Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.650
|
čitano: 1.286.385
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Battlefield 2042

Ma prodat će se masivno to je sigurno...oće ekipa ostati, e to ovisi o njima najviše.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ma svi ćemo mi to uzeti i igrati jedno 50ak sati. Nakon toga se vraćati kako izlazili DLCovi pa opet igrat po jedno 20ak sati. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Ma svi ćemo mi to uzeti i igrati jedno 50ak sati. Nakon toga se vraćati kako izlazili DLCovi pa opet igrat po jedno 20ak sati. 

Mislim da je u argentini 300kn osnovna verzija...da pukne 300 sati igra, uloženo dobiveno je isplaćeno.

Tako ja ženi pravdam kad kupujem nešto takvoga, doduše još nismo našli način kako će ona meni pravdat 3 ormara robe koja nije nosila više od 500 sati svaki komad 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Kad sam vidio portal odmah iste sekunde kupio, da nije njega ne bi.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

Ma svi ćemo mi to uzeti i igrati jedno 50ak sati. Nakon toga se vraćati kako izlazili DLCovi pa opet igrat po jedno 20ak sati. 

Mislim da je u argentini 300kn osnovna verzija...da pukne 300 sati igra, uloženo dobiveno je isplaćeno.

Tako ja ženi pravdam kad kupujem nešto takvoga, doduše još nismo našli način kako će ona meni pravdat 3 ormara robe koja nije nosila više od 500 sati svaki komad 

 Neću ja ništa uzimati dok ne izađe igra. Tek kad izađe uzmem key bilo gdje. +-100kn ne znači ništa

 

 

 

 

nevezano :

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2021 14:35 (Soldier977).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 

 

 

nevezano :

 

 Što ima u videu? Sad na poslu ne mogu gledati, a 100% ću doma zaboraviti.

 

Jedino sam vidio u jednom članku da je jedan od likova iz serijala dobio tumor na mozgu :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 

 Što ima u videu? Sad na poslu ne mogu gledati, a 100% ću doma zaboraviti.

 

Jedino sam vidio u jednom članku da je jedan od likova iz serijala dobio tumor na mozgu :(

"Što ima u videu? Sad na poslu ne mogu gledati, a 100% ću doma zaboraviti." - ovo je vrlo neozbiljno od jednog predsjednika topica.

 

 

 

"Jedino sam vidio u jednom članku da je jedan od likova iz serijala dobio tumor na mozgu :(" - Da to... mislim da je nakon operacije sada dobro i da su nastavili sa gejmanjem.

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
6 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Soldier977 kaže...

 

 

 

nevezano :

 

 Što ima u videu? Sad na poslu ne mogu gledati, a 100% ću doma zaboraviti.

 

Jedino sam vidio u jednom članku da je jedan od likova iz serijala dobio tumor na mozgu :(

 Imaju oni i kanal za gaming i podcast i odvojeni za animaciju - Neebs Gaming; Jed and Hank.

TLDR - bili su ugovorno vezani za Machinimu i legalno je BFF brend pripadao Machinimi, kako je Machinima propala i prodala IPeve tako nisu imali ni priliku raditi kasnije BFFove. Lik koji ima tumor na mozgu je ok, prosao je operaciju i u oporavku je.

13 godina
offline
Battlefield 2042

 

ono kad ti stvarno nepristrani, objektivni youtuber koji zaslužuje i više priznanja, napravi bolji gameplay trailer nego smeće koje su oni skriptali par puta.

 

Ovo prodaje igru, evo, čak se ni ne vidi da je tako jako broken na ovim scenama.

 

btw. kad je nevrieme mapa mi je 10 puta ljepša i zabavna, kao paracel, ali klasa iznad.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2021 15:24 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

Here we go again. 

 

Opet će stari Battlefieldovi biti najbolji, a do sad su bili sranje i igrali ste ih pa možda punih 20 sati. Sad će od jednom biti bog i batina, primjer svega.

Večinu tih featura se ovdje i okolo po internetu ljudi sprdavali. Od ležanja na leđima da radi ljude nevidljivima, leana koji je bio beskoristan, supply stanica da promoviraju kepanje oko njih. Pa do ikakanja damagea i nazivali to borderlandsom, onda fortniteom radi fortificationa. I na kraju govorili kako su sve animacije i dodatke tipke za uzimanje municije i revive loše jer te zalockaju u mjesto i gubitak su vremena.

 

Samo sam to čekao da upotpunimo krug nostalgije haha

 

Naravno, ima i takvih i pun ih je BF community i u tom smislu se slažem s tobom. Međutim, ima i onih koji su se zabavljali sa baš svakim novim Battlefieldom. Ja sam jedan od takvih.

 

Nisam se sprdao ni iz BF1, ni iz BF5, u svakom imam po 700-800 sati, možda i više. Jednako tako nisam se sprdao ni s BF3/BF4. Svađao sam se po temama sa svima koji nisu igrali igru nego su bili na temi samo zbog pljuvanja. 

 

Danas gledam što je sve izbačeno od featurea iz prošlih nastavaka i ne mogu jednostavno vjerovati. Zašto? Nije mi jasno zašto su izbačene mehanike koje su funkcionirale?

 

Kad se sjetim kako je jebeno dobar movement bio u BF5, kako si mogao bez prekidanja trka glatko preskakati, slajdati preko prepreka, pa se baciti u prone ili uklizati u zaklon. Kako je sve bilo smooth i responzivno, nešto predivno, nijedan shooter to nije imao. I ništa od toga nije završilo u BF2042. Zašto? Zašto sad opet izgleda kao da trčiš kroz vodu?

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...

 

Danas gledam što je sve izbačeno od featurea iz prošlih nastavaka i ne mogu jednostavno vjerovati. Zašto? Nije mi jasno zašto su izbačene mehanike koje su funkcionirale?

 

Kad se sjetim kako je jebeno dobar movement bio u BF5, kako si mogao bez prekidanja trka glatko preskakati, slajdati preko prepreka, pa se baciti u prone ili uklizati u zaklon. Kako je sve bilo smooth i responzivno, nešto predivno, nijedan shooter to nije imao. I ništa od toga nije završilo u BF2042. Zašto? Zašto sad opet izgleda kao da trčiš kroz vodu?

 Točno to kao šta su izbacili ono najbitnije klase.Koje su srž igre što bf čini bf-om, kamuflažne uniforme, oružja i atachmenti koje kad namjestiš miran si ne treba svaki put namještati kao ovde on fly. Nije mi jasno kako ljudi ovde to mogu zanemarit. Shvačam onog tko nije nikad igrao bf ali ovo opravdavat od strane starih igrača je čudno. Nekakav križanac far cry i cod-a izgleda.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2021 20:47 (dery).
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042
uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Battlefield 2042

Kaže ovaj da odmah nakon bete ispravio bug sa ciljanjem

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

 pa neke stvari koje piše daju neke nade

 

Beta je zadnji put dirana 15 dana prije početka bete, s tim da je sam build za betu odvojen od release builda prije par mjeseci j taj build je onda znači ostao oguljen svih novih featurea na kojima se radi na buildu za release. Barem su tako rekli. Barem to daje neke nade lol

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

 pa neke stvari koje piše daju neke nade

 

Beta je zadnji put dirana 15 dana prije početka bete, s tim da je sam build za betu odvojen od release builda prije par mjeseci j taj build je onda znači ostao oguljen svih novih featurea na kojima se radi na buildu za release. Barem su tako rekli. Barem to daje neke nade lol

 

Ja sam u potpunosti siguran da će masa tehničkih problema i nedostataka iz bete ostati. To se da s vremenom sve riješiti, pa se ne brinem pretjerano.

 

Za release se nadam da će optimizirati kolko-tolko, jer ja igra radila dosta loše. Valjda će i novi driveri do tada pomoći nešto. To je nešto što nužno mora biti, sve ostalo je sekundarno. U suprotnom će biti katastrofa razmjera BF4 release-a i reveala BFV.

 

Ostaje veliki upitnik šta će biti sa portalom i hazard zonom. Realno gledajući, još kurca o tome pouzdano ne znamo, samo najave i velika očekivanja. Ako se to pokaže kao ćorak i još povezano sa može bit bugovitim release-om, e to me bome brine.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Battlefield 2042

kako je dobro sve SkillUp objasnio... a još neke stvari i nije rekao

 

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
animosity_frenzy kaže...

 pa neke stvari koje piše daju neke nade

 

Beta je zadnji put dirana 15 dana prije početka bete, s tim da je sam build za betu odvojen od release builda prije par mjeseci j taj build je onda znači ostao oguljen svih novih featurea na kojima se radi na buildu za release. Barem su tako rekli. Barem to daje neke nade lol

 Jbte Kuky ti si toliko nerealno optimističan da ide na živce

Igra je jebeni isprdak CODa/APEXa/FORTNITEa

Ovo veze nema sa BFom  i tako će i ostati.

14 godina
online
Battlefield 2042

Fino nemojte kupiti i problem riješen 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Fino nemojte kupiti i problem riješen 

 Jbg mi vec kupili zato i kukamo, lakse je nam je tako 🤣

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 0:00 (psihoroba).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
A oprosti mrski što stalno ne kukama ko neka senilna babetina i nostalgično patim za svojim prošlim vremenima koja ne mogu vratiti. Nego gledam i nadam se nečem boljemu, novome.

Eto ispričavam. Jel ti sad lakše?

Btw. Igra izgleda ko i drugi shooteri, baš čudno da. Haha
14 godina
online
Re: Battlefield 2042
psihoroba kaže...
forumaš kaže...

Fino nemojte kupiti i problem riješen 

 Jbg mi vec kupili zato i kukamo, lakse je nam je tako 🤣

 Pa dobro nije smak svijeta....onda nemojte igrati i trošiti dragocijeno vrijeme na lošu igru. Fino igrate nešto bolje 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
A oprosti mrski što stalno ne kukama ko neka senilna babetina i nostalgično patim za svojim prošlim vremenima koja ne mogu vratiti. Nego gledam i nadam se nečem boljemu, novome.

Eto ispričavam. Jel ti sad lakše?

Btw. Igra izgleda ko i drugi shooteri, baš čudno da. Haha

 Ne kukam nego iznosim svoje mišljenje isto kao i ti svoje.  Dobro kažeš da igra izgleda kao i drugi shooteri....nažalost. BF sam i počeo igrati jer je bio drugačiji od svega ostalog a sad je samo loša kopija svega ostalog. Super ako se tebi sviđa, igraj i uživaj i ne trebaju te pogađati negaitvni komentari na forumu. Meni seru stalno po Tarkovu ali ako je meni dobra boli me tuki šta netko drugi misli. Ovdje ako nešto negativno kažeš protiv svetog BFa odamh te napadnu da si star (što jesam ali nije to tema ),  nostalgičan, da smo bili mlađi i da je sve tada bilo bolje. Ali meni nema logike izbaciti toliko dobrih stvari iz starih BFova i ubaciti ove nove debilnoće. Imamo samo 4 specijalista i već dva autolocksamopucajuća g.... Mogu misliti šta će još ubaciti sa ostalih desetak+ specijalista. Ovo je samo vrh ledenog brijega koliko je stavri loše u srži igre i ja ga definitivno preskačem u ovom obliku. Jedino zbog čega ću se možda predomsliti je portal i ovaj hazard zone (koji je gle čuda nešto na fazon Tarkova)  Pokušavaju pokriti playerbase od hardcore pucačine do bezgavog letanja po mapi i mislim da su time totalno su izgubili identitet i ne znaju jesu li pošli ili došli

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Buraz. Ako ne želiš da me diraju komentari. Onda me ne prozivaj. Već sam pisao ovo.

Kad me prozoveš, reagirati ću. Što si očekivao? Zato si me valjda prozvao.

Jedno je kad se zezamo, a drugi kad počne ozbiljno prcanje u mozak. Sve zato jer nisam bio negativan. Niti sam ikoga prije dirao, niti kenjao kome. Podijelio sam novost i pazi, nisam negativno reagirao. I odmah dižem živac time što ne kukama, mislim da imaš problem ako ti to diže živac.

EDIT: na veliku većinu negativnih komentara niti ne odgovaram. Sad u 3-4 stranice kritiziranja napišem nešto što je meme postao. Eto odmah kraj svijeta i prozivanje jer nisam negativno mislio.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 1:01 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Moj PC  
5 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

 

Spoiler alert!

 

Specijalisti su univerzalno omraženi.

uteče Medžedža!
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Klase iz BF3 u akciji:

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
1 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042

 Jel ova anketa stari build ili?

jel to služebno dice ili?

 

mrski, nemoj napadat kukija, on radi kako mu ea glave kažu 

vidiš u članku piše da se boji za posao

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Klase iz BF3 u akciji:

 

 Stvarno ni smeta kada za sve mora pisati na HUDu šta se događa. Evo gledam lik baci medikit i navrta se kružić na kojem radijusu djeluje, dalje lik koristi defibrilator, piše mu na ekranu relaod kad ga uporijebi pa dok se ne napuni ponovo, i ostalih tri miliona obavijesti za sev šta se radi i koristi u igri.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
Buraz. Ako ne želiš da me diraju komentari. Onda me ne prozivaj. Već sam pisao ovo.

Kad me prozoveš, reagirati ću. Što si očekivao? Zato si me valjda prozvao.

Jedno je kad se zezamo, a drugi kad počne ozbiljno prcanje u mozak. Sve zato jer nisam bio negativan. Niti sam ikoga prije dirao, niti kenjao kome. Podijelio sam novost i pazi, nisam negativno reagirao. I odmah dižem živac time što ne kukama, mislim da imaš problem ako ti to diže živac.

EDIT: na veliku većinu negativnih komentara niti ne odgovaram. Sad u 3-4 stranice kritiziranja napišem nešto što je meme postao. Eto odmah kraj svijeta i prozivanje jer nisam negativno mislio.

 A šta se ljutiš.....!!!

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Battlefield 2042

Bravo Kuki, reci im! Ovi dalmoši se svi bune, a svi će igrati 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice