Cod4 cfg pomoc

poruka: 203
|
čitano: 74.379
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Ja sam skinuo vegas...

Alter ču sad skinuti.Koj program je super za snjimanje zvuka?...kad snjimim demo da izmem zvuk jer avidemo 200 ne uzima zvuk.I kako skonuti movie cfg s ove stranice?-http://cfgfactory.com/skins/show/4cb6f65aeb010

 

Trebam taj movie cfg...

registriraj se na cfgfactory jedino ga tako mozes skinuti, a za zvuk nezz jer ja snimam sa frapsom, na cfg factory imas soundpack od svih oruzja i sranja pa tamo skines i onda tako stavljas u video tako ti radi dosta ljudi

1337 Nyan
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Evo novi problem...

 Previše plave a niti jedna druga kombinacija nevalja...

Arian RIčko
12 godina
protjeran
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Evo novi problem...

 Previše plave a niti jedna druga kombinacija nevalja...

o isuse dragi prvo se ti pobrini za taj fps a onda tek za izgled....80fps probaj ga nekako poboljsat, rezu il teksture bokte a i kako si uspio napravit tu plavu hahaha

1337 Nyan
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

FPS mi je inače odličan rezoluciju sam stavio na MAX teksture na EXSTRA.Zato je tako nizak.

Kad mi je rezolucija na 1024x700 teksture na hig onda je fps 180-250.

Ako teksture stavim na normal onda je fps 220-250.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Jeli ima link di na internetu mogu narihtati postavke za film tweak?

 

Arian RIčko
12 godina
protjeran
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Jeli ima link di na internetu mogu narihtati postavke za film tweak?

 

skini si film tweakove sa cfg factorya bokte i ak imas 180-250 onda si lockaj na 125 to ti je pametnije tak sam i ja u black opsu si napravio, imam 170-250 fps u black opsu pa sam si locko 125 to ti je puno bolja solucija neg da ga ne lockas i da ti tako varira

1337 Nyan
14 godina
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

evo moj problem, imam win 7 pro, i kada zalijepim nove cfg postavke u cfg datoteku ne želi mi spremiti, "pristup je odbijen" jel zna ko di je problem?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
hardrock kaže...

evo moj problem, imam win 7 pro, i kada zalijepim nove cfg postavke u cfg datoteku ne želi mi spremiti, "pristup je odbijen" jel zna ko di je problem?

Probaj desni klik na config_mp.cfg i vidit jel mu dodjeljen atribut read only.Ako je kvacica,makni ju.

Ili probaj desni klik na folder u kojem je config (folder s imenom tvog profila) i takoder maknut kvacicu ako je kraj read only

Evo potpisa!
14 godina
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
imported0 kaže...
hardrock kaže...

evo moj problem, imam win 7 pro, i kada zalijepim nove cfg postavke u cfg datoteku ne želi mi spremiti, "pristup je odbijen" jel zna ko di je problem?

Probaj desni klik na config_mp.cfg i vidit jel mu dodjeljen atribut read only.Ako je kvacica,makni ju.

Ili probaj desni klik na folder u kojem je config (folder s imenom tvog profila) i takoder maknut kvacicu ako je kraj read only

rješio sam to, trebao sam postavke staviti kao da pokreće admin, tako nešto

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

pa jel ti radi sad?

Evo potpisa!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Evo novi problem...

 Previše plave a niti jedna druga kombinacija nevalja...

ukradi od nekog film tweakse,i mjenjaj brojeve i skuzit ces kak sto radi..

Evo potpisa!
14 godina
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
imported0 kaže...

pa jel ti radi sad?

pa napisao sam da sam rješio problem, čitaj ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

di bi ja bio da citam sve haha

 

Evo potpisa!
12 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

za itko kako preraditi cfg da nevidim smoke ili koji cfg trebam downloadati ? (za promod) da me ne detectaju?! pls pomoc!{#}

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
r4z33r kaže...

za itko kako preraditi cfg da nevidim smoke ili koji cfg trebam downloadati ? (za promod) da me ne detectaju?! pls pomoc!{#}

 

Ofc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
r4z33r kaže...

za itko kako preraditi cfg da nevidim smoke ili koji cfg trebam downloadati ? (za promod) da me ne detectaju?! pls pomoc!{#}

 

 

Znači, želiš varati ?

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

no varati nego trebam pomoc u igranju :D 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

mate daj pls ako znas kako napisi :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Pa daj mi objasni kako to nije varanje ? Ti vidiš kroz smoke, a ostali ne vide.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
14 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc
nije moguce preraditi cfg, da se ne vidi smoke, samo se moze u igrici preurediti fx.. to su neki radili, ali ja nisam nikad pa ni neznam.. komplikacije uglavnom..
Visit Us @ KoDeX Clan www.kodex-team.eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
r4z33r kaže...

mate daj pls ako znas kako napisi :)

Nauči cfg jezik i deri.

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
11 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

EE ovako....

znali neko kaj da upisem u consolu da bih u cfg ubacio ono kao povlacenje pusaka ?????

ako neko zna neka pomaga skinuo sam sebi cfg i odlican ali mi fali ovo za povalacenje pusaka

 

hvala unaprijed :DD

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
wehdija kaže...

EE ovako....

znali neko kaj da upisem u consolu da bih u cfg ubacio ono kao povlacenje pusaka ?????

ako neko zna neka pomaga skinuo sam sebi cfg i odlican ali mi fali ovo za povalacenje pusaka

 

hvala unaprijed :DD

Misli na double switch bind? Googlaj..

 

EDIT- ajme ti si onaj wehdija iz Impulsa sto me bana par puta sa servera, bot teski..

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 19:43 (mate960).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
mate960 kaže...
wehdija kaže...

EE ovako....

znali neko kaj da upisem u consolu da bih u cfg ubacio ono kao povlacenje pusaka ?????

ako neko zna neka pomaga skinuo sam sebi cfg i odlican ali mi fali ovo za povalacenje pusaka

 

hvala unaprijed :DD

Misli na double switch bind? Googlaj..

 

EDIT- ajme ti si onaj wehdija iz Impulsa sto me bana par puta sa servera, bot teski..

hahahha da taj sam i sigurno te nisam banao bez razloga....wh ili aim nes je bilo sada se ne sjecam :D

 

a hvala za ovo

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Daj sliku ako je imao WH...

Arian RIčko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Daj sliku ako je imao WH...

Kao da ja sada znam gdje je ta slika niti znam kako se zove ingame niti znam kada je to bilo swe sam pobrisao slike sa miniadmina prije 15dana :D

 

tako da nista...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Plaćaš li server?... ako da onda ljepo odi na game panel i pogledaj slike, i pitaj ga s kojim je nickom igrao.

Arian RIčko
11 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Ne ne placam. :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
wehdija kaže...

hahahha da taj sam i sigurno te nisam banao bez razloga....wh ili aim nes je bilo sada se ne sjecam :D

 

a hvala za ovo

Da da wh, dropam 40-15 budem prvi na serveru i ti me banas..

clock2much
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
mate960 kaže...
wehdija kaže...

hahahha da taj sam i sigurno te nisam banao bez razloga....wh ili aim nes je bilo sada se ne sjecam :D

 

a hvala za ovo

Da da wh, dropam 40-15 budem prvi na serveru i ti me banas..

ahh sada mi vec ides na zivce....

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice