Far Cry 5

poruka: 232
|
čitano: 89.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Far Cry 5
drakula789 kaže...

Coop netko?

 CuneCro , pa me dodaj 

 

Eire
15 godina
offline
Far Cry 5

Zalosno je sto igra starija 10-tak godina ima bolju fiziku i mehaniku od ove igre..... a da ne govorimo o tome koliko je prica dosada i predvidljiva (slicno vec videno stotinu puta), a bome i sama igra odnosno nikakvi revolucionarni pomaci u odnosnu na prethodnike. Grafika je jedino sto drzi donekle ovu igru i ajde nesto multiplayer koji je nesto poboljsan u odnosno na prethodnu im igru....

 

Ubi at its best, LMAO!

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2018 4:11 (lovac82).
Moj PC  
10 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry 5
lovac82 kaže...

Zalosno je sto igra starija 10-tak godina ima bolju fiziku i mehaniku od ove igre..... a da ne govorimo o tome koliko je prica dosada i predvidljiva (slicno vec videno stotinu puta), a bome i sama igra odnosno nikakvi revolucionarni pomaci u odnosnu na prethodnike. Grafika je jedino sto drzi donekle ovu igru i ajde nesto multiplayer koji je nesto poboljsan u odnosno na prethodnu im igru....

 

Ubi at its best, LMAO!

 

 

obožavao sam far cry 2, kakva je to bila igretina, a ja taman bio kupio novi komp kad je izašla, zimski praznici a ja na novom kompu imam instalirane far cry 2, gta 4 i fallout 3, kakva nostalgija :)

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
lovac82 kaže....

 

Ubi at its best, LMAO!

 

 Far cry 2 je stvarno bila razrađena igra ali i dosadna za popizdit... Nevjerovatna je količina detalja koju su ovi skresali.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
13 godina
offline
Far Cry 5

Da su te detalje ubacili u 5-icu bila bi dosta bolja igra ali očito nekome nije bilo to u interesu ali vele da je vrag u detaljima. Dvojka je po tim detaljima bila odlična ali repetitivnost i respawn neprijatelja ju je ubijao, zato ju nikad nisam završio. Potamaniš neprijatelje, odeš iza ugla, vratiš se i evo njih opet a potrošio sve metke. Nijedan lijepi detalj ne može po meni takvoj igri pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2018 10:06 (vrinho).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 5

Ima li zainteresiranih za co-op?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 5

Istina, neki hibrid drugog nastavka i ovih novijih Far Cry igara, uz naravno je**nu pricu i igra bi bila senzacija....... ali kako to uvijek biva, izbace stotinu stvari iz prethodnih i ubace stotinu novih umjesto da unaprijede postojece i dodaju nove stvari.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Far Cry 5

Sve primjedbe koje je FC2 dobio su itekako opravdane, ali briga za detalje i grafika na max u 2008 je bilo nesto prekrasno. I vrtila se lijepo na solidnim racunalima po mom sjecanju. Ja sam igru presao sa velikim gustom bez obzira na njenu repetitivnost i ostale mane. Ono sto bi covjek ocekivao je da ce Ubisoft napredovat sa serijalom, a vec u FC3 tih detalja nije bilo iako je bez obzira igra bila legendarna. FC5 ima super grafiku, ali detalji nisu prisutni, a ostalo je sve slicno. Fali mu ono nesto da bi rekao da mi se igra fakat svidja kao sto je situacija bila sa FC2 i FC3.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Far Cry 5

predjen u 31 sat igranja. ima dva endinga, ovaj koji sam ja odabrao me iznenadio :) 

dont say a word while we dance with the devil. IG : _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 5

Udem u igru , ispravan account , 20h igranja dosad ,a ja na pocetku igre .Nemam pojma sto se dogodilo, uglavnom izgleda da su mi saveovi nestali.E to se zove peh.Jel ima netko sa slicnim problemom?

Nisam otvarao novu igru, zato ne kuzim kako je moguce da mi je napredak u igri resetiran.Hebem ih u nacin snimanja progresa u igri.U mapi 1803 imam save1 i save 2.Probao razne kombinacije i nula bodova.

Budem krenio ispocetka za koji mjesec  samo ovaj put na easy a ne hard tezini.Pljuc..

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5
D3vidant mi je rekao da mu je otislo sve i da se zalio supportu, ali nisam se dalje cuo s njim.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry 5
DukeOs kaže...

Udem u igru , ispravan account , 20h igranja dosad ,a ja na pocetku igre .Nemam pojma sto se dogodilo, uglavnom izgleda da su mi saveovi nestali.E to se zove peh.Jel ima netko sa slicnim problemom?

Nisam otvarao novu igru, zato ne kuzim kako je moguce da mi je napredak u igri resetiran.Hebem ih u nacin snimanja progresa u igri.U mapi 1803 imam save1 i save 2.Probao razne kombinacije i nula bodova.

Budem krenio ispocetka za koji mjesec  samo ovaj put na easy a ne hard tezini.Pljuc..

 Da li ti je možda nestalo struje u trenutku snimanja igre?

13 godina
offline
Re: Far Cry 5

jok.

Poslao sam bezobrazni zahtjev supportu.Nema odgovora - razlog zbog poveceg broja istih LoL

Kad ono tokom dana stizu mi kobojage dva mejla ,jesam li ja zahtjevao Password change ,te 2- step  veritification.

Sto znaci grade se , nakraju ce objasnjenje biti krada identiteta a ne njihova greska .

Uglavnom , citiajuci malo njihov forum jedino mi ostaje krenuti iznova sa progresom jer oni u oblaku drze samo poveznicu na lokaciju save filea..

Doslovno mi doslo kao u pjesmi  :killing me softly  -UBIsoft .

Vi koji razmisljate kupiti igru bolje je da se strpite dok ne zakrpaju igru ili cete postati pclanovi kluba UBIsoft. Rofl..

 

Eire
10 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5
Cansee kaže...
lovac82 kaže...

Zalosno je sto igra starija 10-tak godina ima bolju fiziku i mehaniku od ove igre..... a da ne govorimo o tome koliko je prica dosada i predvidljiva (slicno vec videno stotinu puta), a bome i sama igra odnosno nikakvi revolucionarni pomaci u odnosnu na prethodnike. Grafika je jedino sto drzi donekle ovu igru i ajde nesto multiplayer koji je nesto poboljsan u odnosno na prethodnu im igru....

 

Ubi at its best, LMAO!

 

 

obožavao sam far cry 2, kakva je to bila igretina, a ja taman bio kupio novi komp kad je izašla, zimski praznici a ja na novom kompu imam instalirane far cry 2, gta 4 i fallout 3, kakva nostalgija :)

 

 

Tako i kod mene bilo - svoj prvi vlastiti komp sam dobio sa 18 godina, i prve dvije igre sto sam instalirao su bile Cod 4 (koji sam igrao dugi niz godina nakon) te Far Cry 2 koja je bila nevjerovatno igra i pomeni uz trojku najdrazi nastavak. Ovaj video me bas podsjetio na to koliko je odlicnih i realnih detalja tamo bilo. Grafika je bila jako realisticna, i cijeli svijet je bio bas inmerzivan, Ai vrlo solidan. Da nije bilo onih problema sa spawnjanjem i jos par sitinica to bi bila savrsena igra. I odlicno je radila na u tada vrlo skromnim racunalima (Duo Corci), za razilku od Gta 4 koji je radio na 30 fpsa...

 

U trojci su pak puno tih sitnica downgradali, no ta igra je imala nevjerovatan setting, grafiku te vrlo solidnu pricu i pomeni je u istom rangu sa dvojkom.

Cetvorka mi je radila kao ruglo (problem sa Amd grafama) pa sam samo 25 posto igre prosao tako da nemogu previse komentirati

 

Sto se petice tice, moram reci da se bas zabavljam. Pozitivne stvari igre su svakako grafika (setting sam ocekivao da ce biti najslabiji dio igre no ipak je isplao vrlo dobro), gunplay je odlican kao i uvijek (luk i strijela bas gust), zvuk vrlo solidan. i moram reci da mi i nije toliko sve repetitivno - svaki put nesto novo dozivim. Svidaju mi se prepper stashevi - dosta kreativno su izvedeni

 

Negativne stvari:- svakako jako los Ai, stalno ista glupa ponasanja protivnika. Slabi stealth segment...Prica tak tak, glupost mi je ono sto te hvataju par puta pa te pustaju, to je bas nerealno totalno

Naravno i nemogucnost pucanja kroz prepreke, slaba realnosti u ponasanju krajolika, izjena vremenskih uvjeta (na ovo zbilja nisam ni razmilsljao, vrlo cudno da nisu stavili kisu pa to bi bas podiglo dojam).

 

To su sve stvari sto su u dvojci bile na vrlo viskom nivou i velika je steta da nisu ovdje nisu prisutne jer bi igra bila za 9+. Ovako je meni zasad solidna osmica, dok bi dvojku i trojku dao devetku.

Malo me brine i trajanje same igre. Dosao sam na 75 posto price a 14 sati igram samo, i uglavnom sve sporedne misije tjeram i prepper stasheve (osim onih gluposti sa sakupljanjem stvari). Vjerovatno cu dokraja skupiti oko 25 sati, sto jest malo skromnije. No igra je sigurno vrijedila novaca, bas je ono glupa zabava kako je Level Cap sa youtuba opisao

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Far Cry 5

FirGirl najavila repack  Denuvo je 

 
6 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Far Cry 5

FitGirl

8 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Kazu da je izasla narodna verzija ? :)

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 5
goust78 kaže...

Kazu da je izasla narodna verzija ? :)

 Je jučer sam skinuo. Još nisam isprobao.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5
hummer0 kaže...
goust78 kaže...

Kazu da je izasla narodna verzija ? :)

 Je jučer sam skinuo. Još nisam isprobao.

 Javi utiske ! :)

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
16 godina
offline
Far Cry 5

Samo sam pokrenuo, namjestio sve na max i odvrtio benchmark, idem spavati sada

 

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 5
goust78 kaže...
hummer0 kaže...
goust78 kaže...

Kazu da je izasla narodna verzija ? :)

 Je jučer sam skinuo. Još nisam isprobao.

 Javi utiske ! :)

 Radi.

15 godina
offline
Re: Far Cry 5
galinjo24 kaže...

FitGirl

 Samo sto to nije cura, jelte....   nije da sudim 

 

BTW mislim da je ovdje prvenstveno bio problem probiti VMP-a, a ne sami Denuvo.... to su prevazisli, to su prezvakali i oni pojedinci "autsajderi", a ne CPY. Inace, ako netko ima original i ovu verziju, mogo bi baciti neki bench...... mada je ovo "workaround", a ne pravo uklanjanje zastite ali cisto me zanima, jer kada nabacaju stotine slojeva zastite i "zamki", a naravno svaka novija iteracija neke zastite donosi jos vise da tako kazem "smeca" i normalno da se igra vrti ko krepana macka.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 0:04 (lovac82).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5
hummer0 kaže...
goust78 kaže...
hummer0 kaže...
goust78 kaže...

Kazu da je izasla narodna verzija ? :)

 Je jučer sam skinuo. Još nisam isprobao.

 Javi utiske ! :)

 Radi.

 Probao sam i ja sinoc,oko 77 fremova na RX 470 4 GB ,skylake 6600,kazu da ima problem sa save,sad ne znam vidjecu !Ne izgleda lose na prvi pogled.

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
16 godina
offline
Far Cry 5

Igra mi je fantastična! 

Ova over the top murica spika mi je baš legla! Odlična zabava...

Widowmaker; u trailerima mi je bio "too much murica" ali kada ga upalim, sjednem na trubu i proletim kroz barikadu.... Vrh, meni zabavno a to i tražim!

 

 

Kretanje lika i mogućnost micanja oružja sa ekrana su odlični kao i destrukcija kada smo u autu / kamionu...
Ima downgrade po pitanju fizike raslinja naspram prije, ali nebitno jer igra izgleda vrhunski i radi bez greške na ultra postavkama uz FreeSync podršku...
Ovaj Boomer djeluje tako živo i dobro napravljen, a naš protagonist je napokon dobio tijelo... Preskakanje raznih ograda djeluje "mesnato" ili kako već da se izrazim... Čak sam pao na leđ u jezero i vidio kako nemoćno tonem jedno vrijeme sa rukama i nogama ispred sebe...
Upravljanje avionom zadovoljavajuće i zabavno samo sam morao promjenit kontrole...
Stealth i melee likvidacije su vrlo dobre; kada se zaletim prema tipu koji me čuje, opalim mu kacot, a sljedećeg pogodim lopatom u glavu vadeći pištolj sa prigušivačem likvidirajući trećeg... vrh!!

Jedan moj pokušaj stealtha koji sam zeznuo pred kraj:

 

 

Možda su mogli zadržat opciju da možemo prespavat do željenog sata i neznam zašto su to makli...
Živi svijet je totalno otkačen i gušt je gledat kako medvjed kolje tamo nekog jelena i onda ja pokušam proći potiho no čuje me i počne šprintat prema meni, a ja uhvatim crtu i zgazi me kamion...

Smeta me malo šta su se odlučili na mutavog protagonista za razliku do sada, ali to valjda jer eto sada radi ravnopravnosti spolova mora biti i igrivi ženski lik...

 

Sreo sam negdje komentare da igra baca na Banshee seriju i zbilja je tako! Dok mi negativci bacaju na Boyda iz Justifieda...

_______________

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 10:24 (doktor1).
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

kako cu na regiji buildati resistance? zavrsio sam misije i story i side koje su ponudjene u john regiji ali fali mi resistancea da se suočim s njim, nije valjda da cu sam gonjat se po regiji da oslobadjam civile po šumam unistavam outposte koje nadjem? mislim da u vooj igri ima više od 20 sati igranja

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 15:09 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Far Cry 5
hanteed kaže...

...mislim da u vooj igri ima više od 20 sati igranja

 nema, igraš se 20 sati, ostalo vrijeme ponavljaš gradivo

15 godina
offline
Far Cry 5

Bok svima. Igra mi zapinje i non stop steka pa bi vas zamolio za pomoc sta treba smanjiti u detaljima i da li je uopce do toga. Konfa je i7 4790, gtx 1060 6gb, 8gb ram

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 5

S tom konfom bi trebao vrtiti na Ultra u FHD bez štekanja, meni na laptopu iz potpisa rad bez greške na konstantnih 40+ fps-a. Ptobaj instalirat nove drivere za grafu.

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5
picajzla0707 kaže...
hanteed kaže...

...mislim da u vooj igri ima više od 20 sati igranja

 nema, igraš se 20 sati, ostalo vrijeme ponavljaš gradivo

 Jest ali ja ne mogu naci nacin kako da nabildam resistance, zato igram sat vremena od tih sat vremena 40 minuta je šetanja po mapi ostalih 20 na prelazenje igre, jebe me ova neorganiziranost što je sve s brda s dola napravljeno

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
Re: Far Cry 5
hanteed kaže...

 Jest ali ja ne mogu naci nacin kako da nabildam resistance, zato igram sat vremena od tih sat vremena 40 minuta je šetanja po mapi ostalih 20 na prelazenje igre, jebe me ova neorganiziranost što je sve s brda s dola napravljeno

 hm, ja se zajebavam 10-ak sati po donjoj lijevoj regiji, negativac john ili jack, da ga jebeš ne znam napamet kak se zove

resistance mi je na pola između zadnje dvije točke - dakle skoro sam gotov, a još nisam otkrio cijelu njegovu mapu i rješio sam možda nekih 70% na njoj

 

zajebavaj se malo, kresni koji kamion, silos, oslobodi zarobljenike...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice