Dying Light 2

poruka: 86
|
čitano: 37.894
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Dying Light 2
Kakav je combat? Razmišljam uzeti igru za malo razonode, ali u jedinici mi je combat bio katastrofa. Udari zombija 9 puta i glavu ogromnom metalnom štangom i onda tek krepa, e da štanga se potrgala i sad se je…
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dying Light 2
HAL kaže...
Kakav je combat? Razmišljam uzeti igru za malo razonode, ali u jedinici mi je combat bio katastrofa. Udari zombija 9 puta i glavu ogromnom metalnom štangom i onda tek krepa, e da štanga se potrgala i sad se je…

 Šta to ne valja borbama u DL?

 

Normalno da ćeš nekom bezveznom letvom morati zadati više udaraca, ali sa normalnim oružjem sve ide bez frustracija.

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dying Light 2
_itsmoriarty kaže...

trazim nekog da igramo skupa, volio bih biti Host i da se fokusiramo na main story, moze tu i tamo i side misije. 

 

neka se slobodno javi tko bi igrao meni u pp. 

 

lp

 Slobodno javite i meni u pp ako je netko zainteresiran za coop.

[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/680763f317669c2b.png[/img][/url]
14 godina
offline
Dying Light 2

20 sati igre i još sam na prvoj mapi, nisam riješio ni pola. Meni je igra odlična, čak i bolja nego sam se nadao, a nadao sam se.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Dying Light 2

Igra je izasla bas u pogresno vrijeme...Elden,Horizon,GT7.....DL2 ce doc na red kroz koji mjesec kako se cini.

Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Dying Light 2

Igra je dobila update u 60 fps-a na Xbox Series S

Znači samo da developeri hoće - sve može!

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Dying Light 2

 

Odigrao. Jako dobra igra. Zanimljiva priča, dobro prezentirani i pamtljivi likovi. Zabavan gameplay, nikada dosadan, dobro pogođen tempo prohoda sa dobro tempiranim glavnim misijama. Dobre sporedne misije. Muzika kao da ju je radio John Carpenter osobno, a i sve skupa podsjeća na njegove kultne filmove. Dobro pogođena atmosfera post apokalipse, odlična grafika, igra izgleda top. Za glavnu priču i bitnije sporedne misije trebalo mi je 55 sati igre, nekako taman trajanje. Nakon završene priče ima po mapi još toga za riješiti, ali čekaju drugi naslovi...
Ocjena; obavezno igranje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2022 17:34 (forumaš).
Moj PC  
5 0 hvala 2
11 godina
offline
Dying Light 2

Krenuo igrat i odusevljen,jednostavno puno ljepsi nastavak jedinice koja mi je ispala jedna od najboljih igara i vrlo vjerovatno sam u njoj dozivio najstrasnije trenutke u gamingu....kad se sjetim puzanja kroz travu u mrklom mraku da me ne primjete oni jaki brzi gadovi sto su izlazili po noci....

Drago mi je da sam krenuo igrat tek sad jer citam da su patchevima popravili i dodali hrpu toga

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Dying Light 2

Kakva igretina,vrhunska atmosfera,odlicna muzika i zvukovi.

Igrivost je u jedinici vec bila odlicna a sad je to dignuto na jednu novu jos visu razinu zahvaljujuci odredjenim itemima.

Dosao sam u onaj grad iz trailera i jednostavno nemam rijeci kako to izgleda uz raytrace max postavke,refleksije su kombinacija raytracea i screenspacea i izgledaju super ali osvijetljenje je gamechanger.

 

Igra ima uistinu minimalnu kolicinu glicheva te se nas lik ponekad "zbuni" prilikom parkoura ali nista pamtljivo.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Dying Light 2

Kakva igra....dosao sam dosta daleko,vecina skillova otkljucana kao i gadgeti.

Parkour je fantastican i osjecaj vertikalnosti vrhunski,ovo bi bilo cudo u VRu vjerujem.

Skoro kompletno sam se okrenuo luku i strijelama i takav gameplay mi je 10/10

Vizuale sam vec nahvalio ali zvuk grmljavine kad krene kisa...ta atmosfera.....

 

Apsolutna preporuka za odigrat ovu igru.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Dying Light 2

Upravo finishirao kampanju,kraj me iznenadio i moje odluke su me odvele prema mozda ne bas popularnom zavrsetku ali odlicno je da su nam dali mogucnost izbora.

U konacnici 9 od 10

Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Dying Light 2

.. ja sam odustao od igre kod pentranja na VNC tower, drugačije je to dosta od originala, previše penjanja, trčanja, skakanja, vremenski ograničenih misija, nema nikakvog vatrenog oružja, grapling hook okljaštreni dolazi dosta kasnije u igri .. ne da je loša igra, ali nije mi legla .. nadam se da neće biti takav slučaj i s Dead Island 2

 

pozz

 

 

 

 

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Dying Light 2

Uhvatio malo vremena za sebe, pa reko da probam igru (prva mi je bila fenomenalna).

 

Sto da kazem, zavrsio igru nakon par dana, meni 10/10.

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Dying Light 2

Stavili su na Ps+ da se igra moze probat 3 sata.

Skinuo sam Ps5 verziju da probam i usporedim sa Pc verzijom(rtx3080) i mogu rec da sam ostao apsolutno pozitivno iznenadjen.

Na ps5 imate 4 vizualna moda na biranje.

Rezolucija- to je mislim 4k ali l lock 30fps i ne preporucujem jer je bas uzasna motion rezolucija.

Raytraced- ne znam koja je reza ali je dovoljno bistro ali opet....lock 30fps pa ne preporucujem jer je motion rezolucija jos gora nego na 4k modu.

Balanced- valjda bolja grafika nesto i lock na 60fps...sasvim ok iskustvo.

Performance-e to me je iznenadilo,sasvim dovoljno bistro,izgleda izvrsno i vrti se na prosjecno 100+ fps uz VRR,apsolutna preporuka za igrat ovako ako imate tv koji podrzava 120fps i VRR.

 

Naravno da se vizualno ne moze mjerit sa rtx3080 uz raytrace ALI...100+ fps na Ps5 donosi svoje cari i izgleda izvrsno.

Naravno da sam mogao i na PCu imat 120fps recimo ali 3080 sam kupio radi raytracea i max vizuala pa uvjek gledam nac neki balans...da dobijem max vizuale i barem 60fps.

 

Pc verziju sam kupio jer sam citao da Ps5/XsX verzija u performance modu rade u 1080p pa sam mislio da to izgleda lose i mutno ali to uopce nije slucaj,bistro je i izgleda izvrsno.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Dying Light 2

Evo i ja jučer počeo malo peglati, jedinicu sam 2-3 puta prešao i onu expanziju - fenomenalna igra... Tek sam ušao u grad i našao onu narukvicu tako da nemam neki sud o igri ali ovo za sada lajkam, osim možda stamina-e... Nisam siguran ako to lajkam iako ima smisla.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dying Light 2
Srce Isusovo kaže...

Evo i ja jučer počeo malo peglati, jedinicu sam 2-3 puta prešao i onu expanziju - fenomenalna igra... Tek sam ušao u grad i našao onu narukvicu tako da nemam neki sud o igri ali ovo za sada lajkam, osim možda stamina-e... Nisam siguran ako to lajkam iako ima smisla.

Ma kasnije ces imat cuda svega,meni je takodjer jedinica i ekspanzija zakon.

5 godina
offline
Re: Dying Light 2
MEGATAMA kaže...
Srce Isusovo kaže...

Evo i ja jučer počeo malo peglati, jedinicu sam 2-3 puta prešao i onu expanziju - fenomenalna igra... Tek sam ušao u grad i našao onu narukvicu tako da nemam neki sud o igri ali ovo za sada lajkam, osim možda stamina-e... Nisam siguran ako to lajkam iako ima smisla.

Ma kasnije ces imat cuda svega,meni je takodjer jedinica i ekspanzija zakon.

 Probao sam sa ray tracingom ali perfomanse su posvuda... nekad u gužvi bude 50-ak frejmova pa onda bez nekog očitog razloga 19 (a ništa se nije desilo, tipa explozija ili nešto tako) tako da sam to isključio. E sad, oni konvoji i one neke trgovine za lootanje, kad sve uzmeš ikona ne nestaje sa mape? ili ima nešto što nisam našao neki item ili što već? 

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: Dying Light 2
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...
Srce Isusovo kaže...

Evo i ja jučer počeo malo peglati, jedinicu sam 2-3 puta prešao i onu expanziju - fenomenalna igra... Tek sam ušao u grad i našao onu narukvicu tako da nemam neki sud o igri ali ovo za sada lajkam, osim možda stamina-e... Nisam siguran ako to lajkam iako ima smisla.

Ma kasnije ces imat cuda svega,meni je takodjer jedinica i ekspanzija zakon.

 Probao sam sa ray tracingom ali perfomanse su posvuda... nekad u gužvi bude 50-ak frejmova pa onda bez nekog očitog razloga 19 (a ništa se nije desilo, tipa explozija ili nešto tako) tako da sam to isključio. E sad, oni konvoji i one neke trgovine za lootanje, kad sve uzmeš ikona ne nestaje sa mape? ili ima nešto što nisam našao neki item ili što već? 

Ne sjecam se tocno ali bude kao kvacica kad rijesis loot na nekoj lokaciji...?

Ja sam na svom kompu stavio sve ultra na 4k uz dlss performance sto je interno 1080p,uz gsync je bilo skroz ok iskustvo.

5 godina
offline
Re: Dying Light 2
MEGATAMA kaže...

Ne sjecam se tocno ali bude kao kvacica kad rijesis loot na nekoj lokaciji...?

Ja sam na svom kompu stavio sve ultra na 4k uz dlss performance sto je interno 1080p,uz gsync je bilo skroz ok iskustvo.

 Čudno se ponaša igra, grafa zna bit na 100% a proc jedna jezgra na 24 a ostale čilaju...

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: Dying Light 2
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

Ne sjecam se tocno ali bude kao kvacica kad rijesis loot na nekoj lokaciji...?

Ja sam na svom kompu stavio sve ultra na 4k uz dlss performance sto je interno 1080p,uz gsync je bilo skroz ok iskustvo.

 Čudno se ponaša igra, grafa zna bit na 100% a proc jedna jezgra na 24 a ostale čilaju...

Ja uopce nisam pratio cpu/gpu usage,bilo mi je bitno da ne stuttera i da imam donekle smooth iskustvo.

12 godina
offline
Re: Dying Light 2
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...
Srce Isusovo kaže...

Evo i ja jučer počeo malo peglati, jedinicu sam 2-3 puta prešao i onu expanziju - fenomenalna igra... Tek sam ušao u grad i našao onu narukvicu tako da nemam neki sud o igri ali ovo za sada lajkam, osim možda stamina-e... Nisam siguran ako to lajkam iako ima smisla.

Ma kasnije ces imat cuda svega,meni je takodjer jedinica i ekspanzija zakon.

 Probao sam sa ray tracingom ali perfomanse su posvuda... nekad u gužvi bude 50-ak frejmova pa onda bez nekog očitog razloga 19 (a ništa se nije desilo, tipa explozija ili nešto tako) tako da sam to isključio. E sad, oni konvoji i one neke trgovine za lootanje, kad sve uzmeš ikona ne nestaje sa mape? ili ima nešto što nisam našao neki item ili što već? 

 Meni na mojoj confi bez raytracing, igra radi na 100+ fpsa na otvorenim lokacijama, u zatvorenim je lock na 144.

Sa ray tracingom, se vrti na od 80 90, pa do 144, i vrlo je igrivo, ali cesto imam kreseve kad igram sa ray tracingom tako da igram bez RT.

 

A sto se tice tih loot area koje si naveo, ti konvoji i trgovine, one ne nestaju sa mape, jer se respawnaju stalno, tako da se mozes vracati i ponovo iznova lootati te lokacije, kao sto su Dark Hallow, Foresaken Store, konvoj i slicno.

GRE Anomaly se mogu rijesavati i one ce ti biti rijesene kada ubijes bosa na tim lokacijama, na mapi ce ti se oznaciti kvakicom kao rijeseno.

 

 

5 godina
offline
Dying Light 2

Počistio sam cijeli početni dio i od ovog drugog su mi ostala 3 teritorija, sve dam pandurima - onim pijanim hipićima niš ne dam iako imaju bolje bonuse tj više mi odgovaraju njihovo pomaganje ali eto - ko ih jebe. Lajkam igru iako mi se čini da se neke odluke igrau napravile manje strašnom. npr po noći si više manje 100% siguran po krovovima i rijetko naletiš na volatile-a... tj ni ne naletiš nego ti ga igra označi pa ubijem boga u njemu. Strašnija mi je bila noć u prvom dijelu ali sve u svemu - nebitno - jer je igra super. Do sada sam ulazio u one bolnice samo po noći ali mislim da ću od sada i po danu jer relativno lako riješim jednog volatile-a , a vidit ćemo kako će biti sa njih više. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Dying Light 2

Završio igru i razočaran sam... Gameplay je zabavan ali i to je sjebano sa malim izborom oružja, uvijke jedne te iste stvari sam koristio/nalazio pa mi je čak bilo malo i dosadno. Questovi su užas, fetch i fetch i onda 10x fetch zaredom - ma odi u kurac. Promjene sa onim unutra zombi po danu, vani po noći su ok što se tiće narativa, ali noć nije ni približno strašna ko što je bila u prvom dijelu... Svi dole bauljaju po ulicama a ti ko crvenkapica bezbrižno šetaš po krovovima jer znaš da nema šanse da te volatile iznenadi. Priča još gora nego kod jedinice, grad mi se uopće ne sviđa jer one zgradurine ubijaju tečnost igre i parkour - ko takav, trči, trči pa se penji 10 katova pa onda padobran itd.. Fora je nekad ali ne lajkam. Dialozi ubi bože, dosadni i neuvjerljivi - većinom. Šteta jer je jedinica nenadjebiva.

Sve Vas Volim
Moj PC  
3 1 hvala 0
5 godina
offline
Dying Light 2

Malo gameplaya od Dead Islanda 2, nadam se da bu bolje nego dying light 2. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dying Light 2
Srce Isusovo kaže...

Malo gameplaya od Dead Islanda 2, nadam se da bu bolje nego dying light 2. 

 Kojeg stalno odgadjaju, sad tek izlazi sredinom 2023.

5 godina
offline
Re: Dying Light 2

Nema veze, bitno je samo da je bolja do dl2, a to ne bi trebalo biti toliko teško... Od jedinice teško jer je ta igra visoko podignula ljestvicu.

Sve Vas Volim
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice