Assassin's Creed Syndicate

poruka: 137
|
čitano: 25.053
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Odigrao sam ja na PS4 prve dvije misije. Večeras ću malo više.

Ima nešto modern day priče ali samo kao filmići, nema gameplaya za sada.

Meni se sviđa igra, hoće li mi dosaditi, nemam pojma.

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Ovo ono,u verzijama za konzole igra je kapitalni tehnicki downgrade naspram Unitya.Sad ostaje za vidjet kakva ce bit PC verzija po tom aspektu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Trenutak istine

 

Objavljeni službeni sistemski zahtjevi:

 

MINIMUM

 

Supported OS

Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10(64bit versions)

Processor

Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz

RAM

6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Video Card

NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)

DirectX

DirectX June 2010 Redistributable

Sound

DirectX compatible sound card with latest drivers

 

 

RECOMMENDED

 

Supported OS

Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)

Processor
Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz

RAM
8GB

Video Card
NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better

DirectX
DirectX June 2010 Redistributable

Sound
DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Hard Drive
50 GB available space

 

Technical note from the developer: For a recommended experience, the game requires a video card with at least 3GB of VRAM when playing at a full HD resolution. While we encourage you to fiddle with the advanced options to fully customize your gaming experience, please keep an eye out for the VRAM meter usage when you adjust these settings.

 

 

HIGH-END PCs

 

MSAA

Multisample Anti-Aliasing

Standard anti-aliasing technology, which will be PC-specific

Comment: Mandatory for implementation in order to have TXAA on top of it

 

Multi-Monitor Support
AMD Eyefinity / NVIDIA Surround
Will support 3:1 configuration of monitors

Multi-GPU
AMD CrossFire / NVIDIA SLI
Performance will scale if two (or more) videocards are installed

Customize Controls
Customize the game controls for Mouse & Keyboard input

Controller Support
Supports Xbox One, Xbox 360 and PS4 controllers

Auto-Switch
Will switch all in-game UI (feedbacks and etc.) based on last active input between Mouse & Keyboard feedback, Xbox One feedback and PS4 feedback

 

 

Battlelog: D3XT3R_HR; Uplay: Dexter_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 18:19 (-zip-).
Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
odjavljen
offline
Assassin's Creed Syndicate

Ok ovo je puno bolje od prosle godine,ali ovo gtx 760,gtx 970 dio mi nije jasan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Assassin's Creed Syndicate

Valjda nisu testirali na 960. Teoretski, Meant to Be Played naslovi bi trebalo da, između ostalog, imaju pristup Nvidijinim resursima koji uključuju veliki broj njihovih testnih konfiguracija, ali u praksi se izgleda sve svodi na korišćenje par biblioteka razvijenih od strane Nvidije, s ciljem da napredni efekti bolje rade na njihovon HW-u nego na AMD-u, i baš ništa osim toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Assassin's Creed Syndicate

Krenuo je preload, ko skida?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

...skida se ali ne preload....lik je igra i kaže da ide c/p: Runs on I7-5930K and GTX 960 in very high ~45FPS 1080p .....

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Assassin's Creed Syndicate

upravo sam instalirao igru i posedilo se automatski na medium postavke, ne kuzim? mislim da imam dovoljno jak komp i za very high sto sam i probao i jako mi fluidno ide. 

 u frapsu mi pise da se vrti oko 45 fps-a a meni djeluje nekako vise. kad bolje razmislim bolje ni ne gledati taj fps :D ali iskren da budem stvarno sam se iznenadio kad sam prvi put upalio i sve mi je automatski na medium otislo. hmmmmm

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Kud su baš te interijere makli, Pa to je naj bolji Unitya bio :/

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Evo danas igrao malo. Zasad cu se samo osvrnuti na tehnicki dio. Znaci, igra je poprilicno dobro optimizirana i nema nikakvih problema slicnih onima koji su bili kada je Unity izasao. Stvar koja utjece najvise na performanse osim MSAA ili TXAA su sjene. Ako ukljucite PCSS, to ce vam pojesti framerate. Kada igram na maksimalnim detaljima sa FXAA, vani u gradu sam znao imati i po 35 FPS sto se ne cini tako dobro kada pogledate moju konfiguraciju, ali kada sam samo sjene stavio na "High" umjesto PCSS opcije, imao sam lock na 60 FPS-a nakon toga. Jos jedna stvar, igra zahtjeva puno VRAM-a kod najjacih tekstura, kod mene se uvijek trosi 3.5 GB ako ne i vise, no smatram da graficki izgleda popricno dobro. Ako treba, mogu snimiti koji kratki gameplay pa staviti na YT.

Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
online
Assassin's Creed Syndicate

Znači PCSS je još zahtevniji nego ranije? Čudno...

 

Teksture valjda nisu veće nego ranije, mislim da su ovog puta zvanično rekli da za "High" teksture treba "samo" 3GB VRAM. Jesu li tu opcije kao i prošli put, "Užas", "Medium" i "Dobar, ali zahteva 4GB VRAM"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Ivan(4) kaže...

Znači PCSS je još zahtevniji nego ranije? Čudno...

 

Teksture valjda nisu veće nego ranije, mislim da su ovog puta zvanično rekli da za "High" teksture treba "samo" 3GB VRAM. Jesu li tu opcije kao i prošli put, "Užas", "Medium" i "Dobar, ali zahteva 4GB VRAM"?

 Prema onome sto pise u igri, za low teksture ti trebaju 2 GB RAM-a, za medium 3, a za high 4 GB s tim da mi se teksture na medium cine jos OK, ali low je da izvines sranje.

teksture na medium teksture na medium
teksture na high teksture na high
teksture na low teksture na low
teksture low VRAM teksture low VRAM
teksture medium VRAM teksture medium VRAM
teksture high VRAM teksture high VRAM
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2015 14:10 (alen29).
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

i na kolko ti se vrti na high, ja igram na ps4 ali bas sam mislio skinuti za pc da usporedim

14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Joky007 kaže...

i na kolko ti se vrti na high, ja igram na ps4 ali bas sam mislio skinuti za pc da usporedim

 Evo moj svjeze snimljeni video pa pogledaj. Usput, ako primijetite da vam se cini kao da igra na trenutak microstuttera, to nije do gameplaya nego je greska u snimci.

 

10 godina
odjavljen
offline
Assassin's Creed Syndicate

Ne kuzim kako vi ljudi podnosite taj TXAA i FXAA.To meni tako zamulja sliku da mi bude zlo.MSAA i SMAA FTW!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
alen29 kaže...

 Prema onome sto pise u igri, za low teksture ti trebaju 2 GB RAM-a, za medium 3, a za high 4 GB s tim da mi se teksture na medium cine jos OK, ali low je da izvines sranje.

 

Koliko toga se od UI elemenata (tipa krug na prvoj slici) može ugasiti? 

Split your lungs with Blood and Thunder
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Bez nekog dobrog Crossfire ili SLI setupa (ili recimo Titan X/980Ti/AMD ekvivalent) nemojte ni pomislit na HBAO+ Ultra i PCSS Ultra. Čim se izađe van ljosne na 30-ak fps, a unutra bude preko 60. Ak se smanji na normalne inačice (HBAO+ i PCSS), 20fps boost.

Razlika u framerateu između low i ultra kad se izađe van je 50-60fps.

 

Kad kažu Ultra high, stvarno to i misle.

16 godina
online
Assassin's Creed Syndicate

Imam utisak da je pravilo da nastavci koje ne naručim ispadnu dosta bolje nego oni drugi.  Za razliku od Unityja koji se u tehničkom smislu raspadao, Syndicate deluje dosta pristojno (a slično je bilo i za AC III i AC IV).

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 14:27 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Zasad je dojam puno bolji od Unitya, od tehničke izvedbe do samog gameplaya. Kontrole imaju više smisla, borba je puno fluidnija i bolja.

10 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Ljudi sa 280x kako vam radi igra?

 

Nekako me privlaci ova igra, dosada sam igrao samo black flag koji me jako zabavio, no mislim da je to taman dovoljno da odigram jos ovaj (pricam u vezi sa zasitnosti da je svaki As jako slican)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Assassin's Creed Syndicate

Evo tu sve piše 

Moj PC  
0 0 hvala 3
10 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Evo meni sasvim solidno radi na 290X s obzirom da je ovo prva verzija, bit ce patcheva kao za Unity garant. Ugl. inace igram sa sjenama na High umjesto "PCSS Ultra" i ide mi preko 70, a iskreno ne vidim pre velike razlike u sjenama, al eto cisto za video sam stavio sve ultra

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Nezgleda taj graf bas najbolje za 280x. Ja sam jos na 2560 rezi, zivo me interesira kak ce mi radit, valjda ce bar 45-50 mixano medium i high

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

FX6300@4.3 + GTX 960 Phantom 2GB

Ove postavke uz zaključan FPS na 30, (@1080p)

Na donjim slikama sam trčo ko sumanut po samom gradu, a ne po tutoral području od svakog lika...

*primjer sa početnog područja sa istim postavkama, ali nisam zaključo FPS

 

slika1

slika2

slika3

 

Kada se teksture stave na medium i uključi FXAA umjesto TXAA može se FPS zaključat na 40 uz fluidan gameplay...

*High teksture i ostale postvke no bez TXAA, (FXAA) i tada igra radi od 30 - 50 FPSa te je nabolje zaključat FPS na nekih 35

 

Uz to, uključio sam anisotropic fitriranje preko nvidia control panela jer u igri ne postoji.

 

Unity uz high teksture nije mogao radit bez štucanja isto tako kada bi se upalio TXAA.

Mnogo bolji posao od strane Ubisofta po pitanju PC verzije.

__________

 

Inače sama igra mi se čini kao najbolji AC još od dvojke. Tome pridonosi i to šta volim ovakav setting i tu industralizaciju.

No i borba je napokon dorađena, ubačen humor, a Evie mi je fantastičan lik! Možda je trebala biti jedina protagonistica ovog nastavka...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 23:49 (doktor1).
Moj PC  
3 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Meni se na GTX660 u 1080p - Low u gradu vrti oko 35, nije nikada spalo ispod 30, sto nije lose u poredjenju sa Unity. 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Smooth

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

igra pati od memory leeka u pojedinim dijelovima,ali inace fino klizi

 

bdw nice!

 

http://www.dsogaming.com/news/assassins-creed-syndicate-patch-1-12-detailed-improves-pcss-hbao-render-quality/

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 1:37 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate
Evo od mene mal
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Na kojim postavkama igrate i na koliko fps-a imate fludian gameplay?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Ja sam postavio gore video na sve ultra 40 i nesto bez snimanja, ali inace igram sa sjenama na High i FXAA i ide preko 60, u nekim baš shitstorm dijelovima padne na 45

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 18:12 (D3lBoy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice