Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 296.193
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
SiNkE.Zgb kaže...

trazim dvojicu kojima fali treci za DMZ

 

Vjeruj mi trebaš biti specifičniji.

 

Tipa...

Tražim ekipu koja igra :

a)preko dana

b) iza 20-21-22-23 h

c) vikendom ne igraju zbog obiteljskih obaveza

d) igraju svaki peti dana ako im uleti pola sata slobodno / ili igraju svaki dan ali 1 partiju

e) koriste-ne koriste mic

f) na toj i toj misiji su u DMZ u / ili "igram for fun misije i nisu mi toliko bitne"

g) rusher sam , ako nemam 5 revajva očekujem da me revajvaš svakih 45 sec

h) ne igraju/igraš raidove jer im se "neda gubit 3 sata sa nekime tko nije pogledao youtube kako sve i slijep napraviti, a nikada nije kročio u raid"

 

Bolje da napišeš onda kako ti igraš pa da si skratiš muku nego nekoga dodaješ kao frenda, sve ok dan dva onda ih više ne vidiš on line/zblokaju te.

13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

igra tko ranked? ostao solo u plat 2-3 i nikako dalje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Igram ti ja s jednim frendom i tek smo počeli (silver). Al nas jebe kad nam spoji neke jazavce pa se nemoš mrdnut na mapi, ili nas SBMM pak spoji s nekom op ekipom. Čim je netko tko iole zna igrat, to dobivamo.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Sickness kaže...

Igram ti ja s jednim frendom i tek smo počeli (silver). Al nas jebe kad nam spoji neke jazavce pa se nemoš mrdnut na mapi, ili nas SBMM pak spoji s nekom op ekipom. Čim je netko tko iole zna igrat, to dobivamo.

 taman se ufurate pa season3 ide reset.

 

ma ja solo q igram, malo su buffali pa sad dobijem 70-90 po partiji ali tepko da ću stič do dijamanta što je negdje realna razina.

 

i tu pc ko je diamond je već nešto...sve iznad su roboti i aim assisteri na pc i 300 fps i pola su čiteri što je najjajadnije.

 

gamepad/sticky/300fps i wallhack. zamisli 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

navodno od sezone 3 detektirani svi cronus shitovi ce biti. vec pola streamera odustaje kao od igre. mozda se cak nesto i popravi

14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Glavni strimeri su na white listi ako nesto nisu promijenili,oni su zasticeni kao licki medvjed :)

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
dennocro kaže...

navodno od sezone 3 detektirani svi cronus shitovi ce biti. vec pola streamera odustaje kao od igre. mozda se cak nesto i popravi

 ma oće da..prvo će te obavijestit pa zamolit pa notifikcija pa kao e pls nemoj itd

 

debilizam, abuse strašn i mrtvi toksik kommunity, strašno

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Još koliko 5 dana do reseta svega, i od ljudi sa frend liste nisam vidio 80% njih već 2 dana...

Nitko ne igra , vele ne mogu - ne stignu napredovati pa chilaju.

A znam kako to ide, staneš na par dana pa se ni ne vratiš ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Crotiger kaže...

Još koliko 5 dana do reseta svega, i od ljudi sa frend liste nisam vidio 80% njih već 2 dana...

Nitko ne igra , vele ne mogu - ne stignu napredovati pa chilaju.

A znam kako to ide, staneš na par dana pa se ni ne vratiš ...

 igra je bland...isprazna ne nudi ništa osim punjenja pušaka.

ranked je zabavan, no infested je gamepad warriorima na pc + ko zna kakve cheatove

 

na kraju zbilja žalosno, puno sam očekivao, a na kraju kifla, ali eto.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:43 (Super64).
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...
Crotiger kaže...

Još koliko 5 dana do reseta svega, i od ljudi sa frend liste nisam vidio 80% njih već 2 dana...

Nitko ne igra , vele ne mogu - ne stignu napredovati pa chilaju.

A znam kako to ide, staneš na par dana pa se ni ne vratiš ...

Zašt? Ja nisam pokrenuo COD/DMZ već 10 dana, čekam tu novu sezonu sa obećanim promjenama i novi battle pass za grajndanje. A tak je i sa većinom igara koji imaju BP, a pogotovo Tarkov recimo. Kad wajpaju svi nahrupe i to traje 2-3 tjedna i onda opet padne populacija i više nego u COD-u.

 Znaš kaj ekipa radi?

Popne se na tornjeve ili high places , i u DMZ u samo kempaju exfil.

Jučer skočim u 1 game, i obiđem, solo, 2 vlak, oba vlaka nije nitko ni dirnuo, sve na mjestu.

Vozikam se okolo , kupim LTV , nigdje nikoga.

Dođe vrijeme za exfil, sačekam kampera 2, i sasiječem ih sa Sagin om prilikom ulaska u last exfil , nakojem skoro nikada nikoga...

Boring...

 

P.S. Kupio sam BF2142 sada na akciji idem se malo tamo živcirati :) Vidim da ekipša spita na veliko igru , ali nažalost ja sam BF fan a za tih 16-17 eura sam ju uzeo da vidim malo.

 

lp 

12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja igram s ovim svojim haharima, uglavnom nas se skupi troje a kad nas je 4 i vrlo rijetko 5 onda se uglavnom sync-amo da upademo zajedno na mapi pa rješavamo ove teže misije tak, igramo poslje posla tipa od kakavih 20/21  pa do ponoći -- igramo isključivo DMZ ( ajd sad bude možda i plunder ) i na discordu smo pa ak neko hoće može i s nama - može mi se javiti na PM pa mu dam od discorda invite..

Ali da napomem, svi smo prek 40 godina i igramo polakše, ovi kaj bi zabijali druge ekipe čim se sponaju nebudu se dobro zabavili s nama jer nismo baš tak dobri ..

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

 -

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:43 (Super64).
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

polako i sgurno postaje jasno da fps kao takav i arena šuter su zastarjeli i izlaze iz mode.

publika više oće takve royale ili tarkov opuštenije sheme i očito rade u tom smjeru dok je multi polako zapostavljen.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:44 (Super64).
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
@VooDooZg Aj nabaci diskord,
BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.4.2023 13:56 (SiNkE.Zgb).
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:44 (Super64).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Insured backpack! Dakle ruksak u kojem će se nosit oprema koja se neće moć izgubit (Tarkov here we come ). Bit će hebeno zanimljivo, iako slutim da će bit dosta plakanja, jer vraćaju se i one-shot snajperi.

 Kaj samo za PS?

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:44 (Super64).
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

kad stize taj update

 

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Stigo je, evo i patch notes. Kolko vidim, nema reseta lvl-a već se nastavlja od 500-650. Od bitnijih stvari su razne promjene na jačini i rangu za oružja, promjene na attachmentima tipa jači brightness na laseru, povećanje/smanjenje sprint to fire speeda, razni bug fixevi....

Za audio: 

  • Added a new cinematic music slider to the front end, which will allow Players to control UI music, game intros/outros, and cinematic sequences separately from music that happens during gameplay
  • Various refinements to footstep and occlusion mixes


UI/UX:

  • Player names now appear in the squad lists of a Private Battle Royale Match

  • Added the ability to preview tracers and death effects that come with weapon Blueprints

New front end/pre-game lobby scene

 

MAPS:

Core (6v6)

        • Pelayo’s Lighthouse

        • Black Gold

      • Gunfight Maps (2v2)
        • Alley
        • Blacksite
        • Exhibit
        • Shipment

      • Battle Maps (Ground War and Invasion)
        • Rohan Oil
        • Sattiq Cave Complex

       

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 20:44 (Sickness).
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

jesu popravili killcamove mrtve

jel se ranked resetiraju rankovi ili ide sad preko 50

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

 -

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:44 (Super64).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Ahahaha, kako pišaju po ekipi. Neviđeno. Rekao sam bit će plakanja, ovaj puta opravdano. Ekipa je doslovno explodirala, DMZ subredd gori. DMZ postaje pay to win (a zašt bi nešto valjalo pa onda kad valja ajmo uzet pareeeeeee). Paketići koje planiraju prodavat, jako nisko i baš đubretarski -

 Meni nudi samo ovog srednjeg sa torbom večom, ali po meni bitnije, osigurani wep slot je samo 15 min cd.

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:44 (Super64).
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...
Crotiger kaže...

 Meni nudi samo ovog srednjeg sa torbom večom, ali po meni bitnije, osigurani wep slot je samo 15 min cd.

 Updejt nosi stvari koje se otključavaju tijekom sezone, pa narvno da je ekipa išla majnat. Osim ovoga ima i skrivena Exclusion zona Nizozemska mapa, koja trenutno nije u fokusu ekipe zbog ovog sranja. Ali da, jebeš misije i sve kad moš kupit lika i imat cd na osigurano oružje 15 minuta. U ovoj sezoni samo trolam ekipu, svaki infil potpuno bez opreme i šta skupim skupim, a onda uništavam sve Contrabandove. Samo PvP na najjače. Ne planiram više centa potrošit na COD, kao ni na BF, ak ovo sve stvarno prođe ni centa više. Samo bespla WZ pa kako bude.

 Ubo sam tog lika, ali ne radi Cd od 15 min za slot već samo za Sakin a njega ne koristim.

Nisam dobro pročitao i pohlepe radi stisnuo "kupi" :)

 

Eh da, na njemu mi NE radi ako želim uzeti ammo box.

Odigrao par partija i uđem unutra slot prazan ...

11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Ne radi ni na jednom
BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:45 (Super64).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Pa jel nekom radi Equipement slot uopće? Exfil sa Res gunom, sljedeći infil i nema ga. Da ne spominjem bodovanje - zabio 5 igrača, bezbroj botova, frendu iz skvoda radili misije, koristili workbench i barter station, exfilali pred kraj preko hostiđa - runda 845 bodova, a realno blizu 20K? Ma

Ne neradi mi taj slot.

 

Ali...

Recimo kupovanje kill streakova me košta točno 1/2 navedene cifre, ajmo reći 2 za jedan ?...

Kada odem na workbench igra me uredno diskonekta, evo treći puta u 2 sata sada.  

 

Ponekad igra ima lag, govorim ujutro ne u 20 h navečer.

Sa 50 cal sa Patrol boata ne mogu ubit mobove, ispraznim 2 punjenja u glavu 0 poena.

Sa snajperom, ovaj novi, trebam četiri (4 ) shota da nekoga downam, sa time da (primjer) lik se penje na tower ja ga 3 puta pogodim, 3 puta mi pokaže oznaku armora, tek 4 puta padne (nije imao kako se ponovno napuniti armorom na stepenicama).

Jako jako , jako , puno glitcheva i stvari koje su uredno do prije par dana u sezoni 2 radile. 

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 20:45 (Super64).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice