Crysis 3

poruka: 1.052
|
čitano: 225.886
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Crysis 3

moci ces na low ali na ocekuj velik fps :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Jel mogu baremko 30 očekivat :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Crysis 3

jep tak nekak {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 3

Ima li kakvih naznaka za Crysis 4? bacili su se u onaj projekt Ryse mislim da im je igrica totalni fail bolje da se drže FPS-ova. Crytek za sada šuti možda rade već nešto u tajnosti ..hmmm..što vi mislite?

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Pa jasno da će biti i Crysis 5,6,7,8,9...Krava muzara je postalo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Crysis 3

Tu je kraj trilogije, dakle ne bih ocekivao novi nastavak Crysisa.

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Pošto današnji studiji nisu sposobni napravit zanimljivi novi IP, očekujem Crysis 4 do kraja 2014.

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Minoza kaže...

Tu je kraj trilogije, dakle ne bih ocekivao novi nastavak Crysisa.

I kao da to nešto znači...biće ih još budeš vidio.

14 godina
offline
Re: Crysis 3
Praetorian1 kaže...
Minoza kaže...

Tu je kraj trilogije, dakle ne bih ocekivao novi nastavak Crysisa.

I kao da to nešto znači...biće ih još budeš vidio.

 

Cevat Yerli, Crytek CEO je osobno potvrdio u interview-u da nece biti novih nastavaka Crysis-a. Uostalom, ne bih Crysis nazvao kravom muzarom kada su primarno fokusirani na razvoj i licenciranje CE-a.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 9:10 (Minoza).
15 godina
offline
Crysis 3

koliko sam pročitao crytek radi na pucačini homefront. Što se tiče crysisa 3 igra daleko najljepša ali i užasno kratka, lik Psycha totalno promašen. Onaj je bio kopija kurt russela hehe ovaj ne liči na tog psycha nikako

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Minoza kaže...
Praetorian1 kaže...
Minoza kaže...

Tu je kraj trilogije, dakle ne bih ocekivao novi nastavak Crysisa.

I kao da to nešto znači...biće ih još budeš vidio.

 

Cevat Yerli, Crytek CEO je osobno potvrdio u interview-u da nece biti novih nastavaka Crysis-a. Uostalom, ne bih Crysis nazvao kravom muzarom kada su primarno fokusirani na razvoj i licenciranje CE-a.

I ti vjeruješ Ćevapu?

13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

da vas pitam koja je od ovih igri original?

  1. http://www.g2play.net/category/3231/crysis-3-the-lost-island-dlc-ea-origin-key/

    2.http://www.g2play.net/category/493/crysis-3-ea-origin-key/


    jer vidim da ima više verzija iste igre, cijena je ista a nemam pojma koja je original. ako nije nijedna od ove dvije, možete linkat s g2playa koju da kupim. ne znam zašto imaju više verzija uopće, ako je o istoj igri riječ.

 

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crysis 3

prva je dlc a druga je bazna igra bez dlcova. Oba dvije su orginal

13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
BlackEagle kaže...

prva je dlc a druga je bazna igra bez dlcova. Oba dvije su orginal

a koja je razlika između te dvije, dakle mogu bilo koju uzet nema nikakve specijalne razlike?

i 5-3570K
14 godina
offline
Re: Crysis 3

dlc je ekspanzija ili neki dodatak igri koja zahtijeva baznu igru. Tako da uzmi obicnu jer ti ne vrijedi dlc ako nemas obicnu verziju

11 godina
offline
Re: Crysis 3
GoodAngel kaže...
BlackEagle kaže...

prva je dlc a druga je bazna igra bez dlcova. Oba dvije su orginal

a koja je razlika između te dvije, dakle mogu bilo koju uzet nema nikakve specijalne razlike?

lost island je dodatak za multiplayer i nemože se igrati bez bazne igre

12 godina
odjavljen
offline
Crysis 3

Ma novi Crysis batalite... Kao što kolega gore reče, rekli su da neće raditi više nastavaka, a i neka ne rade... Sad je došlo doba igre Metro 2033 i Metro: Last Light i njihovim grafičkim impresijama i budućim nastavcima, koje pored toga nude i vrhunski gameplay i priču, a o atmosferi da ne govorim. Neka vas ne pale više statični i jednolični gusti buseni trave i forsiranje gameplaya koji traje dva sata uz kliše priču. What bullshit?

 
0 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

danas sam instalirao crysis 3 hunter edition i uđem u igru upišem podatke za origin i vidim poruku: No product code for Crysis 3 is entitled for this account i idem na EA help nitko ništa ne pomaži nije ih briga pa je li netko od vas imao taj problem i kako ga riješiti?

I dont have enough bullets for all stupid people
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3
Aj vidim da je oživjela i ova tema...ev jedno pitanje...
Ne ide mi u glavu,kako ja mogu krepat prije sa auto armor nego neko bez njega...znači isto oružje,u isto vrijeme krenemo pucat...
Ja probam bez auto armo,crknem nekad od jednog pišljivog metka iz onog najmanjeg pištolja..
dobro razumijem da baja ima više toga otključanog i bolji skill možda,al i ja znam šta radim...

Molim prosvijetlite me....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3

Zato sto se auto-armor ukljuci tek nakon što te netko pogodi. Armor bi trebao ukljuciti cim vidis protivnika tak da ti je bolje zamijeniti auto-armor necim drugim.

11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3
Ma problem je taj što on opće ne uključi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Presao za 5 sati i 5 minuta i ne mogu reci da je losa igra. Svakako nije za 60$ ali tih 5 sati je bilo jako dobro. Stealth, akcija, over the top momenti sve je fino uklopljeno.

http://vgm.tv/
Moj PC  
5 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Ljudi jel ovo ko igra...

Ajd da se dodamo za prijatelje...pa da si pomognemo oko dog tagova...

 

senkorx....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Naci imam veliki problem a to je da sam kupio cryis 3 prek origina a zajebo sam se jako jer sam zaboravil pogledat dali mi graficka podrzava directx 11 i kaj da sad radim?

Pokrenem igru i pojavi mi se you need dx11 capable to play crysis 3 a imam ati radeon hd 3850(stara grafa ali pokrece sve pa se sad pitam jel mogu ja nekak upedatat na dx11 a da nemoram kupovat novu grafu)

Ostale komponente su mi zadovoljavajuće ali evo ako nekom treba

intel pentium G2010

G-skill 4gb 1600mhz

Napajanje neko tam od 400w

WD blue 1tb

Asrock 1155 b75m-gl

 

Sad kad sam iso pod dxdiag sam vidio da imam directX 11 pa koji vrag sada???

Evo slike Evo slike
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 12:55 (karlo125).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

HD 3850 ima DX10.1 , a Crysis 3 zahtjeva minimalno dx11. Tako da sa tom karticom nemozes igrati crysis 3 , a ovo sto ti pise u dxdiag-u je da windows podržava DX 11 (implementiran) nema veze sa dx-om od kartice. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 13:06 (Digital26).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3

I sta sad da radim???

Mislio sam da se zamjenim sa nekim preko njuškala,da on meni da neku karticu sa dx11 a ja njemu ovu i dam mu jos 50-100kn??

12 godina
offline
Crysis 3

to je dosta slaba grafika, ne znam tko bi se mjenjao, al svejedno probaj.

 

ja bi išao na grafu tipa gtx 650 ti ili hd 7770, nađe ih se po 400-500 kn. ma da ti one neće pružiti igranje na max grafici, al neke medium postavke da.

jaču grafičku nemoj zbog bottlenecka, cpu je neće moć do kraja iskoristit.

Kappa
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Crysis 3
karlo125 kaže...

I sta sad da radim???

Mislio sam da se zamjenim sa nekim preko njuškala,da on meni da neku karticu sa dx11 a ja njemu ovu i dam mu jos 50-100kn??

Origin ti daje neki rok u kome nakon prvog pokretanja možeš zatražiti povraćaj novca. Nikad nisam probao, ali koliko sam čuo, stvar funkcioniše.

10 godina
offline
Re: Crysis 3
Ivan(4) kaže...
karlo125 kaže...

I sta sad da radim???

Mislio sam da se zamjenim sa nekim preko njuškala,da on meni da neku karticu sa dx11 a ja njemu ovu i dam mu jos 50-100kn??

Origin ti daje neki rok u kome nakon prvog pokretanja možeš zatražiti povraćaj novca. Nikad nisam probao, ali koliko sam čuo, stvar funkcioniše.

Da, imaš 24 sata nakon prvog pokretanja igre da tražiš povrat novca. Znači ako nije prošlo 24 sata, idi na originov web i traži na koji način to ide. Ako je prošlo - hebiga, igrat ćeš kad nabaviš novu grafu.

Ali iskreno, sve i da Crysis podržava dx10 ta grafa ti vjerovatno nebi mogla dati igrivu količinu fps-a.

13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Igra izgleda fantastično.
Igram na Very High osim Objects koji su na High i oduševljen sam.
Naročito vodom i refleksijama u onim cijevima poslije dizanja brane u zrak.

 

Jedini problem je taj što sam fulao većinu upgradeova za odjelo :( 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice