CoH: Tales of Valor

poruka: 61
|
čitano: 28.615
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

Upravo je stigao novi nastavak odličnog rts-a Company of Heroes: Tales of Valor

Danas sam ga kupio u Algoritmu za 250kn i upravo mi se instalirava...

 

p.s. Dojmove ću javit nakon što je isprobam

 

EDIT: Kolko sam bio uzbuđen ja napiso RPG umjesto RTSIzlanuo se

Q6600 (3.2Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2009 15:27 (pajic3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
CoH: Tales of Valor

I? Kakvi su dojmovi?

Ima li kakvih drastičnih poboljšanja?

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: CoH: Tales of Valor
pajic3 kaže...

Upravo je stigao novi nastavak odličnog rpg-a Company of Heroes: Tales of Valor

Danas sam ga kupio u Algoritmu za 250kn i upravo mi se instalirava...

 

p.s. Dojmove ću javit nakon što je isprobam

 Od kada je to COH postao RPG?

RTS!
15 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

Da ukratko kažem nešto o igri..

Nema baš nekih drastičnih poboljšanja, grafika je više manje ista ( još se uvijek drži sa trendom). Najbitnije u ToV-u je da je unaprijeđen multiplayer mode na 3 vrste:


1. je kao Dota, uzme se jednog  heroja ( mehaničar, neki doktor..) i sa jednim timom se mora uništit jedna baza..
2. Tank Hero, 2 vs. 2 tenka se bore
3. Defense mape: ti moraš obranit svoj place protiv brdo neprijatelja

 

Tu su i neka nova vozila ( pogledaj sliku), i jos bitno da napomenem da su napravili direct Fire Control, to znači da možeš u potpunosti sam odredit tenku di da puca( kako ideš sa mišem tako se cijev od tenka miče), dosta korisna stvar.

Igru još nisam kako treba odigrao, ali mogu reć da je zanimljiva ( isključivo radi MP), nije ništa revolucionarna, više bi reko da liči kao na neki bolji expansion pack.

Sve u svemu od mene: 8/10

Q6600 (3.2Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
CoH: Tales of Valor

Igra mi je predobra. Završio sam COH i COH: Opposing Fronts i sada je ova na redu. Meni najbolja strategija uz Empire: Total war

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

poz ljudi

 

COH TOV je expanzija neovisna o preostala dva dijela ( CoH i CoH OF)

 

ja imam oba kupljena preko steama sad me zanima .... dali ja mogu kupit TOV npr u nekom dučanu ne preko steama i unijet cd key da otključam te campanje tj nova vozila

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

E ljudi,imam problem u svezi jedne misije. Znate onu misiju THE EXODUS BEGINS i kad vam piše EAVCUATE FROM TRUN,do tud sam stao i više neznam šta treba,

 

Molim pomoć ako je netko prešao tu misiju.

 

Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
CoH: Tales of Valor

Ekspanzija je pre pre pre kratka. Završi se u jednu večer (4 sata)!!! Razočarala me duljina i lakoća misija. Imaju 3 mape i to je sve od kampanje!!! Znam da je ekspanzija, ali i Opossing Fronts je bila ekspanzija pa je bila veća i bolja od originala. Ne isplati se kupovat samo za kampanju, jedino ako netko nije igrao prva dva dijela pa kupit sve u šutu, e to je druga priča, ali ovako, nula bodova.

Malo više truda im nebi škodilo. Nadam se da rade na CoH2..

 

EDIT: Evacuate from Trun, pa nakon šta ti prođe svih 164 (ja mislim) jedinica koje idu sa sjevera na istok, tada selektiraj sve svoje jedinice koje imaš i šalji ih ća, na istok, gdje su ovi svi išli..

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 11:15 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoH: Tales of Valor

Pa to sam bio napravio,ali ja ti još imam one topove kaj nemoš micat (88 mm),a i oni crveni me stalno napadaju,a što je najveći problem oni žuti mi još uvijek idu sa sjevera prema istoku iako je prošlo ono 164 jedinice.

 

To me najviše je...

 

16 godina
offline
CoH: Tales of Valor

Ne moraš micat 88-ice, sam provjeri jesi li sve svoje jedinice selektiro (duplli desni klik na plavu ikonu desno na ekranu i sve će ti jedinice selektirat) i to je to.

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoH: Tales of Valor

Probat ću,hvala na pomoći!!!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: CoH: Tales of Valor

Hvala frende,uspio sam,al ima jedan mali problem.Sad sam prešao ona tri kaj su mi bila otvorena i sad nemogu igrat ona druga tri jer su mi zaključana,treba mi taj ključ (serial) da to otkljičam.

16 godina
offline
RE: CoH: Tales of Valor
alaa kaže...

Hvala frende,uspio sam,al ima jedan mali problem.Sad sam prešao ona tri kaj su mi bila otvorena i sad nemogu igrat ona druga tri jer su mi zaključana,treba mi taj ključ (serial) da to otkljičam.

 To su ti kampanje od prethodnih, COH i COH: Opposing Fronts. Trebaš instalirat prijašnje djelove da bi mogao sve igrat. Zato sam gore i napisao da je prekratka ekspanzija.
pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoH: Tales of Valor

a jebo te to onda i igrica.......al nema veze,igrao sam ja sve prijašnje nastavke tak da to sad neću inst!!

15 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

Ako ćete igrat samo kampanju onda je skinete sa torrenta za badava.. Ali ja sam je prvenstveno kupio radi multiplayera.. Kampanja me gotovo niti ne zanima..

Q6600 (3.2Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

za igranje novog Coh-a jel treba imati originalnu igru.ja imam "sprženu" pa me u igri kad uđem uvijek pita neki online acount da napravim. jel se to može izbjeći?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: CoH: Tales of Valor
pajic3 kaže...

Ako ćete igrat samo kampanju onda je skinete sa torrenta za badava.. Ali ja sam je prvenstveno kupio radi multiplayera.. Kampanja me gotovo niti ne zanima..

 Jel je teška i ko prvi COH?
Meni je to jednostavno preteško
Igral sam 1. dio i nisam prošel do kraja...
Moj tip strategija su LOTR:ROTWK, Paraworld, War3, HoMM:TotE i slično...
Ne da je tolko teško, nego ne volim kad se ne gradi baza.
Od igara sličnih CoH prošel sam Blitzkrieg.
Dapače, ne mislim da je CoH loša igra, na neki je način genijalna, ko i WiC
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

Nije teška.. zapravo smiješno laka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
CoH: Tales of Valor

hoce ko igrat coh:tales preko hamamchija

i da moze se izbjeci sa pravim krekom

amd-ati
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoH: Tales of Valor

Bok! Ja sam Karlo. kupio sam Tales of Valor danas, ali neznam cd-key. Jel ga možda ti imaš?

14 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

Jel ima tko instalacijski kod za tales of valor?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
CoH: Tales of Valor

Bas ce ti neko dati...

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoH: Tales of Valor

A zašto ne bi?

14 godina
neaktivan
offline
RE: CoH: Tales of Valor
Imaš li instalacijski kod za tales of valor
15 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

Ako si ga kupio, onda biš trebo dobiti cd-key.. Ako nisi onda se vrati u trgovinu i zamjeni ju ili kontakiraj THQ support.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

moze mi neko pomoc ja kada udem u igricu zasto ja ne mogu uzet amerikance da igram s njima??  molim vas pomognite

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CoH: Tales of Valor
overlord4 kaže...

moze mi neko pomoc ja kada udem u igricu zasto ja ne mogu uzet amerikance da igram s njima??  molim vas pomognite

ako si samo kupio oppsing fronts nemas amere nego imas britance a sa patchevim dobis amere ali su ti zakljucani

tak da moras kupit prvi coh ili tales of valor

hebes garenu kad se igra .....(cry)sad se nemoze ni uopce vise
14 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

jbg ja imam samo opposing fronts orginal a tales of valor sam skinuo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CoH: Tales of Valor

a sta ako skinem Tales of Valor trebat ce mi samo cd key ? da mi se odkljucaju amerikanci  ? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CoH: Tales of Valor
overlord4 kaže...

a sta ako skinem Tales of Valor trebat ce mi samo cd key ? da mi se odkljucaju amerikanci  ? hvala

gle ako imas sve patcheve onda imas tales of valor tako da bi mogo online igrat sa onima koji ga imaju znaci ako imas patcheve samo ti treba key

hebes garenu kad se igra .....(cry)sad se nemoze ni uopce vise
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice