Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.720.656
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2

  znaci nas covijek nastupa za par minuta

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Zaista mi se ne vidjaju modeli heroja. U Doti su bili zaista upecatljivi i 'unikatni'. Shadow Fiend sada izgleda kao duh kasper osim da izgleda kao bajo koji je spreman da uradi rampage sa 1% hp-a. Lion naprimjer izgleda kao malo veci creep. Znam da je igra jos u beti, ali come on... :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nema našeg... Koji shit.

Powerless, depressed. I try to conceal all the wreckage inside.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pocelo je!

Nirvana.int vs Nirvana.cn 

Kinezi dobijaju (naravno) .

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
Nuclear kaže...

Nema našeg... Koji shit.

IGRAAA  jesam slijep 

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 14:21 (hari85).
14 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2
Nuclear kaže...

Nema našeg... Koji shit.

kako nema Lcpro je nas, lik je iz Osijeka,

btw mislim da sam ga jednom tuko 1 vs1{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 14:25 (dado8).
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

LCPRO naš? Ja mislio da je Lacoste Hrvat... Jel to on? Odkud mu taj nick onda?

Powerless, depressed. I try to conceal all the wreckage inside.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Dota 2

LCPRO first blood

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Da mi je vidjeti ove kretene sto komentiraju, katastrofa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

A jel se zna kad ce biti BETA posto su sad prijave za nju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
Frenkyca kaže...

A jel se zna kad ce biti BETA posto su sad prijave za nju

Rekli su samo Fall 2011  nista drugo neznamo . 

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
12 godina
offline
Re: Dota 2
Frenkyca kaže...

A jel se zna kad ce biti BETA posto su sad prijave za nju

  Valve is targeting this fall for a large scale beta.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
15 godina
offline
Dota 2

A dobro onda nadam se da me budu pickali :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jel iko od vas zna kada ce izaći dota 2 ( nakon gamescom turnira ) ? Ili krajem godine ? 

coopeR
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 15:26 (coopeR).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2
haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 17:18 (hari85).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Dota 2
hari85 kaže...

Helz yea ima nas ko kineza (sarcasm)

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
14 godina
offline
Dota 2
haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Anybody ?? 

coopeR
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
coopeR kaže...

Anybody ?? 

Valjda krajem godine ili pocetkom 2012.

Bang!
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

krajem godine :O ?!?! ja mislija kad zavrsi gamescon turnir omfg ko ce cekat .......hahhahaha

coopeR
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dota 2

Tko ovdje ima najviše iskustva, sati i znanja u Doti da me pouči jednom kad izađe Dota 2 ili ako upadnemo u betu. Ajde ljudi da čujemo koliko imate sati i koji heroji vam najbolje idu? A ako bude tutor sistem da bolji igrači uče nas početnike u Doti, vjerojatno ćete i vi profitirat iz toga.

LoL username: UnimatriX (EU N&E) HoN username: ArmageddonX
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

za pocetnika uzmi nekog tenka, jer u doti, jedna smrt je jako vazna. A kad se nadjes sa 0-3, vec si zaglibio.

 

Najbolji heroj po mom misljenju za pocetnika je Brewmaster (panda). Veoma lako se igra, ima tonu hp-a, odlican ulti i  dobar kroz cijelu igru.

13 godina
offline
Re: Dota 2
Unimatrix 007 kaže...

Tko ovdje ima najviše iskustva, sati i znanja u Doti da me pouči jednom kad izađe Dota 2 ili ako upadnemo u betu. Ajde ljudi da čujemo koliko imate sati i koji heroji vam najbolje idu? A ako bude tutor sistem da bolji igrači uče nas početnike u Doti, vjerojatno ćete i vi profitirat iz toga.

uf kladim se da ce se trgati

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Arxi kaže...

za pocetnika uzmi nekog tenka, jer u doti, jedna smrt je jako vazna. A kad se nadjes sa 0-3, vec si zaglibio.

 

Najbolji heroj po mom misljenju za pocetnika je Brewmaster (panda). Veoma lako se igra, ima tonu hp-a, odlican ulti i  dobar kroz cijelu igru.

Moje mišljenje, bez uvrede. Panda je jedan od težih heroja u Doti. Zahtijeva dosta skilla i prakse kako bi se odigrao kako treba. Njegov ulti je njegov adut. Koliko ljudi koristi ulti kako bi pobjegli od smrti ili kada su na 5% hp-a? Sigurno 80% igrača. On već zahtijeva poznavanje MICRO (oni koji igraju Dotu znaju o čemu pričam). Po meni su najlakši heroji oni koji imaju više pasivnih skillova, kao što su Barathrum, Lycan, Leoric itd da ne nabrajam sad.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Spakos kaže...
Arxi kaže...

za pocetnika uzmi nekog tenka, jer u doti, jedna smrt je jako vazna. A kad se nadjes sa 0-3, vec si zaglibio.

 

Najbolji heroj po mom misljenju za pocetnika je Brewmaster (panda). Veoma lako se igra, ima tonu hp-a, odlican ulti i  dobar kroz cijelu igru.

Moje mišljenje, bez uvrede. Panda je jedan od težih heroja u Doti. Zahtijeva dosta skilla i prakse kako bi se odigrao kako treba. Njegov ulti je njegov adut. Koliko ljudi koristi ulti kako bi pobjegli od smrti ili kada su na 5% hp-a? Sigurno 80% igrača. On već zahtijeva poznavanje MICRO (oni koji igraju Dotu znaju o čemu pričam). Po meni su najlakši heroji oni koji imaju više pasivnih skillova, kao što su Barathrum, Lycan, Leoric itd da ne nabrajam sad.

U pravu si u neku ruku, samo ako na pocetku krene sa permabasherima/right-click kill herojima, samo ce feedati. Oni jesu laki za igrati, no potrebno je barem osnovno poznavanje dote da bi glatko izgurao kroz early game, i dio mid game-a da bih bio koristan heroj. Mora imati znanje o last hit-u barem i creep spawnovima u dzungli, sto kao osoba koja je tek krenula igrati cisto sumnjam da znam. Panda je heroj koji ne zahtjeva skill da bi bio solidan (no da bih bio odlican heroj, potreban je osjecaj za gank i micro kako si rekao). Zato preporucam pandu u odnosu na lycana, baru, naixa, leroica.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 10:16 (Arxi).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Unimatrix 007 kaže...

Tko ovdje ima najviše iskustva, sati i znanja u Doti da me pouči jednom kad izađe Dota 2 ili ako upadnemo u betu. Ajde ljudi da čujemo koliko imate sati i koji heroji vam najbolje idu? A ako bude tutor sistem da bolji igrači uče nas početnike u Doti, vjerojatno ćete i vi profitirat iz toga.

Puno sam igrao sa svima, redovito random pickas da se naucis sa svima. Uvik se moras izlozit sto manje protivniku jer ode ti nije ko u lolu da ces lako prezivit.

Tehnika igre se vise svodi na auto attackanje tako da ce i mage heroji imat velik dmg. Toweri dealju malo manje dmga.

Kao sto sam vec rekao ako se izlozis protivniku dobit ces 2 3 auto attacka i otidje ti pola hp-a. U pocetku igraj sa lakim herojima ka sto su rikimaru ili traxa (slicno ashe).

I eto to ti je to

 

LoL acc THCJoshi
14 godina
offline
Re: Dota 2
Unimatrix 007 kaže...

Tko ovdje ima najviše iskustva, sati i znanja u Doti da me pouči jednom kad izađe Dota 2 ili ako upadnemo u betu. Ajde ljudi da čujemo koliko imate sati i koji heroji vam najbolje idu? A ako bude tutor sistem da bolji igrači uče nas početnike u Doti, vjerojatno ćete i vi profitirat iz toga.

Ako ti zatreba bilo kakva pomoć, pronađi me na steamu pod istim nickom ;)

Nothing is true, Everything is permitted!
12 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...
Unimatrix 007 kaže...

Tko ovdje ima najviše iskustva, sati i znanja u Doti da me pouči jednom kad izađe Dota 2 ili ako upadnemo u betu. Ajde ljudi da čujemo koliko imate sati i koji heroji vam najbolje idu? A ako bude tutor sistem da bolji igrači uče nas početnike u Doti, vjerojatno ćete i vi profitirat iz toga.

Puno sam igrao sa svima, redovito random pickas da se naucis sa svima. Uvik se moras izlozit sto manje protivniku jer ode ti nije ko u lolu da ces lako prezivit.

Tehnika igre se vise svodi na auto attackanje tako da ce i mage heroji imat velik dmg. Toweri dealju malo manje dmga.

Kao sto sam vec rekao ako se izlozis protivniku dobit ces 2 3 auto attacka i otidje ti pola hp-a. U pocetku igraj sa lakim herojima ka sto su rikimaru ili traxa (slicno ashe).

I eto to ti je to

 

trax nije lagan heroj za pocetak ....

zato jer nemas nikakav mehanizam bijega dok ne kupis lotar

http://www.cro-dota.org/
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 11:26 (Cro-DotA Community).
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

A dobro sad svi su teski i eto.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice