Diablo II

poruka: 51
|
čitano: 16.553
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Diablo II

Već podosta stara igra ali po meni jedna od najboljih blizzardovih uz Warcraft i Starcraft.Igra li ko od vas još ovaj Hack'n Slash...ja ga igram još dan danas i nikad mi nije dosadan Smijeh.Ne igram na Bnetu ali znam nabaciti koju rundu PvP-a sa frendovima preko TCP/IP-a.

 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II
to je jedina igra koju imam, cak i sad na linuxu ju imam instaliranu. veliki sam protivnik ekulacije windowsa na linuxu ali zbog ove igre sam instaliral wine. najbolja igra. ikad. to je za muže. wow je za pice:)
16 godina
neaktivan
offline
Diablo II

Definitivno najbolja igra koju sam igra (i jos uvike je ponekad zaigram)!! Jedino joj je StarCraft blizu....

 

Poče sam je igrat prije 4 ili 5 godina, i nakon godinu dana sam je igra na bNetu (Sorc, IceBlast, lvl 78), jedino sto mi je isteka lik Plač !!!

 

Vidit cemo kad stavim demo od Hellgate-a, ali nevirujem da ce bit bolji!!!

 


AMD Phenom 9500 | Gigabyte GA-MA69GM-S2H(F4) | Chieftec 550W, GPS-550AB-A | 3 x 1GB KingMax DDR2 800MHz
PEAK Radeon HD3850 512MB DDR3 | Seagate 320 GB, 16MB, NCQ3, 7200

--
That's all from AmosSam
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo II

Moram priznat, i vjerojatno sam jedini u svemiru, da nikad nisam bio prevelik obozavatelj diabla. Silovanje ljevog i desnog klika bez previse pravih RPG elemenata mi se nije previse svidjelo. Volim dobre price, puno opcija koje utjecu na pricu, dobre likove, itd., akcija mi je uvijek bila samo slag na torti.

 

Al eto, ko voli... (a ocito svi)

 

BTW. Fanovi bi trebali probat Divine Divinity.

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo II

Od likova imam 90 pure fire Sorcu te 89 Bowazonku,obadvoje kompletno opremljeni za pvp.

Također kao dobar Diablo klon preporućio bi Sacred te Titan Quest.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Diablo II
Trigger kaže...

Moram priznat, i vjerojatno sam jedini u svemiru, da nikad nisam bio prevelik obozavatelj diabla. Silovanje ljevog i desnog klika bez previse pravih RPG elemenata mi se nije previse svidjelo. Volim dobre price, puno opcija koje utjecu na pricu, dobre likove, itd., akcija mi je uvijek bila samo slag na torti.

 

Al eto, ko voli... (a ocito svi)

 

 

Meni je igra služila za ispucavanje bijesa i opuštanje uz lupanje po mišu/tipkovnici i u tome je bila( i još uvijek je) odlična.
16 godina
offline
RE: Diablo II

Znatiželjan sam, koje je godine Diablo II izašao?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 godina
offline
RE: Diablo II

Y2K

16 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II
Trigger kaže...

Moram priznat, i vjerojatno sam jedini u svemiru, da nikad nisam bio prevelik obozavatelj diabla. Silovanje ljevog i desnog klika bez previse pravih RPG elemenata mi se nije previse svidjelo. Volim dobre price, puno opcija koje utjecu na pricu, dobre likove, itd., akcija mi je uvijek bila samo slag na torti.

 

Al eto, ko voli... (a ocito svi)

 eto nisi jedini... ma Planescape Torment, kakav Diablo :P ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II
Blackbolt kaže...

ja ga igram još dan danas i nikad mi nije dosadan 

 

 


devil kaže...
to je jedina igra koju imam
 
Jedina? Dan danas? Godine uz Diabla... Jedinog... Oh, Bože...

 

(obrisao sam ostalo, mogli uvrijediti nekog, ispričavam se, samo sam bio šokiran)

Trigger kaže...

Moram priznat, i vjerojatno sam jedini u svemiru, da nikad nisam bio prevelik obozavatelj Diabla

 

BTW. Fanovi bi trebali probat Divine Divinity.

 
Nisi jedini.

Divine Divinity sam igrao, izvrsna stvar, ali besmisleno malo potiona u odnosu na damage koji lik primi.

 


Poruka je uređivana zadnji put čet 17.7.2008 13:32 (Faerdhur).
15 godina
neaktivan
offline
Diablo II

Diablo i Diablo 2 su najjače igre,proveo sam dane uz njih,prešo sam oba djela i ekspanzije s svim karakterima barem po 20 puta.Jedva čekam trojku da izade.Jel zna neko približni datum izlaska?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Diablo II

E da,probajte nox i dungeon siege,isto dobri rpg-ovi mada ni brizu diablu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo II

Ja ga imam instaliranog još i danas.Svaki put kad dižem windowse on se nalazi na obaveznoj listi.

Imam i poseban stick na kojem čuvam likove.

Jedva čekam trojku,

Svaki put kad ga igram ištekam miš i tipkovnicu (koje još nisam otplatio)

i ubodem neko ms-ovo smeće od 50 kn,Na normalu još može izdržat al na hell

se čupaju kablovi grizu tipke a periferija počinje shvaćati pojam gravitacije

i slibodnog padaSmijeh

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo II

Ja nemam problema sa tim :D , sa ekipom preko neta igramo i udri tako da je tesko poginuti kada vas je 2-3 osim ako nisi noob .

Bitno je uzeti razlicite klase , recimo sorceress i paladin ili barbarin , tako da jedan bude melee a drugi dere sa strane i pravite ogroman dmg na okolinu :D

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo II

Ok to stoji,na netu je ionako daleko yabavnije.

Nekad davno sam i ja imao ra;un ali je isto tako nekad davno ugasen.

Sad kad su resetirali servere raymi[ljam da se ponovno prijavim

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Diablo II

Ovo se zapravo ne tiče igre ali zna li netko kako naći knjige diablo trilogije na hrvatskom u elektroničkom formatu?

 

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
15 godina
neaktivan
offline
Diablo II

Najjaca igra!Najbolji RPG!

Žene umiju odglumiti orgasam,zato muškarci mogu cijeli brak! :D
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo II

dakle, poceo sam opet igrat diablo 2 LOD. 

 

kad dodjem u 2. grad (pustinja) vise ne mogu kupovati bocice mane kod NITI JEDNOG trgovca ( u 1. gradu sam mogao), pa sam poceo isponova igrat s drugim likom i bogme sam se iznenadio kad ovaj put nisam niti u 1. gradu imao tu mogucnost, dakle vise nisam u mogucnosti kupovati bocice mane u niti jednom gradu... ako je netko imao taj problem ili ima ideju kako ga rjesiti moze napisati. (nikad nisam igrao preko neta)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II
ik15 kaže...

dakle, poceo sam opet igrat diablo 2 LOD. 

 

kad dodjem u 2. grad (pustinja) vise ne mogu kupovati bocice mane kod NITI JEDNOG trgovca ( u 1. gradu sam mogao), pa sam poceo isponova igrat s drugim likom i bogme sam se iznenadio kad ovaj put nisam niti u 1. gradu imao tu mogucnost, dakle vise nisam u mogucnosti kupovati bocice mane u niti jednom gradu... ako je netko imao taj problem ili ima ideju kako ga rjesiti moze napisati. (nikad nisam igrao preko neta)

Lol, to nije problem niti greska - u Diablu 2 trgovci ne prodaju bocice mane. Jedini nacin da dodjes do nje je da lootas... ili otkrijes kombinaciju Horadricove kocke koja stvara manu.

Nisi mogao kupovati bocice ni u prvom "gradu".

Working nine to five, half a life made you sick, upi might as well suck d***s, shake the hand of the man who forced you in split.... think about the choices you pick....
13 godina
neaktivan
offline
Diablo II

1.11 verziju stavite

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo II

Također sam veliki fan Diabla II, ali ne me ubiše ovi apdejtovi, paladin mi nazadovao čim sam stavio noviji patch,

počeli se skillovi vezeti što možda nije loše ako se počne otpočetka tako igrati... Mislim da ću preko ljeta opet

instalirati :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II

baš to moraš od početka počet

13 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II

omg..

Odakle ti Vex runa? Našao ili preko Horadic cube-a?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II

50 puta ubio bella prije dvije godine sam to zadnji put igro

14 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II

ma kako ne prodaju kad sam prije igrao sa sorceress, i znam da sam trpao manu kod svih trgovaca u sva 3 grada (tj 4 u ekspanziji LOD). igram single player, ne znam kako je u MP jer nikad nisam probao to. sad ne znam jesam ja lud il sam pomjesao nesto, al tu igru igram vec godinama, par puta sam ju presao i kolko znam uvijek do sad sam normalno kupovao... mozda je do patcha koji sam instalirao / nisam instalirao?

15 godina
odjavljen
offline
RE: Diablo II
ik15 kaže...

ma kako ne prodaju kad sam prije igrao sa sorceress, i znam da sam trpao manu kod svih trgovaca u sva 3 grada (tj 4 u ekspanziji LOD). igram single player, ne znam kako je u MP jer nikad nisam probao to. sad ne znam jesam ja lud il sam pomjesao nesto, al tu igru igram vec godinama, par puta sam ju presao i kolko znam uvijek do sad sam normalno kupovao... mozda je do patcha koji sam instalirao / nisam instalirao?

Mislim da prodaju mana potions, ali s nekim kasnijim patchom.

Originalno mislim da nisu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2010 23:01 (Mrgud Veliki).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II
Trigger kaže...

Moram priznat, i vjerojatno sam jedini u svemiru, da nikad nisam bio prevelik obozavatelj diabla. Silovanje ljevog i desnog klika bez previse pravih RPG elemenata mi se nije previse svidjelo. Volim dobre price, puno opcija koje utjecu na pricu, dobre likove, itd., akcija mi je uvijek bila samo slag na torti.

 

Al eto, ko voli... (a ocito svi)

 

BTW. Fanovi bi trebali probat Divine Divinity.

Diablo je postao i otisao u legenendu zbog vremena u kojem je izasao, iskreno i meni je bila na mahove dosadana.

Tada se to nije tako shvacalo, ali ako uzmeno mehaniku igre i sagledamo je iz danasnje perspektive radi se o definiciji grinda - tada se to zvalo "zaraznom igrivoscu".

 

Danas su kriteriji drugaciji, igraci razmazeniji, broj dobrih naslova koji izlazi godisnje daleko veci, ne mislim da ce novi Diablo postici uspjeh starog.

Marketinški behemot Blizzarda ce odraditi svoje, i biti ce urlanja po netu i trheadova po forumima, i gameplaya na youtubu - prava pozadina ce biti elitisticko preseravanje Diablo fanboyizma.

 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Diablo II

http://www.xfire.com/profile/kuba155/screenshots/?view#99354375 još malo slika!!!!! jel ima ko za hamuchi

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 19:08 (kuba).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo II
kuba kaže...

http://www.xfire.com/profile/kuba155/screenshots/?view#99354375 još malo slika!!!!! jel ima ko za hamuchi

Ova Griswold oprema je predobra, kao i armor sa runama...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice