Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.277.500
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Upravo radi tih skinova fortnite i warzone zarađuju milijarde. Igre besplatne, a generiraju najviše profita, pogotovo fortnite. Očito je ljudima fora igrati sa tim glupostima koje niti ne vidiš osim na killcamu.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Razlika između coda i bf šta se skinova tiče je što cod ima jezgru igre koja funckionira odlično na raznim računalima, igra se izvodi kako je zamšljena i većina ljudi je zadovoljna pa tek onda dilaju te blesave skinove na koje se klinci lože

 

Bf nema igru, ima alpha state od igre i onda ide izbacit santa claus boris itd, trošit resurse na nešto što je nebitno, a igra u pre-alpha stateu.

 

Tako da ako igra valja trpaj skinove nek ljudi kupuju šta e briga, ali daj dostavi igru za koju tražiš 70e i koja vrijedi.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Razlika između coda i bf šta se skinova tiče je što cod ima jezgru igre koja funckionira odlično na raznim računalima, igra se izvodi kako je zamšljena i većina ljudi je zadovoljna pa tek onda dilaju te blesave skinove na koje se klinci lože

 

 

 

Istina, ali nije to ni toliki problem kad prodaješ jedan te isti reskin 10-15 godina. Activision je u svakom slučaju doveo do savršenstva cijeđenje maloumnika. Izdali su igru na novom engine-u 2019. i iako je to bio 100% jedan te isti govnasti CoD, ljudi se ponašaju ko da su pronašli lijek za rak ili štaveć. Patetično.

 

S druge strane, EA/DICE imaju jako čudnu strategiju. Izdaju novi BF, popravljaju ga godinu-dvije i onda kada je igra konačno u dobrom stanju, izdaju novu igru u kojoj kao da sve rade iz početka. Suludo.

uteče Medžedža!
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže..

Istina, ali nije to ni toliki problem kad prodaješ jedan te isti reskin 10-15 godina. Activision je u svakom slučaju doveo do savršenstva cijeđenje maloumnika. Izdali su igru na novom engine-u 2019. i iako je to bio 100% jedan te isti govnasti CoD, ljudi se ponašaju ko da su pronašli lijek za rak ili štaveć. Patetično.

 Mislim da COD kao i BF ima svoju bazu igrača, zato jer si ti u jednom taboru odmah su drugi maloumni? Kako ćemo s onima poput mene koji su u oba? Mislim, BF više nisam jel me zajebat više neće. Da ti napišem da si malouman jer se nadaš nećemu i da te neće zajebat sa sljedećim BFom?

Kaj se skinova tiče to je valjda kolega mislio kao dječje u WZ. Ne znam što drugo može bit. Pucačina kao BF na drugačiji način, nećemo sad valjda tvrdit da o simulacijama pričamo. Lijepo si ih sve izvukao, možeš malo iz Apexa tam su još djetinjastiji, a najbrutalnija pucačina već 3 godine. Ne zbog skinova, zbog gunplaya, TTK i third partijanja. Skinovi su samo još jedan od problema koji 2042 ima. A i kao ispada da se time najviše bave. I COD nije nikakav reskin, COD je standard, s promjenama tema koji ti se sviđaju ili ne, a ne čekaš dugo da izađe onaj koji te zanima. Di bi meni veće sreće da je BF 3 ili 4 postao takav standard. 

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 20:11 (Super64).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
fila2208 kaže...

Razlika između coda i bf šta se skinova tiče je što cod ima jezgru igre koja funckionira odlično na raznim računalima, igra se izvodi kako je zamšljena i većina ljudi je zadovoljna pa tek onda dilaju te blesave skinove na koje se klinci lože

 

 

 

Istina, ali nije to ni toliki problem kad prodaješ jedan te isti reskin 10-15 godina. Activision je u svakom slučaju doveo do savršenstva cijeđenje maloumnika. Izdali su igru na novom engine-u 2019. i iako je to bio 100% jedan te isti govnasti CoD, ljudi se ponašaju ko da su pronašli lijek za rak ili štaveć. Patetično.

 

S druge strane, EA/DICE imaju jako čudnu strategiju. Izdaju novi BF, popravljaju ga godinu-dvije i onda kada je igra konačno u dobrom stanju, izdaju novu igru u kojoj kao da sve rade iz početka. Suludo.

 Ma čekaj, ali barem radi. Mw2019 je izgledao i izgleda odlično. Apex je na sourceu iz prije krista pa je super igriv zabavan i pristupačan svima.

bf2042 izgleda lošije od bf5 koji je izgledao lošije od bf1...di je krenulo nizbrdo ne kužim. Na stranu fanatici, budimo realni, dobiješ proizvod koji funkcionira, battle pass za punit koji nakon 3 sezone džaba dobiješ....ne moraš ništa kupiti dodatno ako ne želiš, u svakom dlcu 2-3 oružja, 2-3 mape...koji mode.

 

Sezona 1 bf2042, 1 mapa i jedan rework, dva oružja od kojih realno samo bsv ima smisla.

O čem pričamo?

u svako  slučaju opet bi radije da su napravili bf2042 na enigineu od BF3 i da igra radi ko zmaj, izgleda dobro i ima srce, nego plastično smeće od bf2042.

 

Kažem, realno gledano cod radi bolji posao i to je sve očitije baš radi politike ea šta si naveo ovo na kraju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

 

Sezona 1 bf2042, 1 mapa i jedan rework, dva oružja od kojih realno samo bsv ima smisla.

 

 Ček ček, kaj nije ofišl naziv sezone "Zero Content" 

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
S druge strane, EA/DICE imaju jako čudnu strategiju. Izdaju novi BF, popravljaju ga godinu-dvije i onda kada je igra konačno u dobrom stanju, izdaju novu igru u kojoj kao da sve rade iz početka. Suludo.

 S ovim se apsolutno slažem

Imaju već godinama najnapredniji engine i ne znam zašto stalno prčkaju po njemu.

Dovoljno je da ga unaprijede jednom u 6-7 godina, odnosno kod izlaska nove generacije konzola, a zatim većinu resursa prebace na što kvalitetniji dizajn mapa

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

 Mislim da COD kao i BF ima svoju bazu igrača, zato jer si ti u jednom taboru odmah su drugi maloumni? Kako ćemo s onima poput mene koji su u oba? Mislim, BF više nisam jel me zajebat više neće. Da ti napišem da si malouman jer se nadaš nećemu i da te neće zajebat sa sljedećim BFom?

Kaj se skinova tiče to je valjda kolega mislio kao dječje u WZ. Ne znam što drugo može bit. Pucačina kao BF na drugačiji način, nećemo sad valjda tvrdit da o simulacijama pričamo. Lijepo si ih sve izvukao, možeš malo iz Apexa tam su još djetinjastiji, a najbrutalnija pucačina već 3 godine. Ne zbog skinova, zbog gunplaya, TTK i third partijanja. Skinovi su samo još jedan od problema koji 2042 ima. A i kao ispada da se time najviše bave. I COD nije nikakav reskin, COD je standard, s promjenama tema koji ti se sviđaju ili ne, a ne čekaš dugo da izađe onaj koji te zanima. Di bi meni veće sreće da je BF 3 ili 4 postao takav standard. 

 

Nisam mislio da su svi igrači CoD-a maloumni, ili konkretno ti, nego oni koji ko mutavi kupuju te skinove i svaki CoD no matter what. To im se očito jako isplati budući da ima 1091 skin u WZ-u i tih budala koje to kupuju ko mutavi također očito ima jako puno. Kako rekoh, glorificirani front za skinove.

 

A tu priču sa skinovima si pokrenuo ti, pa sam ti samo odgovorio. Barem budi konzistentan. Stavio si jedan retardirani santa skin iz BF2042 koji na kraju nije niti u igri nego je datamine-an, dok si 100 imbecilnih skinova iz CoD-a nekako zaobišao.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Battlefield 2042

Da bf valja i svake godine izlaze stvorila bi se vojska fanova koja bi ga dizala u nebesa i kupovala...uostalom vojska fanova je bacila nove u trailer i popušila...onda smo i mi maloumni zapravo jer smo kupivši taj bf i sve prije isto pokazali da nije bitno šta je, bitno da ima bf u imenu, zar ne?

 

Super64 kaže...
fila2208 kaže...

 

Sezona 1 bf2042, 1 mapa i jedan rework, dva oružja od kojih realno samo bsv ima smisla.

 

 Ček ček, kaj nije ofišl naziv sezone "Zero Content" 

 Haha drito je 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 22:06 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

A tu priču sa skinovima si pokrenuo ti, pa sam ti samo odgovorio. Barem budi konzistentan. Stavio si jedan retardirani santa skin iz BF2042 koji na kraju nije niti u igri nego je datamine-an, dok si 100 imbecilnih skinova iz CoD-a nekako zaobišao.

 Radije bi igrao sa retardiranim santa skinom BF4, nego sa macho hightech svrš mastrub Espinoza skinom BF2042. Pa i sa Mop Manom BF3

مرګ ژوبله
23 mjeseca
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Ne znam kako te ljudove u DAJSu nije stid izać pred narod sa jednom stazom i dva oruđa po sezoni, u kojoj su prije tzv. usluge uživo regularno išle po 4 mape i hrpetina drugih stvari.

Ako je to taj live service, onda radije vratite onu običnu uslugu ili kako se to već prije zvalo.

 

Ejjj i još rework mapa je sada postao kao standardni dio "novog" contenta.

Znači izbaciš neku totalno bezveznu neigrivu mapu pa 3 mjeseca kasnije dodaš neke kontejnere i cigle za cover i to predstaviš kao freški content na promo materijalu. Pa ovi ljudi su čisti genijalci.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Evo ih opet sa tornadom 

Ne jedan nego dva ili tri koliko mi se čini ahahaha po cijeloj mapi

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2022 17:37 (dery).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 2042

Premalo je kontejnera na ovoj novoj mapi.

مرګ ژوبله
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

Premalo je kontejnera na ovoj novoj mapi.

 Bude do kraja godine great sand baggening pa će potrpat vreće i popravit mapu i to pustiti kao novi sadržaj.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
Super64 kaže...

Premalo je kontejnera na ovoj novoj mapi.

 Bude do kraja godine great sand baggening pa će potrpat vreće i popravit mapu i to pustiti kao novi sadržaj.

 Hoče li ubacit  još koji tornado?

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Battlefield 2042

Sezona 2....mapa je brod na ledini, tri nova oružja od kojih je jedan pištolj, dva đipića i novi specijalist sa stacionarnim mrmaljezom.

Meni ovo čak postaje i zabavno koliko jadno ovo sve izgleda. Jedva čekam sezonu 3

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Sezona 2....mapa je brod na ledini, tri nova oružja od kojih je jedan pištolj, dva đipića i novi specijalist sa stacionarnim mrmaljezom.

Meni ovo čak postaje i zabavno koliko jadno ovo sve izgleda. Jedva čekam sezonu 3

 Kako je taj brod jadan zaluto tude, drugi utekli odatle ko brzi gonzales. Odnio ih tornado da da.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 13:38 (dery).
12 godina
offline
Battlefield 2042

Gdje je trenutno najjeftinije uzeti ovu olupinu?

Većinom je cijena oko 30€...

 

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Što ti se dogodilo? Imaš li temperaturu?

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

Na žalost ne, ali stvarno mi je dosadno sad pred kraj godišnjeg...
Ako ima neki dobar deal uzeo bi da ubijem par dana

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Cromaki kaže...

 

Na žalost ne, ali stvarno mi je dosadno sad pred kraj godišnjeg...
Ako ima neki dobar deal uzeo bi da ubijem par dana

 Nema! Uzmi kvalitetan whiski do 300kn i ubi par dana.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 14:00 (dery).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Sezona 2....mapa je brod na ledini, tri nova oružja od kojih je jedan pištolj, dva đipića i novi specijalist sa stacionarnim mrmaljezom.

Meni ovo čak postaje i zabavno koliko jadno ovo sve izgleda. Jedva čekam sezonu 3

 nemoj tako, jedan džipić može stavljat spawn beacon tako da je to sve, u redu, i balansirano.

dery kaže...
fila2208 kaže...
Super64 kaže...

Premalo je kontejnera na ovoj novoj mapi.

 Bude do kraja godine great sand baggening pa će potrpat vreće i popravit mapu i to pustiti kao novi sadržaj.

 Hoče li ubacit  još koji tornado?

 Ja se sve nadam u trećoj sezoni kakvom puškomtraljezu i klasi/specijalistu/operatoru/championu/heroju koji puca iz toga te tornadoe. I onda u 4. sezoni jedan šta mu je trait imun na tornade.

Po meni odliačn dodatak igri.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Proslo ljeto, vratio sam RTX-icu nazad u stroj. Jedva cekam za vikend ne instalirati BF2042...

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Pokrenuo igru jučer nakon pauze od pola godine..

Eh, što da kažem, odigrao sam 3-4 partija.

Nije loše ko na početku. Al nije ni toliko dobro da odigram 50 partija u komadu ko nekoć BF4

Uletio sam u squadove koji revajvaju i prate naredbe, igra je odmah 50% bolja...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Uletio sam u squadove koji revajvaju i prate naredbe, igra je odmah 50% bolja...

 

50% bolje od smeca je i dalje poprilicno smece

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Uletio sam u squadove koji revajvaju i prate naredbe, igra je odmah 50% bolja...

 

50% bolje od smeca je i dalje poprilicno smece

 To je definitvno istina :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield 2042

A kaj nije smeće?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

A kaj nije smeće?

 Bukvalno svaki betlfild prije ovog

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Battlefield 2042

Stari bf odbjegli devovi imaju gotovu igru The Finals, free to play je. Uskoro će kažu. Destrukcija ko u bf-u kažu, tako i izgleda u traileru gdje mi ova scena izgleda ko ulica iz grand bazzara bf3. Isprobat čemo.

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
4 0 hvala 4
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Jedina dobra stvar je ta što su je napravili bivši devovi BFa. Sve ostalo me upućuje da će bit još jedno moderno, nahajpano smeće.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice