Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.188.405
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ovo zapravo sve zvuči dosta pozitivno i kao da su i dalje u dobrom smjeru razvoja s DIII

I meni se svidjaju promjene. Po svemu sudeci Diablo3 ce me uspjeti zadrzati do proljeca.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...
TomoR kaže...

Ovo zapravo sve zvuči dosta pozitivno i kao da su i dalje u dobrom smjeru razvoja s DIII

I meni se svidjaju promjene. Po svemu sudeci Diablo3 ce me uspjeti zadrzati do proljeca.

 

Zakon! Me like it!!! :-) Eh, još da više vremena imam.... :-((
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

jel to onda znači da brimstonovi neće otići (pošto ih novi smith ne treba) sa cijenom gore kao što se mislilo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ovaj patch izgleda obećavajuće. Napokon me više petsi neće ubiti na mobovima sa reflect dmg {#}.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

hmm sviđa mi se.. donijet će malo svježine u igru, i prije svega buffat će mi još monkov dmg hahaha {#}

baš mi je u zadnje vrijeme malo dosadno igrati, a tek sam par. 64

 

@domac1986

saznat ćemo čim izbace test server {#} moguće da ćeš za craftanje uz Demonic Essence trebati i brimstoneove, a vjerojatno i pozamašnu količnu golda..

BTW ovo je dosta domišljat način uvođenja goldsinka..

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

i znači ti itemi se neće moći prodati nipošto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Da, kao hellfire - account bind.

My global position systems are vocally addressed
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
MaxonUniversal kaže...

Ma dej nemate pojima.. :)

To bi ja som prije se ubil..

15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Zanimljiv novi patch. Posebno za ove 'jace ovisnike', a biti ce nesto i za nas obicne ovisnike...

Ja tek jedan dio za pravljenje prstena od 'uberbossova' skupio u 7 pokusaja {#}. Penzionerski... {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

patch za mene odlican. jos da povecaju bbroj cudovista u svim actovima pa da se moze farmat i u drugima malo i savrsenno  meni. E i mozete mi rec koji bi mi skill preporucili umjesto energy twister jel taj skill me tako zivcira ne znam zasto al zivcira me ako neko ima koju preporuku koju bi on najradje stavio nek rece. hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 21:23 (buterino).
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

evo palo nešto zanimljivo, pa šta mislite o cijeni

Đuro#2155,
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
MaxonUniversal kaže...

{#} al kaj je najbolje ovaj monk nekaj dela kaj nebrem prokužit , svaki put prije nego je ušel u portal mjenja skorn i echo fury s maceom i onda stavi nožić s štitom i ulazi unutra , inače ima 62k dps -a na monku, al kad to sve promjeni ko da mu ostane dps kad ide na ubere i dere po njima ko lud..... nekaj za nepovjerovat {#} e da i  prokleti njegovi vihori to je smrt za ww bild na barbaru.... fuuuj nemaš fury uopće sve taj njegov swiping wind uzme {#}not fury not fury ::::......

13 godina
offline
Diablo 3

ovaj monk si napimpa sweeping wind jer on radi na base dmg.. znači promijeni na skorna, ispuca sve buffove pa wind, i brzo vrati na drugo oružje s kojim brže udara i vjerojatno bolje preživljava zbog štita..

sweeping wind + cyclone daje bolestan dps boost.. wind radi 45% dmg/s, a cyclone 20% i može ih biti i po 8-10 od jednom, i svaki može i crittati (kod mene rade 30-50k crittove svaki), + ako ne prolazi kroz moba, gađa ga munjama tako da stalno pogađa {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jutarnji drop,max at speed,crit chance,arcane power,apoc...price check jedan ovakav ima na ah ali manji atck speed malo veci average dmg,stavljen za 180 milja

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XSXJ-2474/hero/22973692
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Jutarnji drop,max at speed,crit chance,arcane power,apoc...price check jedan ovakav ima na ah ali manji atck speed malo veci average dmg,stavljen za 180 milja

 

 

150 milja za 130 average damage?  stvarno?

You´r just jealaus coz the voices talk to ME!!!
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Što to čujem da će u patchu 1.07 biti novog farmanja? {#}

 

Izmjene su dobre i sviđaju mi se, osim one oko "PvP".. jer natući najboljeg frenda i zato ne dobiti ništa i nije neka fora ili možda jeste.. vidjet ćemo.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Za koliko mogao prodati acc koji je korišten svega par sati?  

šumski put je bio ravan.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
dreammaker kaže...

Za koliko mogao prodati acc koji je korišten svega par sati?  

Svejedno je koliko je korišten, par sati ili 1000sati, ali prije bi ga prodao da ima 1000sati i ako si nekog lika dobro izgradio.

Razmisli koliko možeš tražiti, jer novi cd key je 300kn, a ti imaš igru koja je vezana na tvoj acc.  

Đuro#2155,
14 godina
offline
Diablo 3

Za sve nas entuzijaste {#}

 

 

 

My global position systems are vocally addressed
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Tomcat00

 

Sta ja znam to sam bubno bez veze na ah ne razumijem se previse u wizzove iteme pa sam stavio manje od onog sta sam pronaso,zato pitam ovdje da netko kaze realnu cijenu,a ne da bi dobio cinican odgovor.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XSXJ-2474/hero/22973692
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 14:13 (XSX).
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...

ovaj monk si napimpa sweeping wind jer on radi na base dmg.. znači promijeni na skorna, ispuca sve buffove pa wind, i brzo vrati na drugo oružje s kojim brže udara i vjerojatno bolje preživljava zbog štita..

sweeping wind + cyclone daje bolestan dps boost.. wind radi 45% dmg/s, a cyclone 20% i može ih biti i po 8-10 od jednom, i svaki može i crittati (kod mene rade 30-50k crittove svaki), + ako ne prolazi kroz moba, gađa ga munjama tako da stalno pogađa {#}

kako to misliš napimpa?? ostane mu dps od skorna ili??

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Franjo15 kaže...

evo palo nešto zanimljivo, pa šta mislite o cijeni

Meni bi ovo super dobro došlo na wizzardu :D

Dao bih ti sigurno 20m za to da još igram wizzarda.

Prodajem Origin account sa Battlefield BC2 deluxe edition i BF3 + Back to Karkand. Cijena 250kn, Više info preko privatne poruke!
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Sepultribe kaže...
nine kaže...

ovaj monk si napimpa sweeping wind jer on radi na base dmg.. znači promijeni na skorna, ispuca sve buffove pa wind, i brzo vrati na drugo oružje s kojim brže udara i vjerojatno bolje preživljava zbog štita..

sweeping wind + cyclone daje bolestan dps boost.. wind radi 45% dmg/s, a cyclone 20% i može ih biti i po 8-10 od jednom, i svaki može i crittati (kod mene rade 30-50k crittove svaki), + ako ne prolazi kroz moba, gađa ga munjama tako da stalno pogađa {#}

kako to misliš napimpa?? ostane mu dps od skorna ili??

ne samo DPS nego i life steal, te ako mijenja više dijelova opreme i dmg vs elite, vs deamons...

You´r just jealaus coz the voices talk to ME!!!
13 godina
offline
Diablo 3

imam jedan problem , nisam igrao 2-3 dana diablo i kad sam se htio spojit ponovo, pisalo mi je da mi je unlocked, nakon sto sam ga s imenom otkljucao useao u igru, vidim da su sve neki cudni heroji s cudnim levelima, a nigdje mog barbara.ne kuzim

kupio sam username i pass od prijasnjeg vlasnika, dali je moguce da mi je on to promijenio izbrisao , ?!

dali mogu vidjeti ko ga je zadnji koristio i kad?

kako je moguce da mi nestane barbar 35 level u par dana, i neki bezvezni od 10lvl i 20lvl se stvore, na aukcijama imam 100000 golda a imao sam puno vise, i vidim da je postavljen bip na eur a ne na gold

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 15:32 (marxone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
marxone kaže...

imam jedan problem , nisam igrao 2-3 dana diablo i kad sam se htio spojit ponovo, pisalo mi je da mi je unlocked, nakon sto sam ga s imenom otkljucao useao u igru, vidim da su sve neki cudni heroji s cudnim levelima, a nigdje mog barbara.ne kuzim

kupio sam username i pass od prijasnjeg vlasnika, dali je moguce da mi je on to promijenio izbrisao , ?!

dali mogu vidjeti ko ga je zadnji koristio i kad?

kako je moguce da mi nestane barbar 35 level u par dana, i neki bezvezni od 10lvl i 20lvl se stvore, na aukcijama imam 100000 golda a imao sam puno vise, i vidim da je postavljen bip na eur a ne na gold

 

Meni ovo zvuči kao da te bivši vlasnik zeznuo, to ti je tako kad kupuješ diablo iz second handa {#}   Kako je moguće da ti nestane barbar u apr dana? nestane ti u sekundu, samo klikneš delete caracter {#}

15 godina
online
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...
marxone kaže...

imam jedan problem , nisam igrao 2-3 dana diablo i kad sam se htio spojit ponovo, pisalo mi je da mi je unlocked, nakon sto sam ga s imenom otkljucao useao u igru, vidim da su sve neki cudni heroji s cudnim levelima, a nigdje mog barbara.ne kuzim

kupio sam username i pass od prijasnjeg vlasnika, dali je moguce da mi je on to promijenio izbrisao , ?!

dali mogu vidjeti ko ga je zadnji koristio i kad?

kako je moguce da mi nestane barbar 35 level u par dana, i neki bezvezni od 10lvl i 20lvl se stvore, na aukcijama imam 100000 golda a imao sam puno vise, i vidim da je postavljen bip na eur a ne na gold

 

Meni ovo zvuči kao da te bivši vlasnik zeznuo, to ti je tako kad kupuješ diablo iz second handa {#}   Kako je moguće da ti nestane barbar u apr dana? nestane ti u sekundu, samo klikneš delete caracter {#}

Samo pitanje, marxone, a jesi ti promijenio PWD i e-mail kada si kupio account?

16 godina
offline
Diablo 3

Malo prije pao Chantodos Will s pristojnim DPS-om. Medjutim, kad ga hocu staviti na AH, dobijem ERROR 0. ???

 

Dal tko zna o cemu se radi?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
Franjo15 kaže...

evo palo nešto zanimljivo, pa šta mislite o cijeni

Meni bi ovo super dobro došlo na wizzardu :D

Dao bih ti sigurno 20m za to da još igram wizzarda.

Otišlo na AH za 50M vrlo brzo što sam stavio tu cijenu, spustio ispod cijene i otišlo odmah. 

Ajde skuplja se gold, sad sam premašio 160M

Đuro#2155,
15 godina
online
Diablo 3

Izgleda da opet nešto brljaju po Auction House jer je unavailable trenutno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice