Diablo 1 i 2 općenito

poruka: 82
|
čitano: 11.085
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

koja je shema sa tim 1.3 patchom,,,moze li ko rec :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 12:54 (zoharbizo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
RonoN kaže...

igra tko na battlenetu?

Evo ja baš počeo prije tjedan dana sa frendom preko b.neta igrati. Ova igra ne stari :D

Ako nekog zanima Median XL mod za diablo 2, dodaje masivan broj stvari i igra je dosta teža, ali i puno zanimljivija evo link pa vidite http://modsbylaz.hugelaser.com/.

Potpis
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

Evo ako cemo se dogovoriti javite mi se kako god bilo iza 2.30 pa bi mogli na skype.

teo.ljubicic

Kurwe, alkohol i torcida!
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
hellraiser1110 kaže...
RonoN kaže...

igra tko na battlenetu?

Evo ja baš počeo prije tjedan dana sa frendom preko b.neta igrati. Ova igra ne stari :D

Ako nekog zanima Median XL mod za diablo 2, dodaje masivan broj stvari i igra je dosta teža, ali i puno zanimljivija evo link pa vidite http://modsbylaz.hugelaser.com/.

i ja sam se isto zazelio diabla 2, nego jel ima kakav mod za texture ili slucajno rezu?

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
13 godina
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
dado8 kaže...
hellraiser1110 kaže...
RonoN kaže...

igra tko na battlenetu?

Evo ja baš počeo prije tjedan dana sa frendom preko b.neta igrati. Ova igra ne stari :D

Ako nekog zanima Median XL mod za diablo 2, dodaje masivan broj stvari i igra je dosta teža, ali i puno zanimljivija evo link pa vidite http://modsbylaz.hugelaser.com/.

i ja sam se isto zazelio diabla 2, nego jel ima kakav mod za texture ili slucajno rezu?

jel to daje ovaj patch 1.3,,jer ne zelim igrat igru na 800 puta 600 :S :(

15 godina
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
evo ljudi ja spreman...prihvatite me na skypu
http://movies-monkey.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

Evo ja i dado odigrali  malo LAN-a i stvarno je zabavno a ujedno i lakse i brze.

Kurwe, alkohol i torcida!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
dado8 kaže...

i ja sam se isto zazelio diabla 2, nego jel ima kakav mod za texture ili slucajno rezu?

Diablo 2 je 2D igra, nema ti tu zamjene tekstura bez zamjene prakticki kompletne grafike ;)

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
15 godina
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
Living.Dead kaže...

Evo ja i dado odigrali  malo LAN-a i stvarno je zabavno a ujedno i lakse i brze.

yep,stvarno je odlicno...sad moram ici pa kad se vratim kasnije nadam se da ce nas biti u vecem broju {#}

http://movies-monkey.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

Evo ako nekog zanima imamo hamachi network. Ime: CroDiablo  Pass:bug

Kurwe, alkohol i torcida!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito

A mogli ste otvoriti i portove pa jednostavno staviti IP adresu servera, brze je.

 

Anyway, ako netko bude htio D1 igrati, nek' se zna da sam zainteresiran {#}

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
14 godina
protjeran
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

Ajde ljudi navečer rasturamo!

Sad idem stavim windouze pa ćemo igrat.

E i da:

 

9 Igramo Cooperative
0 Ne igramo cooperative
#include <cstdio> int main () { printf ("1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n"); return 0; }
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito

PvP sucks balls. Ako cu igrati protiv drugih igraca igrat cu nekakav FPS, a ne diablo xD

 

Ali to je samo moje misljenje... {#}

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
15 godina
online
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
hellraiser1110 kaže...
RonoN kaže...

igra tko na battlenetu?

Evo ja baš počeo prije tjedan dana sa frendom preko b.neta igrati. Ova igra ne stari :D

Ako nekog zanima Median XL mod za diablo 2, dodaje masivan broj stvari i igra je dosta teža, ali i puno zanimljivija evo link pa vidite http://modsbylaz.hugelaser.com/.

Imam gore jedno 20ak likova, većina ih je 80+, neki 90-95, oprema poprilično dobra, skoro sve kombinacije likova, sorcerice - light, fire, cold, magic find, necro summoner, caster, ik barb, pa sa sjekiricama, java ama i bow ama, zealot pala, aura pala, hammer pala, kicker assa, itd itd, već sam i zaboravio sve kombinacije koje su moguće, ne igram na ladderu već nekoliko godina ali još uvijek pokušavam održavati account svakih 90 dana da se logiram iako mi je propalo 2 accounta s mulanim itemima, runewordima i raznoraznim dropovima, svi likovi imaju torcheve, većina ih ima anni, tona charmova, sojova, bk ringova, amuleta, craftanih itema. Par likova ima skoro sve skill pointe neiskorištene. Još uvijek imam keyeva, i organa za 10ak uber runova. Sve to je na non ladderu, više nemam snage/volje gledati sve to isto, nakon skoro 10 godina igranja ostario sam već :P Sad dođem gore samo iz sentimentalnih razloga {#}

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
14 godina
protjeran
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

rustweaver i ja jučer igrali preko battle.neta jedinicu.

Unatoč piratskim verzijama :D

 

Igrali su i dado i living dead.

Ali oni dvojku.

Dajte ljudi, moramo se dogovorit, da nas bude više...

P.S. startajte multiplayer igru i dignite si malo heroja... :)

 

#include <cstdio> int main () { printf ("1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n"); return 0; }
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
beno101 kaže...

rustweaver i ja jučer igrali preko battle.neta jedinicu.

Bolje receno ginuli smo. {#}

 

*ebem ti butchera, totalno smo se nespremni zaletjeli na njega...

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
rustweaver kaže...

Bolje receno ginuli smo. {#}

 

*ebem ti butchera, totalno smo se nespremni zaletjeli na njega...

A kad ga pucam i strijelama i fire boltovima pa svejedno neće da crkne..

 

#include <cstdio> int main () { printf ("1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n"); return 0; }
15 godina
online
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
dado8 kaže...
hellraiser1110 kaže...
RonoN kaže...

igra tko na battlenetu?

Evo ja baš počeo prije tjedan dana sa frendom preko b.neta igrati. Ova igra ne stari :D

Ako nekog zanima Median XL mod za diablo 2, dodaje masivan broj stvari i igra je dosta teža, ali i puno zanimljivija evo link pa vidite http://modsbylaz.hugelaser.com/.

i ja sam se isto zazelio diabla 2, nego jel ima kakav mod za texture ili slucajno rezu?

http://www.mediafire.com/?n3xywdqhgkj

 

Ovdje imaš D2 Multyres patch.Meni radi na Win7 x64 Diablo2+LoD+patch1.12+Median XL Mod

Insomniac XD
14 godina
protjeran
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

Rustweaver i ja malo rasturali...

Dobro ajde on je rasturao ja sam trčao po mapi... :D

Eto što smo uspjeli za sad...

 

EDIT: da ja nisam rustweaver 5467 puta pogodio umjesto mete, već bi prije dobili ove slikice :D

 

Smrt velikog i debelog butchera....:) Smrt velikog i debelog butchera....:)
Smrt Leorica... rest in peace king... :) Smrt Leorica... rest in peace king... :)
#include <cstdio> int main () { printf ("1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n"); return 0; }
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2011 21:12 (beno101).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

A eto okupila se ekipica.

da se barem nesto vidi x) da se barem nesto vidi x)
Kurwe, alkohol i torcida!
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

E ljudi.

Dajte probaj do danas navečer (18:00) nabavit Diablo 1.

Pa da i to probamo u množini većoj od 2.

Ako treba nafidamo vas pa će level-upanje ić brže.

I da, pm ako trebate link za download diabla... :)

 

#include <cstdio> int main () { printf ("1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n"); return 0; }
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

Nije bilo slikica vec dugo, pa evo da osvjedocim napredak mene i beno101 dok sjecemo svoj put kroz horde demona:

 

Neke smo cak natjerali i u bijeg. Neke smo cak natjerali i u bijeg.
Ovaj nije htio pobjeci. Ovaj nije htio pobjeci.
Doista ne trebam, fulal sam tipku :D Doista ne trebam, fulal sam tipku :D
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 22:25 (rustweaver).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
rustweaver kaže...

Nije bilo slikica vec dugo, pa evo da osvjedocim napredak mene i beno101 dok sjecemo svoj put kroz horde demona:

 

Pa bog te jeba ja skinia napokon diablo a vi mi se nejavljate :D  Daj javite mi se sutra poslije 4 i prije 8 pa da probam to sa vama.

Kurwe, alkohol i torcida!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito

Ok javljam ti se sutra tj. danas, dobro ce nam doci jos malo topovskog mesa da podebljamo redove...

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2011 2:58 (rustweaver).
14 godina
protjeran
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

Ah, super!

Baš smo lijepo klali ovaj tjedan...

Danas onda dižemo Living Dead-a do nekog 5 lvla, pa dalje može sam, a rustweaver i ja možemo u pakao... :)

 

Pa da vam pokazem kako se to radi kad si Rogue... :) Pa da vam pokazem kako se to radi kad si Rogue... :)
#include <cstdio> int main () { printf ("1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n"); return 0; }
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2011 10:15 (beno101).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito
beno101 kaže...

Ah, super!

Baš smo lijepo klali ovaj tjedan...

Danas onda dižemo Living Dead-a do nekog 5 lvla, pa dalje može sam, a rustweaver i ja možemo u pakao... :)

 

Ako ja igram sp mogu li sa tim istim likom nastaiti igrati lan mp sa vama?

Kurwe, alkohol i torcida!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito

Ne mozes. Ali ako bas zelis vjezbati napravis multiplayer IPX ili neku drugu igru i igras sam.

 

Btw mi igramo na battlenetu, europe gateway. Za to ces trebati poslijednji patch - 1.09

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2011 17:19 (rustweaver).
14 godina
protjeran
offline
Diablo 1 i 2 opčenito

Problem je što IPX nemaš pa nećeš moći...

Jednostavno patchiraj igru i možeš na Battle.net, tamo si u Diablo-HRV1, napraviš igru i dereš.... :)

 

#include <cstdio> int main () { printf ("1F Y0U C4N R34D TH15 Y0U 5H0ULD G37 L41D\n"); return 0; }
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito

Na WinXP i ranijim ipx moze jednostavno instalirati...

Ali da, moze i preko battleneta.

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 1 i 2 opčenito

Turneja oko pakla i epilog:

 

Zahvaljujemo se svim sudionicima, kao i nasumicnim likovima koji su nam s vremena na vrijeme upadali u igru :D

Pocelo je u plamenu Pocelo je u plamenu
Ljubavni trokut Ljubavni trokut
Okamenjeni lazarus se sprema okusiti hladno sjecivo Okamenjeni lazarus se sprema okusiti hladno sjecivo
Jedna slika koja prikazuje ozbiljnost situacije Jedna slika koja prikazuje ozbiljnost situacije
Malo morbidnog naslikavanja Malo morbidnog naslikavanja
Evo ga: glavom, bradom i rogovima Evo ga: glavom, bradom i rogovima
Diablo u umirucim mukama Diablo u umirucim mukama
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 15:25 (rustweaver).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice