Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.877
|
čitano: 1.263.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...
res03pem kaže...

napokon u dmg.. valjda sada nece biti igraca koji se neznaju kretati :S

 Volio bi :D

 

I na supremeu ima ovakvih retarda,maloprije igram mec protiv nekih balkanaca,lik u nasem timu global elite 10 fragova...

 lol, nije sve u fragovima...

WithSkill
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
WithSkill kaže...
bancic123 kaže...
res03pem kaže...

napokon u dmg.. valjda sada nece biti igraca koji se neznaju kretati :S

 Volio bi :D

 

I na supremeu ima ovakvih retarda,maloprije igram mec protiv nekih balkanaca,lik u nasem timu global elite 10 fragova...

 lol, nije sve u fragovima...

 Pa nije sve u fragovima, al ne možeš u tih 16-30 rundi imat samo 10 fragova ? 

Pa da igram sa joystickom toliko bi skupio u solo queue..

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ima ovdjeh koga u gn1-4 rangu da je voljan za igru? :D

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...
res03pem kaže...

napokon u dmg.. valjda sada nece biti igraca koji se neznaju kretati :S

 Volio bi :D

 

I na supremeu ima ovakvih retarda,maloprije igram mec protiv nekih balkanaca,lik u nasem timu global elite 10 fragova...

 bcko pro xd

znaci igram sada solo i  sve super,imam normalne suigrace i vs je uzimao od pcoetka p90..

znaaci isu niti jednom uzeli ak ili m4!! NITI JEDNOM.. 

mi svi poludili i s tolikom nervozom nismo mogli im nista..

da su uzimali riffle,a ne cijelo vrijeme p90 i rush bilo bi drugacije..

ovaj win mi je trebao biti rank up i sjebem :/

 

"Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again."
10 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Luxy2501 kaže...

Ima ovdjeh koga u gn1-4 rangu da je voljan za igru? :D

 Imam ja al sam pao jučer sad sam silver elite master

9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Evo bas danas od 3 do 6 ujutro iso solo igrat neka 4 mm-a 3 win-a 1 lose za neko cudo... nije bilo uopce citera sto je jos cudnije
btw ako ima neko ko nema s kim igrat a da je rank od le - supreme neka me doda: http://steamcommunity.com/profiles/76561198129647389/
naravno pod uvjetom da nije naboostani moron, inace ja sam lem...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...
res03pem kaže...

napokon u dmg.. valjda sada nece biti igraca koji se neznaju kretati :S

 Volio bi :D

 

I na supremeu ima ovakvih retarda,maloprije igram mec protiv nekih balkanaca,lik u nasem timu global elite 10 fragova...

 

Ovo mi tak ide na k....

 

Kakve veze ima koliko ko fragova ima?

 

Ako se igra D2, netko iz CT-a brani long, a teroristi napadaju samo B..kako je za ocekivati da ce ovaj na longu imati vise od 5 fragova tijekom halftimea ?

 

Ili ako netko brani short, a njih 3-4 redovito rushaju short. Kako je za ocekivati da ces obraniti short od cetvorice?

 

Totalno glupo razmisljanje...

 

u csgo imam 50-ak competitive matcheva, trenutno sam "samo" MGE ali vec mi je sad postalo jasno da uopce nije bitno kolko ko fragova ima, vise je bitno tko pravovremeno govori info na mic i ne radi pizdarije.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
salesman kaže...
bancic123 kaže...
res03pem kaže...

napokon u dmg.. valjda sada nece biti igraca koji se neznaju kretati :S

 Volio bi :D

 

I na supremeu ima ovakvih retarda,maloprije igram mec protiv nekih balkanaca,lik u nasem timu global elite 10 fragova...

 

Ovo mi tak ide na k....

 

Kakve veze ima koliko ko fragova ima?

 

Ako se igra D2, netko iz CT-a brani long, a teroristi napadaju samo B..kako je za ocekivati da ce ovaj na longu imati vise od 5 fragova tijekom halftimea ?

 

Ili ako netko brani short, a njih 3-4 redovito rushaju short. Kako je za ocekivati da ces obraniti short od cetvorice?

 

Totalno glupo razmisljanje...

 

u csgo imam 50-ak competitive matcheva, trenutno sam "samo" MGE ali vec mi je sad postalo jasno da uopce nije bitno kolko ko fragova ima, vise je bitno tko pravovremeno govori info na mic i ne radi pizdarije.

 glupost... mislim u jednu ruku je tocno, al kad bi taj lik koji brani long a na long ne ide nitko, ili onaj lik sto je na shortu pa ne moze obranit od 4ice imao opravdajuci aim za svoj rank sigurno nebi imo 4 killa i 15 detova...

16 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Glupo je i nekome suditi na osnovu jedne partije. Lik ima 10 fragova na supreme - boostana noobina, jbt što sam okružen boostanim moronima nemogu vjerovat, fk dis game..i tako skoro svaki drugi post u ovoj temi...

 

Jučer cajunb krene sa 0-15 scoreom...boostan u profesionalce? Svatko ima neku partiju gdje ništa ne prolazi, iduću mapu je odigrao odlično zato..

BF3, MW2, Origin: okrad1337 Steam: okrad5656
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Naravno da ga neces zvat nubom samo zbog manjka fragova. Na DMG-u trenutno igram s igracima koji odustanu nakon prve runde i ostatak rundi flameaju. Na MM-u nikad ne treba odustat jer protivnik u vecini slucajeva nije na toj razini da odigra svih 30 rundi na najvisem levelu.

 

witchhunt edit: Neki hrvat na smurfu pobrao VAC ban prije sat vremena. (perma link za profil).Nasao sam mu main, i profil na mpgh (poznatoj stranici za trejdanje cheateva i ostalog) uz ostale profile. Ne bih ga ovako otkrio ali mi je digao tlak reklamirajuci se na csgoteamfinderu. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2015 21:36 (seGii).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Sir Vidara the XVII kaže...

Glupo je i nekome suditi na osnovu jedne partije. Lik ima 10 fragova na supreme - boostana noobina, jbt što sam okružen boostanim moronima nemogu vjerovat, fk dis game..i tako skoro svaki drugi post u ovoj temi...

 

Jučer cajunb krene sa 0-15 scoreom...boostan u profesionalce? Svatko ima neku partiju gdje ništa ne prolazi, iduću mapu je odigrao odlično zato..

 Ja po kretnji i pucanju mogu jako lagano skuziti jel osoba igra za taj rank ;)

BCko
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jučer odigrao prvih par mečeva imao 2 dobijene i 2 izgubljene ali naravno dobio cooldown 21 sat, pa danas odigrao samo 2 i obje dobili pa opet cooldown od 21h (i tako narednih nekoliko dana dok ne sakupim 10 dobijenih). Trenutno nisam rankiran al ću biti uskoro valjda :D

 

 

ss od danas tsmr:

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 0:23 (SeFiKuCkA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...

 Ja po kretnji i pucanju mogu jako lagano skuziti jel osoba igra za taj rank ;)

Kretanje i pucanje je ono sto razlikuje random casuale od ljuidi koji "znaju" igrati.

 

Jel ti vidis da on ne zna peak'n'move da radi i triggeruje ak/m4 to je sve silver 1 botina za mene!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

evo nesto zanimljivo,kako sam se vratio na csgo ovo je prvi put da smo napravili team ace :D

evo nesto vezano uz mec,znaci uzeli smo im half 12:3 i na kraju je bio draw,za ne povjerovati....

 

"Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again."
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 1:21 (res03pem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Hahahhaha kakav banwave, još uvjek svaki drugi game jebeni cheater, sad izgubim 16-4 protiv dva tipa sa 35 fragova, na accu samo csgo, skinovi vrijedni $2.

Uzimam eseu sad, makar sam low mge.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 3:21 (8ax).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

to je taj faceit :D

 

malo me mis zeza u zadnje vrijeme moracu replace previse vuce aim dole 

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 17:37 (chaselol).
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chaselol kaže...
bancic123 kaže...

 Ja po kretnji i pucanju mogu jako lagano skuziti jel osoba igra za taj rank ;)

Kretanje i pucanje je ono sto razlikuje random casuale od ljuidi koji "znaju" igrati.

 

Jel ti vidis da on ne zna peak'n'move da radi i triggeruje ak/m4 to je sve silver 1 botina za mene!

 Jako puno stvari cini igraca da sad ne nabrajam od toga koliko smokova zna do toga kako cuva u ct-u... Mislim da je za pobjedu najvaznija timska igra i KOMUNIKACIJA (sto 90% ljudi koji igraju ovu igricu nemaju, tocnije ti isti ljudi ne znaju ni kako se koji spot ili mjesto zove pa im ni komunikacija ne moze stimat)
Aim bi isto naveo kao dosta vaznu ulogu u ovoj igrici, jer prijatelju ako ti ne znas sprejat mozes odma quitat, da ne spominjem one shot...
Stil igre, kako igra ct side, jel igra defenzivno mozda vise naginje na to da igra agresivno iako mu je aim na razini da ne moze slona pogodit itd.. jel pusha bezveze i gine (sto je samoubojstvo za cijeli tim) kako igra t side, jel suraduje s ostatkom tima ili vise voli igrat za sebe i prodavat runde...
brain- kakav mu je brain, brzo zakljucivanje, nadmudrivanje protivnika...

Mislim totalno je besmisleno sad tu raspravljat se o tome, al po rankovima za rank- mg mislim da bi covjek koji nije naboostan trebao imat solidan aim, komunikativan (minimalno 80% mjesta na mapi mora znat kako se zovu), neke NAJOSNOVNIJE smokove (znaci da mi ne kaze ''ne znam smokat jungle na mirazu'' ili ct na cacheu), znaci da ne pusha bezveze i ne peaka kad nije potrebno ird itd... sto je veci rank trebao bi znat vise, znaci od nekog supreama bi se ocekivala skoro savrsenost sto opet ponavljam a odnosi se ovaj put samo na ljude sa supreme rankom nema njih minimalno 80%

13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

trazim ekipicu za MM igranje trenutno sam MG2 pao sa MGE..

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
strbi kaže...

trazim ekipicu za MM igranje trenutno sam MG2 pao sa MGE..

 dodaj me, steam id: matijal

9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

rekt

 

mamice su štrukle pekle. meni nikaj nisu rekle
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

finnaly..

nakon 20 meceva na dmg-u na le..

vratio sam se prije 2 tjedna na csgo nakon sto sam 1 godinu bio inactive i s gn3 dosao na le...

"Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again."
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive

 Sorry Bančiču, ništa osobno, ali nisam mogao odoljeti:

 

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

 Eto sto se desi kad te debili sheraju na Dnevnu dozu top komentara.

Kroz protekla 3,4 dana sam dobio 300+ zahtjeva i 150+ poruka s lijepim zeljama,kao da sam ja kriv moronima sto ne shvacaju crni humor.

Iako i dalje ne vidim poantu tvojeg posta u CS:GO temi,ispada da me stalkas?

BCko
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...

 Eto sto se desi kad te debili sheraju na Dnevnu dozu top komentara.

Kroz protekla 3,4 dana sam dobio 300+ zahtjeva i 150+ poruka s lijepim zeljama,kao da sam ja kriv moronima sto ne shvacaju crni humor.

Iako i dalje ne vidim poantu tvojeg posta u CS:GO temi,ispada da me stalkas?

 kaj se opce zivciras sa takvima? pusti ih nek se vesele (znas kak se veli, svaka _____ ima svoje veselje)

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

stavio na fnatic..što mislite? :)

12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
MasterG kaže...

stavio na fnatic..što mislite? :)

tsm ili vp

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
LeftY_CRO kaže...
bancic123 kaže...

 Eto sto se desi kad te debili sheraju na Dnevnu dozu top komentara.

Kroz protekla 3,4 dana sam dobio 300+ zahtjeva i 150+ poruka s lijepim zeljama,kao da sam ja kriv moronima sto ne shvacaju crni humor.

Iako i dalje ne vidim poantu tvojeg posta u CS:GO temi,ispada da me stalkas?

 kaj se opce zivciras sa takvima? pusti ih nek se vesele (znas kak se veli, svaka _____ ima svoje veselje)

 
Koda sam te ja stavio XD, ulogirao sam se na facebook i jedan od frendova mi "like" bacio na to, umro sam od smija kad sam vidio ime.

Kako su uopce vidjeli tvoj komentar? I odakle im pravo da tvoje ime stavljaju na njihovu stranicu, to je pitanje ;)

12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Sjecam se da mi je par ljudi s foruma za ovaj busted pisalo da je lik cist,toliko o vasem poznavanju igre,novi steam update overwatch ban pokazuje kao VAC,a ovaj frajer ima overwatch ban vec 30 dana,ispada da ga je imao i prije nego sam napravio busted,zbog toga je i na svakom streamu igrao na smurf accountu ;)

BCko
Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice