Assassin’s Creed Valhala

poruka: 604
|
čitano: 148.944
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...

 

 

edit: ko ima amazon prime može oići na twitch i claimati skin za brod i novi oklop i oružje (mythical oklop). Može se i napraviti free trial tjedan dana pa ga uzeti i ostat će vam

 Imam brdo onih ubisoft coina pa sam uzeo novu kobilu

11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...

Bome se igra žestoko prodaje, prešišali su u prvom tjednu i CoD black ops

 

https://www.globenewswire.com/news-release/2020/11/17/2128637/0/en/UBISOFT-S-ASSASSIN-S-CREED-VALHALLA-IS-THE-BIGGEST-ASSASSIN-S-CREED-GAME-LAUNCH-IN-HISTORY.html

 

zanimljivo je da je i ovo najveći ubisoftov PC launch dosad

 

edit: ko ima amazon prime može oići na twitch i claimati skin za brod i novi oklop i oružje (mythical oklop). Može se i napraviti free trial tjedan dana pa ga uzeti i ostat će vam

Imam prime...sta tocno treba napravit?

9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...

Bome se igra žestoko prodaje, prešišali su u prvom tjednu i CoD black ops

 

https://www.globenewswire.com/news-release/2020/11/17/2128637/0/en/UBISOFT-S-ASSASSIN-S-CREED-VALHALLA-IS-THE-BIGGEST-ASSASSIN-S-CREED-GAME-LAUNCH-IN-HISTORY.html

 

zanimljivo je da je i ovo najveći ubisoftov PC launch dosad

 

edit: ko ima amazon prime može oići na twitch i claimati skin za brod i novi oklop i oružje (mythical oklop). Može se i napraviti free trial tjedan dana pa ga uzeti i ostat će vam

Imam prime...sta tocno treba napravit?

 

guglaj twitch prime gaming loot, uđeš tamo, ulogiraš se, amazon će ti izbaciti ulogiravanje, to kad napraviš odeš izabrati za koju igru želiš loot. AC Valhalla će ti vjerojatno biti prva, onda odeš na Claim loot i nakon toga na link accounts (povežeš uplay i amazon account), slijediš dalje korake i to je to

 

gotovo bude za dvije tri minute

15 godina
neaktivan
offline
Assassin’s Creed Valhala

Se isplati uzeti za 350 sa postarinom ili da pricekam.jos dok padne cijena?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
big_guy kaže...

Se isplati uzeti za 350 sa postarinom ili da pricekam.jos dok padne cijena?

 

Meni se ne isplati jer igram za 15€, ne znam jel to onda vrijedi i za tebe :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

Se isplati uzeti za 350 sa postarinom ili da pricekam.jos dok padne cijena?

 

Meni se ne isplati jer igram za 15€, ne znam jel to onda vrijedi i za tebe :-)

 Nope,igram na ps4

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

Se isplati uzeti za 350 sa postarinom ili da pricekam.jos dok padne cijena?

 

Meni se ne isplati jer igram za 15€, ne znam jel to onda vrijedi i za tebe :-)

 Glupa usporedba, meni se ni 15 € ne isplati jer igram za 4€ offline aktivaciju

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
disibio kaže...
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

Se isplati uzeti za 350 sa postarinom ili da pricekam.jos dok padne cijena?

 

Meni se ne isplati jer igram za 15€, ne znam jel to onda vrijedi i za tebe :-)

 Glupa usporedba, meni se ni 15 € ne isplati jer igram za 4€ offline aktivaciju

 

Da, glupa je usporedba, jer ja igram legalno.

No, glupo je i pitanje "jel se isplati?".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
disibio kaže...
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

Se isplati uzeti za 350 sa postarinom ili da pricekam.jos dok padne cijena?

 

Meni se ne isplati jer igram za 15€, ne znam jel to onda vrijedi i za tebe :-)

 Glupa usporedba, meni se ni 15 € ne isplati jer igram za 4€ offline aktivaciju

 Kolega more li pojasnjenje tog nacina?

13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

 

Da, glupa je usporedba, jer ja igram legalno.

No, glupo je i pitanje "jel se isplati?".

Sharing is caring !

Ilegalna je eventualno stvar naplate toga, čisto šeranje je dozvoljeno, da mi je dao džabe jel bi to bilo legalno...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
3 godine
protjeran
offline
Assassin’s Creed Valhala

Long live the King 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
disibio kaže...

 

Sharing is caring !

Ilegalna je eventualno stvar naplate toga, čisto šeranje je dozvoljeno, da mi je dao džabe jel bi to bilo legalno...

 

Sorry, siguran sam da nikakvo shareanje accounta nije dozvoljeno u terms of service.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 15:45 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
plati.ru
Luc
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
doktor1 kaže...
Cansee kaže...

 

 

edit: ko ima amazon prime može oići na twitch i claimati skin za brod i novi oklop i oružje (mythical oklop). Može se i napraviti free trial tjedan dana pa ga uzeti i ostat će vam

 Imam brdo onih ubisoft coina pa sam uzeo novu kobilu

 uzeo sam i ja tog konjusinu, e to su odlični skinovi za konja, realno i super izgleda, a ne one vatrene mazge i jednorozi i divovski vukovi

6 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Da li je netko uspio recruit-at frendovog Jormsvikinga u barakama? Pretpostavljam da je neki Ubisoft bug?

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
GreenDevil kaže...

Da li je netko uspio recruit-at frendovog Jormsvikinga u barakama? Pretpostavljam da je neki Ubisoft bug?

 

ja jesam, al mi nije bio frend, nego neki tip kojeg ne poznam. Uglavnom platio 100 srebra i dobio ga. I isto tako sam jednom dobio obavijest da sam dobio 100 srebbra jer je neko drugi uzeo mog

6 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
GreenDevil kaže...

Da li je netko uspio recruit-at frendovog Jormsvikinga u barakama? Pretpostavljam da je neki Ubisoft bug?

 

ja jesam, al mi nije bio frend, nego neki tip kojeg ne poznam. Uglavnom platio 100 srebra i dobio ga. I isto tako sam jednom dobio obavijest da sam dobio 100 srebbra jer je neko drugi uzeo mog

 Ma to da, jasno, od drugih igrača pronalazim bez problema (već ih imam 6-7) ali me baš isključivo za frenda zanima.

Senior IT Consultant
13 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Uzeo sam i ja (28kn), imate neke pametne savjete? S tim da nisam igrao prošla dva AC-a.

 

Dal upgradeat gear odmah ili su to bačeni resursi kad se dobiva nova oružja, armor....? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

30h u igri za sad,mislim da je ovo najveci AC do sad....vidio sam mozda 40% glavne mape.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Evo baš sam i ja htio baciti review nakon malo više od 30tak sati igre (10tak u Norveškoj, ostatk u Engleskoj). Do sada sam prešao 15% igre (tako UbiConnect kaže) sa skoro 100% očišćene dvije regije u Engleskoj (Power lvl 20), danas bi trebao do kraja dovršiti tu jednu od navedene dvije regije.

 

Power lvl mi je oko cca 80 što znači da sam podosta overlevelan za areu ali igram na hard diff pa opet postoji neka vrsta izazova. 

 

Ono zbog čega pišem ovo je to što i dalje nisam naišao na ponavljajuće stvari i/ili stvari da mi je nešto dosadno/repetitivno. Dapače, još više mi se igra i još više želim istraživati. Daily/weekly/random events/side content je zanimljiv tako da ono... nastavljamo na najjače! :-)

Senior IT Consultant
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ja mixam WOW i Valhallu pa me niti jedna ne moze zamorit.

Full mi se sve svidja u igri,imerzija je ogromna kad igra tako izgleda...jedino bih volio da muzika cesce svira.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Taman sam i ja htio pitati kada ono igra postane dosadna i monotona 😁.
Blizu sam 60h,rjesio tri alliance i sada zavrsavam Asgard,i zacudo jos uvijek ju jedva cekam upalit.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ljudi ne znam jel neki bug ili nešto ali nemam što raditi osim riješavati daily questove u Engleskoj, power lvl 50, imam 4 questa i niti jedan ne mogu napraviti. Za setllement lvl trebam raidat, a sve sam riješio za moj power lvl, trebam ubijati order, ubio što sam mogo. Jednostavno nemam što raditi,ni quest koji me negdje vodi, mogu istraživati i raditi sporedne questove, ne znam jel bug ili sam ja jednostavno tupav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
lobotomac90 kaže...

Ljudi ne znam jel neki bug ili nešto ali nemam što raditi osim riješavati daily questove u Engleskoj, power lvl 50, imam 4 questa i niti jedan ne mogu napraviti. Za setllement lvl trebam raidat, a sve sam riješio za moj power lvl, trebam ubijati order, ubio što sam mogo. Jednostavno nemam što raditi,ni quest koji me negdje vodi, mogu istraživati i raditi sporedne questove, ne znam jel bug ili sam ja jednostavno tupav.

 Htio sam ti nesto napisat ali ne znam kako se ovdje stavlja spoiler a ne zelim nikome spojlat iznenadjenja.

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
MEGATAMA kaže...

 

Full mi se sve svidja u igri,imerzija je ogromna kad igra tako izgleda...jedino bih volio da muzika cesce svira.

 U opcijama imaš za staviti da muzika svira češće!

 

11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
doktor1 kaže...
MEGATAMA kaže...

 

Full mi se sve svidja u igri,imerzija je ogromna kad igra tako izgleda...jedino bih volio da muzika cesce svira.

 U opcijama imaš za staviti da muzika svira češće!

 

 Stavio sam to ali opet ima dosta dugackih pauza gdje nema muzike a muzika je vrh vrh vrhova.

5 godina
neaktivan
offline
Assassin’s Creed Valhala

Vidim svi ste preko nekih sekundarnih kartica placali Uplay+, zbog cega to, uzeo bih taj mjesec da odigram Valhallu ali imam samo ovu primarnu karticu...racun gdje mi sve transakcije idu, je li pametno taj racun koristiti ili da napravim drugi pa preko njega da platim?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

ja sam koristio revoult, iz čistog razloga jer s njim plaćam po aliexpresu jer je tako sigurnije bar za aliexpress.

Mislim da je ubisoft dovoljno siguran da platiš sa svojom glavnom karticom, mada mozes i preko paypala.

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
5 godina
neaktivan
offline
Assassin’s Creed Valhala

Aha, ma platit cu s ovom karticom, i ja kontam da ubisoft ne bi sebi dozvolio neke budalastine oko toga.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
MEGATAMA kaže...
lobotomac90 kaže...

Ljudi ne znam jel neki bug ili nešto ali nemam što raditi osim riješavati daily questove u Engleskoj, power lvl 50, imam 4 questa i niti jedan ne mogu napraviti. Za setllement lvl trebam raidat, a sve sam riješio za moj power lvl, trebam ubijati order, ubio što sam mogo. Jednostavno nemam što raditi,ni quest koji me negdje vodi, mogu istraživati i raditi sporedne questove, ne znam jel bug ili sam ja jednostavno tupav.

 Htio sam ti nesto napisat ali ne znam kako se ovdje stavlja spoiler a ne zelim nikome spojlat iznenadjenja.

 

Ajde molim te u inbox ako nije problem, da vidim jesam fulao možda nešto, jer sam smiješan sam sebi već, istražujem zadnjih 2 sata igranja i to je to

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice