Dragon Age: Inquisition

poruka: 755
|
čitano: 93.786
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Nemos virovat ide s lvl 10 na zmaja koji je lvl 12 i ima 100k hpa. Cekaj jos 5 lvla pa ga mozes ubit.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Zajeb kaže...

Nemos virovat ide s lvl 10 na zmaja koji je lvl 12 i ima 100k hpa. Cekaj jos 5 lvla pa ga mozes ubit.

 Nisam znao,prvi put igram DAI i jos uz to igru tog tipa nisam dugo igrao.

U redu hvala idem se levelati drugim putem do Redcliffea pa onda kad dodem oko 15-tog levela idem u pohod na njega :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
doky01akablava kaže...
Yamacha kaže...
doky01akablava kaže...
logi7 kaže...

Oko 15 lvl se zaletavaj u zmajeve

 Level 10 sam,vecina partyja level 9.

Obisao sam cijeli Hinterlands,sada bi isao do Redcliffea pa moram proci putem di je taj zmaj ili ne moram ?

Di ici jos malo levelati charactera,ono undead podrucje mocvarno sam presao,otvorio mi se stormcoast,tamo je zmaj jos veceg levela,ici tamo malo levelati lika pa se vratiti ovdje ?

Put do Redcliff-a uopce neide tu di je zmaj.Znam jer sam istu gresku i ja ucinio.

Put do Redcliff village je vise lijevo na mapi tj. ako krenes od kampa prije zmaja moras se malo vratiti natrag i onda ici lijevo.

 Mislis da idem ovim putem uz ovaj potok ili jos vise na lijevu stranu ?

 

I mogu li ici vec za Stormcoast ili da jos malo pricekam tj.levelam se ?

 Idi ovim putem.

13 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
doky01akablava kaže...
Zajeb kaže...

Nemos virovat ide s lvl 10 na zmaja koji je lvl 12 i ima 100k hpa. Cekaj jos 5 lvla pa ga mozes ubit.

 Nisam znao,prvi put igram DAI i jos uz to igru tog tipa nisam dugo igrao.

U redu hvala idem se levelati drugim putem do Redcliffea pa onda kad dodem oko 15-tog levela idem u pohod na njega :D

 Ja sam isao na zmajeve bar 3 lvl iznad,kasniji zmajevi lvl 21-23 vec mogu isti ili manji lvl ,a najgori i najtezi mi je bio na Storm coast zmaj lvl 19. on mi je ostao zadnji i jedva sam ga koknul ...

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
11 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition

S time da ako si mage, a zmaj ima istu vrstu spellova kao i ti (npr. fire mage vs. fire dragon), ne možeš mu ništa ako se ne respecaš.

PSN - DeniZg80
14 godina
protjeran
offline
Dragon Age: Inquisition

Battlemage moze solo-at (Vivienne) bilo kojeg zmaja bez problema, nekad malo traje al ne moze te ubit..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Da,razumijem,pise na cega su imuni i na cega su ranjivi kad upalis tactical camera.


Evo lutam stormcoast,ne znam di cu kasnije kad istrazim stormcoast.

 

Kako uci u Redcliffe dvorac,koliko vidim cim sam pomogao i regrutirao templare odmah automatski kao da sam sideao sa njima,kako pricati sa mageovima tj.uci u dvorac ?

 

I da ici u onu misiju In you heart shall burn,imam samo templare,a htio bi mageovi da mi se priduze jos ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Upravo ovo

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
doky01akablava kaže...

Da,razumijem,pise na cega su imuni i na cega su ranjivi kad upalis tactical camera.


Evo lutam stormcoast,ne znam di cu kasnije kad istrazim stormcoast.

 

Kako uci u Redcliffe dvorac,koliko vidim cim sam pomogao i regrutirao templare odmah automatski kao da sam sideao sa njima,kako pricati sa mageovima tj.uci u dvorac ?

 

I da ici u onu misiju In you heart shall burn,imam samo templare,a htio bi mageovi da mi se priduze jos ?

 Imas ili templare ili mageove. Cijeli svijet se temelji na tome da su jedni protiv drugih. Ti trazis da u savezu imas i naciste i židove.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 16:38 (Zajeb).
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Zajeb kaže...
doky01akablava kaže...

Da,razumijem,pise na cega su imuni i na cega su ranjivi kad upalis tactical camera.


Evo lutam stormcoast,ne znam di cu kasnije kad istrazim stormcoast.

 

Kako uci u Redcliffe dvorac,koliko vidim cim sam pomogao i regrutirao templare odmah automatski kao da sam sideao sa njima,kako pricati sa mageovima tj.uci u dvorac ?

 

I da ici u onu misiju In you heart shall burn,imam samo templare,a htio bi mageovi da mi se priduze jos ?

 Imas ili templare ili mageove. Cijeli svijet se temelji na tome da su jedni protiv drugih. Ti trazis da u savezu imas i naciste i židove.

 Ma znam,ali mislio sam da ih mogu udruziti na foru zajedno smo jaci itd. tj.nadao sam se tome ala Mass Effect 3 udruzivanje ;)

 

Mogu li ikako uci u dvorac ?

13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Koji dvorac? Ako mislis na Redclif, ne. Samo ga mozes promatrat iz daljine. To selce je sve sta ces vidit od redclifa.

 

U ME3 ne udruzujes cerberus, alliance i ripere u jedan savez, isto tako ne udrzuzujes ih ni ode.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Zajeb kaže...

Koji dvorac? Ako mislis na Redclif, ne. Samo ga mozes promatrat iz daljine. To selce je sve sta ces vidit od redclifa.

 

U ME3 ne udruzujes cerberus, alliance i ripere u jedan savez, isto tako ne udrzuzujes ih ni ode.

 

 

 Razumijem da ne udruzujes razlicite frakcije,ali uspijes udruziti quarian i geth iza kojih je krvavi rat i koji su medusobono neprijateljski nastrojeni,na to sam mislio.

 

Nista onda,idem dalje lutati Stormcoast i onda mi preostaje samo prijeci tu misiju ... 

15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Vrhunski obrađen DAI main theme,ježim se !

 

Verona Boys - The Dawn Will Come (Dragon Age: Inquisition Main Theme Cover)

 

 

Nego da pitam kako otvoriti ona vrata u Stormcoast da dobijem svih 5 landmarka te da li se isplati skupljati i za*ebavati sa onim shardovima radi otkljucavanja zadnjih vrata ?

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Patch 6 for Dragon Age: Inquisition improves overall game stability, implements a number of bug fixes, and introduces some multiplayer improvements. The Katari multiplayer kit now has more HP and generates guard on hit.

PC-specific: PC users will see improvements in mouse look toggle, and we’ve added binding support for mice with more than two buttons.

Below is a full list of changes and additions for all systems.

==============================

Dragon Age™: Inquisition Patch 6

==============================

[PC] Enabled binding of additional mouse buttons for mice with more than two buttons.

[PC] Fixed issue that caused abilities to not be usable in tactical mode when using mouse look toggle.

[PC] Fixed issue that caused mouse look toggle to turn off during looting.

[PC] Fixed issue that prevented resurrecting characters who had died in deep water.

[PC] Fixed issue that could cause the journal to act in unexpected ways when expanding categories with the mouse.

Improved stability.

Changed Solas’s quest “What Lies Dormant” to trigger when reading the after-action report for “Measure Veil Strength” instead of when the time completes.

Fixed issue that could break the “Perseverance” quest in certain circumstances.

Fixed case where the GUI did not come back after opting out of light conversations in certain circumstances.

Adjusted position of mosaic pieces for “The Fall” so they can all be collected.

Fixed issue that caused some dragonlings in the Hinterlands to become non-hostile when the dragon was killed.

Fixed issue that caused the cave opened by the Abyssal High Dragon to become closed again in certain circumstances.

Buffed the Katari multiplayer kit slightly so that it has more HP and generates guard on hit.

Fixed issue where Shatter and Rupture combos would be reported twice in multiplayer session stats.

Made change to prevent players from salvaging items that are equipped by other character kits in multiplayer.

Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

Konačno da odigram još jednom prije W3 , jer poslje nebu vremena.

fejzer_hr BF4
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

 

Na nasem originu 15€

 

Mehico origin je 10$

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2015 17:25 (Zajeb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

Prosao inquisition prije 2 tjedna i za sada mi je dosta dragon age-a.

Ali definitivno uzimam dlc kad bude na popustu jer obozavam svijet Theadasa.

I naravno kupovat ce se preko meksika kao i originalna igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

Ne znam što se dogodilo, jesam li prestar ili ...


Nabrijan pozitivnim reviewovima, posebno one angry joea kojem dosta vjerujem nabavio sam ovu igru.

Na metacriticu stoji jako dobro, 85% no ocjene igrača za PC verziju su 5.8/10 što opet govori dosta je znamo da su reviewi

masovno potplaćeni

Igra je visokobudžetna pa su neke stvari dobro riješene, priča je prihvatljivo prezentirana, voice acting je dobar, likovi su
modelirani i izgledaju odlično. Postoji odluke u igri koje će utjecat na daljnji tijek igre, interakcija među likovima, mo-cap
solidna grafička prezentacija ...sve to stoji

Neću namjerno spominjat probleme sa portom sa konzole jer smo na njih više manje navikli, trapavo sučelje, ogromni inventory
i posebno kretanje/kamera je katastrofalno riješeno, bez pretjerivanja no rade na tome užurbano, patchevi izlaze pa se nadam poboljšanju
naravno ako imate kontroler, problema nema. - Dakle probleme oko porta neću uzimat u obzir.

Odakle da počnem ... ove igra je sranje. Immersion je nula. Atmosfera je nepostojeća. Osjećaj napretka i istraživanja mape
ne postoji. Mapa je šarena slikovnica zakrčena sitnim questovima i mini igrama na svakom koraku, kao sa jebenog ipada. "Čestitam,
našli ste 17/31 landmark! Našli ste 12/25 shard!" i tako u krug. Nepamtiljivi questić na questiću, dalekozor pa označi shardove,
zvjezdarnica pa spoji linije sazvježđa. Male grupice monstera uokolo. Katastrofa.

Gameplay je kopija MMOa. Borite se koristeći generičke skillove koji svi imaju timer, kombinacijama skillova i sl. Nešto kao diablo
ili path of exile, ali gore. Party se uglavnom bori sam za sebe, taktička mapa je neupotrebljiva. Sustav borbe je loš i neadekvatan, a ako ste

igrali nešto kao dark souls nedavno ovaj sustav će vas užasno razočarati. Kakvi tajminzi, moveset oružja, block /napad, zaboravite to. Samo skill
klikfest.

Uglavnom ni za živu glavu kupovat. Ocjena 5/10. Jadno konzolaško lobotomizirano sranje. Oprostio bi i konzolitis dječje bolesti i trapavo
kretanje da igra nudi nekakvu atmosferu, istraživanje, izazov, imerziju ... bez toga više ne mogu igrat igre,

pre star sam za šarena sranja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2015 23:07 (Thorien Kell).
Moj PC  
7 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Thorien Kell kaže...

Ne znam što se dogodilo, jesam li prestar ili ...


Nabrijan pozitivnim reviewovima, posebno one angry joea kojem dosta vjerujem nabavio sam ovu igru.

Na metacriticu stoji jako dobro, 85% no ocjene igrača za PC verziju su 5.8/10 što opet govori dosta je znamo da su reviewi

masovno potplaćeni

Igra je visokobudžetna pa su neke stvari dobro riješene, priča je prihvatljivo prezentirana, voice acting je dobar, likovi su
modelirani i izgledaju odlično. Postoji odluke u igri koje će utjecat na daljnji tijek igre, interakcija među likovima, mo-cap
solidna grafička prezentacija ...sve to stoji

Neću namjerno spominjat probleme sa portom sa konzole jer smo na njih više manje navikli, trapavo sučelje, ogromni inventory
i posebno kretanje/kamera je katastrofalno riješeno, bez pretjerivanja no rade na tome užurbano, patchevi izlaze pa se nadam poboljšanju
naravno ako imate kontroler, problema nema. - Dakle probleme oko porta neću uzimat u obzir.

Odakle da počnem ... ove igra je sranje. Immersion je nula. Atmosfera je nepostojeća. Osjećaj napretka i istraživanja mape
ne postoji. Mapa je šarena slikovnica zakrčena sitnim questovima i mini igrama na svakom koraku, kao sa jebenog ipada. "Čestimam,
našli ste 17/31 landmark! Našli ste 12/25 shard!" i tako u krug. Nepamtiljivi questić na questiću, dalekozor pa označi shardove,
zvjezdarnica pa spoji linije sazvježđa. Male grupice monstera uokolo. Katastrofa.

Gameplay je kopija MMOa. Borite se koristeći generičke skillove koji svi imaju timer, kombinacijama skillova i sl. Nešto kao diablo
ili path of exile, ali gore. Party se uglavnom bori sam za sebe, taktička mapa je neupotrebljiva. Sustav borbe je loš i neadekvatan, a ako ste

igrali nešto kao dark souls nedavno ovaj sustav će vas užasno razočarati. Kakvi tajminzi, moveset oružja, block /napad, zaboravite to. Samo skill
klikfest.

Uglavnom ni za živu glavu kupovat. Ocjena 5/10. Jadno konzolaško lobotomizirano sranje. Oprostio bi i konzolitis dječje bolesti i trapavo
kretanje da igra nudi nekakvu atmosferu, istraživanje, izazov, imerziju ... bez toga više ne mogu igrat igre,

pre star sam za šarena sranja.

 

Zato smo imali jako dobru proslu godinu i trenutnu. Sveto trojstvo Wasteland 2,Divinity i Pillars of Eternity :) toplo prepourcam bilo koju od te 3.

14 godina
protjeran
offline
Dragon Age: Inquisition

Ako hoces atmosferu i uzivljavanje, zaboravi i wasteland i divinity i pillars i da:o. Shadowrun gazi sve po tim pitanju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition

Dobar je i shadowrun da,al mi nije na razini divinitya i pillarsa i wastea po pitanju gameplaya,tj. sveopceg dojma

 

zanimljiv je setting,dobra je prica. taman tolko traje da ne overstaya welcome...Al dost brzo dojadi combat,nema toliko skillova itd. (što ne znaci da nije odlicna igra koju bi se trebalo igrat :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2015 16:09 (Rocinante2112).
11 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

vidim da igra ima istu zastitu kao gta 5 pa me zanima jel ja igru mogu skniti sa torrenta i kupiti CD KEY i tako legalno igrati?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition – The Black Emporium, available to download Tuesday, May 5 on PC

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Dragon Age: Inquisition

Nisam još igrao DA:I, ali namjeravam. Gledam malo videa po YT, nije mi jasno, ovo su promjenili mehaniku borbe, nije više kao u prijašnjim igrama - nema auto atacka (desni klik mišem na metu) već moram sam klikati za svaki napad?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Drzis desni klik ako si u trecem, ako si u taktikal onda nista ne radis.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

U ova 2 dana izbacene 3 nadogradnje. Patch s fixevima 1,8 gb, besplatni dlc za multiplayer 3 gb i black emporium za single player 130 mb, sad dizem black emporium pa cu vidit sta se moze nadogradit.

 

Black emporium je samo jedna mala sobica di se prodaju recepti i određeni materijali.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2015 16:32 (Zajeb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition

zaigrao i ja inquisition pa da podijelim dojmove prvo bih naglasio da nisam imao ama bas nikakva ocekivanja od igre. igrao sam mozda 15-ak sati, a mozda i vise i dogurao do lvl 10. igram kao mage, sa tendencijom da postanem knight enchanter.

 

grafiku necu pominjat. to mi uopce nije bitno. sve sto imam reci po tom pitanju je da izgleda dobro. 

 

combat je katastrofalan. usudim se reci da je combat da2 bolji. nedostatak taktickih postavki za companione je porazavajuci. cini mi se da ih ima 4 ili 5 sto je totalno suludu. slazem se da bi ja kao igrac trebao tu i tamo preuzeti punu kontrolu nad svim likovima ali da fakticki kampiram u tactical screenu i da skoro svaki malo zeznutiji fight moram provesti u pauzi.... to zbilja nema nikakvog smisla. nedostatak auto attacka kao pasivnog napada, a ne aktivnog kako su ga oni zamislili (hold R to attack) je budalastina.

 

izgleda da nisu nista pametno naucili iz da2 po pitanju koristenja oruzja jer opet imamo situaciju da moj mage moze koristiti samo staff. citao sam da mogu koristiti i druge oblike armora (koristenje silverite) ali to ne bi smijelo bit iskljucivo vezano za crafting, odnosno volio bih da postoji heavy armor za magea. narocito za mojeg magea koji ce bit knight enchanter, dostupan iz dropova jer ne vjerujem da cu u skoro vrijeme biti u mogucnosti da craftam takav armor.

 

kad sam se vec dotaknuo craftinga moram priznat da sam poprilicno zadovoljan crafting sistemom. medutim, nacin pribavljanja materijala je retardiran do bola. nemam nista protiv farmanja (mada u ovakvim igrama to ne bi smio biti slucaj) ali nacin na koji se farmaju materijali (pritiskanje search botuna) je aposlutno najgora dizajnerska odluka ikad. tko god je to odlucio da to treba stavit u igru je totalni debil i treba ga rascetvroit.  prvo sto kvari immersion, drugo sto prekida fluidnost, trece sto anulira koristenje konja (koji je totalno nepotreban, a i lose napravljen) i cetvrto sto mi dize tlak. samo je ovaj feature dovoljan da se igra zaobide u sirokom krugu.

 

companioni su tako-tako. zasigurno da su bolji nego u predhodnoj igri. tu se vidi napredak i to valja istaknuti.

 

prica je isto tako-tako. veliki fokus na toj borbi mages vs templar, maker i ti trikovi. nisam doduse previse zagazio u pricu (zavrsio mage quest pa sad moram sibnit do war room da vidim sta se desava) pa ne bih se previse pravio pametan, ali za sada je ajmo rec malo bolja od prosjeka.

 

u globalu igra nije losa, ima svojih svijetlih strana (kojih i nema bas previse), medutim neke stvari za koje osobno smatram da su jako bitne su podbacile. igru cu i dalje nastavit igrat, jer kazem, nije losa, a i volio bih napokon napravit zaigrati arcane warriora, tj knight enchantera i vidit kako to izgleda u ovoj igri buduci da su me u prosloj igri za taj osjecaj zakinuli. da li cu naletit na neke stvari koje su cool ili cu mozda nac jos neugodnih stvari to ne znam. ne nadam se nicemu niti imam ocekivanja, ali mislim da su mogli napraviti puno bolji posao.

 

edit: nakon 50 sati provedenih u igri bojim se da mi se misljenje o igri poprilicno srozalo. naime, moj mage kao knight enchanter nije postao melee lik. nadalje, jos je gore biti melee lik, jer buduci da nema auto attacka kao u da2 s kojim lik automatski napada i slijedi svoju metu igra se pretvara u mlacenje po botunima i cekanja kad ce koji spell dovrsit svoj cooldown te bjesomucno ganjanje neprijatelja po ekranu. nekome ce bit cudno sto nisam ovo prije znao, ali iskreno igram samo svog lika, a druge likove uopce ne kontroliram jer je a) ne zelim i b) tactical screen i AI companiona je uzasan.

 

crafting, ma koliko god on bio dobar ne vrijedi nicemu kada moram farmati materijale. i sve bi to bilo ok da drop rate nije katastrofala. fakticki mmo mehanika u sp igri koja je jako frustrirajuca. moj savjet: skinite cheat engine i nakrcajte sebi materijale koje trebate jer farmanje je besmisleno u jednoj igri koja za sebe smatra da je story driven rpg. ne znam zasto su se uopce odlucili na taj potez. u igri ima contente i vise nego dovoljno, ne vjerujem da je stvar u produzivanju same igre nego vise je stvar jedne jako lose odluke kojih ima poprilicno u ovoj igri

 

voice acting je na momente ok, medutim poprilicno je ''obican''. neki likovi su odradeni na nacin kao da je glumac samo uzeo komad papira na koem su napisane recenice za lika i suhoparno ih procitao.

 

war room je dobar kao koncept, medutim cekanje nekih misija i po 15 sati nema apsolutno nikakvog smisla. ne znam sta su htjeli postici s tim

 

osjecam da su isli vise na kvanitet nego kvalitet. ima se jako puno toga za raditi u igri, ali nakon nekoliko odradenih podrucja osjeca se repetitivnost.

 

nastavljam igru igrati i dalje. da li cu je ponovno zaigrati sumnjam. kad sam vec zapoceo, red bi bio da je i dovrsim

 

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 17:42 (Obi Wan).
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

trebam pomoc, imam instaliranu 3dm-ovu verziju igre, i sada nakon nekog vremena upalim ju i nece se pokrenuti, samo ulazi u origin sign in, prije bi automatski pokrenuo igru
u meduvremenu sam presao sa windows 8.1 na windows 10
probao sam nekoliko verzija novih crackova i updateova, nista jos nije upalilo, fkt bi cijenio svaku pomoc, hvala unaprijed

 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition
Moj PC  
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice