Battlefield 4 konfiguracije i problemi

poruka: 630
|
čitano: 53.800
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Friday kaže...
ihush kaže...

Memorija mi radi na 1280 MHz - zato sam naveo to. Imam dvije različite vrste memorije deklarirane različitim brzinama i tajminzima. Kod mene je potreba za naponom vjerojatno zbog tih tajminga jer jedna radi na trunčicu agresivnijem tajmingu nego bi trebala.

 

Zašto to ne spustiš na default? Čini mi se da si napisao 1066? Jesi mjerio razliku na brzini mem kontrolera, ne bi se kladio da je nesh posebno.,..

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Jovanka kaže...

 

Zašto to ne spustiš na default? Čini mi se da si napisao 1066? Jesi mjerio razliku na brzini mem kontrolera, ne bi se kladio da je nesh posebno.,..

 

Zbog dizanja bclk-a je otišla i memorija gore i sve je OK - nemam potrebe dirati.

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi

uuuuuh, bclk na default?"! no brainer :D Ili jednostavno prodaj jedno dete, i kupi K proc? {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 15:38 (Jovanka).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Jovanka kaže...

uuuuuh, bclk na default?"! no brainer :D Ili jednostavno prodaj jedno dete, i kupi K proc? {#}

 

Ne treba mi, ovaj me služi vrlo dobro. Na poslu imam K i7 pa je na defaultu {#}

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi

Jedan noćni posjet i zamjena MB/CPU/RAM? {#} Super mi je ovo, kad zbog bugovite igre 90% sudionika teme/rasprave traži grešku u hardveru {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Jovanka kaže...

Jedan noćni posjet i zamjena MB/CPU/RAM? {#} Super mi je ovo, kad zbog bugovite igre 90% sudionika teme/rasprave traži grešku u hardveru {#}

Perkiju su sound loopovi prestali kad se spustio OC...

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi

OK, on je u onom postotku kojem zbilja hardver (i to OCan, cmoooon) možda(!!!!) radi probleme; i dalje pričamo o bugovitoj igri, remember? A priču sa Realtekom Dice vuče još iz ako ne iz BC2, onda sigurno od BF3; ja'b reko bug frende, na relaciji dizajn zvucnog cipa,  traljavih drivera i predivnog koda od Dicea {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 15:49 (Jovanka).
13 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Friday kaže...
Jovanka kaže...

Jedan noćni posjet i zamjena MB/CPU/RAM? {#} Super mi je ovo, kad zbog bugovite igre 90% sudionika teme/rasprave traži grešku u hardveru {#}

Perkiju su sound loopovi prestali kad se spustio OC...

u isto vreijeme kad se igra stabilizirala nekim od 200 server patcheva ilil onim game patchem...mislim da ne treba pripisivati magična svojstva nečemu što nije još dokazano nikako.

Spustio se i anktrašku pa opet ima sound loopiće.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
11 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
fila2208 kaže...

u isto vreijeme kad se igra stabilizirala nekim od 200 server patcheva ilil onim game patchem...mislim da ne treba pripisivati magična svojstva nečemu što nije još dokazano nikako.

Spustio se i anktrašku pa opet ima sound loopiće.

 

Potpis.

 

Previše varijabli kako god okreneš {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Jovanka kaže...

 

Potpis.

 

Previše varijabli kako god okreneš {#}

 

Business as usual {#}

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi

Ne, to će početi za cca 5 mjeseci kad popatchiraju 63% bugova {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
15 godina
offline
Battlefield 4 konfiguracije i problemi

Možda ne bi bilo loše navesti tko koji Antivirus/Firewall koristi...ja npr. ništa i nemam crasheva!

 

Moguća rješenja: LINK

 

Za one koji još nisu:LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi

Hvala, bilo. U većini slučajeva placebo.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
15 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
fila2208 kaže...
ihush kaže...

- OS + app (yogurt ili origigi), 

 

Molim te pojasni kako točno yogurt/piratske verzije ičega mogu spriječiti i napraviti da se bf4 ruši?

hvala.

- vjerovao ili ne... proizvođači se znaju zaštititi. Dali je svaki crack jednak, dali su svi yogurt OSevi čisti od nametnika, dali imaju potrebne updateove itd, pa sve do tog da se korisit pirat-AV koji lako može biti suprotno od zaštite. Dovoljno je da neki rip ima problematične mape (nekompletne) ili starinski koji su radili na defaultnom pathu C:\Prog..\ ..

- s yogurtom imaš jedan potencialni problem više, kao dio formule, uz to da je teško usporedivo, win je jedan (najmanje problema-razlike, uz to što MS nije pretjerano zainteresiran iskorijeniti kućne pirate) ali igre su iz različitih izvora (više problema) i proizvođači nemaju ni jedan MSovski razlog da to dozvole kućnom juzeru-Perici.

- paradox, ponekad se desi da piratica radi, dok origigi ne (drm...) inače je često obrnuto, bar za savegame... razlog zbog kojeg su mnogi pokupovali neku igru (jer lako je doći do piratice).

 

- btw, to sve je bilo više u smislu svih parametara koji mogu biti uzrok crashanja, ne kao poseban/jedini/bitan razlog.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
ihush kaže...

- vjerovao ili ne... proizvođači se znaju zaštititi. Dali je svaki crack jednak, dali su svi yogurt OSevi čisti od nametnika, dali imaju potrebne updateove itd, pa sve do tog da se korisit pirat-AV koji lako može biti suprotno od zaštite. Dovoljno je da neki rip ima problematične mape (nekompletne) ili starinski koji su radili na defaultnom pathu C:\Prog..\ ..

- s yogurtom imaš jedan potencialni problem više, kao dio formule, uz to da je teško usporedivo, win je jedan (najmanje problema-razlike, uz to što MS nije pretjerano zainteresiran iskorijeniti kućne pirate) ali igre su iz različitih izvora (više problema) i proizvođači nemaju ni jedan MSovski razlog da to dozvole kućnom juzeru-Perici.

- paradox, ponekad se desi da piratica radi, dok origigi ne (drm...) inače je često obrnuto, bar za savegame... razlog zbog kojeg su mnogi pokupovali neku igru (jer lako je doći do piratice).

 

- btw, to sve je bilo više u smislu svih parametara koji mogu biti uzrok crashanja, ne kao poseban/jedini/bitan razlog.

Sve to stoji ali ne pamtim kad sam zadnji put imao neki problem baš radi pirat verzije komada softvera tako da mi je to jako mala vjerovatnost.

 

Većina računala ovdje su zvijeri, korisnici su relativno inteligentni ljudi koji se znaju služiti računalom i održavati ga, prema tome ja bih prvo rekao da je do igre koja nije poprimila još final form a to će kroz 5-6 mjesec sudeći po bf3.

 

Ugl. dobro da sve imamo na jednom mjestu, ali teško da ćemo naći zašto nam se ruši i sound loopa.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 4 konfiguracije i problemi

CPU: Intel Core i5 2400

MBO: ASRock B75 PRO3-M

RAM: Mushkin Essentials 8GB 1333MHz (2X4GB)

GPU: XFX HD 7850 (1050/1300, 1.138)

Zvučna: onboard

 

Igra radi savršeno i nikada mi se nije srušila, jedino kad podignem core (GPU) clock na 1100 (sa 1050) onda cijeli komp "zašteka" i crveni ekran se pokaže.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 4 konfiguracije i problemi

CPU: Intel Core i5 4670K 4.0ghz
MBO: msi g43
RAM: Kingston hyper blue 1600MHz (2X4GB)
GPU: gigabyte 7950 OC ( defoult 950/1250 na 1100/ 1400)
Zvučna: onboard

WIN:  8.1 PRO X64


problem: Uglavnom neko **anje sa directx-om i ponekad rusenje samo od sebe . Retko kad da radi bez problema al radilo je ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 18:18 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 4 konfiguracije i problemi

vidim da su "divno" uradili server update,sad svaki stop working,svaka čast kako ga opraviše

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
dery kaže...

vidim da su "divno" uradili server update,sad svaki stop working,svaka čast kako ga opraviše

 

13 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
psihoroba kaže...

CPU: Intel Core i5 4670K 4.0ghz
MBO: msi g43
RAM: Kingston hyper blue 1600MHz (2X4GB)
GPU: gigabyte 7950 OC ( defoult 950/1250 na 1100/ 1400)
Zvučna: onboard

WIN:  8.1 PRO X64


problem: Uglavnom neko **anje sa directx-om i ponekad rusenje samo od sebe . Retko kad da radi bez problema al radilo je ;)

Do tebe je.

Imam skoro indentičnu konfiguradciju.

ako ne i istu i nemam problema. Vidi drivere i directx

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
fila2208 kaže...
psihoroba kaže...

CPU: Intel Core i5 4670K 4.0ghz
MBO: msi g43
RAM: Kingston hyper blue 1600MHz (2X4GB)
GPU: gigabyte 7950 OC ( defoult 950/1250 na 1100/ 1400)
Zvučna: onboard

WIN:  8.1 PRO X64


problem: Uglavnom neko **anje sa directx-om i ponekad rusenje samo od sebe . Retko kad da radi bez problema al radilo je ;)

Do tebe je.

Imam skoro indentičnu konfiguradciju.

ako ne i istu i nemam problema. Vidi drivere i directx

 

Pogle clock na grafi...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Friday kaže...

 

Pogle clock na grafi...

Neznam kakav je to default jer je moja gigabyte 7950 isto, defalut bila 1000/1200.

Moja je trenutno na 1100/1400 i radi bez beda, ali moguće da je njegova već na tome nestabilna.

Hvala Petak.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
14 godina
offline
Battlefield 4 konfiguracije i problemi

Ma spustio sam dosta al ono nekad se opet desi... ipak je to gigabyte ima dobro hladjenje max temp.64C

Ostale igre bez problema :cod ghost,nfs,assasian itd...

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
psihoroba kaže...

Ma spustio sam dosta al ono nekad se opet desi... ipak je to gigabyte ima dobro hladjenje max temp.64C

Ostale igre bez problema :cod ghost,nfs,assasian itd...

 

JBG, igre rade - BF nije igra {#}

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
psihoroba kaže...

ipak je to gigabyte ima dobro hladjenje max temp.64C

Ostale igre bez problema :cod ghost,nfs,assasian itd...

 

Bez obzira na temperature, OCani GPU/CPU i dalje može generirati greške; a onda je na softveru koliko je osjetljiv ili neosjetljiv na navedeno.

 

Friday kaže...

JBG, igre rade - BF nije igra {#}

 

Igjica!!! {#}{#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Battlefield 4 konfiguracije i problemi

MBO- Asus Maximus Hero VI
CPU- i5 4670K@NH-D14@4,3GHz
GPU- Sapphire 7950 OC@1100/1500
RAM- G.Skill 2x4GB Ripjaws 1600Mhz
HDD- Seagate 500gb + WD 1TB
SSD Intel 520-120GB
PSU- Corsair TX650
CASE- Antec 1200
Samsung SM XL2370

OS- Windows 8.1 PRO

 

nema problema, all systems green

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Friday kaže...
psihoroba kaže...

Ma spustio sam dosta al ono nekad se opet desi... ipak je to gigabyte ima dobro hladjenje max temp.64C

Ostale igre bez problema :cod ghost,nfs,assasian itd...

 

JBG, igre rade - BF nije igra {#}

Heh :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Switch kaže...

CPU: FX 8320 clockan na 4,0 GHZ

MBO: Gigabyte 970a-UD3

RAM: GSkill 8 GB DDR3 1600 MHz

GPU: MSI 7870 2GB

Zvučna: On-board

 

Igra radi dobro dok mi se totalno random ne sruši sa BF4 stopped working ili sa something went wrong. Znači nekad igram 10 min pa mi se sruši nekada 2h...

isti slučaj.. zamrzne se i onda moram izađi na destkop i napiše ..stoped working.. da li se uopće isplati stavljati koji update-patch???

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2013 11:56 (bobsi).
11 godina
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
bobsi kaže...

isti slučaj.. zamrzne se i onda moram izađi na destkop i napiše ..stoped working.. da li se uopće isplati stavljati koji update-patch???

 

Lets pretend like you have a choice? {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4 konfiguracije i problemi
Jovanka kaže...
bobsi kaže...

isti slučaj.. zamrzne se i onda moram izađi na destkop i napiše ..stoped working.. da li se uopće isplati stavljati koji update-patch???

 

Lets pretend like you have a choice? {#}

ok thnx, probat ću staviti ovaj drugi update-jer piše da ne treba prvi-pa isprobati..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice