Battlefield 2142

poruka: 60
|
čitano: 13.149
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 2142, Vremešni 2142 dobiva nadogradnju, Battlefield - Rules of engagement
16 godina
moderator
offline
Battlefield 2142

Ok ima svega na forumu u ovoj sekciji, od fear-a do coda ali nema bfa?!? 2 puta sam pregledao pa ako sam promasio, a ima vec negdje otvorena tema zakljucajte ovu.

Sto se mene tice ja sam jos vjeran ovoj igri kad je mrezni fps u pitanju, mada su me moji suborci napustili pa sam lutam po serverima :(

Ako ima jos zainteresiranih neka jave svoje favorite servere, kazu sta im se svidja a sta ne, mozda dogovoriti kakav fight... (najveci gust je uzeti dogtag nekom koga znas :)))

Na bf-u sam oo-DrNasty-oo pa ako ima kakvo dogovoreno ''klanje'' volio bih da budem nazocan :)

 

P.S. Ako cujete grmljavinu mozda nije ruzno vrijeme nego ste ispod enemy titana :)))

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 2142

igram igru prek neta nije loša

na ovom bi forumu bi mogli stavit izbor tema po sadrzaju

16 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 2142
daš mi IP adresu za server na koji igraš
16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 2142

2142 rulz.. sad brojim bliže 1000 sati igranja kud mi mladost ode?! Navrati na xKill@x server tamo uvijek ima akcije

16 godina
moderator
offline
Battlefield 2142

Najvise sam igrao na aatf.eu, ali tu sad saltaju 2142 i bf2, ovih dana sam na bloodxsteel, -=ksk=-, 50k i drugim...


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@600/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2142

Više igram BF2 nego 2142, ali u svakom slučaju.....ako vidite igrača "M-Unit-Berkutch".....eh....već vam je kasno da se sakrijete....:D


I is a college student.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 2142

Igru najviše igram online. Igra je super.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 2142

Igrma battlefield 2,mislim da je battlefield 2142 lošiji...

 

Ako vidite igrača pod imenom chaoswarrior,morate znati da su vam šanse 30%,pogotvo ako drži jednu od onih poluatomatskih sačmi...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
protjeran
offline
Battlefield 2142

Pozz svim ljubiteljima BF serijalaOsmijeh

Evo ja vise nazalost ne igram 2142 ali mogu reci da mi je prosla godina bila zakon kad sam bio drogiran s 2142.

E Krvkrvavu bas mi je drago kaj jos igras i mogu ti reci da si jako dobro napredovao.

Mozda se vidimo na nekom public serveru :-)

 

 

Evo mene kad sam poceo igrat :-)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2008 20:13 (MorciTheCroat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Battlefield 2142
MorciTheCroat kaže...

 

Evo ja vise nazalost ne igram 2142 ali mogu reci da mi je prosla godina bila zakon kad sam bio drogiran s 2142.

A zasto ne igras vise? Nema nista bolje nego odigrati dvije runde za opustiti dusu i tijelo :)

P.S. znam ja tebe s bug servera jos dok se demo bf2142 vrtio :) imao si isti nick. I onaj Svinja je isto igrao, s njim sam jednom igrao i punu verziju na nekom serveru.

 

Opinion is like an as*hole, everyone has it!
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2008 21:25 (DrNasty).
16 godina
protjeran
offline
Battlefield 2142

Najbolji od svih battlefieldova mi je 1942...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Battlefield 2142

Meni je na 1942 najvise smetalo sto su tenkovske granate spore i padnu 5 metara ispred. U bf2 i 2142 sve je nekako to poboljsano i razradjeno. A i nisam neki ljubitelj ww2 (mada sam u 1942 ulupao dane s ekipom)


Opinion is like an as*hole, everyone has it!
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Battlefield 2142

Ha čuj,onda su to bile starije granate...starija tehnologija...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 2142
darkswordwarrior kaže...

Najbolji od svih battlefieldova mi je 1942...


 Slazem se :)

Granate i u 2142 lete prema dole, samo ne tako brzo. Nick u bf2142 je zeleni :)

1337
16 godina
moderator
offline
RE: Battlefield 2142
zeleni kaže...

Granate i u 2142 lete prema dole, samo ne tako brzo. Nick u bf2142 je zeleni :)

 Znam da idu, to je u redu, samo ovdje (1942) su spore da se gotovo mogu izbjeci dok lete i taj pad je puno raniji, tako da mi je realniji u 2142.
Mada se oba nacina okrenu u korist pa je ok.
Ja sam na OiC beam&cola serveru pa navrati ako jos igras

 

Opinion is like an as*hole, everyone has it!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2008 12:32 (DrNasty).
16 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 2142

Ups

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2008 21:19 (MorciTheCroat).
16 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 2142
DrNasty kaže...
MorciTheCroat kaže...

 

Evo ja vise nazalost ne igram 2142 ali mogu reci da mi je prosla godina bila zakon kad sam bio drogiran s 2142.

A zasto ne igras vise? Nema nista bolje nego odigrati dvije runde za opustiti dusu i tijelo :)

P.S. znam ja tebe s bug servera jos dok se demo bf2142 vrtio :) imao si isti nick. I onaj Svinja je isto igrao, s njim sam jednom igrao i punu verziju na nekom serveru.

 

He he, bas mi je drago kaj me se sjecas s bug demo servera.

Igrao sam demo par mjeseci pa sam kupio full igru i nakon par mjeseci usao u -=CPU=- clan i igrao s odlicnom ekipom

na public serverima i na sluzbenim warovima.

Nesto poslije mene i Svinja je usao u nas clan tak da smo rasturali jer njegov skill je bio ogroman.

Medutim krajem prosle godine mijenjao sam posao i jednostavno vise nisam mogao biti aktivan clan u -=CPU=- clanu

zbog nedostatka vremena (naravno tu su i obiteljske obaveze) tako da sam prestao igrat 2142.

I evo to bi  ukratko bilo to :-)

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2142

ovo je super igra!!jedna od najboljih!!tko je nije igrao nema blage šta propušta!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Battlefield 2142

Evo da pitam 2142 igrace iz HR, ko je onaj vas Carter21, covjek je seljak pravi, sinoc smo igrali na istom serveru. Nakon sto je dobio talonom po glavi poceo je odmah psovati majke bosanske i zvati nas cheaterima. Sramota je da igrac njegovog ranka i staza nema pojma o mehanici bf-a. Jos je uz to i bezobrazni seljak.

 

 

Opaska modovima:

Ova tema je davno otvorena, bilo je tema istog imena namjenjenih uputama kako piratske verzije ove igre upogoniti. Ako bi ti isti korisnici (koji nemaju blage veze da ova tema postoji jer se nisu udostojili pretraziti forum prije otvaranja drugih istoimenih) dosli i ovdje s istim pitanjima, molim udaljite ih.

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 2142

Bilo bi lijepo kad bi se dogovorili  da se npr od 22h pa nadalje nadjemo na nekom serveru da se malo bolje "upoznamo"...

moj nick je inace slackspace i gdje je nasty tu sam i ja...a ovog cartera kad vidim drugi put, presudicu mu sa defibrilatorom...

 

hmmm...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2142

super je igra ali zašto mi uvijek da punkbuster ,,šta trebam napravit?

ramljak
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Battlefield 2142

imam igru, mislio sam da je nest dobra zbog robota i vozila xD, ali, ne trosite pare na ovo, igram ja na netu sa 15 igraca, nisam se ni spawnao kako treba, neam cime se prevest do protivnika, debili uzmu sebi auto, i pobjegnu umjesto da nas se jos nakrca u njega

Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Battlefield 2142

Drzi se ti COD-a xD

Resistance is futile (if < 1 ohm)
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 2142
DrNasty kaže...

Drzi se ti COD-a xD

 malo smo off-topic, ali igram ja CoD ali mi je prioritet Far Cry 2 online i cs 1.6
Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
16 godina
moderator
offline
RE: Battlefield 2142

Upravo tako. Zato sam i rekao da se drzis COD-a.

Ja bih mogao nabrajati satima argumente za BF, i zasto najpopularnije mape i modovi uopce nemaju tih ''robota'', ali kad si se tako postavio u pocetku, vidim da nema smisla.

BF zajednica je puno cisca od te CODovske gdje svaki klinjo basha puskom, pa neka tako i ostane. VJerovatno si probao BF samo radi reda i niske cijene (btw igra je stara skoro 3 godine) pa ti je uzalud i objasnjavati.

Svako nek se drzi svoga i sve 5.

Resistance is futile (if < 1 ohm)
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 2142
DrNasty kaže...

Upravo tako. Zato sam i rekao da se drzis COD-a.

Ja bih mogao nabrajati satima argumente za BF, i zasto najpopularnije mape i modovi uopce nemaju tih ''robota'', ali kad si se tako postavio u pocetku, vidim da nema smisla.

BF zajednica je puno cisca od te CODovske gdje svaki klinjo basha puskom, pa neka tako i ostane. VJerovatno si probao BF samo radi reda i niske cijene (btw igra je stara skoro 3 godine) pa ti je uzalud i objasnjavati.

Svako nek se drzi svoga i sve 5.

 nisam nista lose rekao za bf, bf rocks, ali mi malo smeta sto ljudi pokupe auta na serverima pa moram pjehoke do battlefielda
Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
16 godina
moderator
offline
Battlefield 2142

Kad je vec ozivljena tema, da bacim neke od najdrazih screenshota:

 

1. N00bs in transport

2. Neuspjeli pokusaj unistavanja gunshipa pod-om, zavrsio sam na krovu i postavio rdx. Pilot se vjerovatno i danas pita sta mu se desilo kad je u zraku bio unisten s rdx-om.

 

Zbog takvih scena je bf zakon.

 

Resistance is futile (if < 1 ohm)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2142

Imam orginal igru bf2142, ali kada krenem da igram izbaci me u windows. Da li netko zna sto bi bilo rjesenje problema. Da li bi rjesenje bilo u Update 1.50 ili u instalisanju programa PunkBuster?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2009 18:43 (Kurosawa).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Battlefield 2142

Probaj oboje.

Resistance is futile (if < 1 ohm)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 2142

Kako se instalise PunkBuster? Da li netko zna za neki link do programa PunkBuster?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 2142, Vremešni 2142 dobiva nadogradnju, Battlefield - Rules of engagement
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice