Crysis 2

poruka: 5.925
|
čitano: 862.088
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Crysis 2
zoharbizo kaže...

Ranko imas neki gadan problem, sjecam se da sam sa AI 4400+ X2 @ 2,8GHZ, 4GB DDRII i 8600GTS uredno igrao betu te poslije kada je izasla prava verzija skroz uredno igrao na 1280*1024, nemogu se sjetiti tocnih postavki ali nisu bile na low.

Igrao sam i ja demo na medium detaljima sa 30-35 FPS, ali ovo je finalna verzija sa 1.9 patchom (original Origin verzija). DX9 render, Low detalji = Očito su shebali optimizaciju sa patchevima, kako je netko gore rekao.

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
16 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
Ranko Kukumar kaže...

Kako je moguće da C2D 3Ghz nije dovoljan ni ja najniže postavke.... Čudna optimizacija.

A šta'š, optimizacija za konzole koje imaju višak procesorske snage a manjak grafičke. 

Moram probat i ja Crysis 2, da vidim jel kod mene slična situacija. Pokušat ću tokom dana..

Evo da priložim i screenshot nakon igranja TF2(sve max postavke; vsync-off; server sa 20ak igrača), gdje mi proc pošteno guši grafu. 

slika

13 godina
offline
Crysis 2

Hebiga, patchevi su shebali stvar.Inace bi trebala igra ici skroz fino na tvom compu.

clock2much
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Evo kako kod mene ide Crysis 2. slika

Zadnji patch, 1280x1024, high postavke - od 40 pa do 50fps vrti, igrivo; very high - od 30 pa do 40, nekad zna pasti mrvicu ispod kod gužve i eksplozija.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Crysis 2
Penryn kaže...

Evo kako kod mene ide Crysis 2. slika

Zadnji patch, 1280x1024, high postavke - od 40 pa do 50fps vrti, igrivo; very high - od 30 pa do 40, nekad zna pasti mrvicu ispod kod gužve i eksplozija.

Hmm, je li imaš zapinjanja? Trzanja na sekund-dvije. Mene to muči.

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
13 godina
odjavljen
offline
Crysis 2
@Rako Kukumar

Ja sam uredno igrao na i3 540, 2GB Ram-a, HD 5670 1GB DDR5, postavke su bile medium...

Mislim da je do procesora ipak, jesi ga probao clockati do nekih 3/3.2GHz ? Ja sam imao starog E6300, dobra je serija, ide na stock naponu toliko!
AŠRot Superman, Gigabyte Kryptonite
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Pa, ne baš. Sad sam baš obratio pažnju na to, i nema nikakvih trzuckanja svako par sec. Ali točno znam o čemu govoriš, prije sam to primjećivao kod GTA4.

Mislim da ti je to ipak zbog manjka RAM-a. Evo situacija sa RAM-om kod mene, prema task manageru sam crysis povuče 1250MB, i opet mi neki vrag zapisuje u pagefile, damn.

slika

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2012 15:09 (Penryn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Meni opet Crysis 2 radi dobro kao rijetko koja igra. Da nemaš možda uključen Vsync?

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2012 15:20 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Crysis 2

Sada sam prebacio Swap na drugu particiju, i malo manje trza (već je igrivije). Igra radi sa 50-60 FPS, ali ne mogu podići detalje zbog RAM-a i CPU-a koji su usko grlo. Hvala svima na pokušaju pomoći, pogotovo Penrynu, koji mi je i dao ideju da probam promjeniti Swap file. xD

 

Praetorian1: Isključen mi je Vsync.

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Jedino da pokušaš proc malo više clockati, ali ne znam koliko ti temperature to dopuštaju s obzirom da koristiš stock cooler. No dobro, case closed. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Crysis 2

Dali bi moga igrat ovo na konfiguraiji pod "Moj PC"

 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crysis 2
Kelam kaže...

Dali bi moga igrat ovo na konfiguraiji pod "Moj PC"

 

I tebe koči RAM, ali mogao bi igrati jer imaš puno jači CPU od mene, kao i GPU.

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
12 godina
offline
Crysis 2

Ajde onda cemo probat...

RAM znam da me koci al nezelim nadogradivaz jer cu ubrzo vjerojatno novi komp uzet :)

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crysis 2
Kelam kaže...

RAM znam da me koci al nezelim nadogradivaz jer cu ubrzo vjerojatno novi komp uzet :)

I ja isto zbog toga ne nadograđivam.

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Upravo sam instaliro Crysis 2, pokrenuo kad ono iznenadjenje.Zvuka ima, al nema slike :S sve je crno! Znaci cuje se onaj intro, al slike bez. 

Zna netko u cemu je problem?  

bas tako :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
MatijaCH kaže...

Upravo sam instaliro Crysis 2, pokrenuo kad ono iznenadjenje.Zvuka ima, al nema slike :S sve je crno! Znaci cuje se onaj intro, al slike bez. 

Zna netko u cemu je problem?  

Snimi Dx i ostale priloge uz njea priložene, kolko se sječam to je nekima rješilo problem.

Kakva ti je konfiguracija?

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2012 1:35 (thuglife).
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Problem rijesen :)

 

Reinstallo sam Crysis2 te ga ponovno installo {#} 

bas tako :D
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Imam pitanje vezano uz 3d stereoscopic postavke.

Dakle te postavke su zasivljene i naravno nedostupne.

Konfiguracija je sljedeća: amd athlon x2 250 3ghz,4 gb ddr3,msi r6670 gddr5 i najnoviji driveri 12.6 beta.

Zašto su mi te postavke zasivljene?

Samo da napomenem da sam u međuvremenu promijenio grafičku,prije sam imo radeon 6450,da možda onda ne podržava 3d

a igra možda nije prepoznala novu grafičku?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Jeli moguće da mi sa E3300 @3GHz, HD5670 naklokanu i 4Gb memorije na 1.366x 768 na low šteka ili je užasno optimizirana?

 

BTW 1.9 patch...

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crysis 2
donator_bubrega kaže...

Jeli moguće da mi sa E3300 @3GHz, HD5670 naklokanu i 4Gb memorije na 1.366x 768 na low šteka ili je užasno optimizirana?

 

BTW 1.9 patch...

  Nešto nije u redu, ja imam vrlo sličnu konfu pa radi na medium 1440x900.

12 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Jel tebi DX11 patch?

 

 

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crysis 2
donator_bubrega kaže...

Jel tebi DX11 patch?

 

 

  Da, original/origin verzija

12 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Onda ne znam, valjda nije najbolje optimizirano.

 

Btw i moja je na Originu.

 

 

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac)
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2012 22:14 (donator_bubrega).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
donator_bubrega kaže...

Onda ne znam, valjda nije najbolje optimizirano.

 

Btw i moja je na Originu.

 

 

Ma što ima bit neoptimizirano, treba ti raditi isto kao i njemu na toj konfi.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 2
Imam problem nakon instaliranja patcha 1.9. Igra nece loadat savegame.izbaci iz igre kad pokusam loadat savegame. Znaci savegame nije obrisan vec ga igra ne moze pokrenit. Dali ima kakve pomoci?ne znam dali ce mi uopce radit savegame ako pocnem igrat kampanju iz pocetka?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

jel igra ko multiplayer? ima jako malo igraca i jako malo servera... nije mi jasno zasto (igra mi je cisto ok)... mozda jer ju dosta ljudi ne moze igrat fluidno na starijim kompovima...

 

uglavnom ako neko igra multiplayer, slobodno me dodate: minikdo

 

 

btw je li normalno da sa svojom konfom na extreme postavkama imam stalno 35-60 fps-a? dx11 i high resolution textures su iskljuceni!

Gle ko je iza tebe!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2

Odlično je koliko imaš, pa imaš 2 GB rama za početak,

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
thuglife kaže...

Odlično je koliko imaš, pa imaš 2 GB rama za početak,

2+2 = 2 ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2

Eh, krivo pročitao, dešava se.

Kako bilo, dobro fpsa hvata za jednu zako zahtjevnu igru.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
online
Crysis 2

Crysis 2 maximum edition  na stimu sada samo 60kn isplati se uzeti

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice