Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.664
|
čitano: 1.294.480
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Uletio sam u squadove koji revajvaju i prate naredbe, igra je odmah 50% bolja...

 

50% bolje od smeca je i dalje poprilicno smece

 Šta ti želiš reć da su hercegovci i dalje smećari? Ja ih znam puno, fini ljudi kad ih počastiš.

PRN8 JBG MOR8
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...

Proslo ljeto, vratio sam RTX-icu nazad u stroj. Jedva cekam za vikend ne instalirati BF2042...

 A gdje je bila RTX-ica?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
Friday kaže...

Proslo ljeto, vratio sam RTX-icu nazad u stroj. Jedva cekam za vikend ne instalirati BF2042...

 A gdje je bila RTX-ica?

 Iznajmio je da isplati godišnji .... Zapad je to 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Kad će ovo postat F2P da mogu odigrati koju?
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield 2042

Trebala je biti još prije pola godine po informacijama koje su se ovdje pisale. Bude...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Trebala je biti još prije pola godine po informacijama koje su se ovdje pisale. Bude...

 Ma nek se nadaju samo

 

Ea ce odradit mininalno ono kaj su obecali i zaboravit na igru.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Uletio sam u squadove koji revajvaju i prate naredbe, igra je odmah 50% bolja...

 

50% bolje od smeca je i dalje poprilicno smece

 Šta ti želiš reć da su hercegovci i dalje smećari? Ja ih znam puno, fini ljudi kad ih počastiš.

 Bar te izvedu na cevape i ugoste ko ljude  za razliku od Splicana koji neće ni da ti se jave.... 

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Za tridesetak eura osnovne igre, četiri sezone sa četiri nove mape i šesnaest novih oružja meni je OK. Bolje mi je to nego plaćati DLCove i mikrotransakcije. Nisam ni očekivao da će igra biti živa više od dvije godine.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 11:08 (forumaš).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
Friday kaže...

Proslo ljeto, vratio sam RTX-icu nazad u stroj. Jedva cekam za vikend ne instalirati BF2042...

 A gdje je bila RTX-ica?

 

Nije me bilo 2 i pol mjeseca a komp je morao raditi zbog fusa (spajao sam se na njega sa sluzbenim laptopom). U takvim situacijama stavim malu pasivku da radi umjesto RTX-ice (volim cuvati svoj HW maksimalno)

Freak Show Inc.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
A i struja je skupa 😜
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
silvio3105 kaže...
A i struja je skupa 😜

 

Pa skupa je, da. Ali s obzirom sta mi sve od hardveraja radi 24/7 razlika izmedju te dvije kartice je zanemariva. Ali bas ju ne volim kidati nepotrebno, zato je bila u kutiji u spavacoj sobi cijelo ljeto. Sinoc sam ju namontirao, radi ko metak

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...
forumaš kaže...

Trebala je biti još prije pola godine po informacijama koje su se ovdje pisale. Bude...

 Ma nek se nadaju samo

 

Eace odradit mininalno ono kaj su obecali i zaboravit na igru.

 Misliš Amazon? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
2 godine
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

 

 Bar te izvedu na cevape i ugoste ko ljude  za razliku od Splicana koji neće ni da ti se jave.... 

 Ja znam jednog duguje mi 20ticu na mostu od prošle godine još.

PRN8 JBG MOR8
12 godina
offline
Battlefield 2042

Slobodno idi. Taj ti hercegovac više neće smetati 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 2042

Dobro su optimizirali igru, 170 fpsa ULTRA na 1440p, je da sam u komp uložio 18 keka sa monitorom i periferijom 25 keka ali dobro je to optimizirano.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2022 14:15 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

Dobro su optimizirali igru, 170 fpsa ULTRA na 1440p, je da sam u komp uložio 18 keka sa monitorom i periferijom 25 keka ali dobro je to optimizirano.

 

Zali Boze novaca...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Battlefield 2042

Također, s time da me komp koštao kikiriki.

 

BeLLicus  gdje si uspio nači taj server sa bootovima, ja od kako igram nisam vidio ni jednog a kod tebe sve bootovi u timu....

 

koliko imaš FPS-a u pravim partijama?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2022 15:04 (forumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Također, s time da me komp koštao kikiriki.

 

BeLLicus  gdje si uspio nači taj server sa bootovima, ja od kako igram nisam vidio ni jednog a kod tebe sve bootovi u timu....

 Ma to nije server. Nego sam sam si napravio vs AI da isprobam neke stvari.

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
BeLLicus kaže...

Dobro su optimizirali igru, 170 fpsa ULTRA na 1440p, je da sam u komp uložio 18 keka sa monitorom i periferijom 25 keka ali dobro je to optimizirano.

 

Zali Boze novaca...

 Nisam ja to kupio radi Bfa nego ovako peglam sve i svasta pogotovo dobre singleplayer kampanje.

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

A koliko imaš FPS-a u pravim partijama?

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

A koliko imaš FPS-a u pravim partijama?

 Pa isto. U breaktrough bas kad je hrpa ljudi na zastavi bude oko 135

14 godina
offline
Battlefield 2042

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

 

Koliko skinova, kao reklama za plasticnog kirurga...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Battlefield 2042

kad je peč kad stižu skinovi

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Danas počinje nova sezona (i novi patch). Ovim tempom smo do kraja idućeg ljeta gotovi sa svim sezonama i contentom.

 

Moram priznati da ga u zadnje vrijeme igram češće i vidi se razlika u odnosu na početak. Može to i još bolje, a prvi pravi pomak biti će kada uvedu klase (doduše kroz specijaliste) tako da više neće biti exploita s određenim specijalistima i gadgetima.

 

U trenutnom stanju dao bi mu 3/5. Vrlo dobra podloga za brzi, "mozak na pašu" shooter, ali loš kao Battlefield proizvod. Ne promatram ga više kao Battlefield proizvod pa mi je samim time i lakše (i bolje).

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 9:54 (Brki1994).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Bolje da si nama dao te pare
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
silvio3105 kaže...
Bolje da si nama dao te pare

 Ajde ne sviraj kurcu!

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brki1994 kaže...

Danas počinje nova sezona (i novi patch). Ovim tempom smo do kraja idućeg ljeta gotovi sa svim sezonama i contentom.

 

Moram priznati da ga u zadnje vrijeme igram češće i vidi se razlika u odnosu na početak. Može to i još bolje, a prvi pravi pomak biti će kada uvedu klase (doduše kroz specijaliste) tako da više neće biti exploita s određenim specijalistima i gadgetima.

 

U trenutnom stanju dao bi mu 3/5. Vrlo dobra podloga za brzi, "mozak na pašu" shooter, ali loš kao Battlefield proizvod. Ne promatram ga više kao Battlefield proizvod pa mi je samim time i lakše (i bolje).

 Uvode klase a, kako će to izgledati, pa to će transformirati battlefield kakav poznajemo.

 

Upravo to, nije više bf, nego cod u bf svijetu, koja partija i onda otić igrat nešto zanimljivije.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

 Uvode klase a, kako će to izgledati, pa to će transformirati battlefield kakav poznajemo.

 

Upravo to, nije više bf, nego cod u bf svijetu, koja partija i onda otić igrat nešto zanimljivije.

 

Klase? U Battlefieldu?! Mind. Blown.

 

Idem sad kupiti još jednu Gold verziju, ovaj put na Epicu.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Pokušavaju napravit battlefield od cod-a. Napravili cod od bf-a i sad ajmo obrni okreni drina se ispravit neda.

kradem mine iz minskog polja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice