Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 296.542
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Khm, da. Nismo se razumjeli/nit si razumio, raketa je beskorisna sa/bez Trophya kad kempanjem u zgradi sama zgrada brani da nekog smlaviš. Dakle, imaš na "raspolaganju" killstreak, mape su takve da koristi k. Kao da ga nema, a nit ti treba. Glavno da ima Trophy, lol, da u zgradama kamperi još to efikasnije odrade. Prava lose-lose situacija, dobro su to osmislili nema šta.

 

A na graju kolegija gamera izbacili su novu pljucu iz rankeda, Hemlock, jer je previše "neizbalansiran". Melje ko Taq56 (može ranked), ali malo jači rof pa je jedan metak (doslovno) brži kill u tijelo presudio da ju izbace, ma LOL. Malo su se pogubili, malo više.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

sijeti se samo dmr14 kad je dosao u warzone pa su ga brzo nerfali. ne kuzim ih da prije izbacivanja ne testiraju ta oruzja. jebemu mater zna se kako jedan smg na daljinu radi a kako AR. nema tu srece dok se igra fokusira samo na konzolase.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Khm, da. Nismo se razumjeli/nit si razumio, raketa je beskorisna sa/bez Trophya kad kempanjem u zgradi sama zgrada brani da nekog smlaviš. Dakle, imaš na "raspolaganju" killstreak, mape su takve da koristi k. Kao da ga nema, a nit ti treba. Glavno da ima Trophy, lol, da u zgradama kamperi još to efikasnije odrade. Prava lose-lose situacija, dobro su to osmislili nema šta.

 

A na graju kolegija gamera izbacili su novu pljucu iz rankeda, Hemlock, jer je previše "neizbalansiran". Melje ko Taq56 (može ranked), ali malo jači rof pa je jedan metak (doslovno) brži kill u tijelo presudio da ju izbace, ma LOL. Malo su se pogubili, malo više.

 Čim ti prozivaš nekog kamperom tko je bacio trophy i čuva point sve je tu jasno.
Raketa je za public glupiranje, u rankedu se ona koristi striktno i to samo na određenim pointovima pa ćeš si počistit point ako imaš sreće ui zauzet ga brzo, bacit trophye i kao što ti kažeš, kampati na njima.

Ali ti bolje znaš nego cijela ta t zajednica pro igrača i svi su oni zapravo kamperi. Hrpa mečeva završi neriješeno jer svi stoje ne mrdaju i kampaju.

 

Pro skillanderi odlučuju šta im paše ne paše, i po tome se kroji ranked. Tebi je to sve glupo, i svi su kamperi i dobro. Nekom nije, nekome je zabavno ganjat rank i taktizirati, nadmudrivati se.

 

Meni je žao da su maknuli neke puške, kako je krenulo pištoljem i nožem ćemo se ganjati, ali ionako svi guuraju meta weapons, tako da više manje dodđe na isto.

 

Ranked je baš dobro osvježenje i šteta da ga nije bilo u mw2019. Taman se igra timski, i svaki meč je podjednako napet za razliku od public sbmm i debila.

 

i Btw. ROF hemlocka je 600, rof taq-56 je 625, ali ok, ti znaš bolje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 7:28 (fila2208).
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
dennocro kaže...

sijeti se samo dmr14 kad je dosao u warzone pa su ga brzo nerfali. ne kuzim ih da prije izbacivanja ne testiraju ta oruzja. jebemu mater zna se kako jedan smg na daljinu radi a kako AR. nema tu srece dok se igra fokusira samo na konzolase.

Prvenstveno da bi mogli reći - "Pa eto i novo oružje dolazi sa još gro sadržaja." Mislim da su testirali, ali nisu pitali jgoda (taj lik je budala samo takva), brku i bug ekipu šta misle, pa su se zaigrali, a nemaju pojma šta rade jer proovi su ipak bogom dani. Ima ta kasta i iznad devova samih. A kao nerfali su RPK jer je bio meta i "svima" je išao na živce, a Kastov nisu takli pa od njega napraviš RPK i opet isto. 

 

Oko ponoći bacamo Hardpoint ranked. Trophy, najtamniji skin koji je dostupan, Vaznev/Taq i čekamo svako u svom kutu nadmudrivanje. Ipak ak je nadmudrivanje u pitanju, onda se to ne može nazvati kempanje. 

 

Nije ROF nego je jaje - https://progameguides.com/call-of-duty/why-was-iso-hemlock-banned-from-ranked-play-in-mw2/

مرګ ژوبله
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Fps kronični drop nakon zadnjeg updatea ili sanjam?
Koja god reza... Lock na 47fps
Tn
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 19:00 (starblack).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Kako spržiti mozak? Igraj COD ranked. Jebem si sve ako ovo nije nešto najdebilnije što trenutno postoji.

مرګ ژوبله
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Pa tko te tjera da igraš to?

To kao da ideš srat ekipi koja igra 4v4 nogomet u kavezu na male branke bez golmana...jer ti eto znaš, da se igra 11v11.

 

Pusti ljude da, zamisli, kampaju na hardpointu uz trophy.

 

mislim da si samo loš, pa si ogorčen, a to ti nije baš dobro.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2023 7:47 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Evo da javim... Nije mi toliko bilo do igre nego zasto pobogu fps drop... I to 50%.
Naime... U pozadini anydesk.exe je stvarao cuda... I eto... Ugasivisi anydesk... Radi normalno... Boze gluposti zemi ciglu i udri.
Tn
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Imam iritantno problem inne mogu ga nikako riješiti. Dok se loada mapa u warzone 2 mene izbaci u menu a moj team uđe bez problema.  Ima netko takav problem i rješenje za njega?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Kakva je igra za search destroy itd...?? Zadnji CoD multiplayer koji sam igrao je bio CoD 2 i CoD 4. Oni su mi odlicni bili

 

 

Cesto igram WZ2, ali mi je dosadio.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2023 17:22 (serlok).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
serlok kaže...

Kakva je igra za search destroy itd...?? Zadnji CoD multiplayer koji sam igrao je bio CoD 2 i CoD 4. Oni su mi odlicni bili

 

 

Cesto igram WZ2, ali mi je dosadio.

 

 

 

 

 

 ljudi su kanceri sa shield/akimbos sranjima, a ranked/cdl nemoš samo igrat snd već moraš hardpoint i conrol što je debilno.

 

tak da, frustrirajuće, realno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
serlok kaže...

Kakva je igra za search destroy itd...?? Zadnji CoD multiplayer koji sam igrao je bio CoD 2 i CoD 4. Oni su mi odlicni bili

 

 

Cesto igram WZ2, ali mi je dosadio.

 

 

 

 

 

 joj kad se samo sjetim cod4 snd promodlive204.., evo najezio sam se, budi sjecanja... 

14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Hazzard From da Hood kaže...
crorockycro kaže...

Ček Apex ima 6v6??? CoD sam kupio iskljucio zbog toga (ili zbog nostalgije na CoD2, MW, MW2 originalni nisam vise siguran). Ali Apex je top igrica bila prije druge/treće sezone zbog mape. Morat cu se vratit ocito...

 

Još nekidan me baš brat pitao koje 4 mape smo igrali na 1.3v CoD2, tri smo se sjetili, a četvrtu nismo nikako mogli smjestit, samo kad sam krenuo nabrajat mape sam skužio koliko ih puno ima i kako su sve bile dobro izbalansirane i zanimljive.

 CoD2 je still alive i igra se aktivno, Akuma SD je "kuca" nasih ljudi, takoder FPSChallenge.com ako bi netko igro "competitve" CoD2 soloq ili 2v2, 3v3,5v5 sa ladderima..U svakom slucaju 2k7-2k23 i dalje aktivno igramo haha

 

Sta se od mapa vrti je klasika, Burgundy,Toujane,Dawnville,Carentan, i mi iskusniji OG igraci Walendar i Breckout tzv. "Lan mape" :D

 gdje se moze igrat cod 2?  gametracker serveri?

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2023 17:47 (serlok).
17 mjeseci
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Pozdrav ljudi,

 

nakon zadnjeg updatea Warzonea 2, ne mogu zoomirati mapu i ne vidi se nijedna ikonica na njoj. Ima li još tko takav problem?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Akuma SD je trenutno najpopularniji, s najvecom populacijom nasih igraca..Takoder FPS Challenge stranica ako ces "competitve" cod2 igrat 5v5 sa org key i anticheat..Ugl igra se i dalje :D

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

aj nam stavi statse da vidimo, strašno, 3.30kdr bolesno, nije to humano

koji si sad rank?

 Op nije me duze bilo na forumu, budem danas poslje posla skrino pa uploadam..Diamond 2 sam trenutno,kda mi je anyways poslje plat 2 pao na 2.20,2.10.. neigram previse zbog obiteljskih obaveza i posla..Ugl.. citam thread, campom necete daleko doc(barem ja do sad nisam vidio da netko je), hardpoint/control je bit da 1-2 capaju site(hardpoint pozeljno 1), ostali pushaju, pushaju na nacin da guraju njihov spawn point, jer ih svaki put dalje i dalje spawna od pointa koji se capa,moje misljenje sto se oruzija tice vaznev,tac56 i meni najdrazi lachmann sub(tweekovi od osobe do osobe kako kome pase) dok je SD skroz skill based, i tamo koristim samo SC jer je onetap(torso/glava),jer sam primary SC player dok su lanovi bili aktualni (CoD2,CoD4,CS:GO) tweekan na stability i aimdownsight i secondary pistolj tweekan samo na range dmg ako se desi da falim metak.. Ugl. Ciljam na top 250 pa da quitam nakon toga 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
rarog55 kaže...

Pozdrav ljudi,

 

nakon zadnjeg updatea Warzonea 2, ne mogu zoomirati mapu i ne vidi se nijedna ikonica na njoj. Ima li još tko takav problem?

 Ma patch je katastrofa.

Pol torbi se ne može otvoriti, dešavaju se neobične stvari tijekom vožnje ili trčanja, , sa zoomiranjem je katastrofa...

Izludio jučer... 

17 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Užaš, sad je i voda zelena, očajno izgleda, nakon prvog iskorištenog ammo boxa ne mogu equipat novi, prepuno bugova

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2023 16:28 (rarog55).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Hazzard From da Hood kaže...
fila2208 kaže...

aj nam stavi statse da vidimo, strašno, 3.30kdr bolesno, nije to humano

koji si sad rank?

 Op nije me duze bilo na forumu, budem danas poslje posla skrino pa uploadam..Diamond 2 sam trenutno,kda mi je anyways poslje plat 2 pao na 2.20,2.10.. neigram previse zbog obiteljskih obaveza i posla..Ugl.. citam thread, campom necete daleko doc(barem ja do sad nisam vidio da netko je), hardpoint/control je bit da 1-2 capaju site(hardpoint pozeljno 1), ostali pushaju, pushaju na nacin da guraju njihov spawn point, jer ih svaki put dalje i dalje spawna od pointa koji se capa,moje misljenje sto se oruzija tice vaznev,tac56 i meni najdrazi lachmann sub(tweekovi od osobe do osobe kako kome pase) dok je SD skroz skill based, i tamo koristim samo SC jer je onetap(torso/glava),jer sam primary SC player dok su lanovi bili aktualni (CoD2,CoD4,CS:GO) tweekan na stability i aimdownsight i secondary pistolj tweekan samo na range dmg ako se desi da falim metak.. Ugl. Ciljam na top 250 pa da quitam nakon toga 

 štae sc=?

imaš build za mp5=?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Takoder prvi put cujem za SC, mozda scope?

Hazard koji si klan bio u cod2, takoder sam ga igrao od pocetka 1.0 patcha iz 2005. do izlaska cod4 2007, kada su hynix i xeqte palili nasom scenom. Onda je nesto kasnije, kada je zavrsio cod2 ciklus, formiran gumicuki koji je nastavio stopama prethodna 2 klana.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

sniper class bit će...svaka čast ako je sniperom došao do diamnonda...tj svaka čast svakom ko na pc odmakne dalje od golda realno.

 

konzolaši imaju takav aim assist da to nikad nije bilo tako. U mw19 je bio jak, ali ovo je nekom tko je vješt na gamepadu ala aimbot u nekim situacijama.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

A kaj je najbolje ekipa se preselila sa konzola na PC radi boljeg fpsa i ponijela kontroler sa sobom. CDL se odavno  igra na pc i gamepad kombinaciji. Stovise mislim da je vise ljudi na pcu sa kontrolerom nego sa mouse i keyboard. 

9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
fila2208 kaže...

aj nam stavi statse da vidimo, strašno, 3.30kdr bolesno, nije to humano

koji si sad rank?

 Op nije me duze bilo na forumu, budem danas poslje posla skrino pa uploadam..Diamond 2 sam trenutno,kda mi je anyways poslje plat 2 pao na 2.20,2.10.. neigram previse zbog obiteljskih obaveza i posla..Ugl.. citam thread, campom necete daleko doc(barem ja do sad nisam vidio da netko je), hardpoint/control je bit da 1-2 capaju site(hardpoint pozeljno 1), ostali pushaju, pushaju na nacin da guraju njihov spawn point, jer ih svaki put dalje i dalje spawna od pointa koji se capa,moje misljenje sto se oruzija tice vaznev,tac56 i meni najdrazi lachmann sub(tweekovi od osobe do osobe kako kome pase) dok je SD skroz skill based, i tamo koristim samo SC jer je onetap(torso/glava),jer sam primary SC player dok su lanovi bili aktualni (CoD2,CoD4,CS:GO) tweekan na stability i aimdownsight i secondary pistolj tweekan samo na range dmg ako se desi da falim metak.. Ugl. Ciljam na top 250 pa da quitam nakon toga 

 štae sc=?

imaš build za mp5=?

 SC=Scope(CoD2 termin tak sam naucio tak mi je ostalo)

Mp5-

Rear Grip:Lachmann TCG-10

Stock:LM Stockless Mod

Magazine:60 rnd mag ili optika kako ko voli

Underbarrel:XTEN Nexus Grip

Muzzle:Bruen Pendulum

 

Tak ga ja igram, ovisno o danu ako mi je ruka "na mjestu" onda 60 rnd ako ne onda red dot

 

 

 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

sniper class bit će...svaka čast ako je sniperom došao do diamnonda...tj svaka čast svakom ko na pc odmakne dalje od golda realno.

 

konzolaši imaju takav aim assist da to nikad nije bilo tako. U mw19 je bio jak, ali ovo je nekom tko je vješt na gamepadu ala aimbot u nekim situacijama.

 

 P.S PC sam mouse keyboard nista pederske gljivice, od gljivica jedino Psilocybe semilanceata :P

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

Takoder prvi put cujem za SC, mozda scope?

Hazard koji si klan bio u cod2, takoder sam ga igrao od pocetka 1.0 patcha iz 2005. do izlaska cod4 2007, kada su hynix i xeqte palili nasom scenom. Onda je nesto kasnije, kada je zavrsio cod2 ciklus, formiran gumicuki koji je nastavio stopama prethodna 2 klana.

 Nije bitno vise koji klan sam bio, ugl. jaceg i toksicnijeg na toj sceni nije bilo garantirano, nostalgicno pa se necu vracat na to :D

P.S mi smo poceli s 1.3 patchom online igrat pubove i CB, do tad smo vecina u igraonicama lan peglali dok su igraonice bile aktualne u RH

 

Vreme kad oces toujane/burg a starija ekipa uzeme walendar pa moras sutit jer ce dobit po bulji prek stola 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

A kaj je najbolje ekipa se preselila sa konzola na PC radi boljeg fpsa i ponijela kontroler sa sobom. CDL se odavno  igra na pc i gamepad kombinaciji. Stovise mislim da je vise ljudi na pcu sa kontrolerom nego sa mouse i keyboard. 

 da, takvima bi ruke iz ramena uzeo, gamepad i 200 fps na pc.

Kažem, jako teško, nemoguće. Sad će netko reć, uzmi gamepad. neću, neka stave pošten aim assist, a ne da sa 50-60m se njemu lijepi 6 zaredom body shotova, a njegova glava je meni pixel u picku materinu i dobivam hedove, i opet ja padam.

 

Toliko puta padnem, a nisam trebao, imam osjećaj da ga imam, ali nemoš ti kad maltene, ako imaš ruku za gamepad imaš aimbot u ruci.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

O jbte. Fortnite je izbacio nekakv fičer za kreiranje mapa/modova. Ofišl su istrolali COD sa Domination modom i mapom u MW stilu. A imaju i više igrača od originala. Pa ROFL.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Stiže hrpa promjena u DMZ-u. Zvuči vrlo zanimljivo. Na žalost nekih, izgleda su dosta kapaciteta i truda počeli ulagat u DMZ. Meni odgovara, ionako ništa drugo me više ni ne zanima.

مرګ ژوبله
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

trazim dvojicu kojima fali treci za DMZ

 

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Khm, ima još novosti i leakova (ne samo za DMZ, za sve modove). A to sve izgleda na jesen. Nova mapa BR/DMZ Las Almas, noć/dan, dynamic weather "kao BF?" itd.

 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice