Battlefield Hardline

poruka: 1.883
|
čitano: 156.362
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Battlefield Hardline

nove mape

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
BDS kaže...

nove mape

 Jel se to plaća dodatno ili sam ja samo naivan što pitam 

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
16 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
Soldier977 kaže...
BDS kaže...

nove mape

 Jel se to plaća dodatno ili sam ja samo naivan što pitam 

 

da, al nema se kriza

15 godina
offline
Battlefield Hardline

jel se isplati uzeti bf hardline stanard plus premium me dođe 59 eura?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
toxic kaže...

jel se isplati uzeti bf hardline stanard plus premium me dođe 59 eura?

 Ja se mislim da li se isplati uzeti standard edition za 14€ preko Brazila s obzirom da više ljudi igra BF4

12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
toxic kaže...

jel se isplati uzeti bf hardline stanard plus premium me dođe 59 eura?

 Kolega Ceco bi mogao dati odgovor na ovo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

a gle sve zavisi koliko netko misli igrati.. Iako igra na PC ima najamje igraca i dalje je to sasvim dovoljno da nije tesko naci igru. Dizajn mapa je odlican i nije samo DLC BF 4 vec potpuno drugacija igra. Ja je osobne preferiram prije bf4 jer igra radi bolje i nema spama eksploziva. E sad igra se preko hole moze uzet vec za 15€ tako da se po meni definitivno isplati. Ja sam platio Igru sa premiumom 310 kn uz prednaruzbu i definitivno mi je se isplatilo jer vec imam cca 400h igre. Nekima nije problem dati za samo SP od 8h dok je meni to bacanje para ako igra ne nudi Co.op ili mp .

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
ceco22 kaže...

a gle sve zavisi koliko netko misli igrati.. Iako igra na PC ima najamje igraca i dalje je to sasvim dovoljno da nije tesko naci igru. Dizajn mapa je odlican i nije samo DLC BF 4 vec potpuno drugacija igra. Ja je osobne preferiram prije bf4 jer igra radi bolje i nema spama eksploziva. E sad igra se preko hole moze uzet vec za 15€ tako da se po meni definitivno isplati. Ja sam platio Igru sa premiumom 310 kn uz prednaruzbu i definitivno mi je se isplatilo jer vec imam cca 400h igre. Nekima nije problem dati za samo SP od 8h dok je meni to bacanje para ako igra ne nudi Co.op ili mp .

 Koja država?

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

brazil ili meksiko

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield Hardline

uzeo sam na kraju za 25 eura standard edition ako mi se svidi uzimam još i premium i to je to..

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield Hardline

Tek mi sad skida Criminal Activity i to sam morao ručno pokrenuti...

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

ali jos ne mozes uci na server ako igras na PC-u.. Ali novi Tonson gun je zvijer i jos k tome ide na sve klase :D

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

buduci da vec 4 dana nisu u mogucnosti pustiti DLC za PC

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
ceco22 kaže...

buduci da vec 4 dana nisu u mogucnosti pustiti DLC za PC 

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
16 godina
offline
Battlefield Hardline

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
BDS kaže...

 Ima ok stvari rečenih, ali ima i nebuloza, tipa 'uniqe feature in hardline' tj dio o dobivanju heala ili ammoa sa E od teammatea.... Taj očito nije igrao MOHW...

16 godina
offline
Re: Battlefield Hardline
jopis kaže...
BDS kaže...

 Ima ok stvari rečenih, ali ima i nebuloza, tipa 'uniqe feature in hardline' tj dio o dobivanju heala ili ammoa sa E od teammatea.... Taj očito nije igrao MOHW...

 Igrao je MOHW...a jesi li ti igrao Hardline?

8 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

Bok ekipa, da li mi se isplati uzeti BFH (16 eura, na akciji)? Vidim da internet nije odusevljen, ali igra izgleda zabavno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

Isplati se jos preko meksika i sl prodjes jeftinije.

btw. Novi DLC je jako solidan. Nesto ala aftermath u BF 3.

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield Hardline

Koliko traje SP dio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

Neki dan instalirao, došao do episode 3 (SP mode) i izašao iz igre. Slijedeći dan kada sam ušao u igru skužio sam da mi uopće nije sejvao...pokušao ponovo i opet isto. Reinstalirao, ništa! Please help.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2015 15:37 (mbozic1967).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

Pozdrav, trebam savjet

Na ps4 ja bundle na popustu bf4+bf hardline za 180kn.

Bf4 sam igrao na xboxu i nije mi nesto, bila je slaba grafika i fps 30 sto mi je neugodno igrati. SP sam presao i na kompu i xboxu, MP mi je bio tak-tak.

na popustu je jos i hardline deluxe koji kosta 210kn i sad koliko vidim deluxe ima neka tri nova oruzja. 
a standard bf hardline kosta 200kn i nadogradnja na deluxe je 150kn, a jedan dlc je 130kn gdje dobis 4 mape i 6 oruzja.
Ne kuzim kak je jedan dlc jeftiniji a dobijes vise toga??koja je razlika?


I sad na kraju me najvise muci znam kad sam kupio bf3 na onom humble bundle za par kuna htio sam igrati dlc-eve jer su mi standard mape i oruzja bila glupa tak da se sad bojim da ak kupim bf hardline cu htjet nakon mjesec dana kupiti dlc-eve jer su obicne mape i oruzja glupa i onda cu opet potrositi 200-300kn na te glupe DLC-eve


znaci dali kupiti bundle za 180kn, deluxe edition za 210kn ili ne kupiti opce igru jer su dlc-evi zanimljiviji i potrosit cu jos 300kn na dlc, a to mi se ne isplati.

Hvala 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
luka_cro kaže...

Pozdrav, trebam savjet

Na ps4 ja bundle na popustu bf4+bf hardline za 180kn.

Bf4 sam igrao na xboxu i nije mi nesto, bila je slaba grafika i fps 30 sto mi je neugodno igrati. SP sam presao i na kompu i xboxu, MP mi je bio tak-tak.

na popustu je jos i hardline deluxe koji kosta 210kn i sad koliko vidim deluxe ima neka tri nova oruzja. 
a standard bf hardline kosta 200kn i nadogradnja na deluxe je 150kn, a jedan dlc je 130kn gdje dobis 4 mape i 6 oruzja.
Ne kuzim kak je jedan dlc jeftiniji a dobijes vise toga??koja je razlika?


I sad na kraju me najvise muci znam kad sam kupio bf3 na onom humble bundle za par kuna htio sam igrati dlc-eve jer su mi standard mape i oruzja bila glupa tak da se sad bojim da ak kupim bf hardline cu htjet nakon mjesec dana kupiti dlc-eve jer su obicne mape i oruzja glupa i onda cu opet potrositi 200-300kn na te glupe DLC-eve


znaci dali kupiti bundle za 180kn, deluxe edition za 210kn ili ne kupiti opce igru jer su dlc-evi zanimljiviji i potrosit cu jos 300kn na dlc, a to mi se ne isplati.

Hvala 

 

base game ti je biće 200 kn ,osnovne mape i sl,deluxe ti je u biti premium ,dajte ti sve i buduće dlc-ove .

15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
Naguljizov kaže...

 

base game ti je biće 200 kn ,osnovne mape i sl,deluxe ti je u biti premium ,dajte ti sve i buduće dlc-ove .

 Ne kuzim, ja u deluxe edition dobijem sve DLC-eve il sto? 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield Hardline
luka_cro kaže...
Naguljizov kaže...

 

base game ti je biće 200 kn ,osnovne mape i sl,deluxe ti je u biti premium ,dajte ti sve i buduće dlc-ove .

 Ne kuzim, ja u deluxe edition dobijem sve DLC-eve il sto? 

Ne deluxe verzija nema DLC treba ti Ultimate verzija koja u ovom trenutku na Originu dođe 85 eura, dok je deluxe 35 eura i nema dlcova.

Po meni ti je bolje onda uzeti BF4 kojeg ionako igra više igrača a i na meksičkom Originu se nađe za kojih 20ak eura. Samo da napomenem da je u Meksiku sigurno jeftiniji i Hardline samo mi se neda instaliravati Hola da to provjerim.

potpis
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

Novi free DLC Battlefield Hardline Blackout

 

 

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield Hardline

vidi ovo

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield Hardline

Base game update 6.39GB mi se trenutno skida,standard edition

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Battlefield Hardline
Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield Hardline

Pozdrav, vidim da je igra na 50% pa me nešto zanima.

 

Jeli Ulitamate Edition otprilike isto ko Premium Edition na 4? Ako je, onda pretpostavljam da je isto šta i Standard Edition + Premium? Jeli? Izađe 5€ jeftinije.

 

I zna li neko koliko traju popusti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice