Farming Simulator 2011

poruka: 138
|
čitano: 69.348
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011
Farmer Simulator 2011 se očekuje da bude objavljen na 01.07.2010. "Farmer Simulator 2011 je razvijen od strane Astragon. Astragon je bila u mogućnosti ostvariti svojim datuma, 115 publikacija na PC-ima prosjek ocjena od 46,1 posto.

Astragon firma također radi marketinga i prodaje "Farmer Simulator 2011. Astragon došao sa objavljivanjem ukupno od 119 igara na PC recenzija na 43, s prosjekom od 47,1 posto. "Farmer Simulator 2011 će biti" vođena radar u glavnom igre žanr simulacija igra. Nadalje klasifikacije uključuju podžanr vozila, građanskih, suvremene i profesionalne. "Farmer Simulator 2011," karakterizira ESRB sa "obilježavanje u tijeku." "Farmer Simulator 2011 je još uvijek bio poznat po bilo koju od igara-radar line test medium. Iz tog razloga, "Farmer Simulator 2011 rezultirala je još bilo top lista. Obličje za alternativama kako bi ove naslove za vas da razmislite: "Vatrogasci 2" (postotak ugovora od 80 posto), prosječna ocjena: 79 posto, "Vatrogasci" (postotak ugovora od 80 posto), prosječna ocjena: 78 posto, a hitne 4 - Global Borac za život "(postotak ugovora od 80 posto), prosječna ocjena: 78 posto." Landwirtschafts-Simulator 2011 je nasljednik naslova igre, "Farmer Simulator 2009". Ima vjerojatno će se u 3. Kvartal 2010 pojavljuju. "Farmer Simulator 2009" dobio prosjek ocjena od 48 posto. Trenutno ne postoji dodati-na to: "Farmer Simulator 2011. Ali možda jednog dana Astragon još razvio dodati-na za paket "....ovo vam je prijevod google translatora zsa njemačke stranice ..
perušić
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

ako se oćete nešto o Farming Simulator igrici naučit ili pitat pitanja vezana uz Farming Simulator diođite na hrvatski blog  http://fshrvatska.blog.hr/

perušić
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

zasto akd hocu upisaat product key tipka next mi ne reagira??

errando discimus Make your choice
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

tipka next zamrznuta nemogu je kliknut u cem je problem..

errando discimus Make your choice
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

ovako ne valja ti production key

perušić
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011

Igra je TRASH !!

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Zna li netko kako se mijenja sjeme na sijačici?????Unaprijed hvala!!!!!!!!!!

D.T.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Ljudi dali možda netko zna kojim slučajem pošto se u ovu temu nije pisalo već 2 mjeseca - Može li se igrat Multiplayer na cracked version ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

ljudi pomoč!!!!!! Šta treba za multy player za farming simulator 2011???

 

 

Ovo nije vezano za ovu temu ali da pitam jel ko zna šta je s profarm addon za farming simulator 2011????to je navodno izašlo  i mene zanima da   li se može skinuti preko neta????

 

Molim odgovor HVALA    

{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Farming Simulator 2011

Ako netko hoće Farming simulator nek ode na selo radit tjedan dana i vidi šta je pravi "farming simulator" .

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011
Hovak kaže...

ljudi pomoč!!!!!! Šta treba za multy player za farming simulator 2011???

 

 

Ovo nije vezano za ovu temu ali da pitam jel ko zna šta je s profarm addon za farming simulator 2011????to je navodno izašlo  i mene zanima da   li se može skinuti preko neta????

 

Molim odgovor HVALA    

{#}

 

daj prekinite s tim... treba ti original key kojeg platis 100-150kn i igraj 0-24/7.......... mene zanima jel ima ko original da oce igrat MP ili da vec igra da se prikljucim????

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Moze li mi neko objasnit kako se instaliraju modovi u igru

 

skinuo sam mod u rar archivi u prebacio  ga u documents/my games/farming simulator 2011 /mods i nema u igri gdje da  prebacim te fajlovve

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Kako zakopčati one vilice za bale..Kupim traktor koji ih može primiti,al kad dođem do njih neče zakopčati uopče

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

modovi moraju bit u .zip formatu, ako su u rar onda ih raspakiraj dok ne dobijes .zip...... zip stavis u mods folder i u igri kad stisnes P modovi se nalaze u kartici mods....

 

za bale neznam zasto ti nece zakopcat vilicu.... moras kupit traktor sa front loaderom (one ruke na koje se kopca vilica) i dodes do bale i nabodes ju na vilicu.... front loader mozes dizati i spustati sa J i N te K i M za kipat....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Ovako. Da pocnem,ja i moj kolega iz ulice, imamo originalnu igricu FS2011 mp,ali nikako da uspijemo zajedno igrati. Spojimo se zajedno na hamachi,i ja create novu igru,i on se oce spojiti preko mene, dodje mu load i sve, a kad treba sinkorinizarti sa drugim igracim(mnom) nakon 9% izbaci mu van i nemoze se connect. Promijenio je ruter, reinstall igru, probao j ei on create game ali isto je isto tako. Hvala unaprijed za odgovore.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

e bok decik imam jedan problem ja kad udem u farming simulator 2011 ja igram i sejvam si carakter i sutradan ocu igrat na tom istom sto sam sejvo i nema ga moram ispocetka igrati.hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011

Molio bi vas za pomoč, jeli zna tko gdje ima za kupiti igrica????{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011

Imam jedno jednostavno pitanje dali ovi mdos-i sto se ubacuju odnosno traktori i radni strojevi svi tako malo koštaju ili to samo pojedini.

Molim da mi netko kaze dali su svi taki jer  mi igrica gubi smisao kad vidim da mi traktor kosta 20 eura.

 

hvala!

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

e molim vas mozete da mi date igru da skinem i da mi kazete kako da igram multyplay.Hvala
i ako igrati i vi dajte mi neki srw dobar da igram i ja ;) ;) :) 

denis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011

e dobro covece ako si ti admin ili head admin ili sta ved ;) mozes nekako da mi objasnis kako da igram farm simulator 2011 multyplay

denis
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011
Falldenis kaže...

e dobro covece ako si ti admin ili head admin ili sta ved ;) mozes nekako da mi objasnis kako da igram farm simulator 2011 multyplay

sluzi se google-om ne mozes igrati multiplayer ako nemas original igricu

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

kak da stavim na engleski jezik igru na njemačkom mi je

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011
IvanPower kaže...

kak da stavim na engleski jezik igru na njemačkom mi je

Koliko ja znam, trebaš skinuti patch za engleski jezik.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011
thuglife kaže...
IvanPower kaže...

kak da stavim na engleski jezik igru na njemačkom mi je

Koliko ja znam, trebaš skinuti patch za engleski jezik.

može link

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

dal moram imati kaka cd ky za multiplayer

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Moraš imati org za MP vjerojatno, link nemože jer je torrent, pročačkaj po kakvom trackeru, nači češ ga bez problema.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011

e a kolko kosta origibnal igraca u srbiji jer vidim ima tu i hrvata xD .
i kolko kosta ta igrica original
Hvala unapred ;) :) 

denis
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

ovako kad sam kupio komp instaliro sam igru i sve je normalno radila i nakon 5-6 mjeseci sam obrisao igru i u međuvremenu sam instalirao nove driver i sad hoću igrat tu igru, instaliram je i neće da uđe, samo je u toolbaru prikazan ikona od te igre, molim pomoć

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

znako ko kakak mod za dobru mapu

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011
Pozdrav ljudi. Ma vidite zanima me sledeće:
1.Instaliran igru prema org uputama iz igre
2.odmah instaliram patch 2.2
3.ubacim crack
4.trazi mi product key
Dali mi itko od vas moze dati org key, bio bih mu zahvalan do karja zivota, ljudi ako mozete molim vas pomozite mi. Moj skajp stjepan0905 Molim vas pomozite. :(
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice