Deus Ex: Human Revolution

poruka: 571
|
čitano: 190.361
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Sunburn kaže...

Ummm, cijela poanta Deus Exa je da bude FPS/RPG hibrid sa visestrukim mogucnostima pristupa. Ja mislim da sam ubio ukupno 10 (ajde 25 radi onoga kad helic sruse) ljudi u cijeloj igri i bila mi je fenomenalna. Ne mozes gledat na DE kao na cisti Serious Sam style FPS.

 Mass Effect je ista stvar,ali riješena na 50* bolji način.

SK crew
12 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Mass Effect je potpuno drugacija igra. Nemoj me krivo shvati, obozavam ME, ali totalno je promaseno usporedjivat Deus Ex s njim. Deus Ex je FPS/RPG cyberpunk hibrid koji ima malo drugacije ciljeve od Mass Effecta koji je TPS/RPG hibrid sa space opera tematikom. Dvije potpuno razlicite igre. Nesto kao da usporedjujes Zeldu i Maria. 

Vi veri veniversum vivus vici
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ok,čak i da ne uspoređujem DEHR sa ME,to ne mijenja činjenicu da je igra preteška i nezanimljiva.

SK crew
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Sunburn kaže...

...Igra je FPS sa elementima RPGa,...

Inače Deus Ex bi prije trebao biti RPG s elementima akcije i FPSa. Samo što su ga dovoljno poglupili i pojednostavili za mase pa se možeš reći da je FPS s elementima RPGa.

 

Pranja kaže...

Ok,čak i da ne uspoređujem DEHR sa ME,to ne mijenja činjenicu da je igra preteška i nezanimljiva.

Preteška? FFS što je u toj igri teško? Možda činjenica da par puta treba iskoristiti moždane stanice jer ne možeš baš apsolutno svakoj situaciji pristupiti na isti način... -.-

Uostalom ak hoćeš igrati shootere igraj nešto drugo. Recimo Mass Effect. Sve ostalo slobodno zaobilazi u širokom luku.

 

Jeb*no mrzim takve ljude. Zbog takvih poglupe apsolutno svaki dobar serijal na tako nisku razinu da bi ga i retardirana ofca moga kupiti i igrati.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
ZC_Someone kaže...

Preteška? FFS što je u toj igri teško? Možda činjenica da par puta treba iskoristiti moždane stanice jer ne možeš baš apsolutno svakoj situaciji pristupiti na isti način... -.-

Uostalom ak hoćeš igrati shootere igraj nešto drugo. Recimo Mass Effect. Sve ostalo slobodno zaobilazi u širokom luku.

 

Jeb*no mrzim takve ljude. Zbog takvih poglupe apsolutno svaki dobar serijal na tako nisku razinu da bi ga i retardirana ofca moga kupiti i igrati.

 Što je teško??? Možda to što u neprijatelje treba sasut gro metaka, a oni i dalje stoje? Ili činjenica da treba 30 godina šetkarati sa jednog dijela grada na drugi?

 

Sorry,ali to je glupo-ubija mi svaku želju za igrom.

 

Prešao sam ju,ali razmislit ću hoću li igrati Missing link.

 

Ja hebeno mrzim one koji su zabrijali da su ultra pro gejmeri i zbog kojih se dodaje gro bespotrebnih stvari u igru.

SK crew
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 16:09 (Pranja).
14 godina
offline
Deus Ex: Human Revolution

 

Kad čujem ovu stvar opet se u meni javlja želja za prelaženjem ovog genijalnog sci fi trillera! Ide opet install na steamu:).

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Pranja kaže...
...

Sry dude ali zbilja ne znam zašto ti uopće gubiš vrijeme na ovu igru. Sve te tebi ultra pro gejmer bespotrebene, glupe i dosadne "stvari" su ključne i obavezne u igri koja bi trebala dobrim dijelom biti JEB*NI RPG! Pa ak ti se ne sviđaju onda nemaš ni nekog posebnog razloga igrati.

 

Al ti očito još uvijek ne kužiš što predstavlja RPG dio i što bi trebao očekivat od igre koja se definira kao mješavina RPG/FPS jer pišeš gluposti i pljuješ upravo po onim elemantima koji igru takve mješavine žanrova čine specifičnom. I zato ti viša manje sve izjave do sada nemaju nikakvog temelja i graniče s glupostima. Sama usporedba s Mass Effectom mi je i više nego dovoljan dokaz.

 

A uopće ne bi trebao spominjati da je tih "stvari" zapravo puno premalo jer je HR prilično pojednostavljen i prilagođen masama u odnosu na originalni Deus Ex i na ono što bi HR po mnogima zapravo trebao biti.

Btw. original koje se još dan danas proglašava jednom od najboljih igara svih vremena. Original u kojem nisi mogao ubiti nikoga na više od 2m ako nisi uložio u skillove za baratanje oružjem. Original u kojem nisi na kraju mogao biti dobar u svemu. Original koji si mogao proći bez da ispucaš metak ako si bio dovoljno lukav i snalažljiv. I original u kojem se kraj nije svodio na pritisak tipke već na odluke tokom igre. HR je teška i kompleksna igra? Baš...

 

Također nije istina da ti treba gro metaka da ubiješ nekoga (osim eventualno nekog bossa). Igram trenutno na najtežim postavkama i imam revolver koji 90% protivnika skida jednim metkom u prsa. A još nisam ni na polovici igre.

12 godina
odjavljen
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ni ME nije savršena igra-također je zasrana RPG elementima.

 

Samo ti igraj DEHR i uživaj u njemu ako ga "znaš" igrati. Igre su ionako zabava,a ne živciranje. Očito je da imaš previše vremena kada ti ova igra paše,jer meni se ne da provesti 20 h na jednoj misiji šuljajući se ili štogodveć.

 

A igra je i bila reklamirana da odgovara i onima kojima se puca, i onima kojima se šulja,zar ne? Ovo prvo je živa propast.

 

SK crew
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Pranja kaže...

Ni ME nije savršena igra-također je zasrana RPG elementima.

 

Samo ti igraj DEHR i uživaj u njemu ako ga "znaš" igrati. Igre su ionako zabava,a ne živciranje. Očito je da imaš previše vremena kada ti ova igra paše,jer meni se ne da provesti 20 h na jednoj misiji šuljajući se ili štogodveć.

 

A igra je i bila reklamirana da odgovara i onima kojima se puca, i onima kojima se šulja,zar ne? Ovo prvo je živa propast.

 

 

E hebiga sada, nijedan Deus ex nikad nije bio shooter, pucanje je sasvim sporedno u ovoj igri.

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Pranja kaže...

Ni ME nije savršena igra-također je zasrana RPG elementima.

 

Samo ti igraj DEHR i uživaj u njemu ako ga "znaš" igrati. Igre su ionako zabava,a ne živciranje. Očito je da imaš previše vremena kada ti ova igra paše,jer meni se ne da provesti 20 h na jednoj misiji šuljajući se ili štogodveć.

 

A igra je i bila reklamirana da odgovara i onima kojima se puca, i onima kojima se šulja,zar ne? Ovo prvo je živa propast.

 

Pa ako ti je ta igra preteška igraj Minesweepera, tam te nitko neće ubiti.

15 godina
offline
Deus Ex: Human Revolution

Daj, što uopće bezveze raspravljate?

 

@Pranja, ne traže svi zabavu u ludom puškaranju i trčanju, nego i u malo ulaganja u razmišljanje o akcijama napravljenim u igri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ma igra je totalna katastrofa.

Ovo govorim kao 30godisnjak, veliki (ogromni) fan prvog dijela, koje sam zavrsio valjda 5-6 puta sigurno.

Da ne govorim ovako iz praznog dupeta, navest cu sto mi je dobro, a sto totalno lose dierencijalno

 

- maknuli su lockpick i multitool, te ostavili samo hacking. Sto znaci da vise nemamo tri razlicita alata i tri razlicita skilla za prolazenje, nego samo jedan i to debilan.

  Za one koji nisu igrali prvi dio, hacking je obican gumb i progress bar, i zvuci glupo ali funkcionira genijalno. A ne ovdje da pokusavam otvoriti vrata 10ak godina PRIJE ORIGINALNOG DEUS EX-a, i onda ih hackiram ko da su komp. Sta se to dogodilo, kako vrijeme ide naprijed, odlucili su se vratiti na staru tehnologiju mehanickih brava? Glupost kakve nema.

 

- nema skillova, nego se otkljucavaju augmenti

  Poanta prvog dijela je bila da augmenti daju super-moci, a skillovi poboljsavaju "normalne" stvari. I kao takvi se komplementiraju.

 

- vent shaftovi povezuju sve i svasta, i uvijek se nalaze na pristupacnom mjestu! Totalno debilno da ne moze bit debilnije.

  Sto je sasvim ocigledno, jer uklanjanjem lockpicka i multitoola, jedina 'aternativna' ruta ostaje vent shaft ili nekakav balkon. Najbolje mi je kad hodam hodnikom i nasred hodnika nekakva kartonska kutija, a iza nje vent shaft. Ma daj molim te, ko da smo natrag u zlatnim 80ima!

 

- nema nigdje suljanja po sjenama. Svo suljanje se vrti oko cover sistema.

  Cover sistem je poprilicno dobar, i super funkcionira. Ali je iritantno da ne mogu napucati lampu i stvoriti mrak gdje god zelim.

 

- zato jer nema skillova, svako oruzje se instantno koristi odlicno.

 

- igra nagradjuje nenasilno igranje i suljanje - prst u oko tipicnom "Igraj kako zelis!"

 

 

Jedino sto valja u igri je atmosfera, tj. svijet i NPC-evi. U tom dijelu sam uzivao.

Kad akcija pocne, uzas... uopce nemam feeling da igram Deus Ex i da igram nekakvog agenta/spijuna, imam dojam da igram moderni FPS sa sminkom...

Set as I am in my ways and my arrogance, burden of proof tossed upon non-believers... You were my witness, my eyes, my evidence, Judith Marie, unconditional one...
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 16:46 (Deus ex machina).
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Evo nesto kucne izrade... nema tema o originalu, ali tko ne zna UNATCO theme - GTFO!

To be purified in fire - anesthetic for the pain... as the final words erupt from your mouth - who will remember your name?
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Deus Ex: Human Revolution

Počeo sam igrati opet deus ex.

Imam problema za 2 bossom u igri. Nemogu nikako shvatiti koja je njena slabost i kako je pobjediti.

Pa ako može koji savjet;)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
bornasepic kaže...

Počeo sam igrati opet deus ex.

Imam problema za 2 bossom u igri. Nemogu nikako shvatiti koja je njena slabost i kako je pobjediti.

Pa ako može koji savjet;)?

1) velike količine metaka :)

 

2) EMP bombe i struja. U toj sobi u kojoj se borite imaš sa strane na zidovima nekakve izvore energije. Pa taman prije nego ona prolazi kraj tih izvora energije ti ih uništi tak da nju "stepe struja". Onda to samo ponavljaj i eventualno ju dokrajči iz neke puške. Samo pazi ta struja smeta i tebi. Osim naravno ako si otključao augmentaciju koja te štiti od EMP bombi. Onda slobodno samo gledaj dok se gadura prži :)

 

Kad sam skužio što i kako uspio sam ju srediti za valjda pola minute kombinacijom frag mina i uništavajući spomenute izvore energije.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
12 godina
protjeran
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ja sam više ulagao augmente u stelth, znaći, hakanje, gledanje kroz zideove, energija i to.

Od oružja mi je ostao hevy gun sa brdo metaka. Čitao sam da ju je najlakše riješiti sa rifleom ako imaš onaj tracking update.

Ugl hvala ti na savjetu. Idem probat sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

http://image.bayimg.com/cakifaadc.jpg

je imo neko problema sa ovim?? 
kada  stisnem CONFRONT mi izbaci na destkop... {#}

please heeelp... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution

Isplati se - nakon godine dana odmaka i odigranih raznoraznih gluposti, ova igra se definitvno isplati.

 

Ali za mene je najnovije osvježenje jedna Botanicula ili pak Bastion, mala fenomenalna igrica (od milja)...

Iz Hrvatske, s ljubavlju
16 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution

zanima me nesto u vezi tranq rifle-a

 

kad ja pogodim lika sa stun dart, da li drugi cuvar koji nade moju metu moze probuditi kao u slucaju sa stun gunom?

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Obi Wan kaže...

zanima me nesto u vezi tranq rifle-a

 

kad ja pogodim lika sa stun dart, da li drugi cuvar koji nade moju metu moze probuditi kao u slucaju sa stun gunom?

Yup. Ako nisu mrtvi, moze ih se probuditi.

Btw, savjet, uzmi Leading Reticle addon i ciljaj u glavu - donosi bonuse i padaju instantno.

Well as for the ending - damn right I'm learning, you may ask for the door - end over end... well I hate how the clouds hide the gasps from above!
16 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Deus ex machina kaže...
Obi Wan kaže...

zanima me nesto u vezi tranq rifle-a

 

kad ja pogodim lika sa stun dart, da li drugi cuvar koji nade moju metu moze probuditi kao u slucaju sa stun gunom?

Yup. Ako nisu mrtvi, moze ih se probuditi.

Btw, savjet, uzmi Leading Reticle addon i ciljaj u glavu - donosi bonuse i padaju instantno.

hmm sad definitvno znam da mi se tranq rifle ne isplati..

 

i ovako nosim silenced sniper pa i ako ubijem koga sa vece daljine to je uvik slucaj da ga kamera ne moza snimit... uostalom uvik gadam glavu i nikako me ne detektiraju...

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Obi Wan kaže...

hmm sad definitvno znam da mi se tranq rifle ne isplati..

i ovako nosim silenced sniper pa i ako ubijem koga sa vece daljine to je uvik slucaj da ga kamera ne moza snimit... uostalom uvik gadam glavu i nikako me ne detektiraju...

Tranq Rifle je za stare Deus Ex-ovce, tj. nas ludjake koji moramo proci igru bez da ubijemo ikoga ;-)

A i dobiti Fox achivement je fora ;-)

 

Well as for the ending - damn right I'm learning, you may ask for the door - end over end... well I hate how the clouds hide the gasps from above!
16 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Deus ex machina kaže...
Obi Wan kaže...

hmm sad definitvno znam da mi se tranq rifle ne isplati..

i ovako nosim silenced sniper pa i ako ubijem koga sa vece daljine to je uvik slucaj da ga kamera ne moza snimit... uostalom uvik gadam glavu i nikako me ne detektiraju...

Tranq Rifle je za stare Deus Ex-ovce, tj. nas ludjake koji moramo proci igru bez da ubijemo ikoga ;-)

A i dobiti Fox achivement je fora ;-)

 

ma mogu ja to napravit no problem, al eto, moje osobno stajaliste je da gamad koja me je napala mora bit izbrisana sa lica zemlje :D

 

naravno stun gun se koristi stalno, jako je zanimljiv

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Obi Wan kaže...

ma mogu ja to napravit no problem, al eto, moje osobno stajaliste je da gamad koja me je napala mora bit izbrisana sa lica zemlje :D

tsk tsk tsk :-) Malo vise treninga kolega, mene nisu nikad ni vidjeli ;-) Doduse, valjda mi treba 2x duze za prolaz jer sve ispitam prije nego se pocnem kretati, ali sta je tu je... alarm je za mene game over.

Well as for the ending - damn right I'm learning, you may ask for the door - end over end... well I hate how the clouds hide the gasps from above!
16 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Deus ex machina kaže...
Obi Wan kaže...

ma mogu ja to napravit no problem, al eto, moje osobno stajaliste je da gamad koja me je napala mora bit izbrisana sa lica zemlje :D

tsk tsk tsk :-) Malo vise treninga kolega, mene nisu nikad ni vidjeli ;-) Doduse, valjda mi treba 2x duze za prolaz jer sve ispitam prije nego se pocnem kretati, ali sta je tu je... alarm je za mene game over.

mislim da nisi razumija... na gamad koja me napala mislim na pocetak igre ono troje + njihovi minioni...

 

a sto se tice alarma, ista stvar u mene... cijelu sam igru imao i ghost i onaj drugi bonus i samo na prvom lvl-u nisam nikog ubio, prvenstveno zbog toga sto nisam imao silencer na pistolju...

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Obi Wan kaže...

mislim da nisi razumija... na gamad koja me napala mislim na pocetak igre ono troje + njihovi minioni...

 

a sto se tice alarma, ista stvar u mene... cijelu sam igru imao i ghost i onaj drugi bonus i samo na prvom lvl-u nisam nikog ubio, prvenstveno zbog toga sto nisam imao silencer na pistolju...

Hm, onda si se zahebo ko i ja :-( Zato mi je promakao taj Fox achievement jer ne smijes ubiti nikoga niti u tom 'introu'.

Kudos za Ghost bonuse i izbjegavanja alarma, nije lako ali definitivno je dobar osjecaj uvuci se negdje i izvuci kao ninja. Cloaking to malo unisti jer je premocan.

Well as for the ending - damn right I'm learning, you may ask for the door - end over end... well I hate how the clouds hide the gasps from above!
16 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Deus ex machina kaže...
Obi Wan kaže...

mislim da nisi razumija... na gamad koja me napala mislim na pocetak igre ono troje + njihovi minioni...

 

a sto se tice alarma, ista stvar u mene... cijelu sam igru imao i ghost i onaj drugi bonus i samo na prvom lvl-u nisam nikog ubio, prvenstveno zbog toga sto nisam imao silencer na pistolju...

Hm, onda si se zahebo ko i ja :-( Zato mi je promakao taj Fox achievement jer ne smijes ubiti nikoga niti u tom 'introu'.

Kudos za Ghost bonuse i izbjegavanja alarma, nije lako ali definitivno je dobar osjecaj uvuci se negdje i izvuci kao ninja. Cloaking to malo unisti jer je premocan.

pa rekao bih da cloack uopce nije potreban, do trenutka kad dodes na zadnji chapter di su oni ''zombiji''. uostalom, kolicina stun i tranq dartova odreduje da li ti treba cloack ili ne. u vecini slucajeva kad mi je ponestalo municije morao sam koristiti cloak da bi dosao u poziciju nekome iza leda ili u slucajevima kad bih jednog po jednog efektivno micao sebi sa puta.

 

sad me interesira da li programiranjem turreta i robota na ''enemies'' utjece na non-leathal approach. budimo realni ne ubijem ih ja, nego oni :D

 

ali sta mi to vrijedi kad za boss fights stealth i stun gun/tranq rifle ne pomaze...

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2012 18:58 (Obi Wan).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
Obi Wan kaže...

pa rekao bih da cloack uopce nije potreban, do trenutka kad dodes na zadnji chapter di su oni ''zombiji''. uostalom, kolicina stun i tranq dartova odreduje da li ti treba cloack ili ne. u vecini slucajeva kad mi je ponestalo municije morao sam koristiti cloak da bi dosao u poziciju nekome iza leda ili u slucajevima kad bih jednog po jednog efektivno micao sebi sa puta.

 

sad me interesira da li programiranjem turreta i robota na ''enemies'' utjece na non-leathal approach. budimo realni ne ubijem ih ja, nego oni :D

 

ali sta mi to vrijedi kad za boss fights stealth i stun gun/tranq rifle ne pomaze...

Zabranjeno je i s turetama :-D

Bossevi se ne racunaju, barem tako kaze achievement.

Well as for the ending - damn right I'm learning, you may ask for the door - end over end... well I hate how the clouds hide the gasps from above!
16 godina
offline
Deus Ex: Human Revolution

Da se malo ubacim u raspravu:

Osim bosseva naravno, sve ručni rad. Oružja su za pice :)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2012 7:59 (ZC_Someone).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Deus Ex: Human Revolution
ZC_Someone kaže...

Da se malo ubacim u raspravu:

Osim bosseva naravno, sve ručni rad. Oružja su za pice :)

50 takedown-a u jednom playthrough je nista. jos na kraju ako imas dual takedown onda samaras one ''zombije'' ko od sale... 5 baterija 10 takedown-a.

 

ja bi cak mozda i igra tako, ali jednostavno moram, ali bas moram 90% neprijatelja na mapi ili lvl-u skrsiti, bilo leathal ili non leathal. 

It's not who u are, it's who u know.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice