Civilization 6

poruka: 140
|
čitano: 30.044
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Civilization 6

imam zadnji patch

 

AI je i dalje idiotski i diplomacija s njim nema smisla posto objavljuje ratove kako hoce

trading je takodjer u qrcu

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Civilization 6
TheDarkSide kaže...
Fanu kaže...

 

 Skini zadnji update, poboljsava AI. Micromanagment i je bit CIV-a :) Uspio sam u jednom saveu imat 36 gradova, malo je kaoticno al kad sam gradove sredio output vojske je bio nenormalan :D

 E to treba moc :D ja muku mucim sa cca 10 gradova, 3-4 grada se razvijaju super, a ovi ostali da te bog sacuva... Kako mogu ubrzati proizvodnju u gradu kojeg osvojim? Nervira me to kad osvojim grad i onda za granary (ili bilo sta drugo) treba 30+ turnova...

I am over 9000!!!
11 godina
offline
Re: Civilization 6
Shivi kaže...
TheDarkSide kaže...
Fanu kaže...

 

 Skini zadnji update, poboljsava AI. Micromanagment i je bit CIV-a :) Uspio sam u jednom saveu imat 36 gradova, malo je kaoticno al kad sam gradove sredio output vojske je bio nenormalan :D

 E to treba moc :D ja muku mucim sa cca 10 gradova, 3-4 grada se razvijaju super, a ovi ostali da te bog sacuva... Kako mogu ubrzati proizvodnju u gradu kojeg osvojim? Nervira me to kad osvojim grad i onda za granary (ili bilo sta drugo) treba 30+ turnova...

 

pa odmah kupi granary bilo goldom bilo vjerom i onda kupi tradera (ili prebaci tradera iz drugog grada)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization 6
Shivi kaže...
TheDarkSide kaže...
Fanu kaže...

 

 Skini zadnji update, poboljsava AI. Micromanagment i je bit CIV-a :) Uspio sam u jednom saveu imat 36 gradova, malo je kaoticno al kad sam gradove sredio output vojske je bio nenormalan :D

 E to treba moc :D ja muku mucim sa cca 10 gradova, 3-4 grada se razvijaju super, a ovi ostali da te bog sacuva... Kako mogu ubrzati proizvodnju u gradu kojeg osvojim? Nervira me to kad osvojim grad i onda za granary (ili bilo sta drugo) treba 30+ turnova...

 Zavisi na koji nacin si osvojio, isto ti igra ulogu, dal si ti bio agresor, dal si se branio itd itd. Ako si skuzio imas kasnije pod civic-a da mozes dat narodu razlog zasto ides u rat..primjer oslobađajuci, u ime vjere i tako dalje, to ti isto igra ulogu. Onda zavisi koje civice imas i koje si isto stavri izgradio primjer vondere koji ti daju bonuse, jer primjer ako zauzmes grad koji je stvarno tuđi, populacija ce se zalit i sve ce bit usporeno, ako pak vracas grad koji ti je neka drzava osvojila u ratu, onda bi trebalo se brze vratit u normalu jer ipak prvobitno je to bio tvoj grad i tvoj narod, tvoji ljudi, al opet ima tu dosta razlicitih okolnosti u kojima je grad osvojen, pogotov ces dobit minuse, ako si ti agresor, ili ako pak iz vedra neba objavis rat nekom sa kim si lupam gluposti cooperative. Jer ustvari objava rata se radi nakon sta spustis vas odnos u Unfrendly, ili eventualno neutral..

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Civilization 6

ja uvijek imam vojske dovoljno za obranu,nikad ne napadam jedino ak bas moram (tipa da napravi svoj grad izmedju moja dva i ja izgubim vezu, ako ima neke rijetke i dobre tj. meni potrebne resurse ili ako je uznapredovao u necemu,pa mu uzmem grad da ga oslabim ali se to da i spijunima rijesiti) .

 

kada me netko napadne i ja ih ocistim oko svoje granice,idem u pohod na njegov najblizi grad meni,svojevrsno kaznjavanje,nakon toga te se boji al te denounca zbog tog jer si mu uzeo grad,ali to nema neki impact na daljnji progres.

Jer mene jedan turn denaunca drugi me moli da mu giftam 3 resursa,pamet....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Civilization 6

Ja bih volio malo pametniju diplomaciju u CIV, ugl CIV 6 nemam još, čitam komentare, ljudi su svime uglavnom zadovoljni, osim ponovo diplomacijom.

 

Nije mi se nikako sviđala u petici. Ili sam sa svima dobar ili se desi jedan agresivan i ratoboran, a sa ostalima sam si dobar. E, al tog agresivnog nesmiješ potuć jer dobiješ ogroman warmonger status i onda čak i allyji koje imaš koji su te molili da im pomogneš u ratu, postanu oprezni prema tebi i denouncaju te...

 

Onak WTF?!?!?! Zakaj se nemre desit da ak smo 2 civilizacije stolječima allyes i zajedno se borimo protiv nekog naprednijeg agresivca, da i oni podržavaju da ga zrokamo? To me uvijek mičilo u civ igrama, taj rat... nemreš vodit rat a da se ne posvađaš sa svima kad zrokaš neku civilizaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Civilization 6

Uskoro novi update,dolazi australija koja je napravljena bas koda su mene pitali. Ne radim inace vojsku,imam dovoljno za obranu,a ova civilizacija ce imati 100% production u slucaju da mi netko objavi rat,pa jako brzo generiram vojsku. Jos k tome ako je grad na moru dobije se veliki housing bonus. Ostatak procitajte na ovom LINKU

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization 6

AI Civa sta se tice diplomacija je oduvijek bio kao jedna velika sapunica, jos tamo od dvojke. Svaki CIV je imao neke mane sta se tice toga, recimo u trici AI je imao foru koju je cesto kroistio da je trazio Open Borders, i onda bi poslao svoju vojsku i napao iz vedra neba, u cetvorci prije patcheva AI je bio pre agresivan, u smislu da su sve nacije igrale kao da je samo Conquest mode, poslje su to tonirali, isto tako radili su cesto one iznude. Šečtica je, da AI kao da nema pojam sta znaci saveznistvo i svaki rat predje prakticki u WW sta zna nekad malo frustrirat jer gotovo je nemoguce izbjegnut svaki veci rat, jer ili se nadjes izmedju dve "strane" ili ako pak ne odoravas traspasing tuđe vojske po svom teoritoriju opet ces izazvat rat. 

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Civilization 6

to sam i ja primjetio,kad jedan drugome objavi rat,to se odmah svi zarate. Mene jos smeta to sto npr mi neka civilizacija kaze da imam tipa puno love i nakon 5 turna da imam malo a isti mi prihod a stanje golda jos vece. Ili jedan turn veli da cemo se slagati i nakon 10 turnova kaze da si nismo dobri. A nisam mu nista nazao napravio,cak me molio gift i dao sam mu da bude sretan. Ima jos malih sitnica,mozda rijese updateom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 21:34 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Civilization 6
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Civilization 6

dali je bila na popustu na steamu ili dali zna tko kad ce otprilike biti?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Civilization 6

imas allkeyshop,g2a i slicne di je uvijek jeftiniji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Civilization 6

http://www.hcl.hr/vijest/najavljena-prva-ekspanzija-za-civilization-vi-114078/

 

Dolazi poveca ekspanzija s puno novosi,a sve to ce bit naplaceno dodatnih 30eur.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Civilization 6

Civiliazation VI i dva DLC-a (Australia i Vikings) su dio ovomjesečnog Humble bundle monthly packa. Za 12$ se isplati uzeti.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Civilization 6

Sad je velika akcija na Steamu -70% ako koga zanima. Ja se bas mislim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Civilization 6

Na Steamu su joj cijenu spustili za 75% 

https://store.steampowered.com/app/289070/Sid_Meiers_Civilization_VI/

 

Treba li kupiti nešto iz sadržaj ispod ili je dovoljno kupiti glavnu igru ovo po 14€ da bi se igralo?

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 9:52 (svjetlosni_mikroskop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Civilization 6

O čemu se radi u igri jel prekomplicirano ovako? Msm za nekoga tko igra isključivo fps i rpg igre? Nisam ajmo reći strategije igrao više od 10 godina, a vidim jako puno dobrih u zadnje vrijeme, Total War: THREE KINGDOMS, Anno 1800, civilizacija mi se čini zanimljivom ali stvarno ne pratim takve igre već godinama... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Civilization 6

Nakon što je prošlog studenog došla na Switch, Civilizacija VI 22.11. ove godine dolazi i na PS4 i Xbox One!

Wonderful news Mr. Beeks! 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2019 14:48 (briatore).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Civilization 6

Iman pitanje za bolje upućene. Naiša san na neki deal za gathering the storm, i sad čitan da je to ekspanzija. Ako uzmen to jel mi triba base igra ili sa tim iman base igru i sve iz ekspanzije. dali se u tome dobije sve iz base igre i iz one jos jedne priasnje ekspanzije i dali na to jos mogu nakacit ovu ekspanziju sta sad izlazi ... 

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Civilization 6
Pa to je samo ekspanzija koja ne moze radit bez glavne igre. Ako hoces glavnu igru s dodacima, postoje oni neki silver, gold paketi koji ukljucuju glavnu igru + nekoliko ekspanzija. Uglavnom skup sport ako hoces legalno sve imat, a opet neke ekspanzije donose jos i ispravke glavne igre.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 17:04 (Pero).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice