Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.682
|
čitano: 1.318.435
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Battlefield 2042

Nahajpani svi na veliko, koliko će vas držati ovaj Battlefield? Do nove godine? ako bude i to će biti uspjeh. Koliko imate sati u petici,jedinici,četvorci? Zadnji put kad se pravo prašio Battlefield to je bilo prije točno 10 godina u trojci. Velika većina ovdje nije skupila ni 50 sati u petici recimo a hajpala se do besvijesti. Jel do igre? Moguće ali nije petica bila toliko loša koliko se ljudima više neda ništa igrati. Druga vremena, sve se raspadne brzo sve brzo dojadi. Prije 5 godina nas 10 frendova rokalo recimo Battlefield 1 masovno, svaki dan na teamspeak nabili 600, 700 sati u igri u 6 mjeseci, došao PUBG 2017 pa to prašili danonoćno... Sad već 2 godine ako se skupiš da pročavrljaš malo o životu i to je to. Danas niti više imaš šta upaliti niti imaš volje, onaj Warzone je takvo čitersko smeće od igre da ne znam šta ljudi vide u toj igri, najgori BR koji sam ikad igrao.

 

Stvarno se nadam da će novi BF biti odlična igra pa da vidimo hoće se ljudi zadržati na njoj ili će biti 3mj i out dojadilo. Ako i od novog Battlefielda ne bude ništa to je to onda, nema smisla čekati više ništa novo, računala za gaming danas koštaju hrpetinu love a prevenstveno sam ga kupio radi dobrih MP pucačina. Što će mi monitor od 155hz koji košta 500 eura i komp od 10 tisuća kuna? Za eye candy singleplayer? To se može danas i sa konzolom koja košta 3 puta manje i još igraš iz kreveta. 

Moj PC  
6 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

Nahajpani svi na veliko, koliko će vas držati ovaj Battlefield? Do nove godine? ako bude i to će biti uspjeh. Koliko imate sati u petici,jedinici,četvorci? ..

 Ooo, super pitanje, baš ću pogledati kad stignem doma!

Mislim da je otprilike:

BF3 - 1000

BF4 - 2000

BF1 - 200

BFV - 500

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
BeLLicus kaže...

Nahajpani svi na veliko, koliko će vas držati ovaj Battlefield? Do nove godine? ako bude i to će biti uspjeh. Koliko imate sati u petici,jedinici,četvorci? ..

 Ooo, super pitanje, baš ću pogledati kad stignem doma!

Mislim da je otprilike:

BF3 - 1000

BF4 - 2000

BF1 - 200

BFV - 500

 Da ti si jedan od rijetkih uz Kukya koji je prašio sve BF redom, ostali odigraju mjesec dana dođu ovdje vajnaju i pozdrave se sa igrom. 

16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
steelman kaže...
Dodinho kaže...
Kill Frenzy kaže...
Meni je zadnji cod kupljen preko vpna samo lagano skinut sa akaunta. U supportu su mi ladno rekli “vi gospodine nista ni imali igru”. Predo sam se bez prepirke. Bilo mi je jasno sve

 Ozbiljno? Ni račun sa maila ni ništa nisi priložio kao dokaz?

 Da sigurno... kak ti nije neugodno tak kenjat.

 Ne kužim, di sam kenjao?

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
BeLLicus kaže...

Nahajpani svi na veliko, koliko će vas držati ovaj Battlefield? Do nove godine? ako bude i to će biti uspjeh. Koliko imate sati u petici,jedinici,četvorci? ..

 Ooo, super pitanje, baš ću pogledati kad stignem doma!

Mislim da je otprilike:

BF3 - 1000

BF4 - 2000

BF1 - 200

BFV - 500

Prema Originu:

BF BC2- 1 h

BF 3 - 1032 h

BF 4 - 2244 h

BF 1 -132 h

BF V - 643 h

 

Hardline piše: less than an hour, a imao sam bar stotinjak.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 19:39 (CyberDemonVZ).
11 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Dodinho kaže...
steelman kaže...
Dodinho kaže...
Kill Frenzy kaže...
Meni je zadnji cod kupljen preko vpna samo lagano skinut sa akaunta. U supportu su mi ladno rekli “vi gospodine nista ni imali igru”. Predo sam se bez prepirke. Bilo mi je jasno sve

 Ozbiljno? Ni račun sa maila ni ništa nisi priložio kao dokaz?

 Da sigurno... kak ti nije neugodno tak kenjat.

 Ne kužim, di sam kenjao?

 Ma ovaj kill frenzy je kenjao da ekipu iz argentine prestrasi.

14 godina
offline
Battlefield 2042

stvarno si glupan!

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

VPN zvuci primamljivo.. ALI jednom sam iskusio kako je to dobit pedalu radi nevazeceg keya i nebi bas opet.

 

Kad je Bf4 izasao bio je tu neki balavac na forumu prodavao keyeve po 200kn. nas par uzelo i sve je bilo ok dok nakon jedno 3 mjeseca nije stigla obavijest od EA da ne mogu pokrenut igru.

 

Teta na supportu rekla da je banka od vlasnika kartice udarila chargeback i da su morali vratit novce a meni skinut licencu.. i na kraju jebes 200kn nego 3 mjeseca grinda otislo u smokve taman kad sam sve puske i attachmente odradio zakurac radi novi acc i sve ispocetka. Na kraju sam 3 mjeseca svog vremena profucko radi 20 eura ustede.

 

Al' da se lako polakomit moram priznat da je.. 400kn vs 700 - 800 kn kod nas za Gold..  

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

Nahajpani svi na veliko, koliko će vas držati ovaj Battlefield? Do nove godine? ako bude i to će biti uspjeh. Koliko imate sati u petici,jedinici,četvorci? Zadnji put kad se pravo prašio Battlefield to je bilo prije točno 10 godina u trojci. Velika većina ovdje nije skupila ni 50 sati u petici recimo a hajpala se do besvijesti. Jel do igre? Moguće ali nije petica bila toliko loša koliko se ljudima više neda ništa igrati. Druga vremena, sve se raspadne brzo sve brzo dojadi. Prije 5 godina nas 10 frendova rokalo recimo Battlefield 1 masovno, svaki dan na teamspeak nabili 600, 700 sati u igri u 6 mjeseci, došao PUBG 2017 pa to prašili danonoćno... Sad već 2 godine ako se skupiš da pročavrljaš malo o životu i to je to. Danas niti više imaš šta upaliti niti imaš volje, onaj Warzone je takvo čitersko smeće od igre da ne znam šta ljudi vide u toj igri, najgori BR koji sam ikad igrao.

 

Stvarno se nadam da će novi BF biti odlična igra pa da vidimo hoće se ljudi zadržati na njoj ili će biti 3mj i out dojadilo. Ako i od novog Battlefielda ne bude ništa to je to onda, nema smisla čekati više ništa novo, računala za gaming danas koštaju hrpetinu love a prevenstveno sam ga kupio radi dobrih MP pucačina. Što će mi monitor od 155hz koji košta 500 eura i komp od 10 tisuća kuna? Za eye candy singleplayer? To se može danas i sa konzolom koja košta 3 puta manje i još igraš iz kreveta. 

 BF1942 i 2 nemam podatke. Vietnam nikad nisam ni igrao.

 

BC2 - 851h

BF3 - 1060h

BF4 - 965h

BF:H - 1h(lol)

BF1 - 812h, a 1227 u originu.

BF5 - 686h, a origin kaže 1002h

 

Nas je nakon BF1 uzeo PUBG pa nabili 900h. Onda je došao BF5 pa nas uzeo, a nakon toga Apex.

14 godina
offline
Battlefield 2042

Ja bum sasvim zadovoljan sa stotinjak sati, želim igrati i druge igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

Nahajpani svi na veliko, koliko će vas držati ovaj Battlefield? Do nove godine? ako bude i to će biti uspjeh. Koliko imate sati u petici,jedinici,četvorci? Zadnji put kad se pravo prašio Battlefield to je bilo prije točno 10 godina u trojci.

 Dodao bi samo Bad company 2 koji je meni bio bolji od battlefielda 3. Svaki sljedeći battlefield iza bf3 je bio smeće veće od prethodnoga. Hype hype i samo hype, ako i ova bude takva predviđam smrt igri do uskrsa 2022.

15 godina
offline
Battlefield 2042

Izvuč će igru stare mape dolazit čemo da se prisjetimo starih vremena bar mi gerijatrija valjda.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Battlefield 2042
superJozo kaže...
BeLLicus kaže...

Nahajpani svi na veliko, koliko će vas držati ovaj Battlefield? Do nove godine? ako bude i to će biti uspjeh. Koliko imate sati u petici,jedinici,četvorci? Zadnji put kad se pravo prašio Battlefield to je bilo prije točno 10 godina u trojci.

 Dodao bi samo Bad company 2 koji je meni bio bolji od battlefielda 3. Svaki sljedeći battlefield iza bf3 je bio smeće veće od prethodnoga. Hype hype i samo hype, ako i ova bude takva predviđam smrt igri do uskrsa 2022.

 Nećemo tako! 

 

Battlefield 1 je bio (i ostao odličan). Najbolja atmosfera u cijelom serijalu bar none!

I want to believe
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Brki1994 kaže...

 Nećemo tako! 

 

Battlefield 1 je bio (i ostao odličan). Najbolja atmosfera u cijelom serijalu bar none!

 

Drzim da nisi igrao BF2 onda...

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Jesam njega i 1942 (ali oni su kategorija za sebe jer je sve nakon Frostbitea druga dimenzija), a zaboravio spomenuti i Vietnam koji je dosta zaboravljen.

 

Dvojku sam peglao davnih dana 

 

Nego jeste igrali Battlefield: Heroes i Battlefield Play4Free? Svaki BF znalac ih je morao barem jednom upaliti 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 10:56 (Brki1994).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Meni će ovo bit prvi bf, cod mi je dosadio. Jedva čekam...
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Ja bum sasvim zadovoljan sa stotinjak sati, želim igrati i druge igre.

BF sa 100-200 sati igranja - loš BF

BF oko 500 h - prolazan

BF iznad 1000h - to je to 

 

Za druge igre je matematika drugačija (podijeli sa 10), ali DICE je podigao ljestvicu vrlo visoko

 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brki1994 kaže...
Nego jeste igrali Battlefield: Heroes i Battlefield Play4Free? Svaki BF znalac ih je morao barem jednom upaliti 

 Oba su bila pay to win smeća.

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Meni će ovo bit prvi bf, cod mi je dosadio. Jedva čekam...

 Mali javi se na TS gerijatrije da te malo uputimo. Doduše ovaj Bf nalikuje  KODu pa ćeš biti na svom terenu

7 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...
Brki1994 kaže...
Nego jeste igrali Battlefield: Heroes i Battlefield Play4Free? Svaki BF znalac ih je morao barem jednom upaliti 

 Oba su bila pay to win smeća.

 

Pa bili su samo nagovještaj onog što dolazi (u gamingu općenito)

 

Battlefield Heroes je čak estetski bio zanimljiv i neozbiljan, a ovaj drugi jad i užas!

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 14:54 (Brki1994).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
Volume kaže...
Meni će ovo bit prvi bf, cod mi je dosadio. Jedva čekam...

 Mali javi se na TS gerijatrije da te malo uputimo. Doduše ovaj Bf nalikuje  KODu pa ćeš biti na svom terenu

 Može, samo mi neda mama da kasno igram kad je ujutro škola

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
MRSKI kaže...
Volume kaže...
Meni će ovo bit prvi bf, cod mi je dosadio. Jedva čekam...

 Mali javi se na TS gerijatrije da te malo uputimo. Doduše ovaj Bf nalikuje  KODu pa ćeš biti na svom terenu

 Može, samo mi neda mama da kasno igram kad je ujutro škola

 Ti samo dođi, Mrski će već nešto izmisliti s mamom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Ja bum sasvim zadovoljan sa stotinjak sati, želim igrati i druge igre.

 Oces rec "dosta mi je i 100h zelim vidjat obitelj i prijatelje" 

Origin_Steam: hrka11
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brki1994 kaže...
Krunoo7 kaže...
Brki1994 kaže...
Nego jeste igrali Battlefield: Heroes i Battlefield Play4Free? Svaki BF znalac ih je morao barem jednom upaliti 

 Oba su bila pay to win smeća.

 

Pa bili su samo nagovještaj onog što dolazi (u gamingu općenito)

 

Battlefield Heroes je čak estetski bio zanimljiv i neozbiljan, a ovaj drugi jad i užas!

 

A nemoj tako. U ono vrijeme to je bio jedini Battlefield koji sam mogao pokrenuti i to na super low 
Sjećam se da su postojali i nekakvi leaderboad-si i da sam s medic-om i M60 bio treći u svijetu po killovima. Nemoj mi to oduzeti govoreći da je igra smeće 

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Ja sam se silio igrati bf5. Čak i neki dan instalirao i probao opet. I ne mogu jednostavno. Inače volim igrat Medic klasu Al brate u bf5 nikog ne mogu s tim puškama ubiti. Onda skinuo opet bf1 i odmah druga priča... Baš mi je gušt igrati operations. Ako bf 2042 bude bar kao bf4 bit će nešto od njega. Vidjet ću kad probam betu pa možda vratim ključ u Argentinu ako ne bude valjala igra. Haha. Nekako sam se u zadnjih godinu dana navukao na br. I nadam se da će ga ovdje ubaciti... 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
 Može, samo mi neda mama da kasno igram kad je ujutro škola

 Ja nikada nisam govorio da se idem igrati, već da idem trošiti kalorije i mršaviti

https://www.bug.hr/zabava/dva-sata-igranja-videoigara-sagorijeva-kalorija-kao-tisucu-trbusnjaka-22785

 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 Ti samo dođi, Mrski će već nešto izmisliti s mamom.

 Može te sram bit magarčino jedna

12 godina
offline
Battlefield 2042

Ide download

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kakav download, šta je to
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Kakav download, šta je to

 EA Desktop.

Zamjena za Origin. Izgleda da će ga uskoro ugasiti.

Instaliram radi probe, pokrenem, a kad tamo postoji opcija za Dowload BF 2042 :D

 

Al ne brini, ništa se ne događa, stoji ovako.

 

Sad ćemo se trebati raspitati, sigurno će više napora uložiti u jednu od te dvije aplikacije. 

Možda će negdje biti više frendova, radit će Platooni.. il tak neke fore.

 

Potražim po netu, pa napišem ovdje ako pronađem.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice