Crysis 2

poruka: 5.925
|
čitano: 862.154
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Stoja kaže...

Evo i potvrde mojih tvrdnji u vezi cry engine 3 :

 

Crysis 2 is being built on the company's new CryEngine 3 technology, which it showcased at the Game Developers Conference in San Francisco earlier this year. Yerli explained that the CryEngine 3 was a significant breakthrough for the company. He said that it's capable of scaling performance considerably, so he maintains that the PC version of Crysis 2 will look far better than the Xbox 360 and PlayStation 3 versions. At the same time, the console games will be as state-of-the-art as possible for those platforms.

"We don't need to dumb down the game; the technology provides all the horsepower we need to make a kick-ass 360 game, a kick-ass PS3 game, a
nd push the PC gaming forward still," Yerli said.
 Čudo tehnike za PC i čudo tehnike za PS3/ Xbox 360 samo što će na PS3-u i Xbox-u grafika biti inferiornija prema onoj za PC.
Ja bih se okladio da će HD4850/70 biti pod recommanded.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Ma kako bilo ne veselim se toliko previse za crysis kao za assassin's creed 2. AC2 FTW.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Da oće energija odjela duže trajat...

Baš bi bilo ludo ići nevidljiv ko predator i davit kineze.

Btw. ionako ne trebam brinut o tome dok imam svoju kršinu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2009 22:14 (xxxxx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
xxxxx kaže...

Da oće energija odjela duže trajat...

Baš bi bilo ludo ići nevidljiv ko predator i davit kineze.

Btw. ionako ne trebam brinut o tome dok imam svoju kršinu.

 Pa povećali su energiju odjela primjetno u warheadu i u crysisu v1.2.
Kineze sumnjam da ćemo davit u crysis 2...
A za ovo treće hahahaha
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Ti se meni rugaš šmrc, sad ću te reć mami xD

Baš me zanima šta će trebati za ovaj crysis 2, bit će ko film...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
xxxxx kaže...

Ti se meni rugaš šmrc, sad ću te reć mami xD

Baš me zanima šta će trebati za ovaj crysis 2, bit će ko film...

 Neće, daleko smo još od toga.
- assassins creed 2 - pretpostavljam predobra grafika
- legendarno
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Iznenađen  ovaj video assasin's creeda je ZAKON!!!  To je animirani film, ko pravi, edva čekam to!!!!!!¨!!1

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

mislim da ce se moja grafa dobrano namucit da ovo pokrene na na high...

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Baš me zanima kakav će tek biti trailer za crysis 2!!!Nevinašce

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Mozda ces opet igrati sa Nomadom.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Crysis 2 potvrđen!

nadam se da ću igra s Nomadom...lik je ipak faca za razliku od psiha koji je isto ok...

pretpostavljam da će priča ić u smjeru globalnog ratovanja...sto posto ovi alieni su probudili jos neki uspavali brod na zemlji, ili pozvali kolege...pa možda zaratujemo i na području europe... :D

fight u Alpama na onoj grafici...milina

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

I jedna stvar. Ako ces upravljati s onim cudnim avionom, moraju ga poboljsati! Ono je govno od aviona, i sa afterburnom ne leti 30 km/h. A o borbi da ne govorim. :/

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Ma kakav avion,samo da mije puška i nevidljivostSmijehSamo bi trebali poboljšat inteligenciju neprijatelja sa nano suitom da ga koriste brzo i pametno pa da čak mogu i bit prijetnja na najtežoj raziniBelji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!

Ti bi zelio ukratko da budu kao ti i Psycho(ili kao Nomad). Ali da, mogli bi to poboljsati. Meni su jednom 3 korejca skocila s litice u more XDDD, sigurno neki bug iil nesto s inteligencijom.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Da i trebali bi napravit da koreanci znaju plivat,ja sam ih znao gurnut u more(i to u dubinu oko metar)i nakon nekih 10-ak sekundi ili više bi se utopiliNevinašce

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Mene je jednom pojeo morski pasNevinašce, poslije toga nisam prelazio igru nego se za*ebavao s morskim psom. Moras probat :)

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Ja sam mnogo puta išao u lov na morske pse,a koreance bacao kao mamacCool

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Mogli bi bas dodat koju divlju zivotinju. Ono, ides sumom i vidis vuka ili jelena i ti ga samo sacmaricom ili gaus riffleom. :)

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Ne znam šta je posebno kod te igre prešao sam i original i warhead no to je jedna najobičnija pucačina po meni koja nema ništa posebno osim grafike. Volio bi da se radujem tome, ali ipak čekam AC2, Mass Effect 2, Splinter Cell 5 i još par naslova.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Living.Dead kaže...

I jedna stvar. Ako ces upravljati s onim cudnim avionom, moraju ga poboljsati! Ono je govno od aviona, i sa afterburnom ne leti 30 km/h. A o borbi da ne govorim. :/

 
Ono nije avion, već VTOL na mlazni pogon, predviđen je kao transporter, malo brža varijanta helikoptera. Uostalom iskopaj projekte na internetu pa pogledaj.
ON TOPIC: Jedva čekam Crysis 2, samo da nabiju malo više akcije i eventualno neke poteze tipa lomljenje vratova, te da otvore realnu opciju stealtha. Možeš se ti s cloakom muvati po šumi i izbjegavati, ali to je, bar meni, jako dosadno u Crysisu 1 i Warheadu.
Nothing else matters.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
D_Inuit kaže...
Living.Dead kaže...

I jedna stvar. Ako ces upravljati s onim cudnim avionom, moraju ga poboljsati! Ono je govno od aviona, i sa afterburnom ne leti 30 km/h. A o borbi da ne govorim. :/

 
Ono nije avion, već VTOL na mlazni pogon, predviđen je kao transporter, malo brža varijanta helikoptera. Uostalom iskopaj projekte na internetu pa pogledaj.
ON TOPIC: Jedva čekam Crysis 2, samo da nabiju malo više akcije i eventualno neke poteze tipa lomljenje vratova, te da otvore realnu opciju stealtha. Možeš se ti s cloakom muvati po šumi i izbjegavati, ali to je, bar meni, jako dosadno u Crysisu 1 i Warheadu.
  Da, bilo bi cool da naprave koje melee poteze. Bilo bi vise akcija i vise metaka za ustedit.
Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
doxy kaže...

nadam se da ću igra s Nomadom...lik je ipak faca za razliku od psiha koji je isto ok...

pretpostavljam da će priča ić u smjeru globalnog ratovanja...sto posto ovi alieni su probudili jos neki uspavali brod na zemlji, ili pozvali kolege...pa možda zaratujemo i na području europe... :D

fight u Alpama na onoj grafici...milina

 To sa globalnim ratovanjem bi bilo preodlicno.
http://s3.ba.bitefight.org/c.php?uid=115017
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

ja sam gledo cry engine 3 koji ce biti u crysis 2 i tako ne vidim baš neke velike razlike a sta se tice price,level dizajna i odijela to je još daleko kad cemo nesto saznati,cak mislim da cemo pravi gameplay vidjeti tek E3 2010

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
mRvac kaže...

ja sam gledo cry engine 3 koji ce biti u crysis 2 i tako ne vidim baš neke velike razlike a sta se tice price,level dizajna i odijela to je još daleko kad cemo nesto saznati,cak mislim da cemo pravi gameplay vidjeti tek E3 2010

 Ti si malo proluapao, kake veze ima Cryengine sa pricom?
Forever MUFC
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
ManchesterUTD kaže...
mRvac kaže...

ja sam gledo cry engine 3 koji ce biti u crysis 2 i tako ne vidim baš neke velike razlike a sta se tice price,level dizajna i odijela to je još daleko kad cemo nesto saznati,cak mislim da cemo pravi gameplay vidjeti tek E3 2010

 Ti si malo proluapao, kake veze ima Cryengine sa pricom?
 nije ni rekao da ima veze zato ne pucaj bez veze
Novi counter strike source server 84.16.243.71:27015
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
intel freak kaže...
ManchesterUTD kaže...
mRvac kaže...

ja sam gledo cry engine 3 koji ce biti u crysis 2 i tako ne vidim baš neke velike razlike a sta se tice price,level dizajna i odijela to je još daleko kad cemo nesto saznati,cak mislim da cemo pravi gameplay vidjeti tek E3 2010

 Ti si malo proluapao, kake veze ima Cryengine sa pricom?
 nije ni rekao da ima veze zato ne pucaj bez veze
 lol pa naravno da sam rekao da nema veze govorio sam da u grafici ne vidim vece promjene evo link
 
a prica i ostalo ja mislim da se nece saznati jos dosta dugo(barem 2-3 mjeseca)
15 godina
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Living.Dead kaže...

I jedna stvar. Ako ces upravljati s onim cudnim avionom, moraju ga poboljsati! Ono je govno od aviona, i sa afterburnom ne leti 30 km/h. A o borbi da ne govorim. :/

 Joj da jedna od najiritantnijih stvari u igrici, cak sam pomislio da stoji na mjestu.
Da se bar borimo u nekom gradu, i možemo ući u svaku sobu u svakoj zgradi i da je cijeli grad uništiv, i da su helići,VTOLI na vrhovima zgrada fully armed and ready = EKSTAZACool

Ako se budemo borili samo na onom otoku i to unutar sfere onda to proglašavam najgorom igricom ikada unaprijed!

Neka bude malo snijega, malo sunca, šume, koreanaca, grada(ulica), opet koreanaca i sve to uz cutting edge grafiku i dx10/11, neka misijija sa vozilima + puno vozila u svakoj misiji = najbolja igrica svih vremena
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Hyperion kaže...
Living.Dead kaže...

I jedna stvar. Ako ces upravljati s onim cudnim avionom, moraju ga poboljsati! Ono je govno od aviona, i sa afterburnom ne leti 30 km/h. A o borbi da ne govorim. :/

  Joj da jedna od najiritantnijih stvari u igrici, cak sam pomislio da stoji na mjestu.
Da se bar borimo u nekom gradu, i možemo ući u svaku sobu u svakoj zgradi i da je cijeli grad uništiv, i da su helići,VTOLI na vrhovima zgrada fully armed and ready = EKSTAZACool

Ako se budemo borili samo na onom otoku i to unutar sfere onda to proglašavam najgorom igricom ikada unaprijed!

Neka bude malo snijega, malo sunca, šume, koreanaca, grada(ulica), opet koreanaca i sve to uz cutting edge grafiku i dx10/11, neka misijija sa vozilima + puno vozila u svakoj misiji = najbolja igrica svih vremena
  Mogli bi stavit koju misiju s brodovima ili sniperima.  Smijeh
Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Hyperion kaže...
Living.Dead kaže...

I jedna stvar. Ako ces upravljati s onim cudnim avionom, moraju ga poboljsati! Ono je govno od aviona, i sa afterburnom ne leti 30 km/h. A o borbi da ne govorim. :/

 Joj da jedna od najiritantnijih stvari u igrici, cak sam pomislio da stoji na mjestu.
Da se bar borimo u nekom gradu, i možemo ući u svaku sobu u svakoj zgradi i da je cijeli grad uništiv, i da su helići,VTOLI na vrhovima zgrada fully armed and ready = EKSTAZACool

Ako se budemo borili samo na onom otoku i to unutar sfere onda to proglašavam najgorom igricom ikada unaprijed!

Neka bude malo snijega, malo sunca, šume, koreanaca, grada(ulica), opet koreanaca i sve to uz cutting edge grafiku i dx10/11, neka misijija sa vozilima + puno vozila u svakoj misiji = najbolja igrica svih vremena
ono da se puca da sve leti da ima grafiku i to,moš imat pušku,smajser,emm pušku to ti svi danas puše
wrooong od crysisa se treba ocekivati puno punooo više također puno bolju optimizaciju za razliku od warheada
(no i ovo sto je nabrojano u citatu je također poželjno Smijeh)
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Kako bilo samo neka glavna radnja opet ne bude oko onih vanzemaljskih liganja.Neodlučan

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice