Garmin

poruka: 127
|
čitano: 92.236
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Garmin
matko13 kaže...

Pokušao sve te kombinacije, doslovno sve koje sam pronašao na internetu i uputstvima, ali uvijek isto.

 

Zapeo u tom loopu i ne ide dalje nikako

Koliko se ja kužim u geometriju,  vama je ura riknula SWski,  obzirom vjerujem garancija više ne vrijedi,  vrijeme je za nabavku novog pametnog watcha! 

 

Ukratko,  isti sam problem imao na GF6X Pro, a obzirom sam uzeo direktno od čovjeka koji radi za Garmin,  nakon nekih desetak dana,  jedno mjesec dana prije isteka garancije,  dobio sam novi, bez remena obzirom je bio stari tu, onaj moj! Toliko o vašoj brizi i problemu kolega! 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Re: Garmin
Vas dvojica ako nije problem napišite koliko su satovi izdržali.
Pitam za prijatelja koji ima 6x pro 😅
13 godina
offline
Re: Garm
ajimerej kaže...
Vas dvojica ako nije problem napišite koliko su satovi izdržali.
Pitam za prijatelja koji ima 6x pro 😅

Ovako stoje stvari, nakon što sam potražio dokumentaciju naknadno dobivene garancije, nakon što je meni SWski riknuo Garminjo. 

Garancija vrijedi/la je od 27. listopada 2020 puna 24 mjeseca, što znači da je poodavno istekla, ali i da ga imam po toj garanciji oko 46 mjeseci, u komadu. 
Prvog sam uzeo netom po najavi dolaska, krajem kolovoza 2019 godine, provjerio na službenim stranicama Garmina (ili negdje već, stvarno nebitno), tako da ga ja imam otprilike koliko se sjećam negdje od sredine listopada 2019 godine. Ako se sve uzme u obzir, kod mene dela skorom 5 punih godina, a kanim ga dalje pokloniti kada sebi uzmem neki novi smartivo uru! 

Ono što me oduševljava, još uvijek sa full postavkama koje su aktivne do 7 dana trajanje bakterije, plus osvježenje mapa, trailovi uvijek prisutni, čak se svadim sa vodičima koji kažu pokoji puta; ”ovo je nova staza, stara ako 2 mjeseca, ne postoji track evidentiran na webu”, a ja vidim da stojimo ”na tracku” i u kojem smjeru je pravac prema vrhu, LOL 

Ono što me UBIJA je činjenica, kada ja hodam nekoliko dana po dugim trackovima, preko 50 i kusur kilometara, bodybattery je 0, kao da sam riknuo?!?! Kako nije u stanju poslati data u bazu gdje će evidentirati da netko sa toliko godina može toliko hodati?!?! Možda bih trebao pisati američanima da se malo skoncentriraju, zar ne?! 

Do sada sam strgao samo jedan remen, crni original silikonski, imam još dva, lime i orange koji mi i dan danas vjerno služe! Ako nekoga još ponešto zanima, molim samo pucajte pitanja. 

 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: Garmin
Venu 3 - da ili ne?
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Garmin
Hvala na info. Evo nisam znao da body battery može pasti na nulu. Kod mene je to nemoguće, padne na 5% i da ne znam kakav trening radim, tako i ostane. Također živcira to njihovo računanje energije, ispada da sam uvijek crknuto umoran (uistinu tako se i osjećam) . Rijetko napunim bateriju na 100%, možda jednom mjesečno, a brzo mi snaga kopni najviše zbog stresa. Tako da često znam navečer trčati i preko 10km na tih bijedih 5% i završim trčanje na istih 5%, ali nikad mi nije pala snaga ispod 5%. Tako da prvi put čujem za to, mislio sam da svima ostane na 5%.
14 godina
offline
Re: Garmin
Samo ako ti je bitno telefoniranje preko sata. Ako nije, uzmi Venu 2 jer je osjetno jeftiniji, a ostale razlike su zanemarive.
16 godina
offline
Re: Garm
ATJLučko kaže...
Ono što me UBIJA je činjenica, kada ja hodam nekoliko dana po dugim trackovima, preko 50 i kusur kilometara, bodybattery je 0, kao da sam riknuo?!?! Kako nije u stanju poslati data u bazu gdje će evidentirati da netko sa toliko godina može toliko hodati?!?! Možda bih trebao pisati američanima da se malo skoncentriraju, zar ne?! 

 

 

 Da li koristiš opciju nastavi kasnije kad završiš prvi dan pa ujutro nastaviš stazu od jučer? Ako da, onda je tu kvaka. Ja to više ne koristim nego svaki dan spremim i ujutro pokrenem novu aktivnost, a onda doma spojim u jedno ako mi se da na kompu.

 

Usput, izlaze nove verzije điđa na koje volimo trošiti pare: https://m.winfuture.de/news/144542

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2024 9:56 (zdgrunf).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice