Far Cry 5

poruka: 232
|
čitano: 89.697
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Far Cry 5

Izgleda odlično! A da nekima dignem tlak, podupirem studio najskupljim preorderom! 

Nope.
Moj PC  
5 0 hvala 2
11 godina
online
Re: Far Cry 5
Tonči kaže...

Izgleda odlično! A da nekima dignem tlak, podupirem studio najskupljim preorderom! 

Razumijem da su igre ovog tipa koje izlaze svake ili svake druge godine većinom prožvakvanje jednog te istog uz nove likove, mape te neke dodatke tipa nova oruzja, gadžeti, vozila i slično, ali ne razumijem što bi ljudi htjeli? Mislim što svi sada žele "novo" od Far Cry-a? Da postane RPG igra ili šta? 

13 godina
offline
Re: Far Cry 5
Tonči kaže...

Izgleda odlično! A da nekima dignem tlak, podupirem studio najskupljim preorderom! 

 Predlažem da svima u temi pokloniš kopiju igre, to će nas dokrajčiti 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
Hexfire kaže...
Tonči kaže...

Izgleda odlično! A da nekima dignem tlak, podupirem studio najskupljim preorderom! 

 Predlažem da svima u temi pokloniš kopiju igre, to će nas dokrajčiti 

 Tebi je smeće, tebi nema smisla. No, svakako, treba podupirati studije koji rade zanimljive igre. Go Ubi!

Nope.
14 godina
offline
Far Cry 5

Izgleda odlično. Far cry se drži svoje priče,neznam šta vi očekujete da FC serijal napravi ili postane. Evo,po vama što hejtate,što bi FC trebao napraviti da bi vam bio primamljiv? Dajte par konkretnih stvari...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 5

Zadnjih godinu dana dosta igram njihove igre i mogu reči da zaista rade odlične stvari (Division, Wildlands, Assassin's Creed, Far Cry...)..   Svjetovi su im užasno detaljni a igrivost dovoljno dobra da se možeš solidno 'izgubiti' na po par sati...  

Naravno, bugova ima, ali redovito izdaju patcheve i neke igre koje su na početku bile jako zbugirane (Wildlands, Division..) danas su jako popeglane i vrlo igrive. 

 

FC5 mi izgleda jako dobro, imat će dosta novih elemenata igrivosti (bez obzira što neki ne žele to vidjeti), a zašto neki tvrde da je kontraverzan nije mi baš jasno. Mislim, pojavi se vjerski kult (koji ima temelje u kršćanstvu ali sam po sebi nema veze sa postojećim religijama) koji počne ugnjetavat i ubijat ljude po Montani i naravno da je cilj potamaniti te degenerike, kaj bi drugo s njima radili?

 

Tonči, sad si mi bacio bubu u uho da i ja napravim taj preorder, hm.. hm..   

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5

Pa temelji su ok, mnogi kršćanski kultovi su ubijali uokolo, uključujući i samu Crkvu, tako da... ništa kontroverzno tu nema.

Nope.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5

Krenuo sam komentirati nesto o bugovima koje spominjes pa je izaslo iz svih okvira. Samo cu spomenuti da nakon kupnje Divisiona nisam imao hrabrosti uzeti Wildlands (i jos se neckam); al slazem se sa "...danas su jako popeglane i vrlo igrive". Cak bih rekao sta se tice starijih naslova da je rijec jako preslaba.

Sta se tice preordera slobodno pricekas ljeto, moguce da ce opet biti raznorazni popusti. Nije da nemas vremena (27.2.2018. je release date)

 

Nego, di si tocno nasao te nove elemente u FC5?

Brain.exe has stopped working!
7 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry 5
Tonči kaže...

Pa temelji su ok, mnogi kršćanski kultovi su ubijali uokolo, uključujući i samu Crkvu, tako da... ništa kontroverzno tu nema.

 Sigurno je papa ubijao okolo sa kalasom, mozes misliti... Gdje ce ti dusa jadnice jedan.

...
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Wildlands je i sada pun bugova.

Lako se Ubi igrati s kršćanskim fundamentalizmom, nešto sumnjam da bi imali hrabrosti napraviti Far Cry s lokacijom na Bliskom Istoku i s temom islamskog vjerskog fanatizma, treba glavu na ramenu sačuvati.

Nešto sumnjam da će ovo dosegnuti ambijent trojke.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Far Cry 5

Gledao sam na Reboot InfoGamer-u kak klinci igraju fc5 i igra zgleda brutalno dobro cak i na Ps-u.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 5
Stjepanj kaže...

Gledao sam na Reboot InfoGamer-u kak klinci igraju fc5 i igra zgleda brutalno dobro cak i na Ps-u.lp

 Cak i na PSu? Jao 

 

Npr jedan Horizon Zero Dawn izgleda bolje nego 99% igara na pc-u. To je cinjenica.

12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry 5
Mozda s 17m udaljenosti od tv-a😎👊lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 5
Stjepanj kaže...
Mozda s 17m udaljenosti od tv-a😎👊lp

 Kako god ti kazes..

Trebas vidjeti HDR na 55" TV-u. PC to trenutno nema..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
toxic kaže...

 Kako god ti kazes..

Trebas vidjeti HDR na 55" TV-u. PC to trenutno nema..

 Ne kužim? Na PC-u nema televizije ili PC nema mogućnost HDR-a? Ili što? Ne flejmam - zanima me jer sam ja bio uvjeren da ima i TV-a, i HDR-a i igara...

steam: skank666 origin:IhrvojeI
16 godina
offline
Re: Far Cry 5
Ne samo da ima, nego su high end monitori onak miljama ispred TV, ali glavno da se nekaj prica.
15 godina
offline
Re: Far Cry 5
HAL kaže...
Ne samo da ima, nego su high end monitori onak miljama ispred TV, ali glavno da se nekaj prica.

 To da su monitori ispred TV-a je neupitno da se razumijemo.

Pricamo o grafici gdje na jednom ps4 prou igre izgledaju nevjerojatno dobro.

BTW na taj super extra monitor se moze pristekati i ps4 pro.

 

DA na pc-u nema HDR-a tj svega par igara ima podršku trenutno.

Takoder treba ti min r9 390 kartica za HDR. Ova ranije niti nemaju podrsku za navedeno.

 

Opet ponavljam pricam cisto o grafici.

NA Pc-u ta takvu grafiku treba monstrum, mislim znam jer imam i jedno i drugo.

 

Dakle gtx 1080 i 4k monitor i ps4 pro i 55" hdr tv pa mislim da mogu pricat iz iskustva. I taj HDR preko monitora jos uvijek ima problema. TV je trenutno tu bolji odabir ako se gleda iskljucivo HDR.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 10:11 (toxic).
12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry 5
G4560 s nekom midend grafom fc5 ce vrtiti u lockanih 60fps-a...ovo je na psu islo dosta lose u nekim trenucima no s 3m udaljenosti nemam komentara, za gaming uzivanje na nekom tv dusu dalo..jedva cekam da izade jer sam volio svaki fc.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: Far Cry 5
Stjepanj kaže...
G4560 s nekom midend grafom fc5 ce vrtiti u lockanih 60fps-a...ovo je na psu islo dosta lose u nekim trenucima no s 3m udaljenosti nemam komentara, za gaming uzivanje na nekom tv dusu dalo..jedva cekam da izade jer sam volio svaki fc.lp

 uopce nije rijec o fpsima ali ajde nek ti bude.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
Stjepanj kaže...
G4560 s nekom midend grafom fc5 ce vrtiti u lockanih 60fps-a...ovo je na psu islo dosta lose u nekim trenucima no s 3m udaljenosti nemam komentara, za gaming uzivanje na nekom tv dusu dalo..jedva cekam da izade jer sam volio svaki fc.lp

 Full HD 50" sa 3.5 metra udaljenosti i puuuuuuuuna šaka brade . Uopće mi se neda sjedati za monitor da bi nešto ovakvo zaigrao. prešalatao sam se na gamepad kompletno uključujući FPS-ove. Jedino kaj igram u multiju je WOT i za to koristim monitor, stol, miš i tipkovnicu.

 

Također igre poput FC-a su prelagane sa mišom/tipkovnicom sobzirom da su konzolaški portovi rađeni za igranje gamepadom. Staviš na hard i uz gamepad imaš neki osječaj napetosti, uz miš možeš pogoditi i muhu u lijevo oko kad poželiš, kao da si uključio god mod. Jednostavno nije fer za današnji AI 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
skank666 kaže...
toxic kaže...

 Kako god ti kazes..

Trebas vidjeti HDR na 55" TV-u. PC to trenutno nema..

 Ne kužim? Na PC-u nema televizije ili PC nema mogućnost HDR-a? Ili što? Ne flejmam - zanima me jer sam ja bio uvjeren da ima i TV-a, i HDR-a i igara...

 PS 4 igre sa HDR podrškom klik, PC igre sa HDR podrškom klik

 

 

Očitaaaa količinska razlika + kad pogledaš koje su ekskluzive izašle za konzolu, te kaj je sve najavljeno za 2018., postaviš si pitanje isplativosti ulaganja u HDR monitor ili TV uz PC kao primarnu igraču platformu. Meni je uz ovakvu softveersku podršku to skroz neisplativo pa sam i zaobišao.

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
XXX kaže...

 PS 4 igre sa HDR podrškom klik, PC igre sa HDR podrškom klik

 

 

Očitaaaa količinska razlika + kad pogledaš koje su ekskluzive izašle za konzolu, te kaj je sve najavljeno za 2018., postaviš si pitanje isplativosti ulaganja u HDR monitor ili TV uz PC kao primarnu igraču platformu. Meni je uz ovakvu softveersku podršku to skroz neisplativo pa sam i zaobišao.

 

 

 Nije mi broj igara bio bio poanta posta nego da je i taj HDR drlog dostupan na PC jer kako je kolega toxic napisao "Trebas vidjeti HDR na 55" TV-u. PC to trenutno nema.." nema razloga zašto nebi bilo - osim ako nije mislio na igru. Pa odtud i moje pitanje njemu... A kažem drlog jer je nalakše nalijepit HDR naljepnicu a specsi ne pokrivaju niti pol toga što treba da bi TV bio HDR certificiran, barem po dolby vision i HDR10+.  A bome i cijena tog HDR iskustva košta... I to lijepo košta, tako da je meni to nezanimljivo trenutno.

 E, nije da kenjam ali je malo veći broj HDR igara za PC

 

 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
12 godina
offline
Far Cry 5

Evo malo novog gameplay video pa uživajte:

 
6 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Far Cry 5

zgleda ko neki brutalan mod za gta5lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 5

Jedva čekam, ono FC napucavanje i otvoreni svijet mi fali već pomalo. Dođe mi da instaliram Trojku opet.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Znam da nema jos specifikacija kakve ce biti potrebne, ali eto zanima me da li netko od prilike zna kako bi i da li bi ovaj pc trebao vrtiti ovu igricu:
Amd ryzen  1200
ab350m
8gb ram ddr4 2400mhz
msi gtx1050ti 4gb gaming x

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Far Cry 5

ovdje imaš neke pretpostavke - link

ako su u pravu mid/high postavke na 1080p

EDIT: zaboravio sam nadodati - ako fps bude nekih avg 50-60 bez padova ispod 40, to bi bilo sasvim ok

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2017 18:51 (picajzla0707).
14 godina
offline
Far Cry 5
Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Far Cry 5

 

 

sve to meni izgleda super, al ne mogu preći preko ogromne rupe u priči ove igre, a to je kako to da USA dopušta to što se događa u tom hope county, kako ne šalju marince, nacionalnu gardu da pobiju lokalnu bandu?? znači oni idu okolo teroriziraju sve redom, ubijaju kak se sjete i vješaju ljude, a ostatak države se pravi lud??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 5

uh, već vidim da će me ova igra koštati 

 

samo da izađe dok je bitcoin još nisko, da mi je manje žao vaditi grafu iz rudnika 

a i čini mi se kao dobra prilika za isprobati što sam dobio upgrejdom sa 1050ti na 1070

Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice