Assassin’s Creed Valhala

poruka: 604
|
čitano: 148.187
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
forumaš kaže...

meni se na 10 m nije degradirala ništa a kabel je košto 100 kn, to je digitalija, jedinice i nule, ili ima ili nema. nije to analogija.

 

Pa nije baš samo tako, dulji kabel manji bandwidth ako nije dovoljno kvalitetan, onda imaš disconnectove slike i razne probleme koje možda ne bi imao.

Nebitno jel su nule i jedinice.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 16:11 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
ok, onda si kupi najskuplji 😂
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...
forumaš kaže...

meni se na 10 m nije degradirala ništa a kabel je košto 100 kn, to je digitalija, jedinice i nule, ili ima ili nema. nije to analogija.

 

Pa nije baš samo tako, dulji kabel manji bandwidth ako nije dovoljno kvalitetan, onda imaš disconnectove slike i razne probleme koje možda ne bi imao.

Nebitno jel su nule i jedinice.

 Lik mi je na ignoru pa nisam ni vidio sta je napisao dok ga nisi kvotao.....

15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
forumaš kaže...
ok, onda si kupi najskuplji 😂

 

Ne budem, jer mi ne treba. Kupit ću radije igru za PS5 ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
forumaš kaže...

meni se na 10 m nije degradirala ništa a kabel je košto 100 kn, to je digitalija, jedinice i nule, ili ima ili nema. nije to analogija.

 

Pa nije baš samo tako, dulji kabel manji bandwidth ako nije dovoljno kvalitetan, onda imaš disconnectove slike i razne probleme koje možda ne bi imao.

Nebitno jel su nule i jedinice.

 Lik mi je na ignoru pa nisam ni vidio sta je napisao dok ga nisi kvotao.....

 ti si na ignoru kompletnom forumu 😂 

 

 

11 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Inace koristim mac u svakoj ruci ali jucer skuzio da se na world map mogu vratit u Norvesku i otisao roknut onog u pecini i dobio njegovo koplje pa sad to imam.....kako je igra bolesno prebolesno ogromna.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...
forumaš kaže...
ok, onda si kupi najskuplji 😂

 

Ne budem, jer mi ne treba. Kupit ću radije igru za PS5 ;-)

 Kvalitetan 48gbps kabal od 10m je oko 100eu na amazon.de

15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
MEGATAMA kaže...

 Kvalitetan 48gbps kabal od 10m je oko 100eu na amazon.de

 

Ma da, znam da sam to već prije gledao, pa sam odustao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
MEGATAMA kaže...

Inace koristim mac u svakoj ruci ali jucer skuzio da se na world map mogu vratit u Norvesku i otisao roknut onog u pecini i dobio njegovo koplje pa sad to imam.....kako je igra bolesno prebolesno ogromna.

 

ma igra je odlična. Nakon 25 sati imam samo želju da igram dalje, kao da sam ju tek upalio. Hrpu stvari još nisam ni počeo raditi. 

13 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Nakon 9 sati sam došao do Engleske, nekih 11 i pol ukupno. Ovaj dio u Noveškoj mi je bio dobar, solida priča, dobar setting i level dizajn...Ali majko mila ova Engleska, na kaj to liči?? Igra izgleda jedanput gore nego u Norveškoj, pop-in na 20 metara, trava, drveće i zelenilo izgleda kriminalno loše. A world details i clutter je na max...Ne znam, baš se borim sad sa izgledom, veoma loše.

 

Dalje, došem do curice koja čeka da joj se vrati otac, mala 'engleskinja', ali se špana full američanski naglasak...

Ili svima dajte naglasak (kao norvežanima) ili nemojte nikome.

 

Loot je isto loše osmišljen i napravljen. Dio toga je zaključan iza story progressa. Koji kreteni to tako rade??? Pa ako želiš da dio loota ostane nakon određene točke u priči, nemoj mi ga jebeno prikazivati na mapi prije nego što završim taj dio. Ja ovako 20 minuta tražim kako da dođem do tog dijela na mapi kroz tunele di je loot označen, da bi nakon googlanja otkrio da je loot zaključan iza story progressa...

Ne mogu vjerovati da se ovakve stvari događaju u AAA igri, i onda bi oni da ja platim 60€ za to...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Naglasci nisu uopće dobri, u Vikings seriji su bili vrhunski.

Nisu na svu sreću nisu niti previše britanski, Watch Dogs Legion mi je zbog toga neigriv s tim britanskim preseravanjima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ako se nekome nesvidja gameplay to je normalno,ukusi su razliciti.
Ali da igra izgleda lose graficki,uff neznam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
dani20 kaže...

Ako se nekome nesvidja gameplay to je normalno,ukusi su razliciti.
Ali da igra izgleda lose graficki,uff neznam 

Ha gledaj, meni je loše, mnogo indie igara izgleda bolje od ovog. Ja stvarno ne znam kako nekome ovo može dobro izgledati (NHF), meni potpuno ne prihvatljivo za jednu visokobudžetnu igru, i na kraju ruši mi imerziju.

 

AC: Valhalla vs RDR2, igra stara godinu dana rađena za last gen konzole, i s tim da nije na max postavkama.

 

Valhalla vs RDR2

 

15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Promster kaže...
dani20 kaže...

Ako se nekome nesvidja gameplay to je normalno,ukusi su razliciti.
Ali da igra izgleda lose graficki,uff neznam 

Ha gledaj, meni je loše, mnogo indie igara izgleda bolje od ovog. Ja stvarno ne znam kako nekome ovo može dobro izgledati (NHF), meni potpuno ne prihvatljivo za jednu visokobudžetnu igru, i na kraju ruši mi imerziju.

 

AC: Valhalla vs RDR2, igra stara godinu dana rađena za last gen konzole, i s tim da nije na max postavkama.

 

Valhalla vs RDR2

 

 

RDR je stvarno lijepa igra, što se tiče pejzaža, ali malo previše čudnih i nerealnih maglica. No zato su likovi najružnije i najgore obučene spodobe što je majka rodila.

Valhalla nema tako dobre pejzaže, no zato ima deset puta zabavnije kretanje lika i borbu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 21:22 (Bitanga).
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Tesko je usporedjivat te dvije igre.RDR 2 je stvarno masterpiece sto se tice svega a pogotovo grafike,i radili su ju 8 god
cini mi se.Dok AC igre izlaze svake 2-2.5 godine.E sad to sto ju naplate jebacki,well,ljudi kupuju pa why not.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

malo slicica nece skodit

 

p.s. vjerojatno ga necu koristit jer mi lezi axe + saex combo

 

 

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
dani20 kaže...

Tesko je usporedjivat te dvije igre.RDR 2 je stvarno masterpiece sto se tice svega a pogotovo grafike,i radili su ju 8 god
cini mi se.Dok AC igre izlaze svake 2-2.5 godine.E sad to sto ju naplate jebacki,well,ljudi kupuju pa why not.

E tu je problem, ne mogu sve igre koštati 60€...To je nekakvo glupo ustaljeno pravilo da je igra 60€, Mafia me iznenadila kaj nije bilo 60 već 40€. Recimo za Witcher, RDR i slične epske naslove dao bih i 100€, dok mi je za Valhallu pomalo i žao ovih 28kn.

15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Promster kaže...

E tu je problem, ne mogu sve igre koštati 60€...To je nekakvo glupo ustaljeno pravilo da je igra 60€, Mafia me iznenadila kaj nije bilo 60 već 40€. Recimo za Witcher, RDR i slične epske naslove dao bih i 100€, dok mi je za Valhallu pomalo i žao ovih 28kn.

 

Sramotiš se samo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 22:21 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Promster kaže...

Ali majko mila ova Engleska, na kaj to liči?? Igra izgleda jedanput gore nego u Norveškoj, pop-in na 20 metara, trava, drveće i zelenilo izgleda kriminalno loše. A world details i clutter je na max...Ne znam, baš se borim sad sa izgledom, veoma loše.

 

 

 Ovo baš i nije istina!

 Jedan moj 4k video; čak je poping mali i kada letim sa pticom!

 

 

RDR2 izgleda fantastično, ali pričati da Valhalla izgleda kriminalno loše je zbilja pretjerivanje; razni efekti po ekranu koji nose lišće, pelud i slično uz kombinaciju vrlo guste trave mogu izgledati fantastično!

"Kriminalno loše" i prezentacija u Valhalli neidu skupa i gotovo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 22:37 (doktor1).
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...
Promster kaže...

E tu je problem, ne mogu sve igre koštati 60€...To je nekakvo glupo ustaljeno pravilo da je igra 60€, Mafia me iznenadila kaj nije bilo 60 već 40€. Recimo za Witcher, RDR i slične epske naslove dao bih i 100€, dok mi je za Valhallu pomalo i žao ovih 28kn.

 

Sramotiš se samo.

A je li? Slobodno me izvedi na pravi put.

 

Gdje li ja to griješim?

13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
doktor1 kaže...
Promster kaže...

Ali majko mila ova Engleska, na kaj to liči?? Igra izgleda jedanput gore nego u Norveškoj, pop-in na 20 metara, trava, drveće i zelenilo izgleda kriminalno loše. A world details i clutter je na max...Ne znam, baš se borim sad sa izgledom, veoma loše.

 

 

 Ovo baš i nije istina!

 Jedan moj 4k video; čak je poping mali i kada letim sa pticom!

 

 

RDR2 izgleda fantastično, ali pričati da Valhalla izgleda kriminalno loše je zbilja pretjerivanje; razni efekti po ekranu koji nose lišće, pelud i slično uz kombinaciju vrlo guste trave mogu izgledati fantastično!

"Kriminalno loše" i prezentacija u Valhalli neidu skupa i gotovo.

Kriminalno loše je bilo upućeno ka travi, vegetaciji itd...

 

Naravno ima igra i svojih jačih strana i stvari kojima se očito posvetilo puno više vremena i pažnje. Isto kao i lošijih strana kao što je vatra ili sistem osvjetljenja... 

16 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Vi koji ste sve 3 "nove" odigrali; kako bi ih poredali po 1) raznovrsnost questova 2) borba 3) priča 4) atmosfera 5) open-world "zamor" (tj. koja je najbolja po pitanju da (ne)dosadi istraživanje ogromne mape i sl.)?

Stalkam povremeno temu i vuče me iako je prvi dojam bio da neću "more of the same". Ne bih pretplatu, ali bi ju mogao "piknut" za blagdane ako bude barem mala akcija pa onda da kombiniram sa C2077 čisto radi raznolikosti. Ovo što vidim, feel svijeta mi se dopada, ko da malo vuče na Skyrim, malo na W3 po tom pitanju.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Valhalla izgleda loše? Svakakvih gluposti sam pročitao na ovom forumu, ova izjava ladno ulazi u top 10. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Lovac kaže...

Vi koji ste sve 3 "nove" odigrali; kako bi ih poredali po 1) raznovrsnost questova 2) borba 3) priča 4) atmosfera 5) open-world "zamor" (tj. koja je najbolja po pitanju da (ne)dosadi istraživanje ogromne mape i sl.)?

Stalkam povremeno temu i vuče me iako je prvi dojam bio da neću "more of the same". Ne bih pretplatu, ali bi ju mogao "piknut" za blagdane ako bude barem mala akcija pa onda da kombiniram sa C2077 čisto radi raznolikosti. Ovo što vidim, feel svijeta mi se dopada, ko da malo vuče na Skyrim, malo na W3 po tom pitanju.

 Citirat ću kolegu sa Hcla on je to najbolje objasnio, razlika između Valhalle i Odysseya recimo promijenili su sustav questova, sustav razvijanja lika, proširili stealth blend in mehanikama kojih nije bilo u originsu i odyssyju, izbacili level up protivnika i skeniranje pticom, promijenili loot sustav, izmijenili način liječenja u igri, uveli staminu, vratili insta-kill…

15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Promster kaže...

A je li? Slobodno me izvedi na pravi put.

 

Gdje li ja to griješim?

 

Pa ono, očito je da si u Valhallu ušao naživciran iz nekog razloga, pogotovo jer si odlučio dati za nju samo 28kn - di si to platio BTW? :-)

I bezveze je odlučivati o igri na temelju kvalitete vegetacije. Svima je jasno da ne postoji savršena igra jer da takva postoji svi bi ju i dalje igrali i ne bi tražili nešto drugo svako malo kad se jedne zasitimo :-)

Meni je RDR2 glup i žao mi je potrošenih novaca jer osim lijepih pejzaža me ničim drugim nije osvojio, smatram da je precijenjen (100€ ni u snu ne bih dao) i tehnički zaostao.

 

Stoput više guštam u svim zadnjim ACovima i stoput imam veći feeling acomplishmenta nego kad sam završio RDR2 i još me bio prejebo za pola side misija koje nisam mogao poslije više odigrati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 1:02 (Bitanga).
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Nakon 20-ak sati u igri mogu reći da mi je dobra igra, ništa posebno, ali taman za popuniti vrijeme do Cyberpunka, naletio sam na dosta bugova, ali vjerujem da se to popegla. Sada mi je nekako lagano krenuo zamor pa ću se fokusirati na main questovima samo da ju završim jer mi se sviđa viking šema, iako mi je priča onako meh. Kombat mi je dobar, ali dosta jednostavan, sve se manje više svodi na heavy attack barem kod mene, i konačno da lete glave i ruke od sječiva  Vidim da je netko spomenuo lošu grafiku što mi je zapravo u ovoj igri jedan od jačih aduta, igra na 4k i very high detaljima izgleda prekrasno tako da mi nije jasan traj dio sa "lošom grafikom", eventualno ako se igra na najnižim detaljima. Inače je klasična AC šema, ubij, otkrij, ponovi, ali drugo nisam niti očekivao, zapravo me  najviše u igri drži taj viking setting, raidovi su mi sito zanimljiva inovacija, ocjenu bi dao 7.5 od 10.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 8:37 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...

 

Pa ono, očito je da si u Valhallu ušao naživciran iz nekog razloga, pogotovo jer si odlučio dati za nju samo 28kn - di si to platio BTW? :-)

I bezveze je odlučivati o igri na temelju kvalitete vegetacije. Svima je jasno da ne postoji savršena igra jer da takva postoji svi bi ju i dalje igrali i ne bi tražili nešto drugo svako malo kad se jedne zasitimo :-)

Meni je RDR2 glup i žao mi je potrošenih novaca jer osim lijepih pejzaža me ničim drugim nije osvojio, smatram da je precijenjen (100€ ni u snu ne bih dao) i tehnički zaostao.

 

Stoput više guštam u svim zadnjim ACovima i stoput imam veći feeling acomplishmenta nego kad sam završio RDR2 i još me bio prejebo za pola side misija koje nisam mogao poslije više odigrati.

Nije očito, jer nisam. Dapače, prvih 10 sati igre me ugodno iznenadilo, a dalje ćemo vidjeti, dal ću moći to dovršiti...Imaš onu stranicu plati.ru, netko od kolega je već pisao u ovoj temi ako se ne varam.

 

Ne ocijenjujem ja igru samo na temelju vegetacije ili izgleda, već kompletne ispoliranosti i iskustva. Sorry, ali meni je imerzivnost dolaskom u Englesku pala na 0, igra je izgubila 'dubinu'.

 

Sve jasno, nekome se neće svidjeti sporiji tempo RDR-a, i pretjeranje animacije kod lootanja recimo. Ali ta igra je ispolirana do kraja, dovršena...Dok Valhalla ima hrpu stvari koje nisu 'dovršene' i meni ostavljaju loš dojam. Evo zadnje kaj se sjećam je jahanje konja, to je jednostavno ne dovršeno (da ne kažem da ne valja). Kad je neka prepreka ili kamenje, x puta mi se dogodilo se konj na neki način teleportira kroz to...A i kod samog jahanja imam dojam da konj lebdi, a ne da hoda zemljom.

9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Gdje vidite na koliko ste posto? Dosao sam do Ragnara nakon Some i Odina... Jesam na pola bar ili ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Gogy7 kaže...
Gdje vidite na koliko ste posto? Dosao sam do Ragnara nakon Some i Odina... Jesam na pola bar ili ?

 

U Ubisoft connect clientu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice