Assassin's Creed: Unity

poruka: 991
|
čitano: 148.070
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed V
Lopoc kaže...

Neće oni vjerojatno nikad mijenjati combat i općenito srž gameplaya. Ljudi kupuju neovisno o tome i svi na sva zvona samo viču koje bi sljedeće razdoblje trebalo bit, a ne što bi trebali mijenjat u igri. 

 

Batman mi ipak ima raznovrsniji i izazovniji combat. Daleko je to od teškoga, ali je puno više od pukog counteranja. A i znate koja je još baza batmana, izašla su samo 2 dijela (Origins ne računam jer je druga firma i totalan cashgrab) i oba su valjala. Prvi je postavio temelje, drugi je to unaprijedio u svakom segmentu i briljirao. Sad će nakon 3 god izaći treći kojem je prva velika promjena batmobile i to je već nešto vrijedno spomena, a sigurno će ih bit još nekoliko koje su vrijedne novog nastavka. 

 

Nakon toga najčešće imaš 2 opcije. Prva je nastaviti cijediti taj IP dok se ne zgadi i samom glavnom akteru igre i izgubiti svaki kredibilitet kao game developer (bar u mom slučaju), ili shvatit da je to to, da si dosegnuo maksimum što se može iz te franšize i uhvatit se novog IP-a u kojeg ćeš ukomponirat stvari koje si do tad naučio, uvesti nešto novo i sve to napravit u potpuno drugoj igri.

 

EDIT: Shvaćam ja Ivane da je to lijepo i sjećam se kad sam igrao AC 2 da mi je bila odlična, prekrasna i baš je prštala tom renesansnom atmosferom. No odmah sljedeći nastavak mi je već bio premalo novoga u prekratko vrijeme. I moguće da bi nakon dvojke da sam išao igrati četvorku primjetio neke novosti, ali to i je sam problem, što su se između morala zalomiti još 3 nastavka da bi do toga stigli. 

Ako smo već kod ne-napretka i ne-evoluiranju kod igre e onda je Arkham serijal odličan primjer. Eventualno što je novo proširen malo grad, 1-2 nova gadgeta i to je uglavnom to. Opet su tu maltene isti neprijatelji, isto hebeno odvaljivanje rešetki, isto skakutanje sa kipa na kipa, isti comboi, ukratko JEDAN TE ISTI QURAC. Meni bi recimo odlličan dodatak odavno u batmanu bio batmobile, pa čak da se i dio radnje ne odvija u Gotham Cityu već negdje drugdje ne bi mi smetalo

12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Pa rekao sam da ne računam Origins jer je nekakav isprdak i to ne od Rocksteadya. Batman je u drugom nastavku napravio napredak kakvog ja AC tamo negdje u 6.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Procurile su prve slike od jednog od AC koji izlaze ove godine. Ovo nek bi bila PS4/XB1 i PC igra pod kodnim imenom Unity

 

Dok je druga igra pod kodnim imenom Comet samo PS3/XB360 i možda PC. O toj verziji za sada još nema informacija.

 

One of this fall's big Assassin's Creed games, called or code-named Unity, is set at least partly in 18th-century Paris, according to early leaked screenshots obtained by Kotaku.

These screenshots, sent to me by a source who requested anonymity, show Unity's new assassin roaming around what appears to be Paris. You can see Notre Dame, the Seine River, and other Parisian landmarks, and the shots are very clearly from an early version of the game.

What's more, this is just one of two major Assassin's Creed games that will be out later this year, according to a number of sources. Unity will be for the current-gen consoles—Xbox One and PS4—while a second game, possibly called or code-named Comet, will be released on Xbox 360 and PS3. Presumably one or both versions will also be on PC. Sorry, Nintendo fans: I haven't yet heard anything about Wii U.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Šta je ovo AC 1 engine ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V
Praetorian1 kaže...

Šta je ovo AC 1 engine ?

Ove slike su iz rane produkcijske faze {#}

16 godina
offline
Assassin's Creed V

Igra ima još možda pola godine razvoja, ali da, naročito na prvom screenshotu, grafika deluje dosta zastarelo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Evo jos dva SS-a {#} 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Tako je, igra još ima 7 mjeseci ravoja. Drugi screeshot izgleda fanstastično ako se mene pita. 

 

Ljudi su isto govorili da ACIV izgleda slabo pa je onda igra izgledala vrlo dobro pa i fanstastično po kiši.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2014 19:30 (Firefox72).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed V

Ovde ima još par screenova (kopirano sa druge AC 5 teme, možda da ih neki mod spoji?!):

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2014 19:31 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V
Firefox72 kaže...

Tako je, igra još ima 7 mjeseci ravoja. Drugi screeshot izgleda fanstastično ako se mene pita. 

 

Ljudi su isto govorili da ACIV izgleda slabo pa je onda igra izgledala vrlo dobro pa i fanstastično po kiši.

Ma ovo ce da bude fantasticno,bar ja tako mislim {#}

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed V

nadam se da ce u buducnosti pokazati sta je novo u novom ac... najvise po pitanju novih gameplay feature-a

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Assassin's Creed V

Jeste primjetili na ovim ss dvije "nove" tipke - Parkour UP i Parkour DOWN?

Battlelog: D3XT3R_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2014 21:11 (-zip-).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed V
-zip- kaže...

Jeste primjetili na ovim ss dvije "nove" tipke - Parkour UP i Parkour DOWN?

tesko je sad spekulirat sta bi to moglo bit... mozda samo za potrebe developera sa imaju botune kojima iskljucuju i ukljucuju free run cisto da vide kako funkcioniraju neke stvari, npr interakcija sa zidom kad normano trcis ili kad si u free run mode-u.

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
offline
Assassin's Creed V

Jedna od stvari koje su developeri podešavali iz nastavka u nastavak su pokušaji da nam se da kontrola toga šta radimo kad dotrčimo do ivice - kako razlikovati da li želimo strčati dole, ili skočiti napred na nešto. Moguće je da ima veze s tim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed V
Firefox72 kaže...

Procurile su prve slike od jednog od AC koji izlaze ove godine. Ovo nek bi bila PS4/XB1 i PC igra pod kodnim imenom Unity

 

Dok je druga igra pod kodnim imenom Comet samo PS3/XB360 i možda PC. O toj verziji za sada još nema informacija.

 

One of this fall's big Assassin's Creed games, called or code-named Unity, is set at least partly in 18th-century Paris, according to early leaked screenshots obtained by Kotaku.

These screenshots, sent to me by a source who requested anonymity, show Unity's new assassin roaming around what appears to be Paris. You can see Notre Dame, the Seine River, and other Parisian landmarks, and the shots are very clearly from an early version of the game.

What's more, this is just one of two major Assassin's Creed games that will be out later this year, according to a number of sources. Unity will be for the current-gen consoles—Xbox One and PS4—while a second game, possibly called or code-named Comet, will be released on Xbox 360 and PS3. Presumably one or both versions will also be on PC. Sorry, Nintendo fans: I haven't yet heard anything about Wii U.

 

 

Ma naravno, sasvim logično da je Francuska, odnosno Pariz mjesto radnje. Napoleon, napoleonski ratovi, francuska revolucija, jedni od najvećiih i najpoznatijiih događaja u ljudskoj povijesti, mega zanimljivo podrucje za istrazivati plus UBISOFT francuska firma, maltene sve francuzi zaposlenici, zapravo najlogicniji odabir.  I pazi ko fol "leaked footage", moš si mislit, UBI kao i svake godine namjerno pustio nekoliko sličica, možemo očekivati vrlo skoro službenu najavu, unutar par dana

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.3.2014 15:49 (Reanimator).
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

https://www.youtube.com/embed/SQng7EkJHOI

Shut up and take my money! {#}

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed V
Marijano22 kaže...

steta sto nije gameplay filmic nego cgi... malo za dizat hype, nista drugo

It's not who u are, it's who u know.
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed V
Obi Wan kaže...
Marijano22 kaže...

steta sto nije gameplay filmic nego cgi... malo za dizat hype, nista drugo

Pa kao što i svaka druga firma koja proizvodi videoigre radi, ili filmove, ili bilošto. Nikad čuo za marketing?

 

Edit-usput piše na kraju PC DVD, woooohoooo! :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2014 17:26 (Reanimator).
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Može pisat PC DVD, al igra će svejedno kasnit za PC...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed V
Obi Wan kaže...

steta sto nije gameplay filmic nego cgi... malo za dizat hype, nista drugo

Nije gameplay, ali kažu da je "in-game footage" (

). To bi trebalo da znači da je barem grafika na tom nivou, zar ne?

14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

I treba im vjerovat kad kažu da je in game ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed V

Ne znam, jesu li lagali tako nešto za neki prethodni AC?! Ne sećam se da jesu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed V

Ma ovo je najobičniji teaser trailer, CGI, nema šanse da je ovo ingame, možda za 10ak godina bude ovako ali sad još ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V
Ivan(4) kaže...

Ne znam, jesu li lagali tako nešto za neki prethodni AC?! Ne sećam se da jesu.

Pa zapravo jesu. Nikad nijedan AC nije izgledao onako dobro ko na prvim video uradcima...

11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Ma normalno da neće ovakva grafika biti, ali na Black Flagu je grafika super bila pa da bude i 10 % bolja od njega, biti će dobra. {#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Assassin's Creed V

Cisto sumnjam da ce to bit AC V bit ce taj Unity, kao sto je revelations i slicno, jer ovo je vec bog zna koji nastavak assassins creeda, al dobro manje bitno. Posto je tako mala razlika izmedju cetvorke i unitya, ne ocekujem nista novo po pitanju enginea ali iskreno ni netreba, ali mapa mi se svidja milijon :D AC mi je zapamcen u Europskom stilu i to mu naj bolje lezi 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2014 19:23 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Super izgleda

Moj yt kanal http://www.youtube.com/user/RizzyBay?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2014 20:23 (torquato).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Malo sam preuredio prvi post sad kad je najavljen novi AC. Samo još naslov teme treba mjenjati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin's Creed V

Procurili su screenshotovi za AC:Unity, a sad i neke informacije za AC: Comet (drugu AC igru koja bi trebala također ove godine na police).

 

"Ako je suditi po informacijama koje su se pojavile na Redditu, AC: Comet bi trebao biti smješten oko 1758. godine na području atlantskog oceana. Glavni lik navodno se zove Shay i mornar je koji izda svog kapetana. No mnogo interesantnije od toga jest to što bi Shay trebao biti Templar. To bi značilo da ćemo po prvi puta u AC serijalu imati prilike kontrolirati člana protivničkog kampa. Doduše, znamo da to nije sasvim točno, ali pod tim dakako mislimo na glavnog lika koji bi bio Templar. Haytham Kenway, koji je i sam član tog reda, trebao bi se ponovno pojaviti u igri, kao i Edwardov prvi časnik Adewale. "

 

Izvor: HCL

 

EDIT: I zanimljiv članak u kojem se navodi poveći broj platformi na koje bi Comet trebao izaći (do sad se spominjao samo Xbox360 i ps3)

Battlelog: D3XT3R_HR
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 8:28 (-zip-).
Moj PC  
0 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V
-zip- kaže...

Procurili su screenshotovi za AC:Unity

Daj link, ja ih ne mogu naći. {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice