Diablo 4

poruka: 2.106
|
čitano: 564.358
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Endgame bi mi bio zabavniji kad bi se uber itemi dobivali kroz igru a ne kroz spavnanje bossova. Barem moje misljenje je tako ne znam sta vi mislite o tome?
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Obi Wan kaže...
Kant kaže...

Da se pohvalim i ovdje, ekipa s Bug Trolls klana napravila 3 torment duriela, i u ta tri runa pala mi dva ubera, Doombringer i Shako!

 

Loodilo na kotačima!

 

\o/\o/

60 tormented duriel i andariel runnova, niti jedan uber.

 

nadao sam se da ce mi drugi lik dobit oko 10-ak stygian stones, na kraju samo 6...

 

cekam kad ce popravit stygian stones drop rate, a do tada dizem thorns barbariana na lvl 100 (vec imam golem necromancera koji je odradio pit lvl 100), sta ce se desit relativno brzo je je lvl 95.

 

u srijedu svi koji su ubili lilith tijekom prijasnjih sezona dobivaju jedan spark tako da cu moc napravit shako (imam tri) i bojim se da ce tada sezona za mene stati. 

 

jedino sta mi pada na pamet napravit je dizat novog lika, vjerojatno rogue jer ga nikako nisam igra (primarno igram necromancera) al buduci da je tek dva tjedna proslo od pocetka sezona, kao i cinjenica da se likovima brzo dizu leveli, mogao bih se upustit u ovaj poduhvat i tako rastegnuti sezonu bar mjesec dana.

 Bolesno! U toliko runova ne dobiti ubera

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
15 godina
offline
Diablo 4

Sad sa temperingom i masterworkingom nisam vise siguran koliko su uber unique uopce "uber".

Jer obican legendary ako fino zarola sa GA i jos dobar tempering i masterwoking crit moze biti bolestan, bolji od ubera.

 

Jedino jos Shako zbog +4 na skilove i 20% damage reduction, ali ostali su poprilicno izgubili vrijednost.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2024 15:33 (Mauro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Endgame bi mi bio zabavniji kad bi se uber itemi dobivali kroz igru a ne kroz spavnanje bossova. Barem moje misljenje je tako ne znam sta vi mislite o tome?

jedan je dropau shako(harlequin) u helltideu ove sezone, znaci mogu dropat svugdje, ali je jako mala sansa.

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Endgame bi mi bio zabavniji kad bi se uber itemi dobivali kroz igru a ne kroz spavnanje bossova. Barem moje misljenje je tako ne znam sta vi mislite o tome?

nemam problema sa farmanjem bossova, al imam problem na nacin koji to radimo.

 

prvo, xy loading screens. daj mi da samo trpam iteme unutar samog dungeona. a ne, nego svaki put summon, izađi, resetiraj, uđi i ajmo jovo nanovo,

drugo, item bottleneck. stygian stones skoro da niti nemaju drop rate. a trenutno me uopce ne zanima farmati obicne bosseve. na kraju krajeva, probali smo nekidan farmati lord zira, i paz ovo, tormented verzija onome tko ga j summonao daje jedan je8eni summon materijal umjesto da bute 5 ili tako nesto.

trece, sta ce ti uopce summon itemi? daj ljudima da farmaju uber bossa do sutra ako hoce. medutim, helltide bi onda postao besmislen, a ove sezone je dobar, 

 

kad sagledam situaciju, najbizarniji je bottleneck. umjsto da stones ispadaju unutar pita, mi dizemo altove kako bi dobili nagradu od iron wolves. besmisleno i fundamentalno pogresno. s obzirom da update koji je najavljen za sutra nece donijeti promjeni dropa rate za stones, jedina opcija je dizanje altova ili kupovanje istih. trenutno idu 6 mil po komadu.

 

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Sorcerka patim se sa level 61 pit mislim da je to to sto se tice sorcerke ovu sezonu stvarno su napravili sranje
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Htio bih dobiti čizme za Druida od Zir-a, a on mi trpa Butcher Cleaver za Butcher Cleaver-om - ovo je 4 Cleavera nakon 3 kill-a - da, jednom je bacio 2...

 EDIT:

Ali mi je od "normal" Beast in the Ice dropalo Tyrael's Might. Bar nešto.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2024 22:28 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

A gle, meni Tormented Duriel od 5 unique itema koje dropa po killu baci 4 x Soulbrand.

Koliko sam tih Soulbrandova dobio mogao bi butique otvoriti :)

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Igram rapid fire build i sada sa ovim ringim scoundrel kiss , sve to fino imam rakete sada koje ne pogadjaju protivnika. Igram na pcu.. dok ja kliknem na protivnika kojeg gadjam on se izmakne.. hmmm pa jebote morao sam makniti ring da mogu ubiti andariela. Koji k rac je taj ring cisti downgrade jebote blizzard pa jel ne mogu napraviti rakete da idu ravno i pogadjaju protivnika
Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2024 23:40 (Horned Reaer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Sorcerka patim se sa level 61 pit mislim da je to to sto se tice sorcerke ovu sezonu stvarno su napravili sranje

 da ja isto igram sorca, Frozen Orb build i drama je totalna, pogotovo single target DPS, a i sustainanje HP-a, doslovno 1 hita sve s 13-14k HP-a.

 

One cheese buildove (immortal) ne računam.

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Igram rapid fire build i sada sa ovim ringim scoundrel kiss , sve to fino imam rakete sada koje ne pogadjaju protivnika. Igram na pcu.. dok ja kliknem na protivnika kojeg gadjam on se izmakne.. hmmm pa jebote morao sam makniti ring da mogu ubiti andariela. Koji k rac je taj ring cisti downgrade jebote blizzard pa jel ne mogu napraviti rakete da idu ravno i pogadjaju protivnika

zato se igra heartseeker

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
online
Re: Diablo 4
sinkee kaže...
Horned Reaer kaže...
Sorcerka patim se sa level 61 pit mislim da je to to sto se tice sorcerke ovu sezonu stvarno su napravili sranje

 da ja isto igram sorca, Frozen Orb build i drama je totalna, pogotovo single target DPS, a i sustainanje HP-a, doslovno 1 hita sve s 13-14k HP-a.

 

One cheese buildove (immortal) ne računam.

 13-14k hp je nista. Trebas barem 25k za vise Pitove, ja sam zavrsio na 38... armor cap (9230), resist cap (70) i barem 25k hp i prezivljavanje postaje puno lakse...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Diablo 4

kao sorc, nemoš imat toliko nikako.
Zato ekipa abusa infinite flame shield (cooldown duration i attack speed su priority) i generalno imaju non stop shield aktivan i nitko im ne radi nikakav dmg (tako da mogu imat i 10k hp-a) :) ali to realno bu trajalo dok blizzard ne pofixa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

mislim da je sezona za mene gotova. brat bratu da se nisam uhvatio heartseeker rogue, bila bi gotova za jedno 15 dana, ako ne i ranije od pocetka sezona. nakon treceg lika mislim da stvarno nema smisla dalje.

 

jednostavno mi fali poticaj da radim stvari u igri, prvenstveno kad je riječ o stygian stone drop rate. cijela poanta su tormented bosses a na kraju ih ne mozes uopce radit. cak mi niti ne smeta sto mi u 80 runnova tormented duriela/andariel nije ispao niti jedan uber. fali taj carrot and the stick effect koji jednostavno nije razraden.

 

gledat cu pozorno buduce patcheve, ako bude sta relevantno, vratim se nazad a do tada odoh nac nesto drugo gdje cu ulozit svoje vrijeme.

 

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Rapid fire nema aera damage i postane brzo pain in the ass za igranje, sorcerka mi je opet imala aera damage ali uzasan single target dmg..ne znam sad da pocnem sa trecim likom i koji build uopce da igram.?
Kako hota barb stoji u s4?
Malo sam razocaran sa time da nema balansa u igri ali svejedno sezona 4 je do sada najbolja tj najzanimljivija je za igranje
Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2024 23:12 (Horned Reaer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Rapid fire nema aera damage i postane brzo pain in the ass za igranje, sorcerka mi je opet imala aera damage ali uzasan single target dmg..ne znam sad da pocnem sa trecim likom i koji build uopce da igram.?
Kako hota barb stoji u s4?
Malo sam razocaran sa time da nema balansa u igri ali svejedno sezona 4 je do sada najbolja tj najzanimljivija je za igranje

bash barb, heartseeker, to su buildovi koji su dobri

 

naravno, tu je minion necro, maltene sve minioni odrađuju za tebe

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Obi Wan kaže...

mislim da je sezona za mene gotova. brat bratu da se nisam uhvatio heartseeker rogue, bila bi gotova za jedno 15 dana, ako ne i ranije od pocetka sezona. nakon treceg lika mislim da stvarno nema smisla dalje.

 


 

 Treci lik!? Pa ljudi moji gdje se vi zurite i letite :) Ja sam tek prije koji dan dosao do 100-ke sa hurrican druidom i pohvatao sve novosti oko buildova. A u stvari zelim pitati da li je itko od vas dobio solo torment (200 level) Duriela ili Andariela? Ja sam se dovukao do 64 level pita i probao torment Duriela ali a-a. U pitu bez problema dodjem do bossa ali onda je problem. 

15 godina
online
Re: Diablo 4
Eld kaže...

 Treci lik!? Pa ljudi moji gdje se vi zurite i letite :) Ja sam tek prije koji dan dosao do 100-ke sa hurrican druidom i pohvatao sve novosti oko buildova. A u stvari zelim pitati da li je itko od vas dobio solo torment (200 level) Duriela ili Andariela? Ja sam se dovukao do 64 level pita i probao torment Duriela ali a-a. U pitu bez problema dodjem do bossa ali onda je problem. 

 Ja sam solo riješio Tormented Duriela sa Necro Minion buildom.

Oko minutu i pol mi je trebalo za kill. Aktiviraš elixir of Holy Bolts i kad Duriel summona wormse, pada kao od šale.

Jedino što mi nije bacio ništa korisno za build, al' se ni ne bunim,

jer koliko vidim ima igrača koji su odradili na desetke killova pa im nije dropao Ancestral Unique.

 

U sezoni sam podigao Minion Necra i Ball Lightning Sorcerera.

Nekako mi se ne igraju ostale klase, možda probam ponovo Rogue.

Jer, objektivno u sezoni sa ova 2 chara nemam bogznašto više ni za igrati.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2024 18:58 (fromcelltohell).
12 godina
online
Diablo 4

same, i ja zavrsio sezonu. Rijesen pit 100 (i to ez, mogao bih i vise ali cemu), svi tormented bossovi... igra je puno puno bolja nego prije, al opet, nema tu tako puno sadrzaja osim ak te zanimaju leaderboards. Nadam se da ce iduce reworkati dungeone koji su i dalje smor, i omogucit summonanje vise bosseva zaredom bez leave dungeon -> reset -> run back loopa.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Eld kaže... 

 Treci lik!? Pa ljudi moji gdje se vi zurite i letite :) Ja sam tek prije koji dan dosao do 100-ke sa hurrican druidom i pohvatao sve novosti oko buildova. A u stvari zelim pitati da li je itko od vas dobio solo torment (200 level) Duriela ili Andariela? Ja sam se dovukao do 64 level pita i probao torment Duriela ali a-a. U pitu bez problema dodjem do bossa ali onda je problem. 

nije bila nikakva zurba, normalni nacin igranja, kao sto i uvijek radim. dognuto lvl u diablu 4 ako znas sta radis je vrlo lako. mozes u nekakvih 10 sati to rijesit.

 

sto se tice solo tormented bossova, to nisam niti pokusavao jer stygian stones su super rijetki. kad radim tormented bossove, radim u rotaciji.

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
online
Re: Diablo 4
Obi Wan kaže...
Eld kaže... 

 Treci lik!? Pa ljudi moji gdje se vi zurite i letite :) Ja sam tek prije koji dan dosao do 100-ke sa hurrican druidom i pohvatao sve novosti oko buildova. A u stvari zelim pitati da li je itko od vas dobio solo torment (200 level) Duriela ili Andariela? Ja sam se dovukao do 64 level pita i probao torment Duriela ali a-a. U pitu bez problema dodjem do bossa ali onda je problem. 

nije bila nikakva zurba, normalni nacin igranja, kao sto i uvijek radim. dognuto lvl u diablu 4 ako znas sta radis je vrlo lako. mozes u nekakvih 10 sati to rijesit.

 

sto se tice solo tormented bossova, to nisam niti pokusavao jer stygian stones su super rijetki. kad radim tormented bossove, radim u rotaciji.

 a "sjebalo" me sta sam dobio shako - jedini unique koji mi uopce treba za build - na lvl 83. pa mi nije imalo svrhe uopce igrat bosseve osim za zavrsit season journey i za dokazat si da mogu :)

 

a vise od jednog lika po sezoni mi nema smisla, paceam se da sto vise sezona odigram. 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
Diablo 4

Ima li ko da me kerija kroz Uber Lilith, u mozak me ubijaju one shot mehanike i neman više živaca pokušavat za spark

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Minneyar kaže...

 a gle. pacing imas onoliko koliko sam sebi definiras neke stvari. ja zelim farmat torment zir-a, varshana itd. trenutno to ne mogu. kad budem mogao, vidjet cu hocu li se vratit ili ne

 

pit 100 mogu odradit, al sta imam od toga kad su dropovi bezveze. vise stvari mogu dobit farmajuc blood maiden u helltide.

 

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Diablo 4

dakle ovakav je zaključak : 

žuti itemi su beskorisni zašto onda postoje uopće

Unique itemi su isto beskorisni jer ih Legendary tuku 

Uber uniqe itemi nisu nekakav boost dapače u večini buildeva je samo Shako best in slot

 

naglasak nove itemizacije je na nabrijavanju legendary itema koji imaju 2-3 greater affiksa potreba za build

 

znači unique itemi su smeće u 90 posto slučajeva

 

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Uniqe ce vjerojatno doraditi u 5. sezoni...

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Diablo 4

Da, ovo zapravo treba gledat kao soft relaunch - znaci tek polazna tocka a ne gotov proizvod sto se tice itemizacije. Rework uniquea i zutih se ocekuje u narednim sezonama. Trenutno ima i dalje puno rupa iako bih rekao da je trenutna itemizacija najbolja sto je bila od Diabla 2... ali ta ljestvica je bila postavljena prilicno nisko...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Novi patch notes, a za patch se još ne zna kad izlazi:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

 

A goblin Treasure Bag-ove će valjda prije popraviti...

 

U NMD, monster lvl 100+, kao i Helltide level 100+ padaju 855 Treasure Bag-ovi. Za sad samo u "Overworldu" goblini daju 925 Treasure Bag-ova na lvl 100 (valjda lvl 95 naviše).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Novi patch notes, a za patch se još ne zna kad izlazi:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

 

A goblin Treasure Bag-ove će valjda prije popraviti...

 

U NMD, monster lvl 100+, kao i Helltide level 100+ padaju 855 Treasure Bag-ovi. Za sad samo u "Overworldu" goblini daju 925 Treasure Bag-ova na lvl 100 (valjda lvl 95 naviše).

 

digli su drop rate za stygian stones... ako ga radis na recimo lvl 90 trebalo bit bit 15% drop rate il tako nesto.

 

ne znam, trenutno sam u starfieldu, vidjet cu ekipu iz guilda sta ce rec kad budu radili pitove.

 

mozda too little, too late za mene, al ajd, vidit cemo

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Diablo 4

Kažu da su patchali gobline i Helltide Exploit:

https://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/hotfix-2-june-7-2024-141/169320

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice