EVE Online : Veliki EvE Rat zaključana tema

poruka: 21
|
čitano: 7.035
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: EVE Online
16 godina
neaktivan
offline
EVE Online : Veliki EvE Rat

Vidim da na forumu ima dijeljenih misljenja o EvE. Igram od 31.1.2004 i jos uvijek ne mislim prestati. Probao sam wow, probao sam Vanguard, jednostavno nemaju drazi.

 

Ali, nazad na temu, znam da ima igraca, na kojoj ste strani, za koga navijate :)

 

Previse politike i intriga oko ovoga rata da se moze sazeti u par recenica, uglavnom, za neupucene, jedna od boljih pvp grupa krenula je da osvoji galaksiju. Kroz 3 godine uspjeli su da naljute sve vece pvp entitete i poslje vise povlacenja, politickih odluka i izdaja, potuceni su nazad u jednu regiju. Prvi napad su prezivili, ali na zalost, cijela koalicija igraca koji su se udruzili da rasture Band of Brothers, se vec raspada zbog internih nesuglasica. Kuda dalje ? :D


1337
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat
U DAOC?
16 godina
neaktivan
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat
EVE je ogroman.. možeš otići gdje god želiš.. ima toliko korporacija i alijansi koje jednostavno nisu dirnute ili ih ne zanima "veliki rat"..

što se podijeljenosti igraća tiče ja bih rekao da je to zato što je igra dosta komplicirana.. ili se barem tako čini početniku.. a i poznavajući našu naciju rekao bih da im je veliki problem što powerplay ne postoji.. :)
16 godina
offline
EVE Online : Veliki EvE Rat

Ja sam još uvijek neutralan prema svima, tako da ne navijam za nikoga.

 

Niti ne pratim previše politiku, ipak igram tek mjesec dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat

Mene zanima jel ima smisla kretati sa EVE-om u ovo vrijeme kada više nitko novi ne može biti nigdje bitan i apsolutno je nedorastao za bilo kakve bitne događaje?


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat
naxeem kaže...

Mene zanima jel ima smisla kretati sa EVE-om u ovo vrijeme kada više nitko novi ne može biti nigdje bitan i apsolutno je nedorastao za bilo kakve bitne događaje?


 Fazon je u tome sto mozes biti bitan u roku od 2 sedmice :) Jedna frigata jos uvijek moze zaustaviti veci brod dok ti raja ne dodju s vecim puskama. Svi dogadjaji u eve su manje vise prouzrokovani od igraca. Nije nepoznato da par osoba startuje vece konflikte izmedju 2 ili vise saveza. Govorim iz licnog iskustva. Ja i jos par igraca smo se dosadjivali i usli u teritoriju jedne alijanse, ubili 10ak ljudi, izmedju kojih su bili i neki direktori i eto ti belaja :) Konflikt se razvio izmedju dva tada povelika entiteta.

1337
16 godina
neaktivan
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat
naxeem kaže...

Mene zanima jel ima smisla kretati sa EVE-om u ovo vrijeme kada više nitko novi ne može biti nigdje bitan i apsolutno je nedorastao za bilo kakve bitne događaje?


 EVE je odlična igra upravo iz tog razloga što ne moraš biti aktivan 5 godina da bi postao netko i nešto.. Stvar je u tome što powerplay ne postoji a najbitnije je dobro taktičko razmišljanje i malo iskustva.. Ti kao početnik vjerojatno nakon mjesec-dva igranja možeš "ubijati" u dosta stvari jednako dobro ako netko ko je u igri godinu dana..

music is my first love and will always be my last
16 godina
neaktivan
offline
EVE Online : Veliki EvE Rat

EVE je za ljude koji imaju puno slobodnog vremena.Igrao sam godinu dana i jednostavno mi je dosadilo..Smijeh


.......Is There Anybody Out There............
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EVE Online : Veliki EvE Rat

Ja se u mjesec dana još nisam borio protiv drugih igrača, a posjećivao sam sisteme sa security oznakom od 1.0 do 0.1

 

Jedino je bilo gusto kad sam neki dan obavljao salvage nakon misije i vidim dva igrača koji su titrali crveno mi se približavaju. Odmah sam se zaletio do prve stanice i stavio kurs prema mom matičnom sistemu. U trenutku dok sam kretao u warp vidio sam da su ova dvojica doletjeli do mene, znači tražili su kavgu. Srećom, bio sam brži Smijeh

 

Tako da u EVE možeš preživjeti i kao početnik, samo moraš biti stalno na oprezu. Zamisli si srnu u šumi koja bježi na svaki pokret. Na kraju krajeva (budimo realni) i ne trebaš se boriti, možeš biti trgovac, miner, inžinjer...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat
dedal kaže...

EVE je za ljude koji imaju puno slobodnog vremena.Igrao sam godinu dana i jednostavno mi je dosadilo..Smijeh


 Ne bih se složio s onim o slobodnom vremenu.. ja uglavnom nemam vremena i EVE igram samo nekoliko sati tjedno.. I sasvim bi mi dobro išlo da tih par sati ne provedem u stanici i chatam.. Vrijeme ne igra nikakvu ulogu..

A to što ti je dosadila igra, pa ukusi se razlikuju i priznajem da EVE nije igra za svakoga.. Treba probati i vidjeti.. A i na Steam-u se nudi trial od 21 dan što je i previše da vidiš jel ti igra odgovara ili ne.. :)

music is my first love and will always be my last
16 godina
offline
EVE Online : Veliki EvE Rat

ja sam par puta igrao onih besplatnih probnih po 14 dana, i super je ali sam brzo odustao najviše zboz stranih jezika. Šteta što nema hrvatske verzije

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EVE Online : Veliki EvE Rat

Igrao sam EVE 14 trial dana.

U nekih 5 dana sam uspio nabavit si Destroyera.

Moje misljenje je da je EVE Online trenutno najbolji MMO. (AoC jos nije izaso :P)

Nego odlucio sam se da ga ipak necu kupit jer imao sam problem s bugovima.

Meni je svaka druga misija bila bugovita i kad bi se warpo u location kvesta restarto bi mi se komp.

Igram EVE na max sa nekih 200-250fpsa ali problem mi se javlja i kad igram bez premium grafike i na minimum, tako da ja mislim da nije problem u hardwareu.

Graficki driver mi je najnoviji (Catalyst 8.3) i ne javlja mi se ovaj problem u nijednoj drugoj igri.

 

Jel mozda neko ima rijesenje jer stvarno mi je zao sto nemogu uzivat u ovoj odlicnoj igri. =/


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat
Psiho246 kaže...

Igrao sam EVE 14 trial dana.

U nekih 5 dana sam uspio nabavit si Destroyera.

Moje misljenje je da je EVE Online trenutno najbolji MMO. (AoC jos nije izaso :P)

Nego odlucio sam se da ga ipak necu kupit jer imao sam problem s bugovima.

Meni je svaka druga misija bila bugovita i kad bi se warpo u location kvesta restarto bi mi se komp.

Igram EVE na max sa nekih 200-250fpsa ali problem mi se javlja i kad igram bez premium grafike i na minimum, tako da ja mislim da nije problem u hardwareu.

Graficki driver mi je najnoviji (Catalyst 8.3) i ne javlja mi se ovaj problem u nijednoj drugoj igri.

 

Jel mozda neko ima rijesenje jer stvarno mi je zao sto nemogu uzivat u ovoj odlicnoj igri. =/


Ja sam igrao EVE na svakakvim strojevima i za ovo nisam čuo još. Ne kažem da nema bugova ali kada si ti igrao to? Ljudima se EVE ekstremno rijetko ruši i ako nije problem u hardware-u možda te mući neki software (meni je jedan šugavi Instant Messenger client rušio EVE stalno)..

AoC je Age of Connan? Znam ljude koji su u beta testu i igra je totalno jadna, suha, i dosadna. Možda je to samo subjektivni dokaz, ali nitko ju od testera još nije predložio kao igra koju treba igrat..

music is my first love and will always be my last
16 godina
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat
V00D00 kaže...
Psiho246 kaže...

Igrao sam EVE 14 trial dana.

U nekih 5 dana sam uspio nabavit si Destroyera.

Moje misljenje je da je EVE Online trenutno najbolji MMO. (AoC jos nije izaso :P)

Nego odlucio sam se da ga ipak necu kupit jer imao sam problem s bugovima.

Meni je svaka druga misija bila bugovita i kad bi se warpo u location kvesta restarto bi mi se komp.

Igram EVE na max sa nekih 200-250fpsa ali problem mi se javlja i kad igram bez premium grafike i na minimum, tako da ja mislim da nije problem u hardwareu.

Graficki driver mi je najnoviji (Catalyst 8.3) i ne javlja mi se ovaj problem u nijednoj drugoj igri.

 

Jel mozda neko ima rijesenje jer stvarno mi je zao sto nemogu uzivat u ovoj odlicnoj igri. =/


Ja sam igrao EVE na svakakvim strojevima i za ovo nisam čuo još. Ne kažem da nema bugova ali kada si ti igrao to? Ljudima se EVE ekstremno rijetko ruši i ako nije problem u hardware-u možda te mući neki software (meni je jedan šugavi Instant Messenger client rušio EVE stalno)..

AoC je Age of Connan? Znam ljude koji su u beta testu i igra je totalno jadna, suha, i dosadna. Možda je to samo subjektivni dokaz, ali nitko ju od testera još nije predložio kao igra koju treba igrat..

 Da to je Age of Conan, i ja znam da je igra super jer sam u gildi u kojoj je 50% ljudoa u beti i informiraju me stalno o napretku i gameplayu i pokazuju mi skrinove.
Navodno igra uopce nema grindanja i kvestovi su posebni i sudjelujes u prici a ne ono odi ubit 10 zaba i skupi 30 slezena.
A borba je revolucionarna real time. Animacije su uzete od pravih ljudi tako da je realno sve. Ma predobro

Sry na Off topicu moro sam odgovorit. ;)

 

Da stvarno neznam sta me muci.


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat

Nemojte ići u off-topic, ali bilo bi jako zgodno kada bi komentirali malo više o AoC-u na temi za to ili kada bi čak te svoje 'prijatelje' pozvali da komentiraju. :)


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat

I samo jasnoće radi, AoC <> DAOC

16 godina
protjeran
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat
dedal kaže...

EVE je za ljude koji imaju puno slobodnog vremena.Igrao sam godinu dana i jednostavno mi je dosadilo..Smijeh

 

 

 

Prve dvije godine igrao sam je samo vikendom.Prema tome smatram  da je zabluda kad se govori o slobodnom vremenu.

A što se tiće velikog rata,od kada je Triumvirat sjebo našu Spartu nemam veze sa globalnim sukobima .Oporavljen od financijskog bankrota sada radim na produkciji T2 modula.


 
15 godina
neaktivan
offline
EVE Online : Veliki EvE Rat

E pozz ljudi, eto imam par pitanja o najboljoj igri Space tematike ikad!

trenutno sam na trialu, imam još desetak dana od 21, ali igra je predobra, tako da ću se pretplatiti, e sad...

da li mi može netko reći pod:

 

a) koja mi kreditna treba za pretpatu?

 

b) da li se u igri broje gamerski dani ili kalendarski (odnosno ako igram 5 dana, pa onda ne igram cijeli mjesec, da li sam

ja potrošio samo tih 5 dana ili?

 

c)ako ja slučajno ne platim pretplatu 1 mjesec, jel oni meni brišu account, ili ga mogu reaktivirati?

 

Eto par pitanja, nadam se da ćete mi pomoći,

sry, baš nema veze sa temom, da ne mislite da spamamSmijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 13:59 (Aceo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat

a) VISA, Mastercard, American Express, VISA Electron od poznatih i još tri nepoznate.

b) Kalendarski. Od trenutka aktivacije imaš 21 dan. Nakon tri tjedna istječe ti trial, bez obzira igrao ti ili ne.

c) Korisnički računi se ne brišu ako ne produžiš pretplatu. Sad, koliko dugo oni čuvaju račune ne znam. Rekao bih godinu dana najmanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 14:30 (Ygy).
16 godina
offline
RE: EVE Online : Veliki EvE Rat
Ygy kaže...

 

b) Kalendarski. Od trenutka aktivacije imaš 21 dan. Nakon tri tjedna istječe ti trial, bez obzira igrao ti ili ne.

Samo bih htio dodati da isto vrijedi za pretplatu, ako kupiš 60 dana vremena imaš toliko vremena igrao ti ili ne. Mislim da možeš zamrznuti account ako te nema neko vrijeme doma ili slično, ali tu informaciju si sam provjeri.
16 godina
moderator
offline
EVE Online : Veliki EvE Rat

Potpuno ste otišli u off-topic (što i nije čudno uz ovakvu temu :).

 

Molio bih da daljnu raspravu nastavite u središnjoj EVE Oline temi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: EVE Online
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice