BUG Online Game Server - BF3 zaključana tema

poruka: 1.052
|
čitano: 154.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 3, BUG Online mumble voice server
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Treba pričekati par dana da ljudi uopće skuže što im se sviđa a što ne. Trenutno je vjerojatno svima bitno samo da nešto igraju i da je server pun.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...
Tonči kaže...

Nije pitanje žele li ljudi killcam off i FF (i ja to želim), nego jednostavno server će bit prazan jer ljudi (random) ne vide njega u listi.

Meni je isključivo to bitno.

Ja neću plaćati ni brinuti se o serveru na kojem ja i ekipa za koju je namijenjen ne voli setup. Meni nije bitno da je random ivek zadovoljan, bitno mi je da je zadovoljan onaj kome je server namijenjen. Prosječni bugovac. Ako ne ide, ne ide.

 

Ne uvjetuje punoću servera postavka, već volja zajednice da ga se napuni. Ako par ljudi odluči pričekati neko vrijeme i napuniti server bit će pun, ako ne i ako stoji prazan lako ga ugasimo na kraju najma i svatko nastavi svojim putem... ne?

Da bismo popunili 32, a kamoli 64 server isključivo domaćim igračima, treba nam puno veća zajednica od ove sada. Klasični Normal i Hardcore dobri su baš zbog toga što i kad nas ima samo 6 na serveru, može se igrati jer će doći 24 stranca ili njih 56. Ovako nas je samo 6 i Conquest 64 mapa postane prevelika...

 

Nije loše imati i strance na serveru  - lako ih se kicka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 11:15 (Tonči).
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Ne govorim da treba puniti samo domaćim igračima...
Bez veze filozofiramo. Bit će kako anketa kaže, ako na kraju najma ne ide gasimo server i svatko na onakav kakav voli. Simple as that. :)
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Mislim da je ključ uspijeha stvoriti dobru zajednicu i ekipu koja će stalno igrati na serveru, a ako to uvjetuje uključivanje Kill Cama i isključivanje FF-a ne vidim gdje je problem? Šta je tako teško igrati ta takvom serveru?

 

Osobno mislim da je u početku dobro postaviti na Default, a lako se kasnije prilagodi po željama i glasanju.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

Zašto se brinete što je server prazan kad igra još nije ni službeno izašla?

 

Ja još nisam ni SP zaigra.

BFBC2: ALIEN464
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
online
Re: BUG Online Game Server - BF3
VAPOR-X kaže...

Zašto se brinete što je server prazan kad igra još nije ni službeno izašla?

I to je istina,treba pričekati vikend.

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

FF je diskutabilan,mada sam ga volio u bc2 išlo mi je na živce kad popravljam tenk i on se malo mrde ubije me , stajao pored ili iza tenka. Nadam se da će u bf3 FF normalnije raditi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

FF on, Kill "lame" cam off {#}

::: peace 0n earth :::
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
moderator
online
BUG Online Game Server - BF3
سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 15:55 (pirat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

sad ništa ne kužim kako se već igra ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Over(C)lock kaže...

sad ništa ne kužim kako se već igra ..

Ak si dobio igru i aktivirao ju na Originu onda možeš preko jedne finte otključati igru i igrati. Navodno je sigurno i nema straha od bana. Potraži u BF3 temi.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Sa svega par glasova na prošloj strani pobjedu je ipak odnijeo standardni normal mod, tako da server od sad radi tako. Opet kažem, podložno promjenama u budućnosti.

Postavke su već gore, čisto da znate.

 

Jedina dobra stvar u cijeloj priči je što sad mogu teabagati ekipu. :)

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3

Jadno je što je glasalo i pol HC-ovaca koji neće toliko ni igrati na BUGu vjerojatno, tako da anketa nije toliko vjerodostojna. No dobro, meni paše i jedno i drugo. {#}

ORIGIN NICK: HRdreammaker | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2011 1:08 (dreammaker).
15 godina
protjeran
offline
BUG Online Game Server - BF3

Bio, zaklao ponešto, dodao u ''fejv'' {#}. I'll be back.

 

Ovaj post je besramni spam, al eto. {#}

 

 

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

ne brinite za server, bit će ljudi na njemu trenutno nema iksića gore, jer mi nismo "otključavali" igru čekamo regularan start ;)

 

vidimo se sutra ;)

xfire:rippercro
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
BUG Online Game Server - BF3

cek, cek, cek.... FF je off? nema team killa?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Server je apdejtan na novu verziju, što bi trebalo otkloniti random rušenja prilikom promjene mapa.

 

U slučaju da budete imali problema s pristupom BUG serveru, ili bilo kojem drugom serveru, ručno apdejtajte PB - znate već kako. Ako ne, pitajte u BF3 temi.

 

Uz navedeno, maknute su Caspian Border i Teheran Highway mape, jer uzrokuju lag i rušenje. Bit će vraćene kad se problem ispravi.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2011 14:10 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...

Uz navedeno, maknute su Caspian Border i Teheran Highway mape, jer uzrokuju lag i rušenje. Bit će vraćene kad se problem ispravi.

izvrsno dvi mape manje, standardna bf sranja

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...
Bit će kako anketa kaže...

Yebeš anketu pitanje je koliki će od ovih što će kliknut zaista i redovno punit server... FF on i killcam off, ovih ostalih servera i tako ima pun qrac...

15 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...

Server je apdejtan na novu verziju, što bi trebalo otkloniti random rušenja prilikom promjene mapa.

 

U slučaju da budete imali problema s pristupom BUG serveru, ili bilo kojem drugom serveru, ručno apdejtajte PB - znate već kako. Ako ne, pitajte u BF3 temi.

 

Uz navedeno, maknute su Caspian Border i Teheran Highway mape, jer uzrokuju lag i rušenje. Bit će vraćene kad se problem ispravi.

Ručno apdejtan PB, svejedno, sad me kicka u roku od minute i s BUG-a i s mog servera. Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada, pa tako i EA/DICE. Katastrofa zvana PB.

15 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Ja ću poluditi ako ne budem mogao igrat zbog PB-a! Već 4 igre ne mogu igrati zbog tog smeća! Ako mi ovdje sheb 50 ojra bum ih tužil!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

Malo prije sam kickan sa servera, pretpostavljam zbog idle-anja, dok sam isprobavao neke naredbe u konzoli.

 

Sada se više ne mogu spojiti na server, svaki put mi izbaci "You have been kicked by server administrator".

 

Treba pričekat neko vrijeme ili?

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2011 21:25 (dax_22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
dax_22 kaže...

Malo prije sam kickan sa servera, pretpostavljam zbog idle-anja, dok sam isprobavao neke naredbe u konzoli.

 

Sada se više ne mogu spojiti na server, svaki put mi izbaci "You have been kicked by server administrator".

 

Treba pričekat neko vrijeme ili?

 ne... jedan tren j bio pun drugi tren; svi van.. na sve moguce nacine me kickalo, connection timed out, administrator pa cak me i pitalo ako je igra updejtana... :/ i sad procitaj opet toncijev post

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
dax_22 kaže...

Malo prije sam kickan sa servera, pretpostavljam zbog idle-anja, dok sam isprobavao neke naredbe u konzoli.

 

Sada se više ne mogu spojiti na server, svaki put mi izbaci "You have been kicked by server administrator".

 

Treba pričekat neko vrijeme ili?

http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-bf3.php

Odi tu, skini pbsetup i updateaj PB.

 

Prilikom zadnjeg crasha updateao se PB na serveru, pa bi trebalo apdejtat ručno za klijente.

 

Garantirano radi.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2011 21:45 (Danny_HR).
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Danny_HR kaže...

http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-bf3.php

Odi tu, skini pbsetup i updateaj PB.

 

Prilikom zadnjeg crasha updateao se PB na serveru, pa bi trebalo apdejtat ručno za klijente.

 

Garantirano radi.

Apdejtao sam pb još i prije kicka, u međuvremenu se server srušio pa sam se spojio normalno kad se podignuo.

 

Ali onda je pokickalo skoro cijeli server osim mene :/

 

Očito je u nečem drugom problem...

16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Ajde probaj još jednom, jer sad sam ja gore normalno. I pirat isto, nakon ručnog updatea.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Re: BUG Online Game Server - BF3
Evo, Daxu, Bučeru i još nekima radi. Navalite.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - BF3

server radi ko singerica, samo malo pritužba...Danny daj nam sve mape nemoj izbacivati one koje se tebi ili tvojoj ekipi ne sviđa.....kad je bal neka je maskenbal :)

xfire:rippercro
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
BUG Online Game Server - BF3

Caspian Border i jos jedna mapa imaju neke probleme pa Dice savjetuje da ih se privremeno izbaci iz rotacije.

 

 

 

 

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
BUG Online Game Server - BF3

Nakon što me oko pola 3 noćas konačno propustila aktivacija igre, uspio sam odigrati jedan dio partije, na ulazu mi je pisalo 115ms ping, no dalo se lijepo igrati. Mapa je bila Grand Bazaar.

 

Jedino me čudi, da li na serveru nije uključen autobalance? Ili uopće nema te opcije?

http://ad-infinitum.com.hr/ Hrvatska Star Trek Online Flota
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2011 8:41 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 3, BUG Online mumble voice server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice