American Truck Simulator

poruka: 359
|
čitano: 125.820
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
American Truck Simulator

Vidim, nema kruha u Europi više, udarila kriza! A kud svi, tud i malo Mujo...

 

Skinuo sam  da vidim kako će mi igra raditi na laptopu, pošto nije baš presjajan, ali izgleda da mi radi čak i fluidnije od ETS. Igru definitivno kupujem kroz par dana čim mi sjedne plaća. A pošto u 3. mjesecu kupujem komp, tek onda ću uživati... :D

 

Uglavnom, dosta se vode rasprave da je igra čisti C/P ETS-a, ali mene se dojmila i meni osobno baš ima taj neki američki štih. Vjerujem da dodavanjem novih država i kamiona, te uz hrpu kvalitetnih modova koji će se pojavljivati bude pun pogodak.

Već vidim da ću uz ATS i ETS provesti mnogo sati. :D 

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Je, pocelo je pocelo ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
American Truck Simulator

A lijepo deru s cijenama. Dvije savezne države od njih 50, ako će naplaćivati svaku igra će sve skupa koštati cca 300€.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Detalji.. Detalji.. Detalji :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

ETS 2 sam igrao s uživanjem ali ATS je jednostavno jedan level više, još kad voziš naviru ti sjećanja Haulina, nekako sam uvijek više preferirao ove velike američke mrcine, btw naletih na ovaj mod http://atsmods.lt/color-correction/ , sa isključenim color correction u postavkama za grafiku igra izgleda još i bolje primjer zadnje dvije slike

 

 

Max1985
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Max1985 kaže...

ETS 2 sam igrao s uživanjem ali ATS je jednostavno jedan level više, ... 

 He, pa je level vise ali ne od ets2 nego od dlc-Skandi
A od ets2, hej cek da uzmem cvikere da ga (ets2) nadjem ...

Max1985 kaže...

... još kad voziš naviru ti sjećanja Haulina, nekako sam uvijek više preferirao ove velike američke mrcine, ... 

 Hah, prva ljubav zaborava nema ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
offline
American Truck Simulator

Pocelo je pocelo ...

Danas u 00.40 sati bilo ih je 12.164 In-Game na Steam-u ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 11:36 (suMaper).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Igra sama po sebi je zaista čisti c/p ETS 2, ali samo kad se onako na prvi pogled daje ocjena. Istina, nema nikakvih razlika u samom gameplay-u i izgledu izbornika.

No, ako se usporedi kvaliteta u cijelosti, tu su razlike ogromne i to sve nas koji smo proveli ukupno na ETS-u 1 i 2 oko 7 godina itekako brine.

 

Najveći plusevi ATS-a su nedostaci ETS-a 2, kao što su detaljnost, prometne gužve, oživljeni gradovi i fenomenalna optimizacija, što se najbolje primjeti u ogromnim gradovima, dok za ETS 2 moraš imat pravu mrcinu od PC-a da bi prošao bez pada fps-a u bilo kojem većem raskrižju, a kamoli pravom Promodsovom gradu. Minuse nema, jer sve što je ETS gradio godinama, ATS je naslijedio.

 

Dovoljno je samo usporedit kvalitetu mape, pa zaključit da se u ATS-u više toga može vidjet i iskusit na ruti od 250 km, nego u ETS2 na duplo većoj i to još sa Promodsom, Poljskom i Rusijom, Jazzycattovim modovima za prikolice i aute, Grimsovim jesenima i zimama.

 

Kako će ETS2 opstat bar do prvog DLC-a ATS-a ili nakon što izađe prva verzija Multiplayera ? SCS-u jedino preostaje da renovira apsolutno sve što su dosad napravili osim DLC north i par novijih lokalnih cesta da bi ETS 2 mogao parirat.

 

Živi bili pa vidjeli

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator
suMaper kaže...

Max1985 kaže...

... još kad voziš naviru ti sjećanja Haulina, nekako sam uvijek više preferirao ove velike američke mrcine, ... 

 Hah, prva ljubav zaborava nema ...

 

 Bebaći, 18 WOS Across America :)

Kad bi bila tolika mapa sa današnjim detaljima, a čini se da bi i mogla kroz period od 2 - 3 godine.. Wow wow i wow

11 godina
offline
American Truck Simulator

Radi se

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
American Truck Simulator

Eh kad se sjetim kad sam "davne" 2004 godine kupio od lokalnog pirrata 18 WOS Across America.. Iako nisam bio ljubitelj takvih igara ta igra me toliko zarazila da sam proveo sate ii sate na kompu igrajući samo nju iako su tada bile popularne igre tipa Call of Duty, Medal of Honor, GTA SA,Doom. Još uvijek imam negdje u kolekciji taj cd

Poslije sam naravno igrao sve moguće igre koje su izašle dosad: Haulin,Hard Truck, Convoy, Pedal to the Metal, Long Haul, Extreme Trucker, ETS, ETS2 i naravno sad sam počeo igrati ATS.. Zadnjih 12 godina sam okružen takvim igrama i igrat ću ih dok mogu.. Iako se neki frendovi ismijavaju i imaju određenu distancu, mene to ne smeta i nije me sramota što sam sa svojih 31 god, fan i ljubitelj upravo takvih igara a G29 sam kupio samo zbog ETS-a

 

Da ne bilo da spamam ovu temu, dali netko zna kako isključiti ona dvije animacije kad se pokrene ATS?

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator

Znači nisam pokrenuo ETS2 ima već jedno mjesec dana (neznam jel izašao kakav update za optimizaciju), od božića nekako, tu igru sam terao na nekim mid-high detaljima i to je strašno štekalo kad bi ušao u grad

Ovu igru teram na ultra, uletim u grad, u gužvu, kišu, bilo što, ne šteka..

Strašan posao su napravili

13 godina
offline
Re: American Truck Simulator
tino26 kaže...
....mene to ne smeta i nije me sramota što sam sa svojih 31 god, fan i ljubitelj upravo takvih igara a G29 sam kupio samo zbog ETS-a

 

Da ne bilo da spamam ovu temu, dali netko zna kako isključiti ona dvije animacije kad se pokrene ATS?

 Hehe, kao da sam ja to pisao, iako sam u svijetu kamiona od prvog ETS-a kojeg nisam nešto puno igrao već od ETS 2 kojeg igram pošteno od prvog dana. ETS 2 je jedina igra koju igram redovito i nikad ne dosadi, sad će još biti i ova Američka verzija... Sve ostale se odigraju i za tjedan dana više ni ne znaš da si ih igrao.

 

Napravi nekamo prečicu exe fajla od igre, uđeš u properties od iste prečice i dodaš na kraju gdje je target iza navodnika -nointro. Vidi sliku.

13 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Jel ima smisla uzimati ATS pored ETS2?
Jer koliko vidim, to je ista igra na boljem mjestu(ipak su kamioni kultni prizor na američkim cestama).

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Krenuo sa igrom iz San Francisca, potrudili se se oko gradova posto treba dosta da se samo izadje iz grada, prizori su super napravljeni naspram vanilla ETS-a...
Za 15€ koliko sam ju platio se isplati, s time da dolazi jos 2 kamiona i Arizona za sada free

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator
chutac kaže...

Jel ima smisla uzimati ATS pored ETS2?
Jer koliko vidim, to je ista igra na boljem mjestu(ipak su kamioni kultni prizor na američkim cestama).

 Da, da i da..

15 godina
offline
American Truck Simulator

....

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

level 12, ~60% mape istraženo...

nije mi žao love (još uvijek) jer vidim neke novitete ali dalo bi se naći puuuuno sličnosti sa ETS2, ipak su isti autori

parkiranje ima svoju draž ali nakon nekoliko parkiranja vidiš da se radi o istoj šemi u 5 nastavaka..

firme mi se sviđaju i hvala Bogu što nema zamke k'o trameri u ETS2..

iz nekog razloga grafika mi radi 15-90 FPS, a zaposlene su "samo" 4 jezgre i to ~50%, dok grafička radi do 60%...

grafičke postavke su na visoko uz ručnu doradu par stvari (sjene..) ali mi igra ne ide glatko, ali možda bude nekog peglanja u buudćnosti..

neke dionice mi izgledaju k'o direktni preslik ETS2 (serpentine) dok su mi primorske dionice u kaliforniji super, zavoja k'o u priči a tek doživljaj prelaska preko golden gate (iako nisam vidio alcatraz )

netko je već spomeno ali i ja ću, samo dvije države (uz najavu arizone) ne donosi ohrabrenje na buduće DLC-e jer me je strah da će zbog "besplatnih" kamiona biti skupe države

 

toplo želim u skorijoj budućnosti još "železa", jer dva proizvođača sa mizerijom nisu dovoljni...

uglavnom za početak dobro, dajem pozitivnu ocjenu i ostajem iza ćoška pratit razvoj situacije..

 

i za kraj mala (ne)zgoda, 2-3 vožnje odradim sa peterbilt i reko idem probat kenworth kad ono neće preko 70 da ga ye..., iduća tura opet peterbilt sve normal, opet kenworth i opet neće pa tek onda skontam da ima više od 12 brzina

 

 

dok izbace još koju državu ostaje nam čekat MP jer će ovde imati smisla

18WOS živi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
American Truck Simulator

Uskoro dolazi mp za ATS

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 19:58 (tino26).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
American Truck Simulator

Kad bih htio stavio svoj gameplay ATS-a na Youtube,mogu li dobiti copyright strike ako bih htio uključiti monetizaciju ?

J... ti Joca Amsterdam mater!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 21:44 (Joca Amsterdam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator
Max1985 kaže...

ETS 2 sam igrao s uživanjem ali ATS je jednostavno jedan level više, još kad voziš naviru ti sjećanja Haulina, nekako sam uvijek više preferirao ove velike američke mrcine, btw naletih na ovaj mod http://atsmods.lt/color-correction/ , sa isključenim color correction u postavkama za grafiku igra izgleda još i bolje primjer zadnje dvije slike

 

 

 Koji ti je to kamion  neki KW ali nemogu skuziti model

9 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator
Rodić kaže...
Max1985 kaže...

ETS 2 sam igrao s uživanjem ali ATS je jednostavno jedan level više, još kad voziš naviru ti sjećanja Haulina, nekako sam uvijek više preferirao ove velike američke mrcine, btw naletih na ovaj mod http://atsmods.lt/color-correction/ , sa isključenim color correction u postavkama za grafiku igra izgleda još i bolje primjer zadnje dvije slike

 

 

 Koji ti je to kamion  neki KW ali nemogu skuziti model

 T800 link sam postavio na prethodnoj stranici

 

EDIT:  

 

Update-ovana verzija http://atsmods.lt/kenworth-t800-1-0-0/

Max1985
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2016 19:28 (Max1985).
12 godina
offline
American Truck Simulator

igram malo,ali mi se desava da kad loadam igru, ne ucita mi do kraja, tj stoji na ucitavanju i tako stalno..wtf?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Zvijer u akciji :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
American Truck Simulator

Počeli su raditi serveri za ATS MP... Pitanje je samo kad ćemo moći igrati, pretpostavljam možda večeras  ili sutra..

 

http://truckersmp.com/en_US/status

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Ulazu se dodatni i vanredni napori u razresavanju gorucih problema u ats-mp ...

 

 

I napokon ... pocelo je pocelo ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 9:04 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Stiže nam W900 http://blog.scssoft.com/2016/02/kenworth-w900-is-almost-here.html

 

Što se tiče sličica korišten je Sweet fx i jedan Weather mod

Max1985
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Nakon stvarnih 12 sati i 12t milja u ats-mp mogu reci da su ovdje pravi djentlmeni dok se za ets2-mp to bas i nebi moglo reci ...  


Sasvim dobro se sjecam bilo je tako i u ets2-mp prva dva mjeseca kad je izisao. A onda je dosao veliki ljetni popust na Steam-u i ets2 za bagatelu a broj vozaca u mp-u se u petostrucio.  


Pa dalje vec znaju oni koji su poceli (i jeedva docekali) ets2-mp 01.05.2014 ...

02.05.2014 ja rekoh: "Zboogom mape, skinovi i ostali modovi ... odoh ja u MP-ovce (ma nee medj´ ovce)"
http://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/euro-truck-simulator-2/4194275.aspx

http://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/euro-truck-simulator-2/4194362.aspx

I nisam izlazio iz ets2-mp sve do 31.05.2014 ...
http://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/euro-truck-simulator-2/4229526.aspx

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

MP je stvarno preporod poslije ets2, respektabilan broj vozača i još nisam doživio neugodno iskustvo...

sad treba dočekat još koju državu i kamion..

Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

889 milja u MP bez da me je iko i pomislio lupiti, ma vam velim sve sami gentlemen-i ...

A malo sam isao i u turizam (razgledanje) A malo sam isao i u turizam (razgledanje)
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2016 21:14 (suMaper).
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice