Arma II

poruka: 272
|
čitano: 85.950
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ArmA 2
16 godina
neaktivan
offline
Arma II

ne znam za mp, ali očekuj PUNO sporiju akciju od CODa. u smislu: puno minuta pripreme za malo minuta pucnjave. ima na youtube par snimki, dosta se vodi računa o "obaveznom igranju", nema nekakvog heroizma i soliranja. vojska, šta reć.

 

ja je kupujem zbog editora, to mi je najbolji dio. odabereš lokaciju koja ti se čini zanimljiva, složiš fajt, i opleti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Arma II

Gledam nesto kak je igra super pa sam htio preko Steama ubost igru, kad skuzim izlazi za tjedan dana. Nije mi bas drago dat 50 eura za nesto cega jos nema. A sve jedno se pitam kako neki tolko vec znaju o igri a jos nije izasla? Ni vidli ni probali, a znaju. Slutim piratska dijela?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Arma II

Evo sad gledam na game.co.uk igra se može pre order naručit izlazi sutra tak da ili je to pirat ili je igra eksluzivno izašla prije u hrvatskoj Smijeh

 

ARMA2

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 16:25 (Stoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Arma II

kako sam i rekao ja sam skinuo 31.5 igru njemacku bila je dosta bugovita  mape su ogromne a najvise sam igro map editor......stavis si par tenkova i gazi po rusima a nekuzim kako jos nije izasla i da naravno da su piratska djela pa kak bi igro kad jos nije izasla......e da zestoko je u editoru kaj mozete igrat ko pas,kokos,krava.......

intel-nvidia :( Forever trusting who we are and nothing else matters
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma II
hrvatskafarkasevec kaže...

kako sam i rekao ja sam skinuo 31.5 igru njemacku bila je dosta bugovita  mape su ogromne a najvise sam igro map editor......stavis si par tenkova i gazi po rusima a nekuzim kako jos nije izasla i da naravno da su piratska djela pa kak bi igro kad jos nije izasla......e da zestoko je u editoru kaj mozete igrat ko pas,kokos,krava.......

Game editor je tolko jak? Mozes igrat ko pas,kokos ili krava. FUN :p Bas mi se cini zabavna ova igrica. Sve jedno mislim da je bolje da izadje, pa cemo onda cut cemu je.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 16:57 (Jetrica).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma II
Stoja kaže...

Evo sad gledam na game.co.uk igra se može pre order naručit izlazi sutra tak da ili je to pirat ili je igra eksluzivno izašla prije u hrvatskoj Smijeh

 

ARMA2

Naravno, na nama isprobavaju mjesec dana ranije pa onda odluče hoće li izdavati u svijet Smijeh

Pušenje skraćuje cigaretu. Ja pijem da te duplo vidim.
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma II
RoyalBlood kaže...
Stoja kaže...

Evo sad gledam na game.co.uk igra se može pre order naručit izlazi sutra tak da ili je to pirat ili je igra eksluzivno izašla prije u hrvatskoj Smijeh

 

ARMA2

Naravno, na nama isprobavaju mjesec dana ranije pa onda odluče hoće li izdavati u svijet Smijeh

Sve je moguce. Skuzio sam da ima par likova koji se nenormalno kuze u ARMA -u 2. Danas je sve moguce. LOL jos uvjek ne mogu doc sebi ;) Mozes igrat ko pas, kokos, krava. Zakon stvarno. Zakon.

16 godina
offline
RE: Arma II
Jetrica kaže...
RoyalBlood kaže...
Stoja kaže...

Evo sad gledam na game.co.uk igra se može pre order naručit izlazi sutra tak da ili je to pirat ili je igra eksluzivno izašla prije u hrvatskoj Smijeh

 

ARMA2

Naravno, na nama isprobavaju mjesec dana ranije pa onda odluče hoće li izdavati u svijet Smijeh

Sve je moguce. Skuzio sam da ima par likova koji se nenormalno kuze u ARMA -u 2. Danas je sve moguce. LOL jos uvjek ne mogu doc sebi ;) Mozes igrat ko pas, kokos, krava. Zakon stvarno. Zakon.

Steta sto nemozes igrat kao magarica, to bi Dzigerici najbolje odgovaralo. . . Smijeh

Call of Duty 4 RULEZ :D
16 godina
offline
RE: Arma II

Ako netko ima kakav dobar trailer ili nesto nek nabaci, da vidimo na sta to lici! Smijeh

Call of Duty 4 RULEZ :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 17:15 (D3ViL).
15 godina
protjeran
offline
Arma II

a hebiga da nisam preso na linux bi neki video uploudal....al na editoru nemozes editirat teren i mapu neg sam stavljas ljude i vozila(i zivotinje)znaci napravis nekog vojnika npr.rifleman i stavis mu cin npr.officer i on ce davat zapovjedi svima na nizem ranku znaci ako se vi officer(na editoru)a ostali su neki nizi rank mozete im davat zapovjedi...dosta zabavno

intel-nvidia :( Forever trusting who we are and nothing else matters
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma II

A jel može kokoš biti zapovjednik??xD

RazerDinoMan and Gang 4ever 2gether
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma II
RazerDinoMan kaže...

A jel može kokoš biti zapovjednik??xD

ipak ne.....sam zujis po mapi

intel-nvidia :( Forever trusting who we are and nothing else matters
15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma II

A šteta....to bi bilo zabavno xD...

Kako sam zujiš po mapi?Mogu li i druge životinje ići s tobom pa da poglodate nekog tipa koji vas puca?!

RazerDinoMan and Gang 4ever 2gether
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma II
RazerDinoMan kaže...

A šteta....to bi bilo zabavno xD...

Kako sam zujiš po mapi?Mogu li i druge životinje ići s tobom pa da poglodate nekog tipa koji vas puca?!

pa dobro kaj te te zivotinje tolko fasciniraju.....ak si zivotinja nitko te ne prati nitko te ne ubija ne utjeces na nista ko da si spectator sam kaj nisi nevidljiv neg si zivotinja tak isto mozes bit civil na nicijoj strani

ak te tolko zanima sikini si igra ti ima 7.1gb

intel-nvidia :( Forever trusting who we are and nothing else matters
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 18:09 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
neaktivan
offline
Arma II

Limit za internet mi je 2 gb-zato toliko i pitam-da saznam vrijedi li kupovati igru...

RazerDinoMan and Gang 4ever 2gether
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma II
RazerDinoMan kaže...

Limit za internet mi je 2 gb-zato toliko i pitam-da saznam vrijedi li kupovati igru...

normalno da vrijedi

 

 

nago zna li ko zašto xfire ne podržava tu igru

15 godina
neaktivan
offline
Arma II

Šta je to već puna verzija, a ne piratska beta?

RazerDinoMan and Gang 4ever 2gether
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Arma II
Treba_do_neba kaže...
RazerDinoMan kaže...

Limit za internet mi je 2 gb-zato toliko i pitam-da saznam vrijedi li kupovati igru...

normalno da vrijedi

 

 

nago zna li ko zašto xfire ne podržava tu igru

Xfire ce izbaciti podrsku kad izadje sama igra. . .

Call of Duty 4 RULEZ :D
15 godina
protjeran
offline
Arma II

evo uspio sam nac

je sa civilima

intel-nvidia :( Forever trusting who we are and nothing else matters
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 18:28 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Arma II
hrvatskafarkasevec kaže...

evo uspio sam nac

Ma dobro to sa zivotinjskom farmom na stranu. ., imate li neki video samog gameplay-a?

Call of Duty 4 RULEZ :D
15 godina
protjeran
offline
Arma II

evo

intel-nvidia :( Forever trusting who we are and nothing else matters
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Arma II

zna ko kako onu prvu misiju proć ?
igra je toliko s..bana da ču više popi..it!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma II
D3ViL kaže...
Jetrica kaže...
RoyalBlood kaže...
Stoja kaže...

Evo sad gledam na game.co.uk igra se može pre order naručit izlazi sutra tak da ili je to pirat ili je igra eksluzivno izašla prije u hrvatskoj Smijeh

 

ARMA2

Naravno, na nama isprobavaju mjesec dana ranije pa onda odluče hoće li izdavati u svijet Smijeh

Sve je moguce. Skuzio sam da ima par likova koji se nenormalno kuze u ARMA -u 2. Danas je sve moguce. LOL jos uvjek ne mogu doc sebi ;) Mozes igrat ko pas, kokos, krava. Zakon stvarno. Zakon.

Steta sto nemozes igrat kao magarica, to bi Dzigerici najbolje odgovaralo. . . Smijeh

Pa dobro kad vec povlacis za jezik. Nema magaraca pa ja necu igrat :p al ima kokosi a to je zbog takvih ko ti vjerojatno i stavljeno u igru. LOL cek pa ti imas rogove, mogo bi bit krava :p

15 godina
offline
Arma II

Jel moze tko staviti kakve slike( in game) tko je igrao i da malo opise kakva je i dali se isplati igrati?

Bio bi zahvalan na informacijama bilo koje vrste vezano za igru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 13:55 (Point-X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Arma II

Mislim da ce igra bit odlicna samo je grafika zahtjevna pa me zanima dali ce moja nvidia 275 896 mb xxx to moc na max

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Arma II

evo ja je kupio u Game shopu u UK za 24 funte.... jedva cekam da se vratim u HR za koji dan pa da se primim pucanja!!!!!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Arma II

Igra je dobra, grafika odlična ali se na mojoj kanti vrti kao crknuta krava, prezahtjevna je za normalnog korisnika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma II
zeroname kaže...

Mislim da ce igra bit odlicna samo je grafika zahtjevna pa me zanima dali ce moja nvidia 275 896 mb xxx to moc na max

moci ce meni je dok sam imo hd4850 islo jako dobro skoro na max...

deep down inside i feel to scream This terible silence stops me
15 godina
neaktivan
offline
Arma II

Igra ne da će bit odlična nego je igra BOMBA!Pošto san bia veliki obožavatelj prvog Flashpointa čekan nešto ovako godinama i napokon san dočeka.Da se razumimo,igra nije za svakoga,akcija je spora i greške se ne opraštaju,metak-dva i mrtav si.Hardcore simulator ratovanja koji traži strpljenja,živaca i dosta navikavanja na komande ali ako volite takve "igre" ima materijala za igranje bar godinu dana.Radi solidno na x2 4000+ 2.7ghz  i 4850 više-manje sve na high ali za pravi doživljaj traži quada i vrhunsku grafiku

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Arma II

Igram igru mozda 7-8 dana i igra mi se ne svidja nikako

Grafika je solidna a igra je previse zahtjevna i puna bagova kao ni jedna igra do sad

Kod mene ide sve na max nekih 35 fps-ova a u nekim trenutcima zna se desiti osjetan pad cak na 20 fps-ova

Vegetacija je prilicno lose uradjena za razliku od nekih isto tako zahtjevni igara

Da puno ne pametujem evo 3 slicice

 

 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ArmA 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice