Dark Souls 3

poruka: 640
|
čitano: 79.941
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
DarkoKwon kaže...

Novi sam u igri, je li moze koji tip ? Ne mogu ubiti onog prvog bossa, skontao sam da se moram protiv njega boriti kroz tajming, samo sam jednom bio udarac od njegove smrti i tu sam umro. Na pola HP se pretovi u onu drugu formu, je li ima neka taktika protiv toga ? 

U drugoj fazi moraš pobijediti vlastiti strah, onda je lagano.

 

A ako ti treba za prvu fazu, taj tip bossa ima AI koji bira napade prema tvojoj distanci i rotaciji oko njega (pretpostavljam da znaš napravit lock on). Ako si daleko radit će skok ili juriš. ako si na distance helebarde, i krećeš se udesno radit će zamah ulijevo koji se može parirat. Ako ideš ulijevo zamahnut će udesno. Ako si skroz blizu njega, postoji vjerojatnost da će te promašiti pa ga možeš lupat nesmetano, ali treba pazit na kick i grab poteze.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 1:39 (marrR).
13 godina
offline
Re: Dark Souls 3
DarkoKwon kaže...

Novi sam u igri, je li moze koji tip ? Ne mogu ubiti onog prvog bossa, skontao sam da se moram protiv njega boriti kroz tajming, samo sam jednom bio udarac od njegove smrti i tu sam umro. Na pola HP se pretovi u onu drugu formu, je li ima neka taktika protiv toga ? 

 

Po meni osobno ti je najbitnija tehnika tj. tajming rolla(bacanja) prije nego te udari. A i rijetko kad ćeš isprve ubiti bossa, tako da nemoj odustati od igre, pogledaš malo taktiku kakve moći ima boss/kako udara/koliko mu treba da udari itd., i onda se shodno tome prilagodiš, da je teško je, ali nije nepravedno. I da skoro zaboravih, uhvati oružje sa dvije ruke jer tako ti se povećava strength za 40% (ako sam krivo rekao ispravite me) te samim time radiš puno veći dmg.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 1:41 (Baldurion).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Baldurion kaže...

 I da skoro zaboravih, uhvati oružje sa dvije ruke jer tako ti se povećava strength za 40% (ako sam krivo rekao ispravite me) te samim time radiš puno veći dmg.

 S tim se Strength povećava za 50% pa to utječe samo na oružja koja imaju strength scaling.

13 godina
offline
Re: Dark Souls 3
marrR kaže...
Baldurion kaže...

 I da skoro zaboravih, uhvati oružje sa dvije ruke jer tako ti se povećava strength za 40% (ako sam krivo rekao ispravite me) te samim time radiš puno veći dmg.

 S tim se Strength povećava za 50% pa to utječe samo na oružja koja imaju strength scaling.

 Aha, ja igram strength build tako da nisam ne znam za ostalo(iako je logično da strength weapon povećava str tako da nisam ni pisao o tome), a i ovo što sam trebao znati sam malo zajebao xD Hvala na ispravku 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 2:03 (Baldurion).
12 godina
offline
Dark Souls 3

Nosim neko drvo, je li moguce nabaviti jaci mac ili slicno prije prvog bosa ?

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dark Souls 3
DarkoKwon kaže...

Nosim neko drvo, je li moguce nabaviti jaci mac ili slicno prije prvog bosa ?

 

Kreni sa Warriorom ili Knightom (najbalansiranije klasa za početnike, a ja sam početnik u Dark Soulsu tako da meni odgovara) kao početnom klasom. Imaju dobra oružja i dobar armor koji ti čak može potrajati i do kraja igre. Po meni ti armor i nije nešto bitan, bitnije da imaš veću mobilnost nego da si pretežak jer se onda ne možeš rollati itd. Ja sam krenuo sa Knightom koji ima super armor i dobar štit i oružje koje će ti sigurno pomoći u early/mid game-u. A što se tiče jačeg mača prije prvog bossa, koliko ja znam ne možeš ništa nabaviti. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 2:16 (Baldurion).
12 godina
offline
Dark Souls 3

Uspio sam ubiti provog bosa, trebalo mi je oko 2 sata, skontao sam njegov algoritam, sada mi i ne izleda tako tezak :)

Darko
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
DarkoKwon kaže...

Uspio sam ubiti provog bosa, trebalo mi je oko 2 sata, skontao sam njegov algoritam, sada mi i ne izleda tako tezak :)

 Prvi boss je stvarno laganica, budeš se pošteno namučio kasnije. 

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Dark Souls 3

Prvog bossa se sa knightom ubije bez problema, nema  nikakvih "naprednih" metoda napadanja, nema napada koji shield i količina stamine na početku ne bi mogli izdržat i još imaš vremena između njegovih napada ga lupit i zadržat dovoljno stamine za slijedeći block. Sa dobrim timingom ne treba ni parry ni dodge ni ništa, već malo strpljenja.

 

Ostale klase, ovisno o odabiru imaju manjih ili većih poteškoća, ali taj boss je više kao "evo ti, postigo si nešto, bravo, eto ti achivement" tutorial dodatak nego što je doista boss.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

Ostale klase, ovisno o odabiru imaju manjih ili većih poteškoća, ali taj boss je više kao "evo ti, postigo si nešto, bravo, eto ti achivement" tutorial dodatak nego što je doista boss.

 

 Čovjek se mučio 2 sata, a ti ga ovako pokopaš. 

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Dark Souls 3

Sto se tice oruzja, pocetni Knight Long Sword je jedno od najboljih oruzja u igri, nadogradite ga i infuse na 7+ sa sharp shard mislim da se zove ili nesto slicno, uglavnom onda daje skaliranje str/dex B B, sto je odlicno s obzirom na brzinu maca i kako malo stamine uzima. Meni je sad Dmg nekih 250 i u nekoliko brzih zamaha 1000+.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 11:22 (walentkane).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Dark Souls style  - nek se navikne, cijeli igra bit će mu takva

 

Uostalom čovjek je usporedio DS sa super mariom, malo je i zaslužio

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

Uostalom čovjek je usporedio DS sa super mariom, malo je i zaslužio

Nisam vidio njegov post, ali Dark Souls je u biti oblik Metroidvania-e, tako da nije bio predaleko od istine.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 12:18 (DeniZg).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls 3
DarkoKwon kaže...

Novi sam u igri, je li moze koji tip ? Ne mogu ubiti onog prvog bossa, skontao sam da se moram protiv njega boriti kroz tajming, samo sam jednom bio udarac od njegove smrti i tu sam umro. Na pola HP se pretovi u onu drugu formu, je li ima neka taktika protiv toga ? 

 Samo igraj puno igru i to je to. Vjeruj mi, najbolji savijet koji mozes dobiti za postat dobar u bilo kojoj igri. 

11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
IvanDado kaže...
DarkoKwon kaže...

Novi sam u igri, je li moze koji tip ? Ne mogu ubiti onog prvog bossa, skontao sam da se moram protiv njega boriti kroz tajming, samo sam jednom bio udarac od njegove smrti i tu sam umro. Na pola HP se pretovi u onu drugu formu, je li ima neka taktika protiv toga ? 

 Samo igraj puno igru i to je to. Vjeruj mi, najbolji savijet koji mozes dobiti za postat dobar u bilo kojoj igri. 

 Ja više volim princip da je bolje igrati/raditi pametno, a ne puno. Nekako mi se to više isplatilo u životu. 

PSN - DeniZg80
10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls 3
DeniZg kaže...

 Ja više volim princip da je bolje igrati/raditi pametno, a ne puno. Nekako mi se to više isplatilo u životu. 

 Igraj pametno i puno 

11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
IvanDado kaže...
DeniZg kaže...

 Ja više volim princip da je bolje igrati/raditi pametno, a ne puno. Nekako mi se to više isplatilo u životu. 

 Igraj pametno i puno 

 Pa da. 

Često puta mi se desilo u igri da ne mogu preći bossa nakon puno pokušaja, ali dizanjem par levela ili promjenom taktike, riješio bih ga kao od šale.

 

Mala zamjerka na DS3, čini mi se da je dosta teško u ranijem dijelu igre napraviti neki lagani farming run, kako bih digao levele.

U Bloodborneu sam to obično radio u Forbiden Woodsu koji je puno ranije u igri, a sad u DS3 tek u Grand Archivesu, koji je jedan od zadnjih levela.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 12:48 (DeniZg).
15 godina
offline
Dark Souls 3

Sunbro covenant i stat pred crystal sade ili wolnir - jako brzo te summonaju, nemreš failat osim ako host napravi nešto jako glupo.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Dark Souls 3

Vrijedi li igra 30 eura? Nisam do sada igrao DS ali nekako ako moze prikovati za sjedalicu bi bilo okey potrositi lovu na nju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
toxic kaže...

Vrijedi li igra 30 eura? Nisam do sada igrao DS ali nekako ako moze prikovati za sjedalicu bi bilo okey potrositi lovu na nju.

 Apsolutno vrijedi. Samo, možda je zbog priče i likova šteta početi sa trojkom. 

Pogotovo s obzirom da je trojka zadnji nastavak i neka vrsta "best of" Souls igara i ima puno referenci i nostalgije u odnosu na prijašnje igre (pogotovo jedinicu).

 

Kao da dođeš na oproštajni koncert neke grupe, a nisi preslušao njihove albume.

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 13:06 (DeniZg).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3

Mene su zvali jako puno na Greatwoodu, praktički par sekundi od stavljanja znaka. Abbys Watchers i Deacons of Deep su isto dobari za co-op. Ja sam nekako stekao dojam da je gomilanje duša puno lakše nego u DS1 i DS2. Trenutno sam level 50 u katakombama. Praktički sam prestao dizat levele i trošim sve na materijale da mogu igrat PVP i co-op. Farron watcherse sam preskočio koliko mi se brzo level dizao što je šteta jer šuma je ludo mjesto za PVP.

15 godina
offline
Dark Souls 3

Ludo mjesto za PvP, istina, ali iz nekog suludog razloga nisam nijednom summonan na zabavu. Jednako i sa blue sentinels i tek 2-3 puta kao darkmoon 8jako rijetko i dugo vremena prođe između summona).

 

Ima jedna suluda priča, meni se barem tako čini, da se PvP događa samo 1v2 tj. ako host summona phantoma, bit će invadan, inače niš od toga. Moji dokazi? Vrlo jednostavno - kad sam emberan nikad me ne invadaju, međutim ako summonam nekoga maltene instant dobijem invasion. Ista stvar kad me frend summona, dakle meberan može raditi što želi, no kad me summona, unutar 2 minute od toga dobijemo poznatu "you've been invaded by (mad) dark spirit" poruku. Zašto je to tako? Svi invaderi se moraju borit 1v2 ili 1v3 (ponekad dođe i blue sentinel)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dark Souls 3
DeniZg kaže...
toxic kaže...

Vrijedi li igra 30 eura? Nisam do sada igrao DS ali nekako ako moze prikovati za sjedalicu bi bilo okey potrositi lovu na nju.

 Apsolutno vrijedi. Samo, možda je zbog priče i likova šteta početi sa trojkom. 

Pogotovo s obzirom da je trojka zadnji nastavak i neka vrsta "best of" Souls igara i ima puno referenci i nostalgije u odnosu na prijašnje igre (pogotovo jedinicu).

 

Kao da dođeš na oproštajni koncert neke grupe, a nisi preslušao njihove albume.

 

 

 

 Ma dobro, ionako bih uzeo radi mp-a..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

Ludo mjesto za PvP, istina, ali iz nekog suludog razloga nisam nijednom summonan na zabavu. Jednako i sa blue sentinels i tek 2-3 puta kao darkmoon 8jako rijetko i dugo vremena prođe između summona).

 

Ima jedna suluda priča, meni se barem tako čini, da se PvP događa samo 1v2 tj. ako host summona phantoma, bit će invadan, inače niš od toga. Moji dokazi? Vrlo jednostavno - kad sam emberan nikad me ne invadaju, međutim ako summonam nekoga maltene instant dobijem invasion. Ista stvar kad me frend summona, dakle meberan može raditi što želi, no kad me summona, unutar 2 minute od toga dobijemo poznatu "you've been invaded by (mad) dark spirit" poruku. Zašto je to tako? Svi invaderi se moraju borit 1v2 ili 1v3 (ponekad dođe i blue sentinel)...

 A vidiš mene su invejdali solo, dvaput. Da s Farroh nula bodova, provao od levela 30 do 40 i ništa, +3 oružje. Blue sentinels 3 puta. U istoj zoni red orb ili znak na pod i bam odma akcija. Navodno Farroh funkcionira najbolje oko levela 25, al obzirom da je +/- 10 trebalo bi ići i kasnije.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

Ludo mjesto za PvP, istina, ali iz nekog suludog razloga nisam nijednom summonan na zabavu. Jednako i sa blue sentinels i tek 2-3 puta kao darkmoon 8jako rijetko i dugo vremena prođe između summona).

 

Ima jedna suluda priča, meni se barem tako čini, da se PvP događa samo 1v2 tj. ako host summona phantoma, bit će invadan, inače niš od toga. Moji dokazi? Vrlo jednostavno - kad sam emberan nikad me ne invadaju, međutim ako summonam nekoga maltene instant dobijem invasion. Ista stvar kad me frend summona, dakle meberan može raditi što želi, no kad me summona, unutar 2 minute od toga dobijemo poznatu "you've been invaded by (mad) dark spirit" poruku. Zašto je to tako? Svi invaderi se moraju borit 1v2 ili 1v3 (ponekad dođe i blue sentinel)...

 U ng+ ima više 1vs1 invazija jer ljudi manje zovu fantome. Većina takvih samaca farma stvari za pvp pa i nisu baš dobre žrtve.

14 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Još uvijek nosim sikirče s početka igre, battle axe, lv 55 i prošao sam više od pola igre. Isprobavam svašta ali nikako da naleti nešto bolje. Brza, puno dmg.a, mobove skidam jako brzo. Samo mi malo dosadila od toliko oružja u igri pa wtf. Str build igram a ne zelim nikakva Greatxxx oruzja jer mi je sve presporo za moj stil igre :(

live and let live
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
smiglcro kaže...

Još uvijek nosim sikirče s početka igre, battle axe, lv 55 i prošao sam više od pola igre. Isprobavam svašta ali nikako da naleti nešto bolje. Brza, puno dmg.a, mobove skidam jako brzo. Samo mi malo dosadila od toliko oružja u igri pa wtf. Str build igram a ne zelim nikakva Greatxxx oruzja jer mi je sve presporo za moj stil igre :(

 Ja isto preferiram brza oružja. Možda Butcher Knife, eventualno Great Machete?

 

 

PSN - DeniZg80
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
smiglcro kaže...

Još uvijek nosim sikirče s početka igre, battle axe, lv 55 i prošao sam više od pola igre. Isprobavam svašta ali nikako da naleti nešto bolje. Brza, puno dmg.a, mobove skidam jako brzo. Samo mi malo dosadila od toliko oružja u igri pa wtf. Str build igram a ne zelim nikakva Greatxxx oruzja jer mi je sve presporo za moj stil igre :(

Probaj ovu za veći range:

 

 

Nećeš naći ništa efikasnije od početne sjekirice, jedino Dark Sword i Estoc su osjetno bolji za strength build.

 

Dosta rano možeš naći twin maces ako trebaš nešto sa raznovrsnim movesetom. Obični čekići imaju skill koji im daje maksimalni hyperarmour i jako smanjeni damage, to je dosta korisno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 15:25 (marrR).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls 3
DeniZg kaže...

 

Mala zamjerka na DS3, čini mi se da je dosta teško u ranijem dijelu igre napraviti neki lagani farming run, kako bih digao levele.

U Bloodborneu sam to obično radio u Forbiden Woodsu koji je puno ranije u igri, a sad u DS3 tek u Grand Archivesu, koji je jedan od zadnjih levela.

 Da, ja uopce nisam imao volje farmat na pocetku. Ne znam doduse jeli to dobra ili losa stvar.

10 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Ja sam farmao električne vitezove, ima ih tri odmah nakon bonfire, 10k, nešto large shardova i proof of concord jednom na 500k. Mogu se lako ubit greatsword battlartom za razbijanje garda. A i ima nešto zadavoljavajuće u premlaćivanju tih mamlaza.

 

Gledao sam malo playthrough od German Spya, tip je još na High Wallu nakon 11 epizoda, ima 80k duša koje ne želi trošit, 500 bombi i 30 titanite shardova.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 16:07 (marrR).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice