Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.087
|
čitano: 7.214.709
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hoće se moć igrat Promods 2.0 bez Scandi DLCa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

kada igram single player s modovima, dal moram napraviti novi acc ili mogu i preko postojećeg.... 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
GamerX9 kaže...
 Se isplati uzimati Scandinavia i Going East DLC uz sve map modove koji postoje? Uzeo bi mozda ovo, al ne znam koliko mi se isplati uz taj Promods 2.0, a za 9 eura kupim neku drugu igru...

 Sada vec sve novije i bolje mape traze (mora) oba dlc-a, TSM (6.2) tek sada prvi puta a Promods je to trazio odmah nakon islaska dlc-Skandi.
Jedino jos Madja ne trazi ni jedan SCS-dlc ali posljednja je za ets2 v1.20, bumo vidili sta ce biti za v1.22 ...
A to (tvoj link) je super jer dobijas obe dlc-mape po cijeni za dlc-Skandi ...

 

Gale92 kaže...

kada igram single player s modovima, dal moram napraviti novi acc ili mogu i preko postojećeg.... 

 Neki MP-vozaci ovdje koriste isti profil ja ipak preferiram novi (poseban) profil za MP (ja ga imam), cist racun duga ljubav ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako namjestit da mi se volan automatski centrira dok ga pustim i krenem vozit? Igram na DFGT

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Kako namjestit da mi se volan automatski centrira dok ga pustim i krenem vozit? Igram na DFGT

 Ti je u logitech profileru napravljeno tako? si u igri naredio da radi feedback?

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sutra stize Driving Force GT, star 5mjeseci za nevjerovatno malo €, jedva cekam :)

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Feedback radi odlicno, u Project Cars mi vraca volan u centar dok ga pustim u voznji a u ETS ga moram motat

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2015 20:30 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Sutra stize Driving Force GT, star 5mjeseci za nevjerovatno malo €, jedva cekam :)

 Tako je i meni bilo dok nije stigao i nije mi žao ni kune.

macgyver 53 kaže...

Feedback radi odlicno, u Project Cars mi vraca volan u centar dok ga pustim u voznji a u ETS ga moram motat

 Nešto tebi nije uštimano onda u postavkama igre,meni ga vraća uvijek nazad u svakoj igri u kojoj je uštimano.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Feedback radi odlicno, u Project Cars mi vraca volan u centar dok ga pustim u voznji a u ETS ga moram motat

 Mislim da imas u postavkama nesto kao Auto Centriranje.. nisam siguran ali provjeri 

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

volan je uspjesno dosao, nesto poslije 11, nisam nista objavljivao post sam ga testirao nekoliko sati haha, volan je cista 10ka, u ets2u radi savrseno, kako pomaknem volan tako se odma napravi i u igri.. just amazing, btw vrijedi svake lipe ;))

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sretan Božić svim šoferima!

A da, i Promods team je ostavio nešto pod bor

Moj PC  
8 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pokusao sam instalirati novu ProMods mapu i poskidao sam def file i svih onih 6 fileova ali nigdje nema promods-v200.7z file-a koji mi treba za instalaciju

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

napucao sam 10 gigi modova, među ostalim i najnoviji 2.0 Promods <3

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 2:23 (JuXo).
Moj PC  
11 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav svima, novi sam na forumu, a stari sam vozac hehe, i da li neko ima mod za snijeg

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Pokusao sam instalirati novu ProMods mapu i poskidao sam def file i svih onih 6 fileova ali nigdje nema promods-v200.7z file-a koji mi treba za instalaciju

 ....samo na file: promods-v200.7z.001 desni click i extractuješ.../winrar 5.0 ver. ili viša.. ili 7-zip  http://www.7-zip.org/

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 12:40 (lion002).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Extracto sam ali nisam dobio nikakve dodatne fajlove kad taj promods-v200.7z.001 file nije zapakiran. Izgleda kao obican scs file

 

Btw Juxo jel to neki snow mod ili snijeg dođe s mapom?

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 13:14 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

snijeg je na Islandu, i to na sjeveru

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ma daj... meni isto nece promods., sve sam skidao kako je bilo na tutorialu, i kad sam aktivirao u igri, samo se crashalo ._.

 

EDIT: ma i ja konjina... nisam napravio update na najnovjiu verziju.. radi sad xD

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 16:08 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovdje imate prikazanu instalaciju korak po korak

 

http://promods.net/viewtopic.php?f=2&t=3852

 

Nema ništa komplicirano. Prvi file je def i on ima ekstenziju .scs, njega se samo kopira u ets2/mod folder, dok su ostalih 7 komada u zip formatu, a oni se svi zajedno raspakiraju desnim klikom na part.1 i odabirom na extract.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam zadnji update i crasha mi se igra sa promods na loadingu, probao sam s novim profilom i ista stvar

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imaš oba DLC-a, North i East?

Ili možda igru pokrećeš u OpenGL modu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 18:13 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Imam zadnji update i crasha mi se igra sa promods na loadingu, probao sam s novim profilom i ista stvar

 Provjeri verziju igre i promodsa, ako je promods v2.00 onda ets mora biti 1.22 beta, ako je promods v1.98 onda ets mora biti v1.21.x... :)

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kolega, 1.22 beta je prošlost još od prošlog utorka kad je full verzija izašla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam oba dlca, igru pokrecem normalno u 64-bit a sto se tice patcha meni nije na steamu ponuđena full verzija 1.22 samo 1.22 public beta i taj i imam trenutno

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 20:36 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zašto mi nestane prikolica u vožnji
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znači imaš betu i zato ti se ruši. Izaberi NONE-opt out of all beta programs i tako dobiješ uvijek zadnju full verziju.

 

@Logo

Da pogodim, imaš pirata?

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Sutra stize Driving Force GT, star 5mjeseci za nevjerovatno malo €, jedva cekam :)

Jesi možda igrao s gamepadom dosad? Planiram uzeti ovaj volan kroz koji mjesec pa me zanima da li je moguće igrati s njim i volanom istovremeno. Da vozim volanom i da raspoznaje gamepad i mogu dodavati dodatne tipke na njega.

 

Je li još tko probao ovu kombinaciju, nije bitna marka volana i gamepada.

 

 

3 Radi
1 Ne radi
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
hahhaajaads kaže...

Sutra stize Driving Force GT, star 5mjeseci za nevjerovatno malo €, jedva cekam :)

Jesi možda igrao s gamepadom dosad? Planiram uzeti ovaj volan kroz koji mjesec pa me zanima da li je moguće igrati s njim i volanom istovremeno. Da vozim volanom i da raspoznaje gamepad i mogu dodavati dodatne tipke na njega.

 

Je li još tko probao ovu kombinaciju, nije bitna marka volana i gamepada.

 

 

 Ovako ja imam spojeno DFGT kao glavnu stavku,drugi Formula wheel od logitecha volan za kvačilo i speedlinkov jojstick ko za heli i svi rade istodobno bez imalo problema,samo u postavkama dodaješ što sve želiš da se koristi.

 

 

EDIT
Evo SS

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 22:03 (kruskar).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice