku i odmah je obriso, uopce mi ga nije htjelo prepoznat

imas u temi fifa12 kako rijesit... nije ni meni htjelo pa sam si na kraju rijesio

13 godina
offline
Fifa 11

aj pls linkaj mi poruku jer ta tama ima gro stranica necu nikad naci :D

 

i daj mi reci dali je fifa 11 bolja od pesa 11 da znam sta da igram dok nedodje fifa 12

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
win4crazzy kaže...

aj pls linkaj mi poruku jer ta tama ima gro stranica necu nikad naci :D

 

i daj mi reci dali je fifa 11 bolja od pesa 11 da znam sta da igram dok nedodje fifa 12

poslao sam ti pm {#}

13 godina
offline
Re: Fifa 11
dasoo988 kaže...
win4crazzy kaže...

aj pls linkaj mi poruku jer ta tama ima gro stranica necu nikad naci :D

 

i daj mi reci dali je fifa 11 bolja od pesa 11 da znam sta da igram dok nedodje fifa 12

poslao sam ti pm {#}

tnx i da jos nesto nadodam za fifu 11, ogroman propust kod golmana, lopta se seta po petercu on ju samo gleda i naleti igrac i zabi gol, glupo je sto nemogu sejvat, jer ovaj debilni golman od reala si je zabio auto gol iz mrtvog kuta, frajer se bacio i udario loptu nogama i lopta otisla u gol, snimio sam digitalcem pa ako netko oce mogu postat tu :D

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 11
win4crazzy kaže...
dasoo988 kaže...
win4crazzy kaže...

aj pls linkaj mi poruku jer ta tama ima gro stranica necu nikad naci :D

 

i daj mi reci dali je fifa 11 bolja od pesa 11 da znam sta da igram dok nedodje fifa 12

poslao sam ti pm {#}

tnx i da jos nesto nadodam za fifu 11, ogroman propust kod golmana, lopta se seta po petercu on ju samo gleda i naleti igrac i zabi gol, glupo je sto nemogu sejvat, jer ovaj debilni golman od reala si je zabio auto gol iz mrtvog kuta, frajer se bacio i udario loptu nogama i lopta otisla u gol, snimio sam digitalcem pa ako netko oce mogu postat tu :D

zaboravi fifu 11 i pocni igrat fifu 12... {#}

13 godina
offline
Re: Fifa 11
dasoo988 kaže...
win4crazzy kaže...
dasoo988 kaže...
win4crazzy kaže...

aj pls linkaj mi poruku jer ta tama ima gro stranica necu nikad naci :D

 

i daj mi reci dali je fifa 11 bolja od pesa 11 da znam sta da igram dok nedodje fifa 12

poslao sam ti pm {#}

tnx i da jos nesto nadodam za fifu 11, ogroman propust kod golmana, lopta se seta po petercu on ju samo gleda i naleti igrac i zabi gol, glupo je sto nemogu sejvat, jer ovaj debilni golman od reala si je zabio auto gol iz mrtvog kuta, frajer se bacio i udario loptu nogama i lopta otisla u gol, snimio sam digitalcem pa ako netko oce mogu postat tu :D

zaboravi fifu 11 i pocni igrat fifu 12... {#}

sta kazu ostali :D

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice