Cod4 cfg pomoc

poruka: 203
|
čitano: 74.372
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Ma dobro to zanjima me kako obojati score itd!?

I preveliko mi je ovo di pise koliko kilova itd!

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 18:06 (77ari).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
seta cg_scoreboardMyColor "0 0 0 0"

seta cg_scoreboardPingGraph "0"

seta cg_ScoresPing_BgColor "0 0 0 0"

seta cg_ScoresPing_HighColor "0 0 0 0"

seta cg_ScoresPing_LowColor "0 0 0 0"

seta cg_ScoresPing_MaxBars "0"

seta cg_ScoresPing_MedColor "0 0 0 0"


To su ti komande za mjenjanje boja u scoreboardu. Ove nule promijeni u neki kod npr 0 1 0 0 i promjenit ce se boja. Trenutno ne mogu reci kodove za odredjene boje. Ove komande ili ubaci u config (nalazi se u mapi players od igre, tj. u tvom profilu), ili ih u igri upisi u konzolu u obliku

/cg_scoreboardmycolor 0 1 0 0 ...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Ma dobro to zanjima me kako obojati score itd!?

I preveliko mi je ovo di pise koliko kilova itd!

ovdje si sve namjesti

kad si gotov odi create cfg i odi download cfg te ce ti se pojaviti  neki code i to zaljepi na kraj svog cfg-a

It's a good life we lead brother , The best... May it never change ,And may it never change us...Member of Brotherhood
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 18:16 (JozaxD).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
JozaxD kaže...
77ari kaže...

Ma dobro to zanjima me kako obojati score itd!?

I preveliko mi je ovo di pise koliko kilova itd!

ovdje si sve namjesti

kad si gotov odi create cfg i odi download cfg te ce ti se pojaviti  neki code i to zaljepi na kraj svog cfg-a

Možeš mi malo pojednostaviti kako to?...jer ja napravim i nebude onako kako sam stavio.

Arian RIčko
15 godina
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...
JozaxD kaže...
77ari kaže...

Ma dobro to zanjima me kako obojati score itd!?

I preveliko mi je ovo di pise koliko kilova itd!

ovdje si sve namjesti

kad si gotov odi create cfg i odi download cfg te ce ti se pojaviti  neki code i to zaljepi na kraj svog cfg-a

Možeš mi malo pojednostaviti kako to?...jer ja napravim i nebude onako kako sam stavio.

ako ti ne radi idi u google i trazi... imas pun k... foruma gde se to objasnjava... a uostalom svaki drugi cfg danas vec ima obojano score itd...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Možeš mi malo pojednostaviti kako to?...jer ja napravim i nebude onako kako sam stavio.

znaci odes na stranicu 

ovo Scoreboard Name color: to ti je boja tvog nicka onako podebljano kada stisnes TAB ili tipku za scoreboard

Scoreboard Axis color:-ovo je boja kada stisnes scoreboard spetnaza i op fora

Scoreboard Allies color:-to je boja kad stisnes scoreboard marinaca i sas-a

Killfeed Allies color:-ovo je boja kada netko od marinaca ili sas-ovca nekog ubije ili on umre,te pise u ljevom donjem kutu

Killfeed Axis color:-boja kada netko od spetnaza ili opfora nekog ubije ili on umre,takoder se prikaze u ljevom donjem kutu

Team name Allies-ime marinaca i sasovca kada stisnes scoreboard pise velikim slovima, mozes staviti sto te volja i moze biti u boji

Team name Axis-ime opfora i spetnaza kada stisnes scoreboard takoder pise velikim slovima,mozes napisati sta oces i moze biti u boji

Console transparency (opacity): ,First small bar:  ,Second medium window:  ,Color of right sidebar:  ,Sideslider color:  ,Fullconsole color: - ovo ti je sve za boju konzole ,stavi boju po volji

Low ping bar color:  ,Medium ping bar color:  ,High ping bar color: -ovo je za ping barove,ako je recimo ping igracu nizak stavis recimo zelenu boju,ako je medium ping stavis zutu i ako je visok stavis crvenu

i ovo nadalje opcije nisu tolko bitne sto se toga tice,kada sve namjestis kako ti pase stisni tipku pri dnu Create CFG!

nakon toga ce ti se otvoriti nova stranica i odma na vrhu ces vidjeti veliku tipku Download CFG! Stisnes to i otvoriti ce ti se prozorcic sa nekim brojevima i kodovima,to sve oznaci i kopiraj.

Zatim odi na My Computer : Local Disc D : Activision : Call of Duty 4 : players : profiles : izaberes svoj profil : config_mp , otvori sa notepadom i scrolaj do kraja cfg-a i na kraj znaci tocno na kraj cfg-a pri samom dnu zaljepi taj kod sta si kopirao sa stranice i to je to odi save i izades i trebalo bi raditi,inace ako nestavis na kraj cfg-a nece raditi ,sretno ! {#}

 

It's a good life we lead brother , The best... May it never change ,And may it never change us...Member of Brotherhood
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Cfg je gotov ima 11kb!...a kako ovi s neta imaju 30 kb sto jos oni rade?

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Cfg je gotov ima 11kb!...a kako ovi s neta imaju 30 kb sto jos oni rade?

to ti nije cijeli cfg.. znaci to si si slozio glavno.. sada jednostavno... udi u cod slozi si controle,ubaci si film tweaks...bit ce ti preko 20kb sigruno... 

http://www.youtube.com/user/matijamc?feature=mhee Here I'm! :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

S sto je to?...na drugim cfgovima imam osijecaj kao da se meci ljepe a na ovom ne!

Jel postoi ista da meci budu jaci ili nesto slicno?

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 22:09 (77ari).
15 godina
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

S sto je to?...na drugim cfgovima imam osijecaj kao da se meci ljepe a na ovom ne!

Jel postoi ista da meci budu jaci ili nesto slicno?

ima, kupi si neki hack noobe... ne, nepostoji nista da ti se ljepe metci... ako ti drugi odgovaraju vise onda koristi njih ili napravi svoj cfg

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Ma dobro to necu nikakav haxs al ocu reci imam osijecaj kao da mi nesto fali na cfgu!...sad neznam sto boja i sve mi pase controle isto.

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Svaki cfg koji ma 27kb (i više) je nastao od Paradoxovog cfg-a.

Normalan cfg ima 12-14kb.

 

Pošto neznaš baš ništa oko cfg-ova radije se regaj na CFG Factory i tam si nađi neki koji ti paše.

 

ili

 

http://www.gamerconfigs.com/game/cod4

http://www.gamingcfg.com/game/cod4

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Sad sam igro war sa svojim cfgom i super je!...ćudno mi je ovo sa 27kb nije mi jasno sto rade stim qlimazu ima 10 kb bindova ja imam 2 binda i 1 bind za ime

Napravio sam par bindova koje koristim to je record stoprecord fps 124 name -3 i tako to je 3 kn!

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 11:09 (77ari).
14 godina
offline
Cod4 cfg pomoc

aajde upisi u google yitch 3 cfg to ti je cfg za cod4 za fps!

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
MilkMan kaže...

aajde upisi u google yitch 3 cfg to ti je cfg za cod4 za fps!

pihh... mogu napravit čistu kopiju yitcchi3.cfg .. sa svojim cfgom sam napravio čudo... imam 250 fps bez yitchia a pogledaj mi konfu...

http://www.youtube.com/user/matijamc?feature=mhee Here I'm! :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Ja mogu imati 250fps al sam stavio lock na 125!

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
SuperDox kaže...
MilkMan kaže...

aajde upisi u google yitch 3 cfg to ti je cfg za cod4 za fps!

pihh... mogu napravit čistu kopiju yitcchi3.cfg .. sa svojim cfgom sam napravio čudo... imam 250 fps bez yitchia a pogledaj mi konfu...

nevidim ti konfu

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Nevidim ni ja konfu!

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Ja sam si sad stavi max fps 250 i vidim da mi ne stoji stalno!...prije mi je stalno bilo 250fps sad mi pada do 150 sad si razmisljam pojacati komp al neznam sto trebam nadograditi?

Konfiguracija:

RAM=2047

CUP=Intel(R) Core(TM) E7200   2.53GHz  2.25GHz

Graficka=521mb

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Ja sam si sad stavi max fps 250 i vidim da mi ne stoji stalno!...prije mi je stalno bilo 250fps sad mi pada do 150 sad si razmisljam pojacati komp al neznam sto trebam nadograditi?

Konfiguracija:

RAM=2047

CUP=Intel(R) Core(TM) E7200   2.53GHz  2.25GHz

Graficka=521mb

Koji noob, grafu gledas samo po kolicini vram-a?

{#}

Ofc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
mate960 kaže...
77ari kaže...

Ja sam si sad stavi max fps 250 i vidim da mi ne stoji stalno!...prije mi je stalno bilo 250fps sad mi pada do 150 sad si razmisljam pojacati komp al neznam sto trebam nadograditi?

Konfiguracija:

RAM=2047

CUP=Intel(R) Core(TM) E7200   2.53GHz  2.25GHz

Graficka=521mb

Koji noob, grafu gledas samo po kolicini vram-a?

{#}

Jbt neznam koja je pa sam samo reko koliko MB ima!...fps mi je veliki problem pada cak i do 90 prije je iso do maxsimuma neznam zasto je sad u banani!

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 18:42 (77ari).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
77ari kaže...

Jbt neznam koja je pa sam samo reko koliko MB ima!...fps mi je veliki problem pada cak i do 90 prije je iso do maxsimuma neznam zasto je sad u banani!

Koliki je taj tvoj "maxsimum" ?

Ofc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
mate960 kaže...
77ari kaže...

Jbt neznam koja je pa sam samo reko koliko MB ima!...fps mi je veliki problem pada cak i do 90 prije je iso do maxsimuma neznam zasto je sad u banani!

Koliki je taj tvoj "maxsimum" ?

Krivo sam se izrazio prije mi je fps bio koliko sam stavio npr ako stavim da locka 125 nemice  mi se na 125 kad sam igro prije na jump serverima locko sam 333 i nije ispod!

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Zna li tko neki dobar cfg za snipe, i sta da napravim s njime?

 

Šta će ti Chuck Norris kad spužva bob roštilja pod vodom...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Ostavi se cfg-a i sličnih gluposti. Uzmi default config i stavi si postavke koje ti pašu.

O tempora, o mores !
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
frkaroš kaže...

Zna li tko neki dobar cfg za snipe, i sta da napravim s njime?

 

ne postoje cfg za snip,smg,ak itd... To su puste price, imas jedino fps cfg na kojima je sve low pa imas vise fps-a.

13 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Cfg ti netreba.Očigledno si neki njub koji misli ako mu netko da takozvani prouberelitehighskill cfg da će mu se svaki metak zaljepit i da ce gađat kroz smoke bez problema.Daj si kupi život.Ja sam igrao godinu dana na defaultu,samo sam promjenio sensitivity,nisam ni znao za CFG spike.

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
Unworthy_For_Life kaže...

Cfg ti netreba.Očigledno si neki njub koji misli ako mu netko da takozvani prouberelitehighskill cfg da će mu se svaki metak zaljepit i da ce gađat kroz smoke bez problema.Daj si kupi život.Ja sam igrao godinu dana na defaultu,samo sam promjenio sensitivity,nisam ni znao za CFG spike.

Mozes dobit max 5% na postavkama konekcije i to, uglavnom nista posebno.

Ofc.
12 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Imam problem neznam kako g_TeamName_(allies i axis) vratiti na default!...jel zna itko?

 

Arian RIčko
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Moze li mi neko poslat svoj cfg,al da je dobar.Vecinom igram sa malim i velikim kalasem.Nemoj te mi davati linkove od Gamercfg,Pro configsa  i tih shitova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice