Crysis 3

poruka: 1.052
|
čitano: 225.185
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Mislim da ce Crysis 3 biti remek djelo ,s dvojokom sam bio prezadovoljan ,samo se nadam da ce radeonka 6850 moci potjerat i 3 na max rezoluciji, sad samo treba docekat da izade igrica ....

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crysis 3
Ja isto mislim da ce bit super.Takodjer imam HD 6850 i nadam se da ce dobro vrtit.
AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Majestic Ik kaže...

Mislim da ce Crysis 3 biti remek djelo ,s dvojokom sam bio prezadovoljan ,samo se nadam da ce radeonka 6850 moci potjerat i 3 na max rezoluciji, sad samo treba docekat da izade igrica ....

 

 

 Crysis 1 i far cry su bili remek djelo a 2 i 3 big let down,normalno za 3 još nemogu niš konkretno da kažem ali sudeći po traileru to je crysis 2 expansion pack,pa sve je isto od oružja,huda,neprijatelja,grafike........

12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Far Cry je smece :D Jedna od najprecjenjenijih igara

Moj PC  
0 24 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Crysis 2 sa malo boljom grafikom i dzunglom u NY gradu. I famozni luk i strijela, da lovimo jelene dok istrazujemo..

15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

bezveze. trebali su izbacit te aliene i otić iz new yorka u džunglu.

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 3

Za Crysis 3 se već može pretplatiti na g2play.net-u za 300 kn. Key će biti za Origin.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Lopoc kaže...

Far Cry je smece :D Jedna od najprecjenjenijih igara

Ovakvu bombu u ovakvoj temi obično je potrebno dobro obrazložiti.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
thuglife kaže...
Lopoc kaže...

Far Cry je smece :D Jedna od najprecjenjenijih igara

Ovakvu bombu u ovakvoj temi obično je potrebno dobro obrazložiti.

 Ma lik nije niti igrao far cry,priča gluposti ili je mislio za far cry 2.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 13:16 (floks).
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Igrao sam taman do dijela sa monsterima, i osim grafike za to doba i dobrog osjecaja napucavanja nista nije spektakularno. S druge strane AI neprijatelja je katastrofalan. Kako je moguce da sasuju u mene rafal metaka ako izvirim 20 centimetara iznad grma iako san udaljen dobrih 200-250 metara od njih i cucim u najguscoj djungli covjeku poznatoj. Naravno da nije smece igra, Bioshock je smece, ali je uzasno prosjecna. Taj problem sa neprijateljima je toliko izrazen da se u igri ne moze uopce uzivat. Koja je korist ogromnih, otvorenih prostora ako se moran konstantno sakrivat iza svakog kamena, drva, i grmlja jer ce me neprijatelj jednostavno nanjusit, osjetit i rec svima i svojoj rodbini da bace na mene sve sta imaju. 

Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 3

Na kraju je Cryis 2 ispao ok igra samo zato što smo svi imali ultra visoka očekivanja od nje.. na kraju sa dx11 zakrpom i high res teksturama se stvar malo popravila..
Vjerujem kako ce Crysis 3 sve to ispraviti , na pcu ćemo gledati spektakularnu grafiku i full nabrijani Cryengine 3. Očekivanja su velika no vjerujem u Crytek da ovaj puta neće ni najmanje razočarati 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Horned Reaer kaže...

Na kraju je Cryis 2 ispao ok igra samo zato što smo svi imali ultra visoka očekivanja od nje.. na kraju sa dx11 zakrpom i high res teksturama se stvar malo popravila..
Vjerujem kako ce Crysis 3 sve to ispraviti , na pcu ćemo gledati spektakularnu grafiku i full nabrijani Cryengine 3. Očekivanja su velika no vjerujem u Crytek da ovaj puta neće ni najmanje razočarati 

 I js bi volio da bude tako ali se bojim da neće,mene osobno je crysis 2 razočarao u svakom pogledu osim multiplayera,a po novom traileru čini mi se

da će trojka bit "MAXIMUM COPY PASTE" jer se jasno vidi isti hud,oružja,šugav konzolaški fov,isti alieni ali još treba pričekat prezantaciju na E3 u 6 mjesecu

i onda ću znat kako stvari stoje....

Nemoj me krivo shvatit crysis 2 je bila sveukupno dobra igra ali u usporedbi crysisom 1 i crytekovim standardom jako loša.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3

mozda za tebe jesu ,da nije sve isto kako ti kazes oružja, neprijatelij i grafika koja je po meni fenomenalna u dvojci,to onda nebi bio crysis nego neka dr igra ....to je moje misljenje

13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Nista nam ne znaci te usminkani SS-ovi....ali tnx anyway.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Ako ništa, vidi se concept art, da barem okvirno znaš na što će lokacije ličiti.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

To stoji.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

FarCry je bila vrhunska igra u svoje doba. FarCry 2 je s druge strane je prosječan. Trudi se biti rpg fps, ali daleko, daleko od STALKER-a, tako da je meni bio samo razočaranje.

Crysis je također vrhunska igra, a njegov nastavak nije razočaranje. Zapravo uživao sam u Crysis 2, nije dobar kao jedinica, ali je definitivno odlična igra.

Veselim se nastavku (Crysis 3) jedino ne shvaćam čemu luk i strjela, uopće se ne uklapa u cjelu tehno orijentiranu igru, ali opet prerano je da sudimo, možda je gameplay s lukom odličan :) .

 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 18:15 (Xanzzu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Evo jedan novi E3 tease shot.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 21:12 (Dad0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
.

Veselim se nastavku (Crysis 3) jedino ne shvaćam čemu luk i strjela, uopće se ne uklapa u cjelu tehno orijentiranu igru, ali opet prerano je da sudimo, možda je gameplay s lukom odličan :) .

 

Luk i strijela su baddass, mislim da je to jedino objašnjenje koje ćemo dobiti.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
offline
Crysis 3

Evo par slika sa Facebooka, čini mi se da nisu bile.

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
Moj PC  
1 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Ako ništa, barem znamo da je setting još zanimljiviji.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 3

Trailer i gameplay

 

 

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 7:32 (emerik).
Moj PC  
1 0 hvala 4
14 godina
offline
Crysis 3

{#} na komentar u videu "Crytek makes every other shooter it's bitch"

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Sam samo ja čuo Cpt. Pricea na 0:23?

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 7:41 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Crysis 3

pf.... kontroler. toliko o cryengine3

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Igrao i jedinicu i dvojku e sad trojku ne znam zbog moje konfiguracije da li ću moći igrati barem na midium postavkama Radeonka 4670 1Gb ddr3.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Crysis 3

Fulton Hydra Dam Gameplay Video - Crysis 3

 

Setting up a Sentry Gameplay Video - Crysis 3

 
0 0 hvala 4
14 godina
offline
Crysis 3

Gravity cat is not amused.

 

 

Anyways, nisam puno niti očekivao tak da nisam razočaran, djeluje kao ekspanzija za Crysis 2, kao što sam i predviđao. Možda ih MP spasi, dvojka niti tu baš nije briljirala.

I possess a skill to google.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Minoza kaže...

Gravity cat is not amused.

 

 

Anyways, nisam puno niti očekivao tak da nisam razočaran, djeluje kao ekspanzija za Crysis 2, kao što sam i predviđao. Možda ih MP spasi, dvojka niti tu baš nije briljirala.

Meni je MP bio iznenađujuće dobar i igriv, ako ga malo ulickaju ovaj nastavak bar bi to moglo bit' dobro.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice